Результати матчів команд 😀 Металурга на чемпіонаті міста

Минулими вихідними відбулися чергові матчі зимових чемпіонатів міста з футболу, де беруть участь вихованці футбольної школи "Металурга".

ФШ "Металург" 16 (1) - "Рома-Дніпро" 15 26:0
Голи: Морозов (х12), Сізонов (х4), Тищенко (х4), Хромов (х3), Казанцев (х2), Корнієнко

Чемпіонат ЗАФ (діти 2011-12). 4 тур:

ФШ "Металург" 12 (2) - ОСДЮСШОР 11 (2) 0:1
ФШ "Металург" 12 (3) - ОСДЮСШОР 12 0:15

🌐 Website 📷 Instagram 📷
📷 Metalurgschool 📷 Metalurg Women 📱 Facebook 👥 Metalurgschool 📱 Metalurg Women 🐔 Twitter 🐌 Viber 🔓 TikTok 🎬 YouTube 😀 Chat 😀 MFCMZshop
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Цієї п'ятниці вболіваємо за 😀 "Металург U-16" 💪

Єдина команда академії продовжує свій шлях у чемпіонаті ДЮФЛУ ⚔️

Вже скоро вихованці "Металурга U-16" проведуть повторний матч 1/8 фіналу проти "Олександрії". Перша гра на виїзді завершилася з рахунком 3:0 на користь запорізьких хлопців.

Трансляція домашнього матчу відбудеться на телеканалі МТМ. Початок гри о 12:00 🕛

Віримо в наших хлопців!

"Металург" U-13 зіграв з "Кривбасом"

Підопічні Андрія Максименка та Ігоря Конотопова провели товариську гру проти однолітків з ФА "Кривбас"

Матч закінчився з рахунком 1:1. Єдиний м'яч на свій рахунок записав Єгор Тимченко

😀 ФК "ЮКСА" – МФК "Металург" 😀: деталі матчу 🔎

🕛 1.06.2024. Плей-оф за право виступати в Першій лізі

🏟 Стадіон ім. В. Баннікова (Київ), 13:30.

Пряма трансляція: ютуб-канал ПФЛ

📊 "ЮКСА" – перший в історії українського футболу християнський клуб, що виступає на професійному рівні (абревіатура "Українська Християнська Спортивна Академія"). Клуб представляє село Тарасівку Київської області. У дебютному сезоні на професійному рівні "ЮКСА" стала віцечемпіоном Другої ліги.

#MATCHDAY

Сьогодні грає 😀 "Металург U-16" 💪

Наші хлопці зіграють матч відповідь 1/8 фіналу проти "Олександрії". Нагадаємо, що перша гра на виїзді завершилася з рахунком 3:0 на користь "Металурга".

This media is not supported in your browser
😀 Металург 0️⃣ 1️⃣ Олександрія 🛡
Склади на гру 😀 «Металург» - «Олександрія» 🛡
Вітаємо 😀 "Металург U-16" із виходом у чвертьфінал ДЮФЛУ! 🎉

Сьогодні на "Славутич-Арені" вихованці запорізької академії поступилися 0:1 "Олександрії", але за сумою двох матчів були сильнішими 3:1.

Бажаємо успіхів у чвертьфіналі! 💪

"Металург" U-16 вийшов у 1/4 фіналу ДЮФЛУ

Команда Сергія Рудики та Григорія Негірева провела другий поєдинок плей-оф проти "Олександрії".

U-16. ДЮФЛУ. Плей-оф. 1/8 фіналу. "Металург" –  "Олександрія" 0:1

Гол: Цип'ящук (3)

😀 "Металург": Лукомський, Бойко, Дорошенко, Рябоконь, Пальчиковський, Лазько, Карлін, Заіченко (Луговий), Токарєв (А. Мамедов), Карташев, Дзюбко (Полєшко)

Тренери: Сергій Рудика, Григорій Негірев

🛡 "Олександрія": Гордовський, Цип'ящук, Біленко, Черніков, Василевський, Вольвак (Казанюк), Кочерга (Литвин), Грузин, Куц (Іванчик), Крамаренко (Васін), (Белухін), Устинов (Вишневецький).

Тренери: Володимир Лавренко, Олександр Тарасенко

Вилучення: Біленко (31)

"Олександрія" почала значно активніше, і вже на третій хвилині після дальнього удару Богдана Цип'ящука відкрила рахунок. Далі "Металург" поступово вирівняв гру. Вихованці запорізької академії тиснули на ворота, і це дало свої плоди – на 31 хвилині за фол проти Максима Карташева червону картку отримав Максим Біленко. "Металург" мали декілька моментів, але вправно грав у воротах Данило Гордовський.

У другому таймі, незважаючи на гру в меншості, гості намагалися грати активніше в атаці, а "Металург" декілька разів вибігав у небезпечні контратаки та пробачив "Олександрію". На 55 хвилині запоріжці провели стрімку атаку – Володимир Карлін опинився сам-на-сам з воротарем, але пробив вище воріт. Далі команди обмінялись небезпечними моментами та гра трошки заспокоїлась.

У підсумку "Металург" поступився, але за сумою двох зустрічей з загальним рахунком 3:1 пройшов в 1/4 фіналу чемпіонату ДЮФЛУ.

MATCHDAY. "ЮКСА" (Тарасівка) – "Металург" (Запоріжжя)