Telegram Web Link
Тестувальники відправляють найбільше відгуків і найдовше шукають роботу.

Кандидати-тестувальники, найняті цього року, в середньому відправляли 34 відгуки перш ніж їх найняли. Для порівняння девопси — менше 8, а ті, хто претендують на лідерські позиції — лише 4. 

Також тестувальники зазвичай найдовше шукають роботу. Медіана днів між першим і останнім відгуком — 86. У менеджерів та дизайнерів — не на багато менше, 81-82. А от топ-менеджери та техліди можуть знайти роботу менше, ніж за місяць. 

Найбільше пропозицій перед наймом отримують маркетологи і сейлзи (9) та девопси (7).  Найменше — QA. 

Серед розробників очікувано найбільше відгукуються фронтедери, найменше — С++ , а найбільше пропозицій отримують PHP-кандидати.

Чи цікаво вам дізнатись, яка ситуація у вашій категорій і досвіді?
Sunday update ✉️

Кандидати:
89,692 (-325)

Вакансії:
7,457 (-11)

Ставте лайк, якщо хочете побачити оновлену сторінку salaries
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Аналітики в 2024-му відгукуються на 10 вакансій до найму і знаходять роботу протягом двох місяців. Для порівняння, фронтендерам потрібно аж 37 відгуків і більше трьох місяців.

Для нового поста на Лампі зробили інтерактивний віджет, де ви можете перевірити, скільки часу і зусиль знадобилось вашим колегам, які вже знайшли роботу.
7% найнятих у 2024 році канидатів не відправляли відгуків.

У 2024-му 173 найнятих кандидати не відгукувались на вакансії за півроку до найму, їх найняли після пропозиції від рекуртера. Це близько 7% найнятих кандидатів. У 2023 році ця частка була ближче до 9%.

Найпопулярніші категорія серед таких кандидатів — С++ та PHP, але найбільше відгуків в середньому отримували Lead Generation, маркетологи та девопси.

Середній досвід найнятих без відгуків розробників — майже 6 років, нетехнічних кандидатів — лише 4 роки.

Більше про те, скільки відгуків знадобилось іншим 93% тут.
До речі про C++. Тепер є окермі підкатегорії для “чистого С” та Embedded
Конкуренція серед кандидатів без досвіду зрівнялась з конкуренцією серед найдосвідченіших 🤯

Кандидатів без досвіду стає менше, вакансій для них — більше. Кількість кандидатів, які претендують на одну вакансію онлайн знизилась з 28 на початку року до 16 зараз. Цікаво, що для цього рівня досвіду найбільш конкурентні категорії — React.js, Java, .Net і аж на четвертому місці JavaScript. Конкуренція серед manual QA без досвіду зараз вдвічі менше, ніж серед фронтендерів.

А от в групі найдосвідченіших, тестувальникам найскладніше. В онлайні для півтори тисячі кандидатів є лише є півтора десятки вакансій.

Конкуренцію у вашій категорії можна подивитись тут https://bit.ly/state_of_market

Note: в цій статистиці ми рахуємо лише кандидатів, які були в пошуку (онлайн або пасивні) і заходили на сайт протягом 30 днів.
Більше половини Go i Ruby розробників з досвідом 3+ роки найняли на $5000 або більше.

Серед Java-розробників ця частка — 49%, серед DevOps — 43%. У фронтендерів шанс на високу зарплату лише 22%, але найнижче у рейтингу серед розробників — PHP з 16%.

Серед найнятих Manual QA з досвідом від 3 років, 5К у профілі мав лише один кандидат із 358. І в нього було 8 років досвіду.

Найраніше на високу зарплату можуть розраховувати бізнес і дата аналітики (але лише одиниці з них). Їм для цього потрібно в середньому 6 років. Серед розробників "наймолодші" - Python i Data спеціалісти — 7 років. Тоді як середня цифра для більшості інших спеціальностей 8 років. C++ i PHP розробники в середньому заробляють 5К+ якщо мають 9 років досвіду.

Вибірка: Категорії, в яких за останній рік найняли хоча б 30 кандидатів з досвідом 3+ роки.

Як це було минулого року: https://www.tg-me.com/djinni_official/1104
Спойлер: краще.
Sunday update ✉️

Кандидати:
89,078 (-683)

Вакансії:
7,209 (-252)

Дізбаланс між кандидатами в пошуку та вакансіями потроху зменшується. Питання правда за рахунок чого це відбувається.
Нагадуємо, що у нас є сторінка в Nolt, де можна залишати свої ідеї та пропозиції по продукту й голосовувати за ідеї інших

👉 https://djinni.nolt.io/newest
За останні 30 днів майже 54 тисячі кандидатів активували або підняли свій профіль на Djinni. Це значить, що вони потрапили в розсилки рекрутерів або просто на першу сторінку пошуку. Але лише трохи більше половини з них (56%) отримали пропозиції від рекрутерів.

Маркетингові і сейлзові кандидати в топі цього рейтингу. Рекрутери пишуть 90% нових кандидатів, які з’являються в пошуку в категоріях Lead Generation, Sales і SEO і 80% в інших Маркетингових категоріях.

Серед технічних категорій найпопулярніші — Lead, тобто інжиніринг менеджери і тім ліди, серед них пропозиції отримують 80%, i Data Engineer (77%). Серед великих категорій в топі — DevOps і PHP (75%)

Найнижче в цьому рейтингу QA i JavaScript. Лише 35-40% кандидатів в цих категоріях після підняття в пошуку отримують пропозиції від рекрутерів.

Які шанси, що рекрутер напише саме вам можна дізнатись тут.

Note: На картинці - лише категорії, де більше 1000 активованих профілів за місяць
У квітні рекрутери опублікували на Djinni 10 486 вакансій, на 672 більше, ніж у березні.

Найбільше виросли категорії iOS, C++ та PHP. Також більше вакансій опублікували для QA. Простоіли категорії Artist i Java.

Більше про категорії на скріншотах.
Топ найми квітня на Djinni

$10K Solutions Architect / Principal Engineer / CTO, Україна
https://djinni.co/q/396ad5c22d/?from_tg

$10K Data Architect / Consultant, Україна
https://djinni.co/q/bdca6be462/?from_tg

$9K Solutions Architect/DevOps, Україна
https://djinni.co/q/9bf51d1803/?from_tg

$9K Solutıon Archıtect, Туреччина
https://djinni.co/q/eba60a38be/?from_tg

$8.5K Solution Architect/Tech Lead, Україна
https://djinni.co/q/65a6f3611d/?from_tg

$7.5K DevOps engineer, Франція
https://djinni.co/q/ae8518166b/?from_tg
963 найми у квітні — на 140 більше березня і лише на 40 менше, ніж в квітні минулого року.
Що це, якщо не хороші новини?
У квітні кандидати відправляли відгуки на 13 086 вакансій. Це на 600 більше, ніж минулого місяця і це хороший знак, адже ці вакансії були онлайн на Djinni.

При цьому кількість відгуків продовжує падати, хоч і не так різко як раніше. Зараз це 20.76 відгуків на одну вакансію за місяць (в березні було 21.1).

Як змінилась ситуація у вашій категорії і досвіді можна подивитись тут. Скоро цей графік нарешті переїде на сайт🤞
Sunday update ✉️

Кандидати:
88,500 (-617)

Вакансії:
7,277 (+63)

Наступного тижня буде менше апдейтів, з 15-го травня повертаємось до аналітики в звичайному режимі.

Всіх зі святом!
Зарплати найнятих у квітні senior розробників — на рівні минулого року, але junior i middle — на 200-500 доларів менші.

Медіана зарплат розробників без досвіду у квітні повернулась до стандартних $500 (в лютому падала до $400). А от розробники з досвідом один рік знизили планку до 625 доларів. Ще в січні було 800$).
Ті, хто мають два роки досвіду в квітні проcили в середньому $1650, тоді як рік тому — $2000. А в 2022-му — $2500. Зараз таку зарплату пишуть в профілі розробники з досвідом 3-4 роки. Вони знизили свої зарплатні очікування на $500, порівняно з минулим роком.

$4000 — середні зарплатні побажання кандидатів з досвідом 5-6 років і $5000 — тих, у кого 7+ років досвіду. Рік тому було так само, але у 2021-му — на 500-1000 більше.
Повернись Живим 10 років. Дякуємо хлопці і дівчата за вашу роботу для захисту України! 💪💙
Привітати – https://savelife.in.ua/bday-2024/
Індекс Djinni для кандидатів без досвіду в квітні вищий, ніж у тих, хто має 3-4 роки.

Середній індекс Djinni в квітні — 0.26. Тобто на кожні 100 відгуків, кандидати отримували 26 пропозицій. Це найкращий індекс за останній рік.

Найвищий індекс за останні 30 днів в категоріях Marketing Analyst (1.37) і Lead Generation (1.3). Серед технічних категорій в лідерах SQL (1.12), Rust (1.04) i Data Engineer (0.91).

Перевірити свою категорію і досвід можна тут: https://bit.ly/djinni_index

Індекс Djinni рахується як кількість отриманих кандидатами пропозицій поділені на кількість надісланих відгуків на вакансій. Зростання індексу означає, що зростає попит на кандидатів. Падіння індексу означає, що попит з боку компаній падає і роботу шукати складніше.
Псст, у нас пʼятнічний реліз в четвер –
https://djinni.co/salaries/

Нова сторінка зарплатної статистики, нові фільтри, новий дизайн. Є ще певні проблеми з performance тому будь ласка обережно, не покладіть нам базу. 😎
2024/05/09 22:50:43
Back to Top
HTML Embed Code: