Telegram Web Link
Трохи про реформу митниці, але не тільки (дуже спрощена картинка)

Знаєте в чому складність реформи митниці?
В тому, що результат тут залежатиме від успішності реформ в інших сферах
При цьому інші сфери включають:
➡️ реформу податкової
➡️ реформу поліції (економічної частини, бо дорожню реформували, а тут граблі)
➡️ реформу прокуратури
➡️ судову реформу
➡️ та ж сама ефективна робота БЕБ

А ще є інші органи, зміна в яких нагальна для того, що в митниці було все ок… було прозоро, чесно, ефективно

Чому були точково ефективні от ті всі «Контрабанда стоп»?
➡️ бо вони залучали як раз різні органи для цього «Стоп»… але як тільки завершувалась акція, все поверталось як було до того.

Так само і податкова реформа дуже залежить від всіх вищеназваних реформ.
Бо спробуйте відповісти на питання: скільки разів вже закривали умовну тютюнову фабрику у Винниках? І як так, що вона відкривається назад.. такий собі птах Фенікс по-українськи

тому потрібен комплексний підхід
це потребує політичної волі від всіх органів влади. На жаль, навіть в реформі митниці Мінфін самостійно зможе впровадити лише точкові зміни (і я тут не про зміну законодавства - Новий митний кодекс, АЕО, NCTS – тут фахівці міністерства спрацювали фахово, а про впровадження змін)

Oleksandra Betliy©️
Forwarded from НАЗК
💸Деякі декларанти вказують в деклараціях космічні суми готівки. Іноді це правда, але часто це просто цифра без жодного підтвердження - лише усні пояснення на кшталт “викопав на городі скарб”

Водночас реальність показує, що часто такі декларанти вказують ці “уявні” гроші як джерело походження коштів при набутті дороговартісних активів. Ось деякі цифри:
▶️у деклараціях за 2022 рік задекларовано готівки на 40,1 млрд грн, 2,46 млрд дол. США, 398 млн євро;
▶️у деклараціях за 2023 рік - 46,9 млрд грн, 2,97 млрд дол. США та 457 млн євро;
▶️у деклараціях за 2024 рік - 51 млрд грн, 3,12 млрд дол. США та 529 млн євро.

НАЗК тісно співпрацює з правоохоронними органами у виявленні та розслідуванні фактів недостовірного декларування, незаконного збагачення, набуття необґрунтованих активів. Ефективна взаємодія органів, а також постійне вдосконалення НАЗК процедур відбору та перевірки декларацій перекривають недоброчесним декларантам шляхи уникнення відповідальності за порушення.

Деталі 🔗

#декларування
☝️До уваги подорожуючих до Словаччини!

За інформацією Міхаловецької митниці, з 19 по 25 червня 2025 року на словацько-українському автомобільному прикордонному переході «Убля – Малий Березний» буде тимчасово обмежено рух у зв'язку з технічним обслуговуванням розподільчої системи.

Тож, словацькі митники повідомляють громадян, що у зазначені дні з 08:00 до 18:00 процес оформлення на цьому КПП буде тимчасово обмежений або ж призупинений.

Словацька сторона просить водіїв, велосипедистів та пішоходів бути особливо обережними під час перетину державного кордону та дотримуватися вказівок фінансової адміністрації та поліцейських, що чергують.

Водночас, громадяни можуть скористатися найближчими автомобільними прикордонними переходами «Вишне Нємецьке – Ужгород» або «Велке Слеменце – Малі Селменці», призначеними для пішоходів і велосипедистів, а також залізничним прикордонним переходом «Чірна над Тісою – Чоп», згідно з чинним розкладом руху залізниць.

🌐 Сайт Держмитслужби

😎Facebook 🕊Instagram 📹YouTube 🏢WhatsApp 📩Telegram 👥X
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🕵️‍♂️Рада створила Тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів можливої корупції в правоохоронних і судових органах.

💁‍♂️Голова Власенко Сергій, заступник Бужанський Максим.

Основним завданнями ТСК: збір, аналіз та перевірка інформації щодо можливих фактів корупції у діяльності органів прокуратури, Нацполу, СБУ, ДБР, НАБУ, інших правоохоронних органів та судів усіх рівнів.

☑️За - 257
За матеріалами СБУ та Нацполіції тюремні вироки отримали члени міжнародної наркомафії, які курували контрабанду кокаїну до ЄС

За доказовою базою Служби безпеки та Національної поліції 11 років тюрми з конфіскацією майна отримали троє учасників всесвітньовідомої злочинної організації «Ндрангета». Вони займалися контрабандою кокаїну з Південної Америки до Євросоюзу через територію України.

Українські правоохоронці затримали організатора «каналу» у нашій державі та двох його спільників у серпні 2021 року за результатами спецоперації в Одесі.

Тоді наркоділки намагалися переправити до ЄС 80 кг кокаїну. Контрабандний «товар» вони приховали у рефрижераторних контейнерах з бананами, які перевозили з південноамериканської країни.

Під час огляду вантажу було виявлено 100 брикетів кокаїну, замаскованих у технологічних порожнинах.

Одного із фігурантів було затримано безпосередньо поблизу морського порту.

Ще двох – на території промислового ринку Одещини, куди вони прибули «зустрічати» нелегальний вантаж для його подальшого транзиту до Західної Європи.

За даними слідства, затриманими є двоє жителів Балканських країн і громадянин України, які у лавах «Ндрангета» відповідали за організацію наркотрафіків.

На підставі зібраних слідчими СБУ доказів суд визнав зловмисників винними за ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України (контрабанда наркотичних засобів, вчинена організованою групою, в особливо великих розмірах, їх придбання, зберігання та перевезення з метою збуту).

Розслідування проводили співробітники СБУ в Одеській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.
В пункті пропуску «Шегині» виявлено колекцію старовинних монет

Під час огляду мікроавтобуса Opel, пасажиром якого перебував 66-річний мешканець Львівщини, виявлено 13 старовинних монет різних номіналів, датованих періодом від XVI до XX століття.

За словами чоловіка, імовірну, нумізматичну колекцію, він мав намір продати на території Польщі.

Знахідки вилучено та направлено на експертизу.
Літній потік мандрівників: «Шегині» та «Краківець» залишаються найзавантаженішими пунктами пропуску на Львівщині

З початком сезону відпусток та літніх канікул на Львівщині традиційно спостерігається суттєве зростання пасажиропотоку. Трафік через пункти пропуску у Львівській області зріс на 25%, а вже найближчим часом очікується збільшення до 40% у порівнянні зі звичним середньорічним рівнем.

Особливо інтенсивним є рух у вихідні дні - тоді пасажиропотік зростає до 16% у порівнянні з буднями. Станом на сьогодні найбільше навантаження зафіксовано у пунктах пропуску «Шегині» та «Краківець»: на виїзд з України у черзі перебуває відповідно 65 та 80 автомобілів.

Ситуацію у пункті пропуску «Шегині» ускладнюють також масштабні ремонтні роботи з українського боку: демонтують старе покриття та прокладають нові інженерні мережі. Це уповільнює рух як легкових, так і вантажних автомобілів. Ремонтні роботи тривають також на суміжному польському пункті пропуску «Медика».

Натомість, менш завантаженими залишаються пункти пропуску «Грушів», «Угринів» та «Рава-Руська». Найменше навантаження наразі у «Нижанковичах» та «Смільниці». Ці пункти пропуску стануть у нагоді тим мандрівникам, які прагнуть уникнути довгого очікування в дорозі.

Протягом минулої доби державний кордон у Львівській області перетнули понад 46 тисяч громадян та понад 9 тисяч транспортних засобів на в’їзд і виїзд разом.
🎧 Партію реплік Apple і Samsung на 3 млн грн зупинили митники в Шегинях

Сьогодні, 21 червня, 64-річний мешканець Львівщини, повертаючись автомобілем із приватної поїздки до Польщі, прибув в пункт пропуску «Шегині-Медика» автомобілем.
Для проходження митного контролю водій обрав смугу «зелений коридор», заявивши, що не перевозить товарів, що підлягають декларуванню та оподаткуванню

Але під час огляду мікроавтобуса працівники митниці виявили в багажному відділенні 1916 пар бездротових навушників APPLE і Samsung.

За цим фактом складено адмінпротокол, відповідно до ч. 2 ст. 471 МКУ.

За попередніми даними, вартість незадекларованих товарів становить близько 3 млн гривень.

На упаковках великої кількості товару вказані однакові серійні номери, що не характерно для оригінальної продукції виробників Apple та Samsung і може свідчити про те, що товар не є оригінальним.

🌐 Сайт Держмитслужби

😎Facebook 🕊Instagram 📹YouTube 🏢WhatsApp 📩Telegram 👥X
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
2025/07/02 00:42:59
Back to Top
HTML Embed Code: