Telegram Web Link
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Скоро розіграємо кавомашину та річний запас кави (10 кг) від N-IX за донати від 300 грн на збір "Мережа Трійки" 👉 https://dou.ua/triyka/

P. S. Якщо виграєте, кого запросите в гості на каву?)
Відео з DOU Front-end Day 2025, гайд по Monorepo з pnpm, оновлення Storybook 9, шейдери, WebGL, SVG, сучасний CSS, React Server Components, підводні камені з JavaScript-промісами — усе найцікавіше з фронтенд-світу за тиждень у свіжому дайджесті від Олександра Смолянінова.
750 фронтендерів вже заповнили зарплатне дослідження 🔥

А взимку було 1100 анкет. Нумо ще піднатиснемо 👉 https://dou.ua/goto/9cyd

Більше відповідей – якісніша аналітика зарплат розробників. А ще, зможемо подивитись, чи досі за TypeScript платять більше, ніж за JS 😉
Віталій Петренко написав другу частину серії Front-end Evolution. У ній він розповідає про епоху 1995–2000 років, коли DHTML та жорстке протистояння IE й Netscape сформували перші динамічні веб‑інтерфейси.
🔍 Нові Front-End вакансії

Junior HTML Developer в Galaktica
віддалено
👉 https://dou.ua/goto/m8yP

Middle Front-end Developer в Quarks
Київ, гібрид, Київ
👉 https://dou.ua/goto/hOr7

Senior/Lead React Developer в SDA
віддалено
👉 https://dou.ua/goto/Nf9n

Middle React Native Frontend Developer в CyberCraft
Львів, віддалено
👉 https://dou.ua/goto/8mvL

Middle Software Engineer (React+Nest.js) в MEV
Львів, Черкаси, за кордоном, віддалено
👉 https://dou.ua/goto/EU3K
Чому ваш CSS перетворюється на спагеті-код і як цьому зарадити?

У новому дописі Олексій, Software Engineer, розбирає популярні методології — OOCSS, BEM, SMACSS та Atomic CSS, ділиться власним досвідом та пояснює, чому змішаний підхід — це не хаос, а шлях до впорядкованої архітектури.
коли вчив реакт по туторіалу, а все одно вийшов php
Євген Русаков продовжує пояснювати, як працюють Angular Signals під капотом.

Як граф реактивності підтримує свою узгодженість автоматично і чому він настільки швидкий?Як система реактивності уникає зайвих непотрібних обчислень? Читайте у статті.
Проєкти зростають, але це не означає, що можна втрачати пильність. Михайло Кухарський з командою постійно шукають слабкі місця, які потенційно можуть створити проблеми. Одне з них — збільшене навантаження на RAM і довший build time через використання i18n у Vue/Nuxt.

👉 https://dou.ua/goto/zRuJ
Чим сигнали кращі за звичайне оголошення властивостей в компонентах? Відповідь на це питання шукайте у статті розробника Сергія Моренця, який наводить переваги сигналів, посилаючись на власний досвід роботи з ними.
Наближаємось до 900 відповідей фронтендів в зарплатному дослідженні 🔥

Кажуть, якщо не заповнити анкету в п'ятницю 13-го, то div загубиться 👉 https://dou.ua/goto/9cyd

А може й ні. Не впевнені, що варто ризикувати 😉
Forwarded from DOU #tech
У своєму дописі Олег Тесленко, розробник з BidsCube, ділиться практичним досвідом створення власного відеочату на базі LiveKit.

Він пояснює, чому обирає self-hosted рішення замість готових платформ, розкриває архітектуру з Angular/JavaScript, Node.js-бекендом для генерації токенів та LiveKit-сервером. Наводить готовий код для фронтенду та бекенду, розповідає про переваги кастомізації, контролю даних і економії — і закликає почати з LiveKit Cloud, а потім масштабувати під потреби бізнесу.
Знаєте хороші ресурси для розвитку у Front-end? Можливо, бачили класні YouTube-канали чи курси, які справді допомогли вам зрозуміти більше?

Поділіться своїми знахідками — це може стати у пригоді комусь іншому 💛
Альтернатива веброзробці на JavaScript, доповідь Google про Web UI та новий спосіб стилізації gap в CSS - все це, а також свіжа добірка мемів, як завжди, чекає на вас у новому випуску фронтенд-дайджеста.
«Спочатку був моноліт, і це було добре. Всі частини вебсайту (код, зображення, БД тощо), структуровані певним чином, розміщувались на одному сервері. Але з часом на популярних вебсайтах кількість даних та запитів збільшувалась, і навіть найпотужніші сервери не встигали їх вчасно опрацьовувати»

Артем Висоцький досліджує гібридну розподілену архітектуру та розповідає про розробку високонавантаженого інтернет-видання на Node.js й React із різними архітектурними елементами.
Вже зовсім скоро — розіграш кавомашини та 10 кг кави від N-iX серед тих, хто задонатить від 300 гривень на збір для Третьої штурмової! 🔥

Може, саме вам пощастить і ароматна кава з цієї машинки готуватиметься у вас вдома 😉

Донатити тут 👉 https://dou.ua/goto/tm0X
Деталі тут 👉 https://dou.ua/triyka/
🔍 Нові Front-End вакансії

Principal Frontend Engineer (Vue.js) в Avenga
Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Хмельницький, Черкаси, віддалено
👉 https://dou.ua/goto/mjIA

Senior Front-end в MOJAM
віддалено
👉 https://dou.ua/goto/UzQo

Frontend Developer (Angular) в TrackEnsure, $1900–2300
віддалено
👉 https://dou.ua/goto/e8Rk

WordPress Developer в X-AURA, $2500–3200
віддалено
👉 https://dou.ua/goto/X3Ju

Front-end Magento 2 developer в SaM Solutions
Дніпро, віддалено
👉 https://dou.ua/goto/Xx7k
Взимку збільшився розкид зарплат (різниця між найнижчими та найвищими зарплатами) у найдосвідченіших розробників: Team Lead, Tech Lead та Architect.

У Senior і Junior розробників знижувалися зарплати в усіх квартилях, у Middle — у третьому квартилі, тобто зарплати найоплачуваніших спеціалістів.

А як зараз у розробників із зарплатами? Заповнюйте анкету і дізнаємось 👉🏻 https://dou.ua/goto/6lm7
2025/07/07 02:46:02
Back to Top
HTML Embed Code: