Telegram Web Link
​​На якому з місць водієві синього автомобіля дозволено виконати зупинку?

1️⃣ На місці А.
2️⃣ На місці Б.
3️⃣ На місці В.
4️⃣ На місцях А та В.
5️⃣ На місцях Б і В.

Наведемо пункт 15.9, в якому перераховані місця, де заборонено зупинку, згідно з ПДР:
«Зупинка забороняється:
a) …
...
г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю проїзної частини за відсутності на них пішохідних переходів, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки навпроти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;


Тепер розберемо кожний із запропонованих напрямків:
А — заборонено, тому що не буде дотримано відстань 10 м до пішохідного переходу.
Б — заборонено. Це місце розташовується на межі початку заокруглень країв проїзної частини.
Зверніть увагу, що на малюнку пунктирна лінія проведена не по межі перехрестя, а по межі проїзної частини, що перетинається. У цьому місці автомобіль усе ще перебуватиме на перехресті через те, що у самого перехрестя в цьому напрямку є досить плавне закруглення країв проїзної частини. Якщо зупинитися в цьому місці, автомобіль не тільки залишатиметься на перехресті, в його зоні, а й перекриватиме огляд іншим транспортним засобам, що рухаються через це перехрестя (наприклад, з правого боку). Тому навіть незважаючи на те, що в цьому положенні від автомобіля до проїзної частини буде 10 м, він порушуватиме підпункт «ґ» пункту 15.9, бо місце Б є на межі початку заокруглень країв проїзної частини, на межі початку перехрестя.
В — дозволено. Необхідна відстань 10 м від краю проїзної частини і відсутність пішохідного переходу дотримано.

Правильний варіант відповіді — третій.

📸Наш Instagram
По якій з траєкторій Вам дозволено повернути ліворуч?

1️⃣ По траєкторії А.
2️⃣ По траєкторії Б.
3️⃣ По траєкторіях А і Б.

Відразу звертаємо увагу на встановлений на перехресті заборонний знак. Його опис, згідно з ПДР:
«Знак 3.23 «Поворот ліворуч заборонено» забороняє поворот ліворуч транспортних засобів. При цьому розворот дозволяється.
Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами.
Дія знака поширюється на перехрещення проїзних частин та інші місця, перед якими встановлено знак».
Зверніть увагу, що на малюнку зображено два перехрещення проїзних частин, а знак установлений тільки перед першим.


Тепер роз’яснимо можливість повороту по кожній траєкторії:
Траєкторія А — заборонена, бо дія знака поширюється на перше перехрещення проїзних частин.
Траєкторія Б — дозволена, бо дія знака не поширюється на це (друге) перехрещення проїзних частин.

Очевидно, правильним варіантом відповіді буде другий.

📸Наш Instagram
​​Чи дозволено Вам рух у даній ситуації?

1️⃣ Дозволено праворуч.
2️⃣ Дозволено прямо і праворуч.
3️⃣ Заборонено.

На малюнку бачимо ввімкнений зелений сигнал світлофора, а також регулювальника, у якого руки витягнуті в сторони. Відповідно, перехрестя регульоване.
Для початку розберемо значення зеленого сигналу світлофора, згідно з пунктом 8.7.3 ПДР:
«Сигнали світлофора мають такі значення:
a) зелений дозволяє рух».


Тепер розберемо значення сигналу, який подає регулювальник, згідно з пунктом 8.8 ПДР:
«Сигнали регулювальника. Сигналами регулювальника є положення його корпуса, а також жести руками, в тому числі з жезлом або диском із червоним світлоповертачем, які вживаються в такому значенні:
а) руки витягнуті в сторони, опущені або права рука зігнута перед грудьми:
• з лівого і правого боків — дозволено рух трамвая прямо, нерейковим транспортним засобам — прямо і праворуч; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною та перед грудьми регулювальника;
з боку грудей і спини — рух усіх транспортних засобів і пішоходів заборонено».

Як бачимо, сигнали світлофора та регулювальника суперечать один одному. Тому прояснить ситуацію пункт 8.3, згідно з ПДР:
«Сигнали регулювальника мають перевагу перед сигналами світлофорів та вимогами дорожніх знаків і є обов’язковими для виконання.
Сигнали світлофорів, крім жовтого миготливого, мають перевагу перед дорожніми знаками пріоритету.
Водії та пішоходи повинні виконувати додаткові вимоги регулювальника, навіть якщо вони суперечать сигналам світлофорів, вимогам дорожніх знаків і розмітки».

Таким чином, у цьому випадку буде заборонено рух нашого автомобіля. Правильний варіант відповіді — третій.

📸Наш Instagram
​​На даний сигнал регулювальника рух дозволено:

1️⃣ Зеленому, синьому і жовтому автомобілям.
2️⃣ Жовтому і зеленому автомобілям.
3️⃣ Чорному і зеленому автомобілям.
4️⃣ Жовтому автомобілю.

На малюнку зображено перехрестя, на якому рух регулюється регулювальником.
Розберемо значення сигналу, який ним подається, щоб визначити черговість руху транспортних засобів на перехресті. Згідно з пунктом 8.8 ПДР:
«Сигнали регулювальника. Сигналами регулювальника є положення його корпуса, а також жести руками, в тому числі з жезлом або диском із червоним світлоповертачем, які вживаються в такому значенні:
б) права рука витягнута вперед:
• з лівого боку — дозволено рух трамваю ліворуч, нерейковим транспортним засобам — у всіх напрямках; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною регулювальника;
• з боку грудей — усім транспортним засобам дозволено рух лише праворуч;
• з правого боку і з боку спини — рух усіх транспортних засобів заборонено; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною регулювальника».

Таким чином, дозволено рух жовтому автомобілю прямо, зеленому — праворуч. Іншим транспортним засобам рух буде заборонено при цьому сигналі регулювальника. Правильний варіант відповіді — другий.

📸Наш Instagram
Чи дозволений розворот у технологічних розривах розділювальної смуги на автомагістралі?

1️⃣ Дозволений.
2️⃣ Дозволений, якщо дорога добре проглядається в обидві сторони.
3️⃣ Заборонений.

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 27.2, що розглядає випадки, які забороняються при русі на автомагістралях, згідно з ПДР:
«На автомагістралях і дорогах для автомобілів забороняється:
a) ...
...
г) розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги;


Як бачимо, в підпункті «г» пункту 27.2 вказано розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги, тому правильною відповіддю буде третя — розворот на автомагістралях заборонений.

📸Наш Instagram
​​Чи дозволено водієві трактора виконати обгін у зображеній ситуації, якщо автомобіль, що їде попереду, рухається зі швидкістю менш ніж 30 км/год?

1️⃣ Заборонено.
2️⃣ Дозволено.

На малюнку бачимо легковий автомобіль, з тексту запитання знаємо, що він рухається зі швидкістю менше 30 км/год, і трактор, який рухається за цим легковим автомобілем та має намір його обігнати. Звертаємо увагу на встановлений дорожній знак, згідно з ПДР:
Знак 3.27 «Обгін вантажним автомобілям заборонено» забороняє вантажним автомобілям з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т обганяти усі транспортні засоби (крім поодиноких, що рухаються зі швидкістю менше 30 км/год). Тракторам забороняється обгін усіх транспортних засобів, крім поодиноких велосипедів, гужових возів (саней).

В описі цього дорожнього знака чітко вказано, що тракторам забороняється обгін усіх транспортних засобів, крім поодиноких велосипедів, гужових возів (саней). Зверніть увагу, що швидкість руху легкового автомобіля, який рухається попереду трактора в ситуації, що зображена на малюнку, не матиме значення.

Безсумнівно, що правильна відповідь — перша.

📸Наш Instagram
​​Який із зображених дорожніх знаків надає першочергове право проїзду перед транспортними засобами, що рухаються по дорозі, яка перетинається, на нерегульованих перехрестях?

1️⃣ Знак 1.
2️⃣ Знак 2.
3️⃣ Знак 3.
4️⃣ Знак 4.
5️⃣ Знаки 1 і 2.

Для вибору правильної відповіді слід знати описи представлених дорожніх знаків. Усі вони належать до знаків пріоритету. Згідно з ПДР:
1️⃣ — «При знаку 2.1 «Дати дорогу» водій повинен дати дорогу транспортним засобам, які під’їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі, а за наявності таблички 7.8 «Напрямок головної дороги» — транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі».
2️⃣ — «Знак 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено» забороняє проїзд без зупинки перед розміткою 1.12 (стоп-лінія), а якщо вона відсутня — перед знаком. Необхідно дати дорогу транспортним засобам, які рухаються по дорозі, що перетинається, а за наявності таблички 7.8 «Напрямок головної дороги» — транспортним засобам, які рухаються по головній дорозі, а також праворуч по рівнозначній дорозі».
3️⃣«Знак 2.3 «Головна дорога» надає право першочергового проїзду нерегульованих перехресть. Знак установлюється безпосередньо перед перехрестям, а також на початку головної дороги. Знак обов’язково повторюється з табличкою 7.8 «Напрямок головної дороги» перед перехрестям, на якому головна дорога змінює свій напрямок, а також перед перехрестям зі складним плануванням».
4️⃣ — «Знак 2.4 «Кінець головної дороги» скасовує право першочергового проїзду нерегульованих перехресть. Знак установлюється в кінці головної дороги».

Очевидно, що правильною відповіддю буде третя, яка відповідає знаку пріоритету 2.3 «Головна дорога».

📸Наш Instagram
​​На якому з малюнків показаний обгін?

1️⃣ На першому.
2️⃣ На другому.
3️⃣ На обох.

Щоб відповісти на це запитання, слід нагадати значення терміна «обгін» з пункту 1.10, згідно з ПДР:
«Обгін — випередження одного або кількох транспортних засобів, пов’язане з виїздом на смугу зустрічного руху».
Також наведемо значення терміна «випередження», згідно з ПДР:
«Випередження — рух транспортного засобу зі швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, який рухається поряд по суміжній смузі».
Тепер уважно розглянемо обидва малюнки.
На першому малюнку ми бачимо дорогу, яка має по одній смузі для руху в кожному напрямку, смуги розділені переривчастою лінією горизонтальної дорожньої розмітки.
На другому малюнку ми бачимо проїзну частину, яка має по дві смуги для руху в кожному напрямку, відокремлені між собою розділювальною смугою.

Очевидно, що траєкторію руху чорного автомобіля на першому малюнку можна визначити як обгін — спостерігається виїзд на смугу зустрічного руху. На другому малюнку чітко видно маневр, який називається випередженням.

Таким чином, правильним варіантом відповіді буде перший.

📸Наш Instagram
​​У якому з напрямків дозволено рух автомобілю в зображеній ситуації?

1️⃣ Тільки праворуч.
2️⃣ Праворуч або на розворот.
3️⃣ Ліворуч або на розворот.
4️⃣ Праворуч або ліворуч.

На малюнку бачимо перетин проїзних частин (перехрестя), а також два встановлених дорожніх знаки. Наведемо описи знаків докладніше, згідно з ПДР:
Ліворуч — знак пріоритету 2.1 «Дати дорогу».
При знаку 2.1 «Дати дорогу» водій повинен дати дорогу транспортним засобам, які під’їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі, а за наявності таблички 7.8 «Напрямок головної дороги» — транспортним засобам, що рухаються по головній дорозі.

Праворуч — наказовий знак 4.2 «Рух праворуч».
«Знак 4.2 «Рух праворуч» дозволяє рух тільки праворуч.
Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами.Дія знака поширюється на перехрещення проїзних частин, перед яким він установлений».

Таким чином, наявність наказового знака 4.2 «Рух праворуч» на цьому перехресті забороняє рух в інших напрямках і дозволяє тільки повернути праворуч. Правильна відповідь — перша.

📸Наш Instagram
​​Який із зображених дорожніх знаків запроваджує обмеження максимальної швидкості руху?

1️⃣ Знак 1.
2️⃣ Знак 2.
3️⃣ Знак 3.
4️⃣ Знак 4.

Розберемо докладний опис кожного з представлених знаків, згідно з ПДР:
1️⃣ — «Знак 4.12 «Обмеження мінімальної швидкості» дозволяє рух із не меншою швидкістю, ніж зазначено на знакові, але й не більшою, ніж це передбачено пунктами 12.4, 12.5, 12.6, 12.7 цих Правил». Знак належить до наказових.
2️⃣ — «Знак 4.13 «Кінець обмеження мінімальної швидкості» застосовується для позначення кінця зони дії знака 4.12». Знак належить до наказових.
3️⃣ — «Знак 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» забороняє рух зі швидкістю, яка перевищує зазначену на знакові.
4️⃣ — «Знак 3.30 «Кінець обмеження максимальної швидкості» скасовує обмеження максимальної швидкості». Знак належить до заборонних.

Безсумнівно, що правильною відповіддю буде третя, яка відповідає заборонному знаку 3.29 «Обмеження максимальної швидкості». Саме цей знак зобов’язує водіїв зменшити швидкість до значення, яке зазначено на знакові (в одиниці вимірювання км/год).

📸Наш Instagram
Чи дозволено рух трамвая в даній ситуації?

1️⃣ Заборонено.
2️⃣ Дозволено прямо, праворуч або ліворуч.
3️⃣ Дозволено прямо або ліворуч.

Розберемо значення світлофора для трамваїв, які наведено в пункті 8.7.5, згідно з ПДР:
«Для регулювання руху трамваїв можуть застосовуватися світлофори з чотирма сигналами біло-місячного кольору, розташованими у вигляді літери «Т».
Рух дозволяється лише в разі ввімкнення одночасно нижнього сигналу і одного або кількох верхніх, з яких лівий дозволяє рух ліворуч, середній — прямо, правий — праворуч. Якщо увімкнено лише три верхні сигнали — рух заборонено.
...
На малюнку бачимо, що на світлофорі, який установлено для регулювання руху трамваїв, увімкнені лівий, середній і нижній сигнали біло-місячного кольору. Це означає, що рух дозволено в двох напрямках — ліворуч і прямо.

Стає зрозумілим, що в цій ситуації правильною відповіддю буде третя.

📸Наш Instagram
​​Як повинен вчинити водій транспортного засобу, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, якщо на ньому є пішоходи?

1️⃣ Знизити швидкість і безпечно об'їхати пішоходів, що переходять.
2️⃣ Обов'язково зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, що переходять.
3️⃣ Зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам.

Чітку відповідь на це запитання знайдемо в пункті 18.1, згідно з ПДР:
«Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека».

Як бачимо, третій варіант відповіді буквально цитує вищенаведений пункт, тому він і буде правильним.

📸Наш Instagram
​​Яка мінімальна відстань має бути між транспортним засобом, що зупинився, і протилежним краєм проїзної частини, щоб зупинка була виконана без порушень Правил дорожнього руху?

1️⃣ 1,5 м.
2️⃣ 2 м.
3️⃣ 2,75 м.
4️⃣ 3 м.
5️⃣ 4 м.

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 15.9, в якому перераховано випадки, що забороняють зупинку, згідно з ПДР:
Зупинка забороняється:
...
д) в місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;


Таким чином, з підпункту «д» випливає, що мінімальна відстань, яка має дотримуватися, не порушуючи ПДР, між транспортним засобом, який зупинився, і протилежним краєм проїзної частини — 3 м. Правильним варіантом відповіді буде четвертий.

📸Наш Instagram
​​З яким дорожнім знаком встановлюється зображена табличка?

1️⃣ Зі знаком 1.
2️⃣ Зі знаком 2.
3️⃣ Зі знаком 3.
4️⃣ Зі знаком 4.
5️⃣ З будь-яким із перелічених вище знаків.

Опис таблички допоможе нам відповісти на це запитання, наведемо його нижче, згідно з ПДР:
«Табличка 7.2.2 «Зона дії» позначає зону дії заборонних знаків 3.34 «Зупинку заборонено», 3.35 «Стоянку заборонено», 3.36 «Стоянку заборонено по непарних числах місяця», 3.37 «Стоянку заборонено по парних числах місяця», а також довжину одного або кількох розташованих один за одним зупинкових майданчиків.
Табличка розміщується безпосередньо під знаками, з якими вона застосовується».
Тепер розберемо назви представлених знаків, усі вони належать до заборонних, згідно з ПДР:
1️⃣ — знак 3.34 «Зупинку заборонено»;
2️⃣ — знак 3.35 «Стоянку заборонено»;
3️⃣ — знак 3.36 «Стоянку заборонено по непарних числах місяця»;
4️⃣ — знак 3.37 «Стоянку заборонено по парних числах місяця».

З описаного вище випливає, що табличка може встановлюватися з будь-яким з цих знаків, тому правильним варіантом відповіді однозначно буде п’ятий.,

📸Наш Instagram
Що потрібно ввімкнути у разі зупинення транспортного засобу працівником поліції?

1️⃣ Нічого не потрібно вмикати.
2️⃣ Аварійну світлову сигналізацію.
3️⃣ Денні ходові вогні або протитуманні фари.
4️⃣ Стоянкові вогні.

Розібратися в цьому питанні допоможе пункт 9.9, згідно з ПДР:
«Аварійна світлова сигналізація має бути ввімкнена:
a) у разі вимушеної зупинки на дорозі;
б) у разі зупинки на вимогу поліцейського або внаслідок засліплення водія світлом фар;
в) на механічному транспортному засобі, що рухається з технічними несправностями, якщо такий рух не заборонено цими Правилами;
г) на механічному транспортному засобі, що буксирується;
ґ) на механічному транспортному засобі, позначеному розпізнавальним знаком «Діти», що перевозить організовану групу дітей, під час їх посадки чи висадки;
д) на всіх механічних транспортних засобах колони під час їх зупинки на дорозі;
е) у разі скоєння дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде другий, що підтверджує підпункт «б» пункту 9.9.

📸Наш Instagram
Даний дорожній знак встановлюється перед:

1️⃣ Місцем виконання дорожніх робіт.
2️⃣ Залізничним переїздом без шлагбаума.
3️⃣ Залізничним переїздом із шлагбаумом.
4️⃣ Місцем перетину дороги з трамвайною колією.

Для відповіді на це питання потрібно знати значення і опис даного дорожнього знака. Знак відноситься до попереджувальних. Згідно ПДР:
«Знак 1.27 «Залізничний переїзд із шлагбаумом» установлюється поза населеними пунктами на відстані 150-300 м, у населених пунктах - на відстані 50-100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об'єкта».
Поза населеними пунктами знак повторюється. Наступний знак встановлюється на відстані не менше 50 м до початку небезпечної ділянки».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде третій.

📸Наш Instagram
​​Як повинен вчинити в даній ситуації водій сірого автомобіля?

1️⃣ Подати звуковий сигнал і, знизивши швидкість, продовжити рух, давши дорогу пішоходам.
2️⃣ Об'їхати трамвай зліва, давши дорогу зустрічним транспортним засобам.
3️⃣ Зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам. Продовжувати рух дозволяється лише тоді, коли пішоходи залишать проїзну частину, а двері трамвая зачиняться.

На малюнку відразу звертаємо увагу на інформаційно-вказівний знак, наведемо його опис, згідно з ПДР:
«Знак 5.46.1 «Пункт зупинки трамвая» позначає початок посадкової площадки трамвая.
У нижній частині знака може бути нанесено зображення таблички 7.2.1 «Зона дії» із зазначенням протяжності посадкового майданчика».
Тобто стає зрозумілим, що на малюнку зображено зупинку, на якій трамвай виконує посадку і висадку пасажирів.

У такому випадку слід звернутися до пункту 18.8, згідно з ПДР:
«Водій транспортного засобу повинен зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, які йдуть з боку відчинених дверей до трамваю (або від трамвая), який стоїть на зупинці, якщо посадка чи висадка проводиться з проїзної частини чи посадкового майданчика, розміщеного на ній.
Продовжувати рух дозволяється лише тоді, коли пішоходи залишать проїзну частину і у трамвая закриються двері».


З вищеописаного пункту можемо вибрати правильним варіантом відповіді третій.

📸Наш Instagram
​​З якою максимальною швидкістю дозволено буксирування транспортним засобам на автомагістралях?

1️⃣ 40 км/год.
2️⃣ 50 км/год.
3️⃣ 60 км/год.
4️⃣ 70 км/год.

Пункт 12.7 допоможе відповісти на це запитання, згідно з ПДР:
«Під час буксирування швидкістьне має перевищувати 50 км/год».
Щодо значення швидкості під час буксирування на автомагістралях немає особливих вимог: перевищувати значення 50 км/год забороняється Правилами під час будь-якого буксирування на будь-яких дорогах.

Однак, варто звернути увагу, що на автомагістралях існують особливі вимоги до умов руху, наведені в розділі 27, нагадаємо і мінімально дозволене значення швидкості з пункту 27.3, згідно з ПДР:
«На автомагістралях, крім спеціально обладнаних для цього місць, забороняється рух механічних транспортних засобів, швидкість яких за технічною характеристикою або їхнім станом менше 40 км/год, а також перегін та випасання тварин у смузі відведення дороги».
Тобто, розширено вивчаючи це питання, з’ясували, що буксирування на автомагістралях має виконуватися в таких граничних значеннях швидкості — від 40 до 50 км/год.

Але зверніть увагу, що правильною відповіддю на поставлене запитання буде друга — 50 км/год, бо в тексті запитання йдеться про максимальну швидкість буксирування.

📸Наш Instagram
​​У якому із зазначених напрямків Вам дозволено рух у зображеній ситуації?

1️⃣ У напрямку А.
2️⃣ У напрямках В і Б.
3️⃣ У напрямках А і Б.
4️⃣ У напрямках А і В.

На малюнку бачимо два перехрещення проїзних частин. Перед першим перехрещенням установлено знак, який належить до заборонних, наведемо його опис, згідно з ПДР:
«Знак 3.22 «Поворот праворуч заборонено» забороняє поворот праворуч.
Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами.
Дія знака поширюється на перехрещення проїзних частин та інші місця, перед якими встановлено знак».

Тепер розглянемо запропоновані напрямки:
А — прямо, рух дозволено.
Б — праворуч, рух дозволено, бо це друге перехрещення проїзних частин, дія знака 3.22 «Поворот праворуч заборонено» на нього вже не поширюється тут.

В — праворуч, рух заборонено, бо є знак 3.22, що встановлений перед цим (першим) перехрещенням проїзних частин і забороняє поворот праворуч.

Як з’ясували, рух у напрямках А і Б дозволяється. Правильна відповідь, відповідно, третя.

📸Наш Instagram
Хто з водіїв повинен дати дорогу пішоходам?

1️⃣ Обидва водії.
2️⃣ Тільки водій білого автомобіля.
3️⃣ Тільки водій синього автомобіля.

На малюнку бачимо нерегульоване перехрестя і нерегульовані пішохідні переходи.

Для відповіді на запитання слід звернутися до пункту 16.2, згідно з ПДР:
«На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку».

Стає зрозумілим, що і білий, і синій автомобіль зобов’язані дати дорогу пішоходам, здійснюючи поворот на перехресті.

Правильним варіантом відповіді буде перший.

📸Наш Instagram
2025/07/03 07:02:11
Back to Top
HTML Embed Code: