Telegram Web Link
Наші БПЛА атакували головний порт Чорноморського флоту рф у мазутний термінал у Новоросійську.

Також прилетіло по позиціях кацапів в окупованому Севастополі, там частково пропало світло.

І влучили у Туапсинський нафтопереробний завод, який горить після атаки БПЛА.

Без паливно-мастильних матеріалів воювати кацапам буде складніше.
KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Хвилина мовчання за загиблими у війні з рашистськіми окупантами
KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
‼️У Генштабі створили графіку, яка пояснює про важливість інформаційної безпеки для військових.

Противник продовжує активно використовувати власні можливості з перехоплення телефонних дзвінків та листування українських військовослужбовців в районах ведення бойових дій.
KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
путін заявив, що "росія на сьогодні не має планів щодо захоплення Харкова".

Ну слава богу, а то ми нервували.
KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
У Харкові 2 загиблих та 9 постраждалих внаслідок ударів російських окупантів.
Кацапи не люди
KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
Уряд прийняв рішення заборонити Tabletki.ua та інші прайс-агрегатори — це удар і по споживачеві, і по ринку. Ми втратимо незалежне джерело інформації про наявні ліки та цін на них. В 2023 році українці зекономили понад 3 млрд грн за рахунок цінової конкуренції.

Підпишіть петицію про скасування заборони!
petition.kmu.gov.ua/petitions/6430

KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
Стало відомо, хто веде анонімний телеграм-канал «Джокер», що атакує українські компанії.
Ним виявився кандидат у нардепи від «Слуги народу» Роман Кравець, повідомив у фейсбуці журналіст-розслідувач Юрій Ніколов.
Ілюстрація з фейсбук-сторінки Юрія Ніколова
Ілюстрація з фейсбук-сторінки Юрія Ніколова.

«Цілий „Форбс“ написав, хто веде анонімну телеграм-помийку „Джокер“. У повній відповідності до модусу вівенді нинішнього Офісу президента — це кандидат в народні депутати від „Слуги народу“. Він на 153 місці в списку, і якщо когось зі списочників звільнять зараз — він має втягнутись на його місце. Тобто нардепом стане людина, яку називають причетною до одного з найбільших гамномьотов країни», — написав він.

Ніколов зазначив, що протягом останніх тижнів «Джокер» атакує таксі «Uklon».

"Такий собі наїзд з метою дискредитації, за припинення якого просять 200 штук баксів, пише «Форбс». Одним з елементів кампанії по наїзду на «Уклон» став стук-стук поліції про те, що це таксі працює під час комендантської години. І я, як людина, що іноді їздить по країні поїздом, завжди ціную за можливість добратись з вокзалу вночі до моїх спальних єб#нєй на таксі. Тим більш, що комендантська година в Києві зараз виродилась в спосіб корупційного заробітку контролерів. Тому знайте, кому ви завдячуєте тим, що в останні дні не можете доїхати з вокзалу на таксі додому вночі", — підсумував Ніколов.

Як зазначає Forbes, телеграм-канал "Джокер" не вперше атакує українські компанії. Контент із критикою бізнесу зʼявився восени минулого року, з того часу героями десятків звинувачувальних постів стали Cosmolot, Favbet, Vbet, Fondy, «Цитрус», «Стилус», «Техно Їжак» та інші.
Те, що кацапам "плохіє новості", українцям добрі новини з Криму
Forwarded from InformNapalm
86 днів захисники "Азовсталі" тримали оборону в надтяжких умовах. Упродовж майже 3 місяців рашисти безперервно обстрілювали місто ракетами, артилерією, використовували заборонені фосфорні бомби і надпотужні авіабомби.

20 травня 2022 року гарнізон у Маріуполі виконав наказ військово-політичного керівництва України та вийшов у "почесний полон" заради порятунку поранених і гідного поховання тих, хто загинув на "Азовсталі".

Наразі понад 1900 військових захисників «Азовсталі» досі перебувають у російському полоні, включаючи понад 700 бійців полку «Азов». РФ не дотрималась своїх гарантій та міжнародних правил й частина бійців були вбиті окупантами під час воєнного злочину в Оленівці, коли рашисти вбили частину військовополонених термобаричною зброєю.

Цими днями в Лондоні Womenfight4ua анонсували черговий флешмоб та закликали поширити відео з нагадуванням міжнародному співтовариству про воєнні злочини РФ та про нелюдські умови, в яких рашисти тримають полонених українців.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Хвилина мовчання за загиблими у війні з рашистськіми окупантами
KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
В Україні від сьогодні, з 18 травня, набув чинності новий закон про мобілізацію.

У законі передбачено, зокрема, що мобілізації підлягають громадяни віком від 25 до 60 років, оновлення груп придатності до військової служби, штрафи за ухилення від явки до ТЦК, оновлення даних та інші зміни.

Чи дадуть ці методи батога якісь результати без зміни інформаційної політики влади, без компанії спрямованої на мотивацію, а не залякування громадян України - побачимо.
KNPU 🇺🇦 ✙ moscovia delenda est | Autoposting LiberiaBot
#Цей_день_в_історії

Сьогодні, 18 травня — вшановуються 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з Батьківщини.

Вранці 18 травня 1944 року — за наказом Сталіна розпочалася операція з депортації народів Криму до Узбекистану та прилеглих районів Казахстану і Таджикистану. Невеликі групи були відправлені у Марійську АССР, на Урал, в Костромську область.

Усього з Криму було виселено 228 543 людини, 191 014 з них — кримські татари (понад 47 000 родин) (не враховуючи солдатів армії, яких було відправлено на спецпоселення після демобілізації 1945 року). У телеграмі 20.05.1944 НКВД на ім'я Сталіна вказувалося, що виселенню піддалося 183 155 людей.

За офіційними даними, у дорозі загинула 191 людина.

Значне число переселенців, виснажених після трьох років життя в окупації, загинуло у місцях заслання від голоду та хвороб у 1944–1945 роках. Оцінки числа загиблих у цей період дуже різняться: від 15-25% за оцінками різних радянських офіційних органів до 46% за оцінками активістів кримськотатарського руху, які збирали відомості про загиблих у 1960-ті роки.

За даними ОСП УзССР тільки «за 6 місяців 1944 року, тобто з моменту прибуття в УзССР і до кінця року померло 16 052 людини (10,6%)».

Протягом 12 років до 1956 року кримські татари мали статус спецпереселенців, що означав різні обмеження у правах, зокрема заборону на самовільний (без письмового дозволу спецкомендатури) перетин кордону спецпоселення і кримінальне покарання за його порушення. Відомі чисельні випадки, коли людей засуджували до багаторічних (до 25 років) термінів таборів за те, що відвідували родичів у сусідніх селищах, територія яких належала до іншого спецпоселення.

На відміну від деяких інших депортованих народів, що повернулися на батьківщину в кінці 1950-х років, кримських татар було позбавлено цього права формально до 1974 року, фактично ж — до 1989-го. Масове повернення кримськотатарського народу до Криму почалося лише наприкінці «перебудови» 1989 року.
2024/05/18 09:05:27
Back to Top
HTML Embed Code: