Telegram Web Link
1:21:07 путін у Пекіні. Це його другий візит у КНР за останні пів року і перша закордонна подорож від моменту так званої «інавгурації» після псевдовиборів. Про що путін домовлятиметься з Сі Цзіньпіном і чому світ слідкує за цим візитом, чи принесе він прорив у війні рф проти України — Олексій Якубін, незалежний політолог, кандидат політичних наук

https://www.youtube.com/live/f4dh8dppnSc?si=6lyJzpSzzoa14Rcx
У День науки цікаво згадати, що в аналітичній філософії є така позиція - онтологічний монізм - суть якої полягає в тому, що єдина картина світу, яка має істинність, це тільки наукова, раціональна картина світу. А багато, навіть більшість людей все ще живуть на рівні folk psychology, тобто народної психології. А ця теорія - як би теорія "здорового глузду", ще й забарвлена емоціями - дуже і дуже далека від наукового розуміння світу. Хоча цінність здорового глузду я б іноді не відкидав;) І тому головна мета науки – це не тільки нові знання, а навіть більше – наблизити наукову картину світу до більшості, зробити її загальною для всіх. Адже розум і наука демократичні. І монополію на них не оголосиш. Цього і побажаємо!
/

On Science Day, it is interesting to recall that in analytic philosophy there is a position called ontological monism, which holds that the only true picture of the world is the scientific, rational one. Many, even the majority of people, still live at the level of folk psychology. This theory, which is like a theory of "common sense" and colored by emotions, is very far from the scientific understanding of the world. Although I wouldn't dismiss the value of common sense sometimes;) Therefore, the main goal of science is not only new knowledge, but even more - to bring the scientific picture of the world closer to the majority, to make it common for everyone. After all, reason and science are democratic. You can't declare a monopoly on them. This is what we wish for!

#dayofscience
До речі дуже практичне і прикладне питання- в той час коли відключення світила і водночас повітряна тривога - як бути зі сховищами ? Адже і там немає світла, якщо діють відключення. Чи усі вони забезпечені генераторами?
/

By the way, a very practical and applied question - during power outages and simultaneously an air raid alert, what should be done about shelters? After all, there is no light there if the power is out. Are all of them equipped with generators?
Що таке антропоцен? Відповідь Тімоті #Мортона

"Коли ви замислюєтеся про експресію ДНК, про те, які ефекти виробляють гени у світі, ви починаєте розуміти, що експресія не закінчується на маківці тієї чи іншої форми життя, що вона якимось чином поширюється зовні.

Наприклад, експресія ДНК павука (фенотип павука) не закінчується на кінчиках його лап: фенотип простягається (найменше) до останньої нитки в павутинні павука.
Павуки плетуть павутину, оскільки гени павука забезпечують її плетіння. Тому гени павука визначають як форму його тіла. Так само фенотип бобра досягає краю його греблі.

Людський фенотип нині, схоже, охоплює значну частину поверхні Землі та проникає вглиб її кори — до певного рівня, і саме тому ми називаємо сучасний геологічний період антропоценом".
З твоїм Днем рідний Київ! Місто Архангела Михаїла!

Ти є і будеш !

Дякую тобі !
Як пишуть антикознавці Римська імперія в свої найкращі роки мала населення в районі 100 мільйонів, з податків яких утримувалась регулярна армія чисельністю 250-500 тисяч солдат, а також здійснювались фундаментальні будівельні роботи
Президент США піклується про те, щоб не підвищувались ціни на пальне для своїх громадян. Де у громадян одні з найвищих доходів у світі.

У нас від завтра зростуть ціни на електрику мінімум на 80 відсотків для населення.

І це ж не про економіку, це про політику.
2024/06/01 12:40:29
Back to Top
HTML Embed Code: