Telegram Web Link
Forwarded from EcoKPI
🧨 2 дні на збір

Завдяки тобі та нашим партнерам із «Франка на фронт» і «Всі по 10» маємо у банці 60798 гривень.

Ми домовилися з магазином про викуп потрібного за ціною виробників і погодили з інженерами список найнеобхіднішого для наступної закупівлі.

👉 Нюанс: ціна у валюті й, аби «закрити» весь список, потрібно 2295 доларів.

Через ріст курсу маємо якнайшвидше дібрати ще 27955 гривень.

💸 Навіть найменший твій донат допоможе. Давай не втрачати знижку:
https://send.monobank.ua/jar/yK94z8Py3

@ecokpi
Forwarded from FICE Time 🇺🇦
👔 Про роботу і не тільки

Продовжуємо збирати статистику щодо працевлаштування студентів та випускників ФІОТу. Уже отримали понад 650 відповідей, але нам дуже важливо почути не лише працюючих студентів, а й тих, хто не має роботи.

Поширюй інформацію про опитування та заповнюй коротку форму до 4 серпня.
Лекції від найкрутіших експертів світу з машинного навчання та штучного інтелекту за донат на "Повернись живим"👇

Серед спікерів – відомі в світі дослідники штучного інтелекту та машинного навчання: Йошуа Бенжіо (Mila/U. Montreal), Алекс Смола (Amazon Web), Себастьян Бубик (Microsoft), Гаель Вароко (INRIA), Александр Руш (Hugging Face) та ін.

AI for Ukraine –  некомерційний проєкт, який прагне:

▪️ надати доступ українським талантам до якісної освіти зі штучного інтелекту

▪️ зібрати кошти, що підуть до фонду «Повернись живим»

▪️ залучити міжнародних AI-лідерів до розвитку української AI-екосистеми

▪️ закріпити зв’язки та розширити нетворк наших та міжнародних спеціалістів

Реєструйтеся на сайті вже зараз https://aiforukraine.aihouse.club/, адже перша лекція з  Йошуа Бенжіо відбудеться зовсім скоро – 17 серпня о 16:00.

Йошуа Бенжіо  – справжня зірка у світі AI, у 2018 разом з Джеффрі Гінтоном та Янн ЛеКуном отримав премію Тюрінга, яка також відома як «Нобелівська премія з обчислювальної техніки».

Отримати доступ до лекцій та воркшопів можна за вільний донат на будь-яку суму від від 1$ або 10 грн, а усі кошти підуть до фонду “Повернись живим”.

Це точно не варто пропустити 😉
Forwarded from Intro to Gamedev
Серпень добігає кінця, і зазвичай на цьому каналі в цей час з’являвся анонс нового сезону курсу Introduction to Gamedev.

Але, як ви мабуть знаєте, в цьому році курс в КПІ читатись не буде, і на якийсь час загалом буде на паузі. В мене є бажання освіжити та перезаписати відеоматеріали лекцій, і з часом я це точно зроблю, але поки що всі готові відео лишаються на каналі, а завдання - на гітхабі. Якщо хтось дуже хотів пройти цей курс, ви цілком можете пробувати робити домашки та звертатись до мене по рев’ю.
Натомість, я хочу спробувати реалізувати свою давню ідею - зробити окремий курс по архітектурі ПЗ, заточеної під реалії геймдеву та Unity. Нажаль, в нашій сфері все ще панує царство god-обджектів та синглтонів, і хочеться спробувати з цим поборотись. Є бажання детально, з домашками та прикладами проговорити про DI, проектування, використання asmdef-ів, легасі код, тестування, асинхронність та ще багато чого.

Хоча курс і має назву Unity в назві, але я загалом прихильник Clean Architecture де фреймворки та рушії не можуть бути в центрі системи, тому приклади будуть стосуватися Unity-проектів, але ми саме будемо вчитись писати так, щоб не прив'язувати себе намертво до монобеху, зенджекту чи ще чогось.

Я зараз на початковому етапі розробки курсу, але думаю що це має бути приблизно 2 місяці по 2 лекції в зумі (з живим обговоренням) + домашки. Приблизний таймлайн початку: кінець осені - початок зими. Курс не буде безкоштовним (бо я хочу орієнтуватись на розробників, хто буде розглядати це як інвестицію в себе), але перший набір буде переважно на користь ЗСУ та з доступною ціною.

На сьогодні, я би хотів спробувати зібрати перших зацікавлених у курсі, для того щоб розуміти зацікавленість та обробити запити по матеріалу. Тому, якщо вам цікавий такий двіж - витратьте будь-ласка декілька хвилин на міні-анкету waitlist, щоб бути першими хто буде в курсі про старт набору. https://forms.gle/ZeYDoXTNQFQGjT476
🇺🇦
Пам'ятаєте?
Forwarded from ФІОТonline
👿👿👿

Практик Яланецкий B. A. на АУТС ФИВТ требует для допуска к экзамену регать десятки аккаунтов по своей реферальной ссылке в крипто-кошельке и получает за это крипту.

Информацию узнали благодаря студенческим опросам СОВА @analyticsFICT. Ниже сообщение с аккаунта преподавателя👇🏻
Forwarded from FICE Time 🇺🇦
Списки по переведенню на бюджет

Переводили з таким приорітетом:
1) ВПО, УБД
2) бали
3) рекомендації
Forwarded from KPI urban squad 🇺🇦
Тінь йде в минуле, тепер асфальтове поле перед 18 корпусом буде гарячим, наче пательня.
3 роки тому керівництво факультету повідомило, що дерева біля корпусу включаючи вільхи у внутрішньому дворику в аварійному стані. Це сталося через неправильний догляд за деревами і відсутність лікування. Одну з вільх тоді ще можна було врятувати. Цікаво які кроки були зроблені за три роки в цьому напрямку.
Взагалі не відчувається, що розробнику(і замовнику) сайта похуй
Forwarded from DnD🇺🇦
Давайте в коментарях — Назвіть трьох найзашкварніших викладачів в КПІ.

Трьох найвидатніших викладачів в КПІ.

Я почну. Зашкварні:
1. Шемседінов
2. Шемседінов
3. Шемседінов

Найвидатніші:

1. ШЕМСЕДІНОВ
2. ШЕМСЕДІНОВ
3. ШЕМСЕДІНОВ
Forwarded from FICE Edu
💻 Та що таке це ваше ІТ?!

Разом зі спеціалістами провідних українських ІТ-компаній ми підготували цикл лекцій про напрямки в ІТ. Ти зможеш дізнатись особливості кожної професії та почути думку працівників різних спеціальностей.

Інформації настільки багато, що серія лекцій триватиме аж 4 дні. Щодня будемо розглядати нову галузь ІТ, а оскільки івент очний, опісля буде час поспілкуватися та перекусити піцою. Для тих, хто дуже хоче прийти, але не може, зробимо трансляцію на YouTube.

Весь цей двіж відбуватиметься вечорами в новоствореному Хабі ФІОТ 8, 11, 15 та 18 листопада. Про кожну лекцію окремо напишемо на каналі Edu-відділу, підписуйся, щоб не пропустити.

Кількість місць у Хабі обмежена, тож швидше реєструйся у формі!


@fice_edu | FICE education
Forwarded from DnD🇺🇦
Контекст:
Протягом останніх днів студенти у чаті кафедри ІСТ звертаються до завідуючого кафедри Олександра Роліка з проханнями та пропозиціями організації нормального асинхронного навчання і умовах непередбачуванного відключення світла.

Олександр Іванович лише відтерміновує свою відповідь, переводить відповідальність на викладачів чи виражає студентам своє невдоволення щодо цієї дискусії.

Адміністрації начхати на студентів.

На будь-яких рівнях, на рівні кафедри, на рівні факультету, на рівні університету.

“Студенти погані, в них борги, якщо є проблеми — домовляйтесь з викладачем, ми нічого робити не будемо”
Зараз Олександр Іванович прочитає пост про себе і образиться на студентів у чаті ІСТ☺️
2024/06/01 08:02:01
Back to Top
HTML Embed Code: