Telegram Web Link
Повертаюсь до вас із постковіду з текстом про довіру. Саме вона запорука успішної профілактики та лікування. І формуванню її практично не вчать в медичних університетах. Втім, найближчим часом ми хочемо це змінити, а поки що читайте та поширюйте текст. Нова якість медичної системи залежить від усіх учасників процесу, у тому числі особисто від вас)
https://te.legra.ph/Po-odin-b%D1%96k-02-03
Оце наобіймалася вчора з близькими (усі з антитілами, та і я вже двічі), поговорила з кількома пацієнт_ками і подумала, що треба написати пост в канал про інтимне життя. Принцип згоди, лібідо, практики, уявлення нормально/ненормально, тілесність тощо. Загалом і в розрізі постковіду, який багато хто пережили чи якраз в процесі.
Сиджу читаю дослідження, але ж "нічого про них без них", тому нагадаю посилання, куди прошу вас анонімно поділитись своїми думками. Чи змінилось щось після коронавірусу? Стало гірше, краще? Взагалі, незалежно від ковіду що ви думаєте про табу, що для вас значить секс, чи є щось заборонене (між дорослими людьми за взаємної згоди), на що не наважуєтесь?
Пишіть сюди: https://tellme.brobro.pro/k5nwG8

За тим же посиланням можна анонімно написати щось мені особисто, щось про мою роботу чи комунікацію, ваші думки будуть враховані і цікаві) Окремо подумайте, чи, скажімо, ви хотіли би/могли би підтримувати мою діяльність невеликими регулярними внесками для мотивації? Чи вона недостатньо поки вагома? Що б іще хотіли бачити?)
Вечір фідбеку оголошую відкритим. А поки зроблю чаю)
Більше не треба лякатись незрозумілих записів у картці щеплень. З цим текстом ви станете справжнім дешифрувальником нашої таємної лікарської інформації. Аналіз картки однієї з відповідальних пацієнток, що люб'язно надала її гарне фото, за посиланням:
https://te.legra.ph/CHort-nogu-zlomit-02-09
Чи давно ви кохалися?
А чи зізнавалися у любові до себе?
Як вплинула пандемія на стосунки між людьми та що з цим робити, поговоримо сьогодні у обговореннях до нового допису. Читайте до кінця, зробіть авторці приємно, і зустрінемось в коментарях)
https://te.legra.ph/Seks-p%D1%96d-chas-pandem%D1%96i-02-10
Я написала інструкцію для тих, хто досі не обрав сімейну лікарку) Знаю, що серед підписників/ць таких людей мало, однак їх дуже багато навколо вас - будь ласка, поділіться моїм каналом з ними. Цим дописом я починаю нову рубрику про взаємодію з системою медицини в Україні наразі, адже регулярно бачу, що більшість людей не поінформовані про це так, як слід. Тому лишайтесь на зв'язку та зніміть канал із м'юту)
https://te.legra.ph/YAk-uklasti-deklarac%D1%96yu-%D1%96z-s%D1%96mejnim-l%D1%96karem-02-11
За кілька днів багато хто матиме зайвий привід сказати коханим про свої почуття. І в мене є кілька ідей подарунку, який дійсно говорить про любов, як на мене:
1. Передплатіть вакцинацію від інфекційних хвороб, адже цим ви рятуєте життя тих, хто поряд.
2. Протестуйтеся разом на ВІЛ, вірусні гепатити В та С, сифіліс, а також інші захворювання, що передаються статевим шляхом.
3. Подаруйте кілька сеансів лікувального масажу, особливо тим, у кого сидяча робота, мало сну та багато стресу.
4. Оплатіть заняття у психотерапевта або навчання майндфулнесу/медитації.
5. Придбайте сертифікат на сеанс з биття посуду (у спеціальному безпечному приміщенні).
6. Купіть сертифікат у хороший магазин інтимних товарів, бо самозадоволення - це шлях до психічного, фізичного благополуччя, пізнання себе та вид психотерапії.
8. Замовте фотосесію у фахівця, що вміє бачити в людях природну красу.
9. Якщо ви практикуєте секс (проникаючий чи ні), не економте на якісних засобах захисту, а саме презервативах, латексних серветках, змазках тощо.
10. Підтримайте хобі або активність вашої близької людини інформаційно, фінансово та мотиваційно, скажіть, наскільки він чи вона прекрасні. Будьте поряд.
11. У разі, коли ваші кохані мають невирішену проблему зі здоров’ям, можна передплатити консультацію фахового лікаря.

Дуже часто люди економлять на речах і активностях, які просто покращують їхнє життя; відкладають візит до лікаря через вартість; обирають щось для всіх, крім себе. Не чекайте певного дня у році, щоб виявити свою турботу сентиментальним, але не корисним подарунком. Демонструйте своє кохання через повагу та цінуйте життя ваших рідних.
Щодня.
НАСА відправляє ровер на Марс, Ілон вживляє чіпи, і це все чудово, але розробники вакцин ще крутіші! Вони навчились програмувати ваші клітини на боротьбу з ковідом з точністю лазера, обходити фаєрволи імунітету, підсилювати ефективність та чітко регламентувати повернення клітини до звичного життя. І це якийсь космос від медицини. Хочете дізнатися більше? Читайте мою нову статтю для Куншту:
https://kunsht.com.ua/vidkrittya-pid-chas-xoleri-na-shho-zdatni-mrnk-vakcini/
Вашому улюбленому каналу про доказову медицину та боту, що лікує, зовсім скоро виповниться рік. Я готую для вас цікавий флешмоб із невеличкими призами, старанно добираю подарунки, пишу нові корисні тексти, щоб вам було усе-усе зрозуміло. І чекаю цих перших березневих днів, щоб підсумувати роботу та результати нашої комунікації. Мені здається, ми багато встигли, а "Вір мені, я лікарка" та ботик "Моя лікарка" допомогли багатьом не скотитися у прірву недоказового лікування.
Якщо цим чудовим, нарешті трохи теплішим суботнім днем ви захочете підтримати авторку і сказати, що треба робити то все далі, ставайте патроном каналі у боту за посиланням нижче. Це дуже допомагає створювати більше цікавого контенту і не вигоріти в процесі)
https://www.patreon.com/doc_darina
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Я тут у перервах між прийомами пізнаю короткі жанри) зокрема, опановую тікток, адже і там потрібен якісний контент поряд із купою ніякого. Зокрема, записала коротку відеоінструкцію, як швидко зрозуміти, що твій лікар не дуже ок.
Звісно, перше правило - комунікація, поговорити і спитати, але... Може, вам знадобиться комусь це переслати)
Ну, а хто раптом є в тіктоці, то підтримуйте лікарку і там - @doc_darina
Залишу тут сьогоднішню нашу розмову про ковід, щеплення, роботу сімейної лікарки, організацію роботи, медсестер та те, що мене бісить в ковіді.
В гостях у експертки ЮНІСЕФ , інфекціоністки Катерини Булавінової.
https://youtu.be/o3A5GfL4k0U
Лікарі показують приклад.
Ми вакцинуємось від ковід, щоб захистити себе, близьких та показати вам, що це безпечно. Своєї черги я лише чекаю, але втретє хворіти точно не хочу, надто складно мені дався другий раз.
https://life.pravda.com.ua/health/2021/03/3/244103/
Друзі, сьогодні виповнився рік моєму боту, що лікує @DoctorDarinabot, і з цієї нагоди я приготувала подарунки. Беріть участь у розіграші! Він пройде 10 березня, у день народження цього каналу на моїй сторінці у ФБ. Подробиці за посиланням:
https://www.facebook.com/doctor.daryna/posts/1808727675968315
Головна ідея цього каналу сьогодні знову долучилася до Маршу жінок. У пандемії жіноче обличчя, адже у сферах, які найбільше постраждали від ковіду, переважно працюють жінки. Медицина, освіта, сфера обслуговування зіткнулися з величезним навантаженням, новими викликами, а іноді і втратою можливості заробітку. Велика кількість жінок в Україні працювали неофіційно та на тих роботах, які неможливо виконувати дистанційно. За результатами досліджень жінки частіше важко хворіють на коронавірус.
Під час локдауну частота домашнього насильства (серед якого близько 95% здійснено чоловіками щодо жінок) зросла подекуди у кілька разів. Мільйони матерів лишилися з малими дітьми без можливості заробити на життя.
Я виходжу на Марш, бо розумію свої соціальні привілеї на цей момент. Колись саме ці акції, а також досвід інших допомогли мені, і якщо моя участь покаже приклад хоч одній жінці, я досягну мети.
Вір мені, я лікарка. Це про єдність і підтримку.
Вірус папіломи людини та його профілактика.
Ви давно питали мене про це, і ось я написала. До того ж, зробила це у партнерстві з відповідальною компанією зі страхування життя. Такі тексти у блозі ТАС будуть виходити періодично, а ви йдіть та читайте)
https://taslife.com.ua/blog/hpv
Загадковий постковід це те, що найбільше відрізняє коронавірус від безлічі інших ГРВІ. Ви вже наче й одужали, і до людей вас пускають, а відчуття, наче хвороба і досі з вами, не полишає, або навіть і загострюється. Переживали таке або чули? Саме про синдром "довгого ковіду" у моїй черговій статті для Куншт.
https://kunsht.com.ua/28-dniv-po-tomu-shho-take-postkovid/
Якщо ви шукали надійне джерело інформації про ковід. Якщо довіряєте лише фахівцям з доказовим підходом. Якщо вам важлива зручна та людиноорієнтована подача інформації...
То цей проєкт саме для вас! Моя особиста рекомендація - науково-популярна ініціатива видання LIGA.net. Дайджест досліджень у текстовому форматі для вас робить лікар-анестезіолог, кандидат медичних наук Андрій Сем'янків, відомий вам як MedGoblin, а відеоверсію створює науковий блогер, володар звання "Науковий ютуб-канал року" за версією премії Паляниця Awards Клятий раціоналіст (Артем Албул).
Особисто я докладно читаю і дивлюся кожен випуск, а вам принесла найновіший. Дивіться, читайте і розумному навчайтесь!
https://life.liga.net/poyasnennya/cards/ob-immunitete-posle-perenesennogo-covid-i-pomogaet-li-zakrytie-shkol-obzor-issledovaniy
2025/07/14 19:50:20
Back to Top
HTML Embed Code: