Telegram Web Link
Рим 12:21: "Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!"
🥰4👍3
БОЖІ ОБІТНИЦІ У НЕПРОСТИЙ ЧАС...

ЧИТАЙТЕ САМІ ТА ПІДТРИМУЙТЕ ТИХ, КОГО ДОЛАЄ СТРАХ...


У цей непростий час людям потрібна підтримка і джерело спокою. Пропонуємо звернутися до Біблії, яка має в собі безліч місць, які допомагають здобути спокій і мир. Ми віримо, що Бог усе контролює і ніколи не залишить Своїх дітей.


1. Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! (Від Матвія 11:28)

2. Так говорить Господь: На дорогах спиніться та гляньте, і спитайте про давні стежки, де то добра дорога, то нею ідіть, і знайдете мир для своєї душі! (Єремії 6:16)

3. Непохитно надіюсь на Господа, і Він прихилився до мене, і благання моє Він почув. (Псалми 40:1)

4. Думку, оперту на Тебе, збережеш Ти у повнім спокої, бо на Тебе надію вона покладає. (Ісаї 26:3)

5. І буде роботою істини мир, а працею правди спокійність й безпека навіки. (Ісаї 32:17)

6. а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (Ісаї 40:31)

7. Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію. (Єремії 29:11)

8. Господь добрий для тих, хто надію на Нього кладе, для душі, що шукає Його!Добре, коли людина в мовчанні надію кладе на спасіння Господнє. (Плач Єремії 3:25, 26)

9. Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами! (1 Петра 5:7)

10. Мир залишаю вам, мир Мій даю вам; не так, як світ дає, Я даю вам. Хай не тривожиться серце ваше і не лякається!. (Євангеліє Іван 14:27)

11. Погляньте на птахів небесних, що не сіють, не жнуть, не збирають у клуні, і Отець ваш Небесний їх годує. Ви не багато кращі за них? (Євангеліє від Матвія 6:26)

12. Якщо я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твій жезл і Твій посох – вони заспокоюють мене. (Псалтир 22: 4)

13. Кличуть праведні, і Господь чує, і з усіх утисків їхніх позбавляє їх. Близький Господь до скорботних серцем, і смиренних духом Він спасає. Багато лихого для праведного, та його визволяє його Господь. (Псалтир 33: 18-20)

14. Господь – моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь – то твердиня мого життя, кого буду лякатись? (Псалтир 26:1)

15. Отже, не журіться про завтрашній день, бо завтра само буде дбати про своє: досить для кожного дня своєї турботи. (Євангеліє від Матвія 6:34).

НЕ ПРОСТО: ТРИМАЙТЕСЯ!

А : ТРИМАЙТЕСЯ БОЖИХ ОБІТНИЦЬ ТА ЙОГО САМОГО!
❤‍🔥7👍3
.:Цитата тижня:.

За допомогою збігів Бог зберігає анонімність.

Альберт Ейнштейн

(При помощи совпадений Бог сохраняет анонимность)
❤‍🔥4
Хто привів Павла до апостолів?
Anonymous Quiz
30%
Ісус
7%
Яков
48%
Варнава
7%
Лука
7%
А какая разніцца?
.:Історичний факт:.

В 200-х роках н. е. персидські та арабські купці написали книгу для купців, свого роду інструкція, "путеводитель" стосовно земель Придніпров'я.

В ній йшлося наступне:

Коли будете плести вверх по Борисфену (Дніпру) через пороги (місце біля Запоріжжя, о. Хортиця) будете плести й побачите місто на горах. В ньому є особливий день — "самбат" (шаббат). Починаючи з вечора п'ятниці та на протязі цього дня торгівля в місті не ведеться.

Сильний аргумент, підтверджуючий, що християнство на Русі існувало вже в 3 ст. н. е. й воно притримувалося Біблійного, апостольського вчення й сповідував Суботу. Яке саме було місто? У вчених не виникає сумнівів назвати його Києвом, адже в той час ще не було побудовано великих, торгівельних міст на Дніпрі.

Зустрічаються джерела, які вказують, що в трохи пізнішому історичному часі Київ налічував 400 церков. Здогадайтеся, який день вони святили?
🔥7
В який час краще надсилати читання?
Anonymous Poll
38%
6:30
0%
7:00
6%
7:30
13%
8:00
6%
8:30
38%
Я читаю ввечері!
.: Цитата Тижня :.

Я не те, що зі мною трапилося, я — те, чим я вирішив стати.

Карл Густоф Юнг
5
.:Історичний_факт:.

Приблизно 2-3 століття нашої ери християнські проповіді в Скіфських церквах називалися "Казаніє". Ілюстрація до них, переважно для дітей, називалися "Сказаніє", звідси походить слово "казка", аналог сучасного театру.

До нашого часу збереглися казки того періоду, такі як "Змей Горынычь и три богатыря", "Баба Яга", "Котигорошко" та інші. Всі вони носили суто алютеративне призначення для навчання дітей Біблії, яку, Скіфи читали як на своїй мові так і в мові оригіналу.

Змієм Біблія називає сатану (Об. 12:9) та богатирі які борються з ним — народ Божий — "Остаток" (Об. 12:17). В історії Котигорошка ми знову спостерігаємо змія та головного героя, який переміг його словом (в Об. 12:7 в обозначені слова війна використовується грецьке слово "polemitos" що передбачає собою сучасний переклад — дебати, сперечання, війна словом). А те, що сам Котигорошко був народжений без приймання участі чоловіка, а від того, що йшла дівчина та й з'їла горошину, ні з ким не викликає асоціацій?

В 19 ст. письменники стали використовувати древні казки та "задавати" їм "сучасної" тенденції. Так багато історій були переробленні до невпізнання, що призвело до втрачання самої суті "Сказанія" й виникнення міфу ніби на Українських землях, до 988 року, не було християнства, а лише язичество!

Не пам'ятання власної історії приводить до того, що народ забуває хто він!
🔥3
Чудового Суботнього Дня!
🥰3👍2
.:Цитата_Тижня:.

«Ніхто не може образити вас без вашої згоди»

Стівен Кові
🔥6
«Мудрий пануватиме над зірками»

гасло українських військових-розвідників
❤‍🔥3
2025/07/13 22:08:02
Back to Top
HTML Embed Code: