Telegram Web Link
Давно не було трешу – то я маю.))

Треба ваша поміч – на Лінкедіні покоментити англійською, аби підняти актив для цієї публікації і компанія була змушена через суспільний резонанс на це відповісти.

Якщо ваша англійська не дуже – в коментарях я залишу кілька заготовок для вас.

____


Микита Букорос зайнявся питанням з компанією Teenage Engeneering, яка випустила серію дизайнерських іграшок з дерева на тему кожної з країн.

Однією з таких іграшок був Bogdan, який співає український "Щедрик", але знаєте, яка країна значиться під його описом?

Cossack. Не Україна. )

Микита вирішив підняти комунікаційно це питання в особистих переписках, ябачила скріни але не маю дозволу на їх публікацію, з наповнення скажу, що представники компанії не зразу зрозуміли, про що мова і відповіли, що "не дають політиці впливати на те, що вони роблять".

Але їхні дії свідчать про протилежне.

Давайте допоможемо компанії розібратися, що власне відбулося і чий наратив вони підтримують, аби вони змінили опис і врешті відповіли публічно з поясненнями, чому для них України – не існує як країни.

Можу розраховувати на це від вас? Знаю, що можу. ❤️
Дякую і обіймаю.

https://www.linkedin.com/posts/nikita-bukoros_a-question-thats-been-bugging-me-for-a-long-activity-7198282093313802241-x5C0/
Всі зробили репост в лінкедін? І комент написали?
Це реально 30 секунд справи.))

Зробите це – за кожен комент під постом кидаю гривню на останній зі зборів в каналі Лачена.

Давайте-давайте, дурака не валяйте, мої любі, нам треба промотувати себе і змушувати поважати і кликати на діалог тих, хто вважає, що нас немає. Давайте покажемо, що ми – є.
Добре, давайте ще про одну крінджову ситуацію поговоримо.

CEO Lazarev.agency Кирило Лазарєв звернув увагу, що (не вперше, але цьогоріч теж отримали цю нагороду) лауреатами стали BetterMe, продукт-застосунок з підтримки ментального здоровʼя, CEO якого є Вікторія Репа.

При отриманні нагороди пані Вікторія була єдиною українкою цьогоріч, і отримала нагоду мати свій спіч. Але не обмовилась про війну в Україні.

Я згодна з думкою Кирила, що маючи такий майданчик, варто використати свої 5 слів набагато краще.


Наприклад Кирило мав ось такий спіч, в якому закликав битись за Україну.

Спіч Вікторії напряму взагалі вказує комунікаційно на іншу ноту, наче ця війна – внутрішня.
"Change what happens inside you" – ось яким був спіч Вікторії.

Розумію, що йдеться про застосунок підтримки ментального здоровʼя, але власне номінація такого продукту в часі війни в Україні для мене особисто повʼязані в одному логічному ланцюзі причинно-наслідкового звʼязку. Ну і те, що ці слова все одно трактуються відносно новин в Україні – ми теж не можемо цього забрати. І виходить дуже дивна конотація.

Вже в пості на Фейсбук Вікторія присвячує цю перемогу "українським людям", але знову ж, без жодної згадки про війну. )

ВИСНОВОК

Комунікаційні наративи важливі і вони діють на вас, хочете ви цього, чи ні. Найбільш віральною є тема війни в Україні, і якщо ми їдемо за кордон і маємо там слово, то наші дії будуть сприйматись від імені країни і спільноти, навіть якшо ми обираємо повністю ігнорувати цей меседж і говорити про якісь приватні речі.
І про хороше.

Асоціація Design4Ukraine разом із Київською державною академією декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука (яка пережила російський ракетний удар 25 березня 2024 року і було зруйновано один із корпусів) запускає освітній проєкт «Лекторіум Бойчука» на підтримку Академії.

Команда планує організувати зустрічі з «рок-зірками» в сферах дизайну, типографії, летерингу, ілюстрації, навчати різним технікам та технологіям монументального мистецтва, а також сучасним мистецьким практикам.

Лекторіум стартує вже зовсім скоро — 29 травня 2024 р, а більше подробиць обіцяють зовсім скоро.
Forwarded from Back to the Roots
Черговий масований обстріл Харкова зруйнував друкарню «Фактор-Друк». Там розміщувало свої замовлення одне з моїх улюблених видавництв Vivat!

Підтримати команду можна придбавши книжку💔

http://surl.li/twewk

Фото — Олександр Красовицький.
Forwarded from Лачен пише
У харківській друкарні загинуло 7 людей та згоріло 50 тисяч книг внаслідок вчорашнього російського ракетного удару, про це повідомив Зеленський.

💔
Відкрилася реєстрація на Лекторіум Бойчука, також у формі опитують, які саме теми воркшопів були б цікаві відвідувачам. )

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4mU2oV3e7RezSffOo6VT8rPkA6ZieCytx8NI1qhO5I9WCkA/viewform

Донат на відбудову можна лишити для Академії тут, як плату за вхід на лекторій.
Пан Роман раз і назавжди пояснив, які шрифти варто використовувати.)))
Євген Садко з Rentafont стоїть поруч.))
Forwarded from Історія України 🇺🇦 ЗСУ ❤️
🔥 24 травня 1964 року вночі у Києві від підпалу загорілася Державна публічна бібліотека Академії наук УРСР (нині Національна бібліотека України імені Володимира Вернадського). Полум’я знищило практично увесь відділ україніки та стародруки – від 500 до 600 тисяч книг та рукописів.

Підпал здійснив співробітник бібліотеки Віктор Погружальський. На суді він зізнався, що з вечора залишився на роботі, там поспав, а під ранок знищив свої документи й підпалив книги у декількох місцях. Коли здійнялася пожежа і свідки викликали пожежників, ті швидко загасити полум'я не змогли. Бо в усьому районі не було води через аварію на водопроводі. Ліквідували пожежу лише 25 травня, а за деякими свідченнями - лише 26.

Зі 150 вогнеборців понад 10 отримали фосфорне отруєння. Це дало підстави припускати, що підпал був ретельно спланований радянською владою, а виконавець справи - Погружальський використав не просто сірники, а фосфорні шашки. Євген Сверстюк того ж 1964-го року написав памфлет "З приводу процесу над Погружальським", в якому звинуватив у знищенні духовного спадку українців - давніх рукописів тодішню антиукраїнську владу. Так, за одну добу в полум'ї були знищені цінні джерела з історії України "домосковської доби, ціле наше середньовіччя пішло з димом", – як писала про це Оксана Забужко.

🌐 Історія України🔱
Підпишись, пізнавай, поширюй!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Лачен пише
Центр Харкова. Черговий масивний обстріл за день. 12 поранених.

Повітряна тривога триває вже одинадцять годин.
We were trying to build, but they – russians – brought the ruin. 💔

Today, May 25th, russians struck a construction hypermarket in Kharkiv, one of Ukraine's largest cities. They also targeted the main city park. Over 24 people were injured, and more than 6 were killed. The full extent of the losses is still being identified.

There were no military targets. Only innocent civilians.

#ArmUkraineNow

Help Ukraine protect its people. Your voice matters. Don't stay silent. 🇺🇦

Donate to organizations and charities to whom you trust, all your efforts are a huge support.

Ваші постери потрібні.
Висловлюйтесь на цю тему і підписуйте тегом #ArmUkraineNow, з огляду на події і обговорення питань про надання нам літаків розголос у соцмережах нам дуже потрібен.
Давайте я поговорю з вами про щось голосом.

#Борщ_подкаст

Маленьке аудіо для вас, що дало мені бути ФОПом і зареєструватись легально для робіт з дизайну фізичною особою підприємцем в Україні в часі ковіду і продовжувати платити податки під час війни в Україні.
Колірна гама айдентики ХІІ Книжкового Арсеналу, фокус темою якого є «Життя на межі".

Концепція відсилає до специфічних відтінків зеленого та фіолетово-синього із Google Maps та нагадує про те, що до тієї самої межі 8 годин автівкою. Щоб ці ідеї були наочними команда дизайнерів Мистецького арсеналу розробила анімаційні постери для реклами в метро та оживила анонси в сторіс інстаграму, де межа пульсує, живе та видозмінює текст, як близькість до межі видозмінює життя.

Арт-директорка Мистецького арсеналу Лера Гуєвська так коментує ідею створення головного віжуалу до ХІІ Книжкового Арсеналу: «Цього року задача була складна, бо що таке життя на межі? І де проходить ця межа? У нашій уяві межа — це щось конкретне, але в реальності — ефемерне, адже в природі немає чітких меж і кордонів».

#BookArsenal2024
#КнижковийАрсенал2024
2024/05/29 00:18:39
Back to Top
HTML Embed Code: