Telegram Web Link
Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили незадекларовані інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн

28 червня, на митному посту «Тиса» посадовці управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці упередили незаконне ввезення імпортних ліків, які переміщували серед гуманітарного вантажу.

Під час проведення митного огляду причепу транспортного засобу виявлено велику партію медпрепаратів, не вказаних у декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою. Мова про 2226 упаковок медичного препарату «New Art» (заповнений у скляні шприци ємністю 2,5 ml) та розкладений в 53 картонних коробках.

Складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Незадекларовані медикаменти вилучені, їх остаточну вартість визначить експерт. За попередньою інформацією, вартість таких ліків в Євросоюзі перевищує 9,5 млн. гривень.
Професійний рівень реформаторів митниці аналогічний цьому коментатору 😁
Держмитслужба спростила підтвердження дозволу на навантаження: електронний талон замість штампа

В Особистому кабінеті Держмитслужби з’явився новий функціонал: експедитори можуть самостійно роздрукувати електронний талон після отримання дозволу на навантаження. Це дозволяє уникнути походів до митниці за штампом на паперовому дорученні.

Талон містить усю необхідну інформацію, зокрема номер доручення та штрихкод. Портовий оператор, у свою чергу, може швидко перевірити дійсність дозволу в Особистому кабінеті, відсканувавши штрихкод або ввівши номер вручну.

Функція працює як тимчасове рішення на період до завершення інтеграції інформаційних систем портових операторів з Держмитслужбою. Водночас вона вже зараз дозволяє пришвидшити процес оформлення та зменшити кількість паперових документів.

Менше паперу — більше зручності.

🌐 Сайт Держмитслужби

😎Facebook 🕊Instagram 📹YouTube 🏢WhatsApp 📩Telegram 👥X
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Середич.info
📌пригадуєте митника Володимира Багрія, який напередодні потрапив у загадкове ДТП, і, з огляду на все, був пʼяний як ціп 🥃 ?

📌так от, тут у коментарі приліз його син - Данило Багрій і трішки похвалився рівнем своєї культури та інтелекту 😂

📌будемо виховувати і вчити не тільки як грамотно спілкуватись, а й навчимо як правильно декларувати все майно

📌окрема подяка за фото з Land Cruiser , яку ти поставив собі на заставку 😂 До її зникнення 3, 2, 1…😂
💰 У червні 2025 року до загального фонду державного бюджету надійшло 234,5 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів (за оперативними даними станом на 16:00 30.06.)

З них надійшло:

✔️ 125,4 млрд грн - від Державної податкової служби;

✔️ 51,4 млрд грн - від Державної митної служби.

Детально за посиланням: https://surl.li/mhajku
«Під базікання про "успішну боротьбу з корупцією" держава оцінює роботу митника з більш ніж 25 річним стажем нижче ніж отримує конс"єржка в нашому будинку!?! Влада ви як там собі почуваєтесь? Не сподівайтесь, що такі дії по знищенню української митниці забудуться. Ганьба вам!».

Петро Стеценко©️
Forwarded from Середич.info
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
📌прошу НАЗК, НАБУ та САП дослідити походження майнового комплексу - мийки самообслуговування, кафе та СТО, які стали надбанням родини митника Володимира Багрія
Forwarded from кОРДон 🛂
‼️ Данііл Меньшиков, прийшов час відкрити свою велику декларацію і заново її заповнити.

⚡️ Але радимо бути дуже уважними, особливо в частині активів за кордоном. Особливо у дружини. Спробуйте згадати або хоча б перевірити документи на руках.

Telegram | ADMIN
📄Поширені помилки при оформленні документів для отримання авторизації на провадження митної брокерської діяльності

Нагадуємо, що для успішного отримання авторизації на провадження митної брокерської діяльності важливо правильно заповнити анкету самооцінки. Зверніть увагу на кілька поширених помилок, які слід врахувати при підготовці документів.

Під час опрацювання анкет самооцінки часто фіксується, що підприємства не заповнюють пункт 1.1.7 або надають у ньому неповну інформацію. У цьому пункті необхідно описати всю внутрішню організаційну структуру підприємства, а також обов’язково зазначати опис функціональних обов’язків тих підрозділів, що залучені у міжнародному ланцюзі постачання товарів.

Ще одна поширена помилка стосується пункту 2.1.3 анкети. Відповідно до Митного кодексу, підприємство має підтвердити, що до нього не застосовано санкцій згідно із Законом України «Про санкції» та що воно вжило заходів для недопущення операцій із товарами або контрагентами, які перебувають під санкціями.

У цій частині анкети підприємство повинно надати відповідь на контрольне запитання: чи враховує підприємство під час здійснення операцій з товарами, які є чи будуть частиною в міжнародному ланцюзі постачання, санкції, запроваджені відповідно до Закону України «Про санкції»? Також слід описати, які саме процедури запроваджені на підприємстві для відстеження актуальних санкцій, і вказати назву, номер і дату внутрішнього документа, яким ці процедури визначено.

Водночас відповідь підприємства «ні» на контрольне питання 2.1.3 не буде підтверджувати відповідність умові критерію.

☝🏼Окремо звертаємо увагу на порядок подання документів. Якщо подача заяви, анкети самооцінки та всіх необхідних документів відбувається в електронному вигляді, то вона має бути здійсненна з використанням єдиного державного інформаційного веб-порталу «Єдине вікно для міжнародної торгівлі».

🌐 Сайт Держмитслужби

😎Facebook 🕊Instagram 📹YouTube 🏢WhatsApp 📩Telegram 👥X
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
За контрабанду ювелірних виробів та швейцарських годинників на понад 12 млн грн судитимуть двох громадян

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування щодо двох мешканців міста Києва за фактом контрабанди товарів (ч. 2 ст. 201-3 КК України).

За даними слідства, підозрювані перевезли через державний кордон України предмети розкоші з приховуванням їх від митного контролю.

Під час досудового розслідування правоохоронці в зоні діяльності митного посту «Устилуг» Волинської митниці провели санкціонований обшук в рейсовому автобусі «Варшава – Київ», який вже після завершення митного оформлення прямував на в’їзд в Україну.

За результатами обшуку в особистих речах вказаних осіб виявлено та вилучено приховані годинники різних відомих марок, підвіски, браслети, запчастини до годинників.

Згідно висновків судових експертиз, загальна вартість вилученого оцінюється у понад 12 млн грн.

Ознайомившись із зібраними у кримінальному провадженні доказами, підозрювані беззаперечно визнали свою вину та ініціювали перед стороною обвинувачення укладення угоди про визнання винуватості, умовою якої, крім основного покарання, прокурором визначено також застосування спеціальної конфіскації в дохід держави предметів контрабанди на суму понад 12 млн грн.

Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 201-3 Кримінального кодексу України (контрабанда товарів) скеровано до суду.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось детективами Бюро економічної безпеки України, за оперативного супроводу Служби безпеки України.
❗️Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області завершили розслідування щодо чоловіка, який ввозив транспортні засоби на територію України нібито для потреб ЗСУ. Насправді техніка призначалася для розбору автомобілів та продажу на запчастини.

🕵Слідством встановлено, що, аби уникнути сплати митних платежів, фігурант надавав митним органам неправдиву інформацію про призначення автомобілів. Після пільгового розмитнення він реалізовував транспортні засоби у розібраному стані та продавав окремі деталі.

🚙Під час санкціонованих обшуків детективи вилучили частково розібране авто, яке було ввезене як гуманітарна допомога, грошові кошти, документи, що використовувались при розмитненні, причеп і техніку для перевезення транспортних засобів.

Чоловіку повідомлено про підозру. Детективи Теруправління забезпечили відшкодування завданих державі збитків у повному обсязі. Справу скеровано до суду.
МОЗ: скасовано 445 рішень МСЕК щодо встановлення інвалідності посадовцям державних органів, найбільше які працюють в Держаній митній службі України

За результатами перевірки 445 рішення МСЕК щодо встановлення інвалідності  посадовцям вже скасовано, а в 286 випадках прийняті нові рішення, зокрема про зміну групи інвалідності (226 випадки), чи зміни терміну встановлення інвалідності (60 випадків). 

Найбільша кількість посадових осіб, яким було встановлено інвалідність і щодо яких триває перевірка, припадає на:

Державна митна служба України – 810 справ, із яких 369 уже розглянуто, 129 рішень скасовано, а у 78 випадках – рішення змінено;

Державна податкова служба України – 518 справ, із яких 291 розглянуто, 90 рішень скасовано, 64 - змінено;

Органи прокуратури – 448 справ із яких 203 вже розглянуто, 80 рішень було скасовано, у 45 випадках рішення змінено, а 121 осіб викликано на дообстеження.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
#Нам_пишуть
Що нібито на цьому відео, ініціатор скандалу, працівниця Хмельницької митниці, - головний державний інспектор оперативного відділу УБК Гольник (Вонсович) Оксана, яка у нетверезому стані, билася з людиною, бо Гольник не сподобалося зауваження, щодо її неадекватної поведінки, по відношенню до підлітків…

Напишіть нам, чи це так…🧐🤔, бо етика поведінки державного службовця, на службі він (чи вона), або поза нею, не пустий звук❗️

Відео звідси
2025/07/02 00:45:35
Back to Top
HTML Embed Code: