Telegram Web Link
Нікому не потрібні мої супер таланти, але я тільки зараз усвідомила, що я могла* навізуалізувати класну ідею / сценарій для кліпа, коли слухала музику (не факт, що це можна було б легко зняти і з маленьким бюджетом, але в голові можливо все!)

*в дитинстві і підлітковому віці це було часто, бо слухала багато музики, тепер менше, бо нічого тепер не слухаю взагалі.
4
его з лего 🇺🇦
Нікому не потрібні мої супер таланти, але я тільки зараз усвідомила, що я могла* навізуалізувати класну ідею / сценарій для кліпа, коли слухала музику (не факт, що це можна було б легко зняти і з маленьким бюджетом, але в голові можливо все!) *в дитинстві…
Наприклад, для пісні “We Appreciate Power“ Grimes я візуалізовувала таку ідею, що дві гендерно-нейтральні робот(еси?) влаштували збій системи, коли замість вбивати один одну, закохались один в одну. І ніби вони належали до різних «кланів» (я до деталей придумувала як вони виглядали, що умовно в «жилах» однієї «тече» біла кров, а в іншої — чорна, їх тіла напів-прозоро-сірі, нема статевих органів і при своїй оманливій фемінній тендітності це були просто машини для вбивств, яких не можна було легко зруйнувати чи вбити, як людину), і щось «зламалось» в їх AI-мізках, що вони, ідучи вбивати один одну, почали цілуватись, і їх крові змішались.

Це дуже давня фантазія, мабуть, ще до COVID та актуальної повномасштабної війни, чи розвитку штучного інтелекту як такого. Як би там не було, хочеться вірити, що кохання перемагає.
5
Повернулась додому (де тільки той дім?), але за відчуттями прямо дійсно додому — на серці спокійно, безпечно, хочеться проявляти турботу і затишок, обійматися, гратися з кішечкою і розглядати кожну квіточку на вулиці, дивитись, як за місяць відпустки змінилося місто.

А ще улюблена рутина! Тільки з перервою і на відстані цінуєш такі прості щасливі моменти.
12
его з лего 🇺🇦
Повертаюсь в Європу, сиджу в автобусі. Дівчина поруч питає мене: — Це у вас парфюм такий смачний? 🥰 — (я не користуюсь парфюмом) Я думала у вас. 🥰 *хіхікаєм*
Ще з приємного — через ранковий переліт мені треба було не спати всю ніч, тож ми з цією дівчиною проспілкувались кілька годин в аеропорту і обмінялись контактами. Можливо, це початок дружби. 🥹
6
Не хочу хвастатись, але я так харчувалась місяць.

1 фото — Саморобний чізкейк з маскарпоне, джемом з маракуї та ягодами. Робила подруга на свій день народження, але дала мені рецепт, і я 100% налаштована це готувати вдома;

2 фото — Грузинська кухня з дня народженння мого тата — в той день ввечері ми чули на літній терасі чотири вибухи, а вночі з 6 на 7 червня їх взагалі було 50-ть. Але навіть це не зіпсувало атмосферу свята, я багато сміялась і плакала, багато розмовляли за особисте;

5 фото — монастирські пиріжки з маком та корицею на набережній «Стрілка», коли один запах пиріжків та шум хвиль від човників відносить тебе на десятиріччя в минуле, коли студентами ми брали ці пиріжки, йшли на річку та мали найкращі побачення на Землі.

8 фото — смажене морозиво (воно існує!!) в Ужгороді, моєму офіційно третьому улюбленому місті в Україні після Енергодара та Харкова.

І це не просто про їжу чи смак, а саме про емоції, спогади та естетику.
7
Образ “Patriot”:
Forwarded from Leksdr Clever
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
7
Forwarded from Люк
Червень майже закінчився, тож випускова редакторка «Люк» Олександра Пономаренко розповідає, що класного було у нашому медіа за цей час.

— Яків Столяров — перший, хто привіз знання про нову технологію будівництва. «Хроніки залізобетону»

Чому «Харків — залізобетон»? І ні, це не тільки про Держпром. У нашій новій серії текстів Дарина Карапетян розповідатиме, які архітектори, інженери та інші спеціалісти стояли за розвитком залізобетонного Харкова. Цей текст — про людину, з якої все і почалося.

— Як очолювати громадську організацію 60 років і не вигоріти? Приклад Христини Алчевської та її недільної школи у Харкові

Ми багато розповідали про родину Алчевських, і навіть готували біографію окремо Христини Алчевської. Цього разу із Вікою Нестеренко читаємо мемуари цієї видатної харківської просвітниці та відкриваємо для себе секрети її талановитого менеджмента.

— Василь Седляр — митець, бойчукіст, ще один розстріляний мешканець «Слова». «Харків, де твоє обличчя?»

Що ви знаєте про Василя Седляра? Чи можете пригадати хоча б одну його роботу? За сприяння сталинського режиму його ім’я та творчий наробок були знищені, і за свою діяльність він став одним з представників «Розстріляного відродження». У проєкті «Харків, де твоє обличчя?» ми знайомимося з цією постаттю, аби пам’ятати тих, кого намагалась вбити Росія.

У цьому місяці ми також запустили довгоочікуваний формат відео-подкастів, переобладнали під це редакцію і запросили багато крутих гостей. Перший випуск з Тією вже можна подивитись на нашому YouTube.

Також з цього місяця і надалі в нашому медіа з’являтимуться комікси від Романа Єрмілова. Зазирайте в наші регулярні музичні добірки від Макса Бурєнка, а також не вагайтеся купувати наш мерч і ставати частиною спільноти — плануємо багато душевних заходів у редакції та за її межами.
7
Поки не знаю як пояснити цей концепт, але в останній час багато думаю, що гроші != задоволення життям і самореалізація.
7
Але також хочеться вірити, що й на перший погляд «беззмістовні» професії можуть наповнювати життя сенсом, якщо це те, що ти любиш, і іноді ці три категорії «любов, гроші, задоволення» можуть збігатися.
3
2025/07/13 18:06:25
Back to Top
HTML Embed Code: