Кліпса пам'яті від Limitless

Гаджет pendant протягом дня записує кожне ваше слово, а потім за допомогою нейромереж стискає всю інфу в невелику нотатку.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Розробка сінгапурських учених: армія з тарганів-кіборгів на піщаному полігоні

Вони спорядили комах спеціальними рюкзаками, які дають змогу дистанційно керувати тарганами. У майбутньому планується залучати тарганів до рятувальних операцій або вистежування людей.
Український defence-tech стартап Himera, що виробляє стійкі до радіоелектронної боротьби (РЕБ) рації, вийшов на світовий ринок та отримав постачальника в США

Проєкт пропонує військовим доступне та ефективне рішення для забезпечення надійного зв’язку в умовах роботи російських засобів РЕБ. Це портативні радіостанції тактичного рівня для захищеного зв’язку на рівні «взвод-відділення».

Наприкінці лютого 2024-го defence-tech стартап залучив $525 000 інвестицій. План на рік – випустити наступну версію продукту та отримати держзамовлення, заявляв Рудомінський.
МЗС запускає ШІ-аватар Вікторія для озвучування офіційних заяв

ШІ-аватар створювали близько місяця на основі записаних відео, де афроукраїнка начитує текст. «Запросили реальну людину, відзняли, як вона начитує текст, і зробили ШІ-аватар», — розповів співрозмовник Forbes у відомстві. Зйомки тривали кілька тижнів. Модель працювала pro bono. Цифрова особа Вікторія розмовлятиме англійською та українською.

«Таке відео швидко можна буде віддавати телеканалам», — кажуть у відомстві. Як приклад таких ситуацій, наводять захоплення українських моряків піратами чи ДТП за кордоном з українськими громадянами.
Пралочка, яка пере не речі, а людей🔥

Японці, як завжди, дивують. Вони розробляють «пральну машину» для людей

Капсула від Science очищатиме, масажуватиме і сушитиме людину за допомогою ультразвуку – весь процес триватиме 15 хвилин. Розробники повідомляють, що в капсулі можна проводити лікувальні та розслаблювальні процедури, для чого в пристрої встановлено динаміки та дисплеї, щоб можна було увімкнути музику та відео.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
В Україні започатковують новий проект, спрямований на створення стартап-шкіл базі університетів і наукових установ.

Цей проєкт має на меті зміцнити зв'язки між навчальними закладами та бізнесом, щоб стимулювати розвиток інновацій та науково обґрунтованих комерційних проєктів.

Планується створення шести таких стартап-шкіл, які будуть обиратися через конкурс.

Важливими критеріями для відбору будуть ефективність проєктів, наявність потрібної інфраструктури та досвід роботи з приватним сектором. Ці школи допоможуть науковим стартапам знаходити інвесторів та отримувати фінансову підтримку на ранніх етапах.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Astribot представив Astribot S1

Робот легко може прибиратися, чистити овочі та фрукти, складати речі, поливати квіти, навіть лагодити меблі.

Бонусом Astribot S1 ще й станцює, повторюючи рухи за людиною. Помічника обіцяють випустити наприкінці року. Страшно уявити, що там буде за вартістю.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Учені б'ють на сполох: навушники з шумозаглушенням можуть негативно впливати на мозок

Згідно з недавнім дослідженням, тривале використання навушників із шумозаглушенням може призвести до незворотних змін у роботі мозку.

Мозок, звикнувши до штучної тиші, "забуває", як справлятися з повсякденним шумом. Це призводить до перевантаження нейронних шляхів при зіткненні з різноманіттям звуків.

Найстрашніше, що ці зміни незворотні.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Інженери зібрали "раковину майбутнього"

Девайс керується за допомогою сенсора, має фільтри і навіть подає окріп і газовану воду.

Ціна - $11.000.
У США придумали розкішний підводний човен для мільйонерів

Triton 660/9 AVA нагадує витягнуту бульбашку з салоном у стилі лаунж-зони. Апарат зможе опускатися на глибину 200 м, а пасажирам відкриється чудовий панорамний вид на глибини океану.
Літаючий автомобіль AirCar здійснив перший політ із пасажиром на борту.

Гібрид спорткара і літака розроблений словацькою Klein Vision і вже отримав сертифікат льотної придатності. Палива вистачає на 1000 км польоту, а після приземлення крила прибираються в кузов - і можна їхати дорогою.

Продажі хочуть почати цього року, але ціну поки не говорять. Орієнтир - десь між $500 тисяч і мільйоном.
На офіційному сайті SpaceX відкрилося бронювання місць для польотів у космос.

Загалом чотири напрямки: орбіта Землі, Міжнародна космічна станція, Місяць і Марс. Польоти будуть виконуватися на кораблях Dragon і Starship.

Ціни не вказані, але можна натиснути на кнопку «Join A Mission» і залишити заявку.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
У Бразилії вперше провели операцію за допомогою VR-гарнітури Apple

Хірург скористався окулярами Vision Pro для планування процедури на плечі. Ходять чутки, що скоро МОЗ Бразилії буде юзати пристрої на регулярній основі.
2024/05/08 03:08:20
Back to Top
HTML Embed Code: