Чотири гарячі вакансії у сфері miltech

Будь ласка, поширте цей пост у facebook, instagram та розкажіть знайомим, які вже встигли отримати досвід в розробці та виробництві БПЛА.

Колись я розповідав про Netpeak Talent – рекрутингову агенцію у складі Netpeak Group, яка надає ринку послуги закриття вакансії «під ключ». Цим постом хочу допомогти нашій команді закрити ваки для одного дуже дуже важливого українського виробника, який займається розробкою та створенням БПЛА – TAF Drones.

TAF Drones вже виготовляє три тисячі БПЛА на місяць, що добре допомагає у захисті країни від окупанта. Зараз TAF Drones прагне вийти на новий рівень систематизації та розвитку. Цілі амбітні:

1. Вийти на виробництво 10 000 БПЛА на місяць.
2. Створити найпотужніший R&D-центр для запуску нових продуктів та апгрейду старих.
3. В результаті стати найбільш потужним та кращим виробником БПЛА в країні.

Це завдання із зірочкою, та я вірю, що за допомоги ком’юніті ми знайдемо «саме тих» професіоналів, які посилять виробництво клієнта і водночас наблизять нашу перемогу та розпад ворожої імперії.

Ось на які гарні та високооплачувані позиції потрібні люди:

1. Head of R&D – відповідатиме за покращення поточних продуктів та створення нових, потрібен досвід в miltech та розробці БПЛА.

2. Head of Engineering – відповідатиме за покращення поточних продуктів, створення нових команд та управління командами software та hardware інженерів. Шукають фахівця із сильною технічною експертизою в розробці БПЛА та розумінням embedded систем.

3. Head of Manufacturing (керівник виробництва) – відповідатиме за план виробництва, закупки та якість продукції. Потрібна людина з досвідом роботи на заводах/виробництвах, що виготовляють багатокомпонентну продукцію (електронну, механічну).

4. Chief Operating Officer – операційний директор із досвідом роботи на виробництві, що виготовляє багатокомпонентну продукцію. В перспективі – обійняти позицію СЕО.

Серед бажаних вимог, крім досвіду, – громадянство України та Київ, Дніпро як бажані місця проживання. Кандидатам потрібно готуватися до частих бізнес-подорожей.

За зрозумілих причин не можу дати більше інформації, деякі відповіді зможете отримати у рекрутера @recruiter_daniel.

За рекомендацію людини, яку візьмуть на роботу, – $1000.

P.S. Чи не вперше прошу максимальне поширення посту у медіа та соцмережах. Самі розумієте, чому важливо, щоб такий бізнес розвивався.

P.P.S. Ще раз – мова про бізнес, гарну високооплачувану роботу, а не волонтерський проєкт.

Україна зараз – це кремнієва долина мілтеку. Давайте використаємо це, щоб вже жодні варвари ніколи не нападали на Україну. На сильну Україну. Тому що варвари бояться тільки сильних.

Слава Україні!

III > I

@artemborodatiuk
Інтерв'ю для «Першого мільйона»

Записали випуск «Першого мільйону» для Forbes. Говорили без зупинки більше трьох годин, – навіть не помітив, як промайнув час.

Я майже не читав Forbes старого формату (до 2014 року). Там писали про якісь дуже «далекі» від мене та недосяжні великі компанії. Вони займалися рудами, нафтою, в них були шахти, елеватори і все таке. Я не відчував, що ця інформація могла дати мені щось нове чи розвинути. Все було ніби для якоїсь іншої бульбашки людей.

Новий Forbes в останні роки навпаки приділяє багато уваги малому і середньому бізнесу. Я вважаю, що саме це робить економіку сильніше. Зараз можна прочитати і про ті самі руди та елеватори, але вже несеться багато контенту про більш зрозумілі та впізнавані компанії. Впевнений, що це надихає звичайних читачів та українських підприємців, адже героєм нового Forbes може стати кожен.

Під час інтерв'ю я вперше розкрив деякі речі з свого життя та історії Netpeak Group, тож за лінком ви знайдете прямі підтвердження своїм найбільш сміливим припущенням)

III > I

@artemborodatiuk
7 порад, як перейти на українську, навіть коли обмаль часу

➡️ Ідея написати цей пост виникла на одній з зустрічей з підприємцями в Києві, які, як і я, дуже перевантажені, але свідомо вирішили перейти на спілкування українською. Не у всіх виходить швидко опанувати солов’їну, тому вирішив поділитися власним досвідом та хаками, які мені допомогли.

Справа в тому, що з самого початку повномасштабної війни, коли я допомагав нашій IT-армії невеличкими справами, я бачив, як ворог використовує мордорську як зброю в інформаційному просторі. Тож вирішив, що маю перейти на українську. Я зрозумів, що мова – рів, який відокремлює нас від диких варварів.

Мені було дуже складно – немає хисту до вивчення мов (значно легше з математикою) і до 2022 року я майже не розмовляв українською. Ще одна складність у тому, що, коли намагаєшся утримувати на поверхні бізнеси під час війни та паралельно займатися волонтерською діяльністю нон-стоп, важко тягнути ще щось.

Тож от що допомогло мені відносно швидко та вільно спілкуватися українською:

1️⃣ Коли я вирішив перейти на українську, то постійно «підвисав» на словах-зв’язках, це мене значно уповільнювало, я соромився і нервував. Тому з самого першого дня навчання просто виписав собі ці слова і зазубрив:

Адже, вочевидь, начебто, ніби як, загалом, напевно / мабуть, тобто, майже / ледь, схожий / на зразок, щойно, власне, також = теж, на мій погляд, на мою думку, як на мене, можливо, ймовірно, вважаю, гадаю, міркую, думаю, здається кращим, більш доцільно / доцільніше, буде ефективніше, сподіваюся, бо = тому що, в підсумку, принаймні, щонайменше, хоча б, ближче до суті, справа в тому, що; в основі цієї думки лежить той факт, що; якби йшлось суто про щось, то.

2️⃣ Виписав деякі фрази з Google Translate. Зокрема, ті, що часто використовую під час робочих зустрічей, наприклад: «на двох стільцях», «сери, перди, грійся» (це коли нічого не зроблено, а від тебе вимагають репорт), «пішов, як за море срати» (коли хтось дуже довго не виконує завдання).

3️⃣ Поставив українську як головну мову на всіх пристроях та зніс мордорську. Це змушувало використовувати українську частіше.

4️⃣ Знищив весь російськомовний контент довкола себе в YouTube, Facebook, Instagram. Перестав читати мордорські медіа, слухати YouTube-відео російською. Це я зробив ще в лютому 2022 року, але російські відео якось довго ще з’являлися в рекомендаціях, тож я продовжував їх блокувати. Те саме зробив з усіма моїми знайомими чи друзями з минулого в Facebook, які не засудили війну і лишились в мордорі.

Зрозуміло, що місце російськомовного контенту займає україномовний. Мені, наприклад, дуже подобаються канали з просвітницьким контентом: «Історія без міфів», «імені Т.Г. Шевченка», «Останній Капіталіст» тощо.

5️⃣ Окремий пункт – відмова від російськомовних треків, – тут ще і не даєш ворогу заробити. Можливо, за виключенням виконавців, які дуже чітко виступили проти і до сьогодні створюють контент з підтримкою України і засудженням мордора. Хоча зараз я взагалі нічого не слухаю російською.

6️⃣ Нарешті, головне, – важливо почати працювати з репетитором. Я обрав Ярославу Савош-Давидову – дуже їй вдячний за те, що вона працює зі мною з розумінням, що у мене бракує часу і я не можу виконувати домашки. Ярослава – приклад гарного ненапряжного репетитора: вона дає мені читати українські книжки просто на уроці, дивитися українських виконавців, YouTube-канали, проходити тести, щось обговорювати, тому ці уроки мають практичний напрям.

7️⃣ Дуже допомогла порада Ярослави: всі аудіо та відео, які я надсилаю колегам, – записувати українською. Спочатку було дуже повільно, дуже незручно, принаймні перший місяць. Але мене мотивував позитивний фідбек колег та їхня підтримка.

Звісно, це не вичерпний перелік порад. Якщо є те, що допомогло саме вам, напишіть мені в коментарях в фейсбуці, можливо, вони увійдуть в другий пост про вивчення української. А якщо вам складно, дуже раджу звернутися до Ярослави, – вона класний педагог!

III > I

@artemborodatiuk

–––
Щиро вважаю, що 🇺🇦 мова – наш захист, тому вирішив поділитися своїм досвідом.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Netpeak Group в Spotify – відкривай нову музику з плейлістами яскравих українців

Мало хто знає, що я затятий меломан зі стажем 20+ років :) Вирішив трохи приділити часу та уваги своєму захопленню, тож скоро чекайте мій перший музичний витвір (не переймайтеся – співати не буду, це електронна музичка :)), а сьогодні анонсую проєкт з плейлістами яскравих українців на сторінці Netpeak Group в Spotify. Як туди потрапляють люди? Дуже просто. Я прошу знайомих чи друзів, серед яких є відомі чи не дуже, але потужні у своїй справі підприємці, рекламісти, блогери, музиканти та просто класні люди, зібрати плейлісти і дати мені, щоб викласти в паблік.

Чому цей проєкт «вистрілив»? Тому що ви, наприклад, можете багато років читати телеграм-канал або фейсбук засновника Monobank і підприємця 2023 року за версією Forbes Олега Гороховського, чи дивуватися здобуткам номінантки Греммі Тані Муїньо, чи дивитись тіктоки Даші Кубік, але ви ніколи раніше не бачили цих людей через призму їх музичних вподобань. А тепер – можете це зробити завдяки нашому дуже простому проєкту.

Наразі у нас 17 плейлістів (разом з моїм), авторами яких є:

– режисерка Tanu Muiño;
– музикальний виконавець та продюсер Cepasa;
– засновник Monobank Олег Гороховський;
– блогер Антон Птушкін;
– ресторатор Міша Кацурін;
– fashion-фотограф Юкка Подольська;
– блогерка Даша Кубік;
– техноблогерка Ноталка Шелягіна;
– засновник музичного ком’юніті RE-Lazz music Олексій Клочко;
– CEO стартап-студії мобільних додатків Kiss My Apps Дмитро Лола;
– партнер групи диджитал-агенції Netpeak Андрій Чумаченко;
– засновник креативної агенції Banda Єгор Петров;
– засновник Ponchyk Boy Саша Жиляєв;
– засновник креативної агенції I am IDEA Ігор Фінашкін;
– CEO софтверної компанії Cargofy Стах Возняк;
– засновник магазинів техніки «Техно Їжак» Олексій Гулий.

Мені чомусь подобається цей простий і приємний проєкт, тому підписуйтесь і відкривайте музичну сторону відомих особистостей чи просто яскравих українців, якщо когось ще не знаєте :)

III > I

@artemborodatiuk
Про Раду з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану

Те, що я увійшов до складу Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, стало для мене несподіванкою, дякую Президентові за довіру та готовність до постійної комунікації. Супер, що він озвучив важливі для бізнесу проблеми.

Буду готовий зробити все, що від мене залежить.

Та маю попередити: рада – не міністерство, не фракція, не той орган, що здатний вирішити всі економічні проблеми. Для цього у держави є чимало працюючих структур.

Щодо мене, то я продовжую займатися бізнесом. Звісно, поважаю роботу політиків, вона дуже важлива і я бачив політиків, які роблять важливі і круті речі. Але я не став і категорично не хочу ставати політиком, та всі, хто входять до ради зараз, – не представники владних структур, не відповідають за політичні рішення.

Я бачу задачі ради (зараз певні процеси ще будуються) в тому, що ми будемо доносити своє бачення, допомагати створювати законопроєкти, шерити експертизу. Але це дуже абстрактно, – щоб визначити конкретні кроки в роботі ради, ми сьогодні вже поспілкувалися з керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком. Обговорювали наші цінності, а також задачі групи.

Починаємо працювати з наступного тижня. Трохи пізніше опублікуємо перші пріоритетні задачі, на яких сконцентруємося.

У мене досить зрозумілий концепт і шлях, про який я неодноразово розповідав, – в відео про місію Netpeak Group (ось ще один допис про те, як працює наша місія на прикладі соціальних проєктів), в особистому блозі.

У мене є бачення, як змінити економіку країни, не входячи до політики, просто тепер я маю значно більше шансів на успіх.

Друзі, я вважаю, що створення Ради з питань підприємництва – справді гарна новина, я впевнений в усіх підприємцях, які зараз у складі ради – Олег Гороховський, Костянтин Єфименко, Тарас Кицмей, Вʼячеслав Климов, Олександр Конотопський, Дмитро Олійник – ми зробимо все можливе.

III > I

@artemborodatiuk

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
Сьогодні робив call з дійсно крутим СЕО і сформулював деякі поради. Тож, ділюся з вами, як бути дійсно крутим СЕО, а не СЕО-лошарою.

1️⃣ Ігноруйте всі зустрічі, електронні листи, месенджери: як СЕО, показуйте, що ваш час надто цінний, щоб відповідати на електронні листи чи брати участь у зустрічах. Це створить ауру таємничості і недоступності навколо вас.

2️⃣ Ведіть компанію за модою, а не за стратегією: запускайте нові проєкти кожного тижня, дотримуючись останніх трендів, незалежно від того, чи вони відповідають стратегічним цілям вашої компанії. Забудьте про довгострокове планування!

3️⃣ Використовуйте корпоративні кошти для особистих потреб: літайте першим класом на відпочинок, купуйте коштовні подарунки на корпоративний рахунок. Нехай всі знають, що бути СЕО – це жити в «успішному» стилі.

4️⃣ Наймайте тільки своїх друзів і родичів: кого обходить компетентність, коли ви можете просто заповнити компанію людьми, яких ви знаєте? Ваш племінник без досвіду роботи? Ідеальний кандидат на посаду фінансового директора!

5️⃣ Ігноруйте відгуки і скарги клієнтів: хто вони такі, щоб говорити вам, як вести бізнес? Замість того, щоб вирішувати проблеми, витрачайте час на піар і створення блискучого іміджу компанії.

6️⃣ Публічно критикуйте своїх співробітників: покажіть, хто тут начальник, регулярно вказуючи на помилки співробітників на загальних зборах або в соціальних мережах. Це створить атмосферу страху та поваги, точно!

7️⃣ Ніколи не навчайтесь новому: ви вже СЕО, тому навіщо вам удосконалюватися? Відкидайте будь-які нові тенденції чи технології як непотрібні і тримайтеся перевірених старих методів.

8️⃣ Проводьте всі гроші на екстравагантні офісні трати: ніщо так не каже «успішна компанія», як витрачання величезних сум на щотижневі корпоративні вечірки, незалежно від фінансового стану компанії.

9️⃣ Відмовляйтесь від зворотного зв'язку: не дозволяйте співробітникам ділитися своїми думками чи ідеями. Закріпіть свою позицію як недоторканного лідера, який завжди знає краще.

1️⃣0️⃣ Проводьте спонтанні звільнення для мотивації: показуйте команді, що кожен може бути звільнений у будь-який момент. Це збільшить продуктивність, оскільки всі будуть працювати в страху.

А які поради ви можете дати дійсно крутому СЕО?

III > V

@artemborodatiuk

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Про новий контент каналу – рубрику «Цікаві факти»

Кожного тижня відключаюся від справ та «тікаю» до цікавих для мене фактів про світ. Помітив, що іноді ними хочеться ділитися і, чомусь, раніше цього не робив.

➡️ Вирішив, що в цьому каналі буде не лише про бізнес, а також і про цікаві, на мій погляд, факти. Для мене дуже важливо, щоб всі цікаві історії були запруфчекані, тому в мене є спеціальна команда, яка все перевіряє і сюди проходитиме тільки те, що не є фейком.

Тож почнемо з поста про технологію, яка вже сьогодні змінює світ, – дрони, які збирають врожай.

🤖 Уявіть, ізраїльський стартап Tevel Aerobotics Technologies розробив автоматизовані летючі роботи Flying Autonomous Robot, які збирають врожай без участі людини.

Кожна платформа FAR – це модуль на колесах та роботи-дрони, приєднані до нього за допомогою кабелів. База служить джерелом електроенергії для безпілотників, працювати вони можуть і вночі, аби зарядки вистачило. І перекур їм не потрібен :)

👀 Чекнув бенефіти таких дронів-садівників:

1. Мають камеру, через яку знаходять фрукт, визначають його розмір і стиглість.
2. Уникають перешкоди на шляху до вибраного фрукта.
3. За допомогою присосок (які не псують сам фрукт) роботи зривають плоди та кладуть їх у контейнери на платформі. Збирати можуть плоди розміром від абрикоса до великих яблук.
4. Ще один прикол, що система робота надає інфу в онлайн-режимі: загальна кількість зібраних плодів, вага і розмір кожного фрукта, виявлені захворювання, мітка часу, гео, розподіл ваги, розміру та кольорів фруктів у кошику.

Зараз на сайті Tevel Aerobotics Technologies можна замовити лише послуги зі збору врожаю дронами (в Італії, Америці, Ізраїлі), але в планах розробників – продаж цих роботів у різних комплектаціях.

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Як звучить мозок та чи можна шифрувати наші думки?

🧠Так звучить мозок.

Це не просто відео зі звуками, а дослідження реконструкції звуків людського мозку за відповідями фМРТ (функціонально магнітно-резонансної терапії). Під час цього методу виявляють зміни кровотоку мозку у відповідь на нейронну активність.

➡️ Якщо коротко, то працює це так – людину кладуть до апарату фМРТ (функціонально магнітно-резонансної терапії), вмикають різні звуки, а потім, за допомогою генеративної моделі штучного інтелекту (AI), відтворюють отримані з мозку сигнали. Виходить, що відтворюють ці ж самі звуки, отримані вже за допомогою лише сигналів мозку, та порівнюють наскільки вони схожі з оригіналом та чи правильно вони інтерпретуються. Точність ідентифікації звуків складає близько 70%.

Тобто, ви зрозуміли? Можна зчитати МУЗИКУ з мозку людини з 70% точністю! Це щось неймовірне!

👀 Поки перевіряв цю інфу, в яку не можу досі повірити, прочитав ще й те, що вчені навчили штучний інтелект розшифровувати думки людей по знімках МРТ. Людей клали в апарат МРТ та вмикали аудіо різних історій. Під час прослуховування отримані дані з мозку розшифровували за допомогою технологій з використанням штучного інтелекту. Реконструювати вдалося загальний зміст думок, а не точно слово за словом.

Хаотичні та непослідовні думки поки повністю відтворити неможливо, та і поки це роблять за допомогою МРТ, то нам не загрожують «викрадачі думок», бо цю велику штуку ви точно помітите біля себе.

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
BMW iX Flow змінює колір. Як це працює?

Цікава технологія із заміною кольору кузова в електрокарі BMW iX Flow вперше була представлена у 2022 році. Виходить, два роки вже пройшло, а ми й досі не бачимо цю розробку на дорогах.
 
🧐 Як автівка змінює колір?

Для зміни кольору використовують технологію E Ink – електронні чорнила, тобто працює вся ця штука по аналогії з електронною книгою.

В основі технології E Ink лежить електрофоретичний процес. Спеціальне покриття кузова з чорнилом E Ink складається з мільйонів мікрокапсул. Кожна з цих мікрокапсул містить негативно заряджені білі пігменти та позитивно заряджені чорні пігменти. При впливі позитивного або негативного електричного поля відповідний пігмент змінюється. Завдяки цій технології BMW iX Flow може бути у двох кольорах: білому та чорному. 
 
⚡️Розробники продумали все так, що свою зарядку автівка витрачає лише на моменті зміни кольору, а от на його підтримку енергія не потрібна.

А, взагалі, – реально чекаю цю фішку на дорогах.

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Політ на реактивних костюмах

🏁Це відео з автоперегонів Формули-1, яка пройшла 2 липня 2023 року на трасі Red Bull Ring у Шпільберзі (Австрія). Це був дев'ятий етап чемпіонату світу Формули-1 2023 року та другий вікенд Гран-прі у сезоні 2023 року.

Перед основними змаганнями на трасі за допомогою реактивних ранців (вони ж джетпаки) політали спортсмени з Gravity Flight Club. До речі, у них на сайті можна замовити реактивний костюм, вартість стартує від 380 000 фунтів стерлінгів (майже 470 тисяч доларів). 

👀 Як працюють джетпаки?

На спині є три двигуни, а на руках по два. Аби піднятися, потрібно натиснути  на спусковий гачок, щоб з’явилася потужність. Вже в повітрі спортсмени балансують, приблизно так, як на серфінгу або лижах. 

🚀Дізнався кілька фактів про особливості цих реактивних ранців:

1. Розгін з 0 до 50 км/год за одну секунду завдяки 1500 к.с. за спиною.
2. Можуть розігнати швидкість до 130 км/год.
3. Мають мініверсії реактивних двигунів – аналоги тих, які встановлюють на реактивних винищувачах.
4. Літати можна близько 5 хвилин.
5. Вага разом з пальним – близько 30 кг.

Сподіваюсь впродовж 5-10 років все ж таки зможу минати затори Києва – вся надія на Gravity Flight Club.

Звісно, що поки таке коштує майже пів ляма, "в народ таке не піде", але зрозуміло, що ціна з часом буде падати.

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
Дякую Іллі Кабачинському та Антону Полєскову за класний випуск подкасту «Закрив раунд», поговорили про Netpeak Group та зробили це якось ну дуже весело :) Коротше, я продовжую просувати свій слоган: «не знаю як вам, а мені з вами весело», – тому дякую Іллі та Антону за толерантність та витримку :)

А ще на подкасті я оголосив декілька закликів або кличей від Netpeak Group. Часто кажу про них окремо, нарешті вийшло зібрати все в одному місці.

➡️ Клич №1
Якщо ваша диджитал-агенція надає послуги, яких немає на сайті netpeak.ua, і ви хотіли б приєднатися до групи агенцій Netpeak, залишайте заявку на сайті. В листі обов'язково дайте посилання на свій звіт доходів та витрат (P&L).

➡️ Клич №2
Kiss My Apps готові купувати мобільні додатки з дохідністю від $1000 до $20 000 на місяць. Пишіть COO Kiss My Apps Наталії Сингаївській на [email protected].

➡️ Клич №3
Tonti Laguna Group готова купувати вебсайти з переважаючим органічним трафіком та директ-трафіком з країн Tier-1 (США, Канада, Велика Британія, Німеччина та Франція). Пишіть CEO Tonti Laguna Group Єлизаветі Чередниченко на [email protected].

➡️ Клич №4
Netpeak Agencies Group цікаво купити диджитал-агентство, якщо воно працює на ринках Словенії, Словаччини, Румунії, інших невеликих країн Центральної Європи. Якщо ви засновник, або CEO такої агенції з досвідом роботи від 5 років, пишіть в директ CEO Netpeak Agencies Group Дмитру Скляру в Facebook.

➡️ Клич №5
Якщо ви працювали CEO компанії і хочете побудувати схожий бізнес (не забираючи з минулої компанії технології чи коди), і впевнені, що новому бізнесу потрібно інвестувати до $1 мільйона до точки окупності, пишіть мені в директ.

А всім, хто просто хоче провести зі мною, Антоном та Іллею годину подкасту – приємного перегляду. Ми весь час трохи кепкували один з одного, і наприкінці закрили раунд по під**бам:

Ілля – 12
Антон – 5
Артем – 4

III > I

@artemborodatiuk

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Унікальний та дуже дорогий пух качки гаги

Бачили колись ковдру за півмільйона гривень? Пішов читати інфу про пух гаги, що на цьому відео, і був здивований, коли дізнався, що ця сировина одна з найдорожчих у світі.

Чому цей пух такий особливий?

➡️ Ну, по-перше, як ви вже помітили, – він не мокне.

Я не знаю чому, але це мене ну дуже-дуже вражає, ніби якась інопланетна технологія поруч. 

🦆Гага або пухівка – велика морська качка, яка живе в холодних та вологих регіонах Північної Америки та північної частини Європи. Гага з роками виробила пір'я з унікальними властивостями, які допомагають їй залишатися сухою та теплою. Пір'я качки вкриті тонким шаром олії, що виділяється сальними залозами. Це масло робить пір'я водостійким або гідрофобним, тобто вони відштовхують воду. 

➡️ По-друге, цей пух вважається предметом розкоші, через обмежений видобуток. Пух гага вищипує з себе в період гніздування, а вже після нього, коли качки покидають гніздо, люди збирають цей пух. Світове виробництво гагачого пуху становить близько 4 тонн на рік (це близько 5 тисяч ковдр різних розмірів). Виходить, щороку виробляється більше автомобілів Ferrari та Rolls Royce, ніж ковдр із гагачого пуху. 

Схоже це справжні Rolls Royce у світі ковдр.

@artemborodatiuk

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Картини з ефектом оптичної ілюзії

Дитина перетворюється на бабусю, а Монро стає Ейнштейном. 
 
🧑‍🎨Автор цих картин – іспанський художник Серджи Каденас спеціалізується на кінетичних оптичних портретах, які містять незвичайний та унікальний інтерактивний елемент – вони показують два різних зображення, об'єднані в одній картині, якщо дивитися під різними кутами.

🎨Афігезно крута та кропітка робота створюється повністю вручну – для того, аби зображення змінювалися, Каденас створює величезні полотна з чіткими вертикальними гребенями, а потім пише окремі портрети по обидва боки від вузьких гребенів. 

Вартість однієї картини – від 29 до 36 тисяч доларів. У нього є портрет і мого улюбленого Лі Куан Ю.

@artemborodatiuk

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
Кейс 1. AI-розширення для браузера, яке пропонує та аргументує ідеї для CRO – покращення конверсій на сайті

Відновлюю рубрику корисних кейсів.

CRO спеціаліст мультифункціональної платформи для маркетингу Serpstat Григорій Тиненік знайшов корисне розширення для браузера, яке аналізує потрібну вебсторінку та пропонує ідеї для покращення конверсій на сайті.

➡️ Скористатися розширенням може кожен і зробити це дуже просто. Для цього виконайте наступні дії:

1. Встановіть розширення VWO у свій браузер і зареєструйтесь (це безкоштовно).

2. Відкрийте вебсторінку сайту, на якому ви хочете покращити конверсії, та запустіть розширення VWO.

3. Після запуску розширення, AI аналізує блоки на сторінці сайту та визначає тип бізнесу, тип сторінки.

4. Після аналізу сайту, у віконці розширення вам необхідно вказати бізнес-ціль та яку метрику хочете збільшити на обраній вебсторінці. Все!

5. АІ накидує реально нормальні ідеї для покращення сайту і добре їх аргументує.

➡️ Наприклад, розширення може запропонувати додати на сторінці відгуки чи змінити текст кнопки. Рекомендації не повторюються, кожен запуск – новий набір ідей, також до кожної ідеї є пояснення на чому вона базується.

Отже, ось вам таймсейвер для швидкого генерування якісних гіпотез та оптимізації конверсій.

p.s. До речі, Данило Мінін з агентства Netpeak нещодавно запустив послугу CRO. Тобто, ви платите Данилу гроші, а його команда робить так, щоб на сайті росла конверсія й у вас було значно більше грошей, ніж ви платите команді Данила :)

@artemborodatiuk

Facebook | Instagram | YouTube | Linkedin | Threads | Twitter
2024/05/06 11:46:26
Back to Top
HTML Embed Code: