20 червня виходить документальний фільм про Роджера Федерера та його прощання з тенісом

Сьогодні свій День народження святкує Даяна Ястремська!

Бажаємо міцного здоров’я та якнайбільше перемог! 🥳🎈🎉🎊

🎾 WTA 125 Париж | Перше коло

Юлія Стародубцева 🆚 Алізе Корне
🇺🇦Ілля Марченко вийшов до чвертьфіналу "челенджера" у Тайбеї після перемоги над 🏳️Євгеном Донським - 3:6, 6:3, 6:4.

Українець вдруге у сезоні зіграє на цій стадії змагань.

Наступним суперником Іллі Марченка буде лідер посіву 🇦🇺Макс Перселл.

🇺🇦Юлія Стародубцева поступилася 🇫🇷Алізе Корне у першому колі турніру WTA 125 у Парижі - 3:6, 3:6.

Наступного тижня українка зіграє у кваліфікації Ролан Гаррос.

🇺🇦Анастасія Соболєва поступилася 🇹🇷Зейнеп Сьонмез у другому колі турніру WTA 125 у Пармі - 1:6, 6:4, 5:7.

Для українки це був другий виступ на змаганнях цієї категорії. Минулого року Соболєва програла у першому колі в Анже.

🇨🇱Алехандро Табіло став першим півфіналістом "Мастерса" в Римі, обігравши 🇨🇳Чжан Чжічженя - 6:3, 6:4.

26-річний Табіло вперше в кар'єрі дійшов до півфіналу на турнірі АТР 1000 і став першим представником своєї країни з 2009 року, кому вдалося дістатися до цієї стадії на "Мастерсі", після Фернандо Гонсалеса.

Суперник Алехандро Табіло визначиться пізніше сьогодні в поєдинку 🇩🇪Олександра Зверєва і 🇺🇸Тейлора Фрітца.

📹 / Tennis TV

😢 Повернення поки не дуже

🇷🇴Сімона Халеп сьогодні грала свій стартовий матч на турнірі WTA 125 у Парижі, в якому зустрічалася з 🇺🇸Маккартні Кесслер.

Румунка виграла перший сет 7:5, а в другому вона отримала травму коліна і відмовилася від продовження боротьби за рахунку 3:2 на користь суперниці.

Зазначимо, що Сімона Халеп не зіграє на Ролан Гаррос.
🇺🇸Даніель Коллінс вийшла до півфіналу на турнірі WTA 1000 у Римі, обігравши 🏳️Вікторію Азаренко - 6:4, 6:3.

Американка проведе третій півфінал на рівні WTA 1000 та другий цього року. У березні вона виграла титул у Маямі.

Далі Коллінс спробує вперше за шість зустрічей обіграти 🏳️Арину Соболенко.

📹 WTA TV

🇺🇦Ілля Марченко вперше в сезоні зіграє в півфіналі "челенджера"

У чвертьфіналі турніру в Тайбеї українець переміг першого сіяного 🇦🇺Макса Перселла (№84 АТР) - 6:4, 6:3.

Ілля вперше з листопада 2022 року переміг суперника з топ-100 і здобув найрейтинговішу перемогу з жовтня 2021 року (тоді він переміг 35-ту ракетку світу 🇰🇿Олександра Бублика на турнірі АТР у Москві).

У півфіналі суперником українця стане переможець зустрічі 🇹🇼Сюй Юйсьоу - 🇰🇷Хон Сон Чхан.

QF | [7] 🇵🇱Губерт Гуркач - [14] 🇺🇸Томмі Пол 📺
SF | [1] 🇵🇱Іга Швьонтек - [3] 🇺🇸Коко Гауфф 📺
QF | [6] 🇬🇷Стефанос Циципас - [21] 🇨🇱Ніколас Яррі 📺
SF | [12] 🇺🇸Даніель Коллінс - [2] 🏳️Арина Соболенко 📺

🇺🇸Томмі Пол вийшов до півфіналу на "Мастерсі" у Римі після перемоги над 🇵🇱Губертом Гуркачем - 7:5, 3:6, 6:3.

Американський тенісист вдруге зіграє на цій стадії турніру ATP 1000. Минулого року він дійшов до півфіналу в Торонто.

Наступний суперник Томмі Пола визначиться у матчі 🇬🇷Стефанос Циципас - 🇨🇱Ніколас Яррі.

🤩 Анетт Контавейт повідомила про вагітність

Батьком майбутньої дитини екстенісистки буде естонський футболіст Брент Лепісту, з яким Контавейт зустрічається близько двох років.

Нагадаємо, Анетт завершила кар'єру влітку минулого року через хронічну травму спини.

🎾 WTA опублікувала календар турнірів на 2025 рік

Основні зміни у розкладі змагань на наступний сезон 👈

🇵🇱Іга Швьонтек втретє зіграє у вирішальному матчі на турнірі WTA 1000 у Римі, обігравши 🇺🇸Коко Гауфф - 6:4, 6:3.

Польська тенісистка здобула десяту перемогу в одинадцяти зустрічах з американкою, зокрема четверту поспіль на грунті. Три роки тому вони також грали у півфіналі турніру в Римі.

Іга Швьонтек проведе 12-й фінал на турнірах WTA 1000 та боротиметься за десятий трофей на цьому рівні (третій у Римі).

Суперниця польки визначиться у матчі 🇺🇸Даніель Коллінс - 🏳️Арина Соболенко.

🎂ВІТАЄМО!

Сьогодні свій День народження святкує Денис Молчанов!

🇨🇱Ніколас Яррі переміг восьму ракетку світу 🇬🇷Стефаноса Циципаса у чвертьфіналі "Мастерса" в Римі - 3:6, 7:5, 6:4.

Чилійський тенісист з третьої спроби зміг вийти до півфіналу на турнірі ATP 1000: минулого сезону він програв в 1/4 фіналу в Шанхаї, а цього року - у Маямі.

Яррі приєднався до свого співвітчизника Алехандро Табіло, який вийшов до півфіналу змагань у Римі вчора. Раніше ніколи двом гравцям із Чилі не вдавалося дійти до півфіналу на "Мастерсі".

Наступним суперником Ніколаса Яррі буде 🇺🇸Томмі Пол.

🇺🇸Даніель Коллінс у півфіналі турніру в Римі не змогла вперше перемогти 🏳️Арину Соболенко, зазнавши шостої поразки в очному протистоянні - 5:7, 2:6

Таким чином, на другому поспіль турнірі WTA 1000 у фіналі зіграють 🇵🇱Іга Швьонтек та 🏳️Арина Соболенко. Польська тенісистка здобула перемогу в їхньому поєдинку у вирішальному матчі змагань у Мадриді та лідирує в особистих зустрічах проти Соболенко - 7:3.