Telegram Web Link
Тисячі жителів Норвегії стали «мільйонерами» через помилку в коді держлотереї — виграші завищили в 10 000 разів

Минулого тижня Норвегією прокотилася короткочасна хвиля ейфорії, оскільки тисячі жителів отримали повідомлення про те, що стали мільйонерами з виграшем у лотереї Eurojackpot. Здавалося б, все мало завершитись придбанням розкішних авто та житла, але натомість «переможці» отримали суттєво менші суми й вибачення від державного оператора лотереї за прикру математичну помилку.

Виявилось, що у системі компанії Norsk Tipping, яка адмініструє Eurojackpot у Норвегії, сталася помилка в кодуванні під час конвертації сум з євроцентів у норвезькі крони — замість ділення використали знак множення. Фактично ті норвежці, які початково думали, що виграли по 1 млн крон, отримали всього по 100.
😁30😐63
П — послідовність: голова Ford переймається через засилля китайських автомобілів. А тим часом наспівує їм дифірамби та сам їздить на Xiaomi SU7.

Тому що, на його думку, китайські електромобілі вже випереджають західні моделі за співвідношенням технологічності й комфорту до ціни. Команда Ford навіть привезла до США декілька китайських авто, які доставили до штаб-квартири в Детройті для вивчення передового китайського досвіду.
😁51😐3👍2🔥1🤔1🎉1
У мобільному застосунку Sense SuperApp тепер ще зручніше обмінювати валюту – Sense Bank вдосконалив цей процес.

Тут з'явились нові функції, які дозволять не тільки обмінювати валюту вигідно, а й краще розуміти цей ринок. Наприклад, застосунок сповіщатиме про зміну курсів валют у реальному часі.

Але це далеко не все. Більш детальний огляд ми зробили в цьому тексті.

#партнерський_матеріал
😁16👍6😐4🤔1🐳1
Дослідники додають в наукові статті приховані промти для ШІ, які вимагають лишати «лише позитивні» відгуки.

Журналісти Nikkei знайшли такі інструкції щонайменше в 17 препринтах статей на платформі arXiv, приховані білим текстом або мікроскопічним шрифтом.

В переліку закладів-порушників згадуються 14 університетів з Японії, Кореї, Китаю та США. Один з науковців каже, що це рішення застосували виключно як «контрзасіб проти лінивих рецензентів, що використовують ШІ».
😁25🤔3
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Джеймс Ганн і Зак Снайдер з’явилися в новому епізоді «Ріка і Морті» — в ролях самих себе. Снайдер одразу зарядив по колезі:

«Щойно побачив твою нову версію Супермена. Моя порада: він Людина зі сталі, а не з балачок».


Усе це — в сцені в кафетерії Warner Bros, де двоє режисерів кепкують один з одного, поки Рік і Морті крадуть пристрій для редагування фільмів. У результаті вигадана франшиза Maximum Velocitree теж отримує прочухана.
13😁9
Компанія Celestis, що пропонує послуги із «поховання в космосі», загубила прах 166 померлих по дорозі.

Космічна капсула із прахом затонула в Тихому океані, після двох успішних обертів навколо Землі та втрати зв'язку.

Бос Celestis каже, що наразі вони тримають зв’язок із сім'ями, аби запропонувати підтримку. Однак сподіваються, що родичів заспокоїв той факт, що їхні близькі «були частиною історичної подорожі» і все ж таки побували в космосі, зрештою спочивши в Тихому океані — фінал, який в Celestis порівняли із більш традиційним розсіюванням праху у водоймах.
😁64😐6🐳2
ChatGPT тестує функцію «Вчимося разом» — тепер на запити відповідаєте ви, а не чатбот.

Як це працює? У режимі «Вчимося разом» бот сам ставить додаткові питання до запиту, підштовхуючи вас до роздумів, практики й взаємодії. У деяких випадках він пропонує тести чи вправи, адаптовані під рівень користувача.

Функція доступна в деяких облікових записах ChatGPT Plus у вигляді експериментального режиму.
👍46😁152
В ЄС почали «маркувати» смартфони даними про час роботи батареї та її енергоефективність.

Інформацію додають на етикетки в пакуванні, вона ж дублюється на платформі EPREL. Зважаючи на це, сайт Android Authority склав перелік найпопулярніших пристроїв з кількістю заявлених для них циклів зарядки — і що цікаво, лідирують тут пристрої Samsung, які виявились майже удвічі витривалішими за смартфони Apple та Google (з 2000 проти 1000 циклів зарядки).
👍44🤔6😁1😐1
Президент Nintendo відповів коротко і ясно на запитання про зависоку ціну Switch 2: шукайте Маріо в музеях і фільмах. Так, якщо консоль не по кишені, компанія радить «альтернативні шляхи» для знайомства з героями.

«Ми створюємо різноманітні можливості поза межами наших ігрових платформ, щоб маленькі діти могли взаємодіяти з персонажами Nintendo та ігровими світами», — каже Фурукава


Він переконаний, що пристрій коштує своїх функцій. А дітям, які не можуть дозволити консолі, треба просто подорослішати і накопичувати гроші.
🤔17😐10👍8😁51👏1🐳1
🔥Naughty Dog додала хронологічний режим в The Last of Us Part 2 — і найкраще в ньому те, що він безплатний. Події тепер можна пройти від першої сцени до останньої, без флешбеків і часових стрибків.

Розробники кажуть, що хотіли дати фанатам інший погляд на сюжет — без плутанини, але з кращими паралелями між Еллі та Еббі. Проте новачкам радять пройти Part 2 в звичайному режимі, а вже потім шукати відповіді на «нові питання».

А ще в режимі No Return з’явились нові скіни: Джоел як Натан Дрейк і Томмі у стилі Сема з Uncharted— на честь 40-річчя Naughty Dog.
👍122
Іспанські та американські дослідники представили низку розробок на основі невидимого людському оку інфрачервоного чорнила.

Ці технології дозволяють наносити на предмети та у документи невидиму інформацію, яку можна зчитати за допомогою інфрачервоної камери у смартфоні.

Розробники вірять, що їхні технології згодом дозволять замінити смартфони на окуляри доповненої реальності або контактні лінзи.
🤔11👍5
Тепер навіть романтика — на аутсорсі ШІ. ChatGPT пише компліменти, формулює думки й веде бесіду краще за людину. У Tinder усе виглядає яскраво, розумно й перспективно — аж поки не доходить до живої зустрічі. Тоді з’ясовується, що хтось просто копіпастив репліки ШІ, бо сам не знає, що сказати. Хтось навіть знайшов собі дружину, змусивши ШІ спілкуватися з 5000 жінок від свого імені.

До того ж самі сервіси знайомств активно вбудовують ШІ у свої застосунки. ШІ-алгоритми аналізують анкети, створюють психологічні портрети користувачів, пропонують підказки для початку розмови та фільтрують небажані повідомлення.

Наступний крок — щоб ШІ ходив на побачення замість нас, бо навіщо ті емоції й напруга, якщо все можна автоматизувати. Ой, стривайте...
😁16😐2👍1
2025/07/09 13:28:23
Back to Top
HTML Embed Code: