Telegram Web Link
#Чернівецька_митниця
🤝Друзі, ​пильність чернівецьких митників завадила незаконному ввезенню в Україну постільної білизни на майже 4,7 млн грн

☝️2 травня, у пункт пропуску «Порубне-Сірет», що на кордоні з Румунією, прибув вантажний автомобіль, який перевозив «постільну білизну з бавовни» (2200 комплектів), «ковдри трикотажні із синтетичних волокон» (1800 шт.) та «подушки стьобані» (2125 шт.). Товар ввозився з Туреччини на адресу чернігівської фірми.

Під час здійснення 🛃митного оформлення вантажу в кабіні водія «знайшлися» копії товаросупровідних документів митних органів Республіки Туреччина, відповідно до яких вартість вказаних товарів була на 105 790 доларів США більшою, ніж вказана у документах, поданих водієм до митного контролю в Україні. Крім того, митники виявили ще й розбіжності в умовах поставки цих товарів.

‼️За вказаним фактом запроваджено справу про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

Товар вагою понад 10 тонн та вартістю 4 694 200 грн. вилучено на склад митниці.
#Львівська_митниця

В Шегинях зупинили незаконну партію електронних сигарет

Мікроавтобус Ford Transit прибув в пункт пропуску «Шегині – Медика» із Польщі. За кермом транспортного засобу перебував 52-річний мешканець Львівщини і для проходження митного контролю обрав смугу «зелений коридор».

Однак під час огляду авто працівники митниці виявили в багажному відділенні 790 електронних сигарет «ELFBAR».

За цим фактом складено адмінпроткол, відповідно до ч.3 ст. 471 (Недекларування товарів (крім валютних цінностей), що підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та які переміщуються громадянами) МКУ.

Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких товарів або без такої.
#Киівська_митниця

⚡️Київські митники запобігли ввезенню 19 тонн тканини, виробленої в росії

🛂 Київська митниця завадила ділкам імпортувати в Україну 19 тонн тканини на 3 млн грн, виробленої в росії на виробничих потужностях текстильної компанії, яка виробляє тканини, в тому числі, і на замовлення 💀міністерства оборони російської федерації.

📜 За документами, наданими до митного оформлення в Київській митниці, тканина ввезена в Україну з Литви та має європейське походження. Однак, вже при митному огляді, працівники митниці виявили на рулонах тканини маркування та відбитки штампів російською мовою про виробника та характеристики тканин тощо.

🧵Отже, тканина фактично вироблена російською компанією та має російське походження, що суперечить інформації, яка зазначена в документах, на підставі яких товар перетнув митний кордон України.

✍️ За даним фактом Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Тканину тимчасово вилучено до рішення суду.
Forwarded from Злий Фіскал
Представляємо Вашій увазі, будівельника -рекордсмена ТОВ "РБТ Груп" (37360626).

На перший погляд нічим непримітне підприємство, але якщо придивитись детальніше  ТОВ "РБТ Груп" протягом двох останніх років дивним чином вдається надавати трудомісткі будівельні послуги, що потребують значних затрат матеріальних та трудових ресурсів. Зокрема протягом 2023–2024 років ТОВ "РБТ Груп" документально оформлено таких послуг на рекордний обсяг  - понад 330 млн.грн.  Протягом короткого часу вдалося надати послуги по будівництву заводу, цементно – фасувального  комплексу, складських приміщень, різноманітні роботи з влаштування монолітних залізобетонних конструкцій, влаштування наземних укриттів в Харківській, Київській та Львівських областях, не маючи на це необхідних і достатніх умов, не залучаючи  суттєвого субпідряду.

Просимо контролюючі та правоохоронні органи звернути увагу на діяльність цього підприємства, яка по факту направлена суто на надання податкової вигоди для ряду суб'єктів реального сектору економіки. 
🚬🚙 Упійманий вчора цигарковий контрабандист позбувся на українсько-румунському кордоні Мерседеса за півмільйона гривень

Порушення задокументували вчора, 13 травня, на митному посту «Дякове», що на кордоні з Румунією. 42-річний житель Закарпаття напакував салон позашляховика безакцизними тютюновими виробами та намагався перемістити їх через кордон «зеленим коридором».

Аби дістатися до спеціально обладнаних сховищ, митникам довелося демонтувати пасажирські сидіння та знімати декоративне покриття підлоги в салоні транспортного засобу. Загалом із тайників вийняли майже тисячу пачок сигарет марок «Compliment violet», «Compliment blue».

✔️Відносно порушника складено протокол за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Виявлені сигарети та джип марки «Mercedes Benz» моделі «ML 320 CDI» (2006 р.в.), оцінений у майже півмільйона гривень, вилучено до рішення суду.

Санкція даної статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 50 до 100% вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію, а також конфіскацію автомобіля.
СБУ викрила ділків, які продавали ухилянтам «консульські» посвідчення для втечі за кордон

Служба безпеки ліквідувала ще одну схему ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

У результаті комплексних заходів на Київщині затримано трьох ділків, які продавали ухилянтам фейкові посвідчення працівників «почесних консульств іноземних країн в Україні».

Фігуранти вписували персональні дані своїх клієнтів в «документи» і додавали їхні фотокартки.

За зовнішнім виглядом підробка була високої якості і дуже нагадувала дипломатичні посвідчення встановленого зразка.

Придбавши фальшивку, ухилянти використовували її, щоб ввести в оману представників військкоматів та уникнути призову.

Крім того організатори «схеми» надавали своїм клієнтам поради щодо незаконного перетину кордону з використанням фейкових документів.

Вартість усього «пакету послуг» становила 10 тис. американських доларів з одного військовозобов’язаного.

За даними слідства, фігуранти виготовляли підробки у підпільній типографії, яку організували на базі виробничих потужностей своїх знайомих.

Співробітники СБУ затримали трьох організаторів оборудки «на гарячому», коли вони отримували гроші за організацію втечі ухилянта за кордон.

Під час обшуків у помешканнях ділків та нелегальному цеху виявлено фальшиві посвідчення, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та інше обладнання, які використовували у злочинній діяльності.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманим про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
▪️ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
▪️ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 332 (замах на незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до «схеми». Зловмисникам загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.
2024/05/19 04:21:10
Back to Top
HTML Embed Code: