Telegram Web Link
‼️ War&Sanctions: Головне управління розвідки та Мінмолодьспорт продовжують викривати російських спортсменів-пропагандистів

👥 ГУР МО України спільно з Міністерством молоді та спорту України на порталі War&Sanctions публікує інформацію про чергову партію російських спортсменів, тренерів і функціонерів, які беруть активну участь в інформаційно-психологічних операціях проти України, підтримують агресивну політику кремля та водночас залишаються частиною світового спортивного середовища.

Серед них:
яна єгорян — російська фехтувальниця, лейтенант збройних сил рф, віцепрезидентка федерації фехтування московської області. Виступає за центральний спортивний клуб армії рф (ЦСКА), підпорядкований міноборони рф. Вона є амбасадором загальноросійського громадського руху сприяння патріотичному та спортивному вихованню громадян "Здоровоє отєчество", який здійснює свою діяльність, зокрема й на ТОТ України.
аліна загітова — російська фігуристка, кореспондентка та ведуча “першого каналу”, амбасадорка російської нафтової компанії "татнєфть". Вона особисто взяла участь у голосуванні щодо поправок до конституції рф, які дозволили путіну переобратися ще на два терміни. Відвідувала тимчасово окупований Крим, а у 2024 році публічно підтримала рішення путіна про висунення його кандидатури на виборах президента рф.  
клімєнт колєсніков — російський плавець, старший інструктор з фізичної підготовки та спорту спортивної команди при управлінні центрального округу військ національної гвардії рф, має військове звання.
євгеній байдусов — російський борець греко-римського стилю, учасник Ігор країн СНД 2023 року та Чемпіонату Європи з боротьби 2025 року в Албанії. Член національної збірної росії з греко-римської боротьби. Неодноразово використовував Z-символіку, яка популяризує російське вторгнення в Україну, а також відвідував тимчасово окупований Крим, публічно заявляючи, що вважає Сімферополь і Крим частиною росії.
арам грігорян — російський дзюдоїст, член національної збірної команди росії з дзюдо, член спортивного клубу "динамо", відомого своєю належністю до органів внутрішніх справ і держбезпеки рф, а також учасник збору коштів на потреби російських військових формувань.
ілья буров — російський фристайліст, член олімпійської збірної команди росії з фрістайлу, рядовий спортивної роти та інструктор центрального спортивного клубу армії рф (ЦСКА) м. Севастополь, підпорядкованого міноборони рф. Відкрито демонструє проросійську псевдопатріотичну символіку та публічно підтримує владу рф у "боротьбі з нацизмом". Також він закликав "захищати російськомовне населення, громадян своєї країни".

❗️ Кожен із них залишається частиною міжнародної спортивної системи — попри прямі зв’язки зі збройними формуваннями агресора та участь у пропагандистських кампаніях.

✖️ ГУР МО України та Мінмолодьспорт закликають міжнародну спортивну спільноту до рішучих дій: повного усунення спортсменів країни-агресора від міжнародних змагань (включно з нейтральним статусом), виключення з міжнародних федерацій і припинення будь-якої співпраці з представниками росії.

ГУР в інших соціальних мережах:
🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber
🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads
🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot
🔹 TikTok
Заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Тимофєєв відвідав Національний університет фізичного виховання і спорту України, де презентували соціальний проєкт «НУФВСУ з повагою ЗСУ».

Мета ініціативи — підтримка ветеранів ЗСУ через доступ до якісної фізичної реабілітації та спорту.

Абонемент включає:
🔹12 тренувань у тренажерній залі;

🔹8 візитів до басейну;

🔹індивідуальні заняття з фахівцями;

🔹спортивну страховку.

Завдяки такому підходу ветерани мають змогу відновити фізичне здоров’я, зміцнити психологічну стійкість і повернутися до активного життя.

У заході також взяли участь представники КМДА, військових підрозділів, громадських організацій, благодійних фондів і бізнесу, що свідчить про підтримку та взаємодію.

Такі проєкти — допомагають у відновленні й сприяють соціальній адаптації та формують культуру вдячності до захисників України.

#Мінмолодьспорт  #Адаптивнийспорт
Мінмолодьспорт створив Агенцію масового спорту України

Враховуючи нові тенденції розвитку масового спорту та фізичної культури , а також аналізуючи ефективність та масштабність реалізації соціальних проектів Мінмолодьспорт створив Агенцію масового спорту України.

Шляхом об'єднання Державної установи «Спорт для всіх» з «Центром фізичного виховання та спорту учнів і студентів (Комітет фізичного виховання та спорту МОН)» та завдяки розширенню та оновленню команди, агенція  дієво реалізовуватиме державну політику з розвитку масового спорту в Україні.
Основна ціль Агенції збільшити та поширити розвиток масової фізичної культури та спорту в кожному регіоні нашої країни.

«Агенція масового спорту України» - нова установа, яка розвиватиме учнівський, студентський та масовий спорт в Україні. 

#Мінмолодьспорт #Спортдлявсіх #Агенція #Активні
«Після поранення життя триває далі — і воно може бути дуже різноманітним та активним». Історія ветерана Дениса Бурбели.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державна установа «Агенція масового спорту України» продовжує розповідати історії ветеранів війни, що долучилися до адаптивних клубів «Нестримні».
Денис Бурбела родом із Вінниччини. Йому 30 років. До повномасштабного вторгнення він вів активне життя: займався спортом, ходив у зал та у гори, катався на сноуборді — рух і сила завжди були поруч.

🗣️«Я служив у 8-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» на посаді командира гранатометного взводу. В армії — з 27 лютого 2022 року і до поранення 22 жовтня того ж року», — розповідає Денис.

За час служби ветеран брав участь у бойових діях на Київщині, Чернігівщині, Харківщині, Луганщині та Донеччині.

🏐Після поранення йому знадобилася фізична й емоційна реабілітація. Новим етапом життя став адаптивний спорт: «Мене покликав товариш, з яким ми раніше займалися адаптивним кросфітом. Так я й у квітні 2025 року прийшов у спорт — у волейбол сидячи.

Перші тренування були непростими. «Перший день був насиченим, нічого не виходило, дуже було незвично. Але я отримав велику кількість позитивних емоцій».

🙌🏻Сьогодні Денис продовжує тренування: «Я тренуюся. Таких, як я, там вдосталь, тож я не потребував якогось особливого підходу. Це комбінація фізичного та емоційного. Потрібно перемагати самого себе щоразу на тренуваннях, щоб покращити результат».

Для Дениса Бурбели спорт — це не лише про тіло. Це спосіб відчути себе частиною команди, відчути життя.

💬«Адаптивний спорт є дуже важливою частиною реабілітації після поранення: знову відчути себе живим на повну, відчути себе сильним, показати приклад іншим. Після поранення життя триває далі — і воно може бути дуже різноманітним та активним».

💬«Змінилося ставлення до себе, я став сильнішим та впевненішим, віднайшов свою спільноту, в якій мені комфортно та безпечно. Не збирався та не збираюся здаватися — тренуватимусь далі».

🫂Поруч із ним — ті, хто дає сили йти вперед. «Сім'я — це мій ґрунт під ногами. Робота — як відчуття, що я роблю щось корисне для суспільства, держави і самого себе».

🖇️І наостанок Денис дає пораду тим, хто ще шукає себе після травм: «Боріться далі і не здавайтеся. Зараз існує маса адаптивних видів спорту на кожен смак та на кожну травму. Поранення — це не вирок, це перша сходинка нового життя».

ℹ️ Проєкт «Активні парки – Нестримні» реалізує ДУ «Агенція масового спорту України» за підтримки Міністерства молоді та спорту України в межах Національної стратегії безбар’єрного простору за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

📌 Дізнайтесь більше про клуби: https://sportforall.gov.ua/proiekty/nestrymni

#Мінмолодьспорт #Агенція #безбарєрність #адаптивнийспорт
Міністерство молоді та спорту України працює над створенням кращих умов для юних спортсменів. Один зі стратегічних кроків — надання закладу освіти статусу спеціалізованого закладу спортивного профілю. Це реальний механізм розвитку спортивної освіти в Україні.

✔️Комісія Мінмолодьспорту провела чергове засідання під головуванням заступника міністра Сергія Тимофєєва. У центрі уваги — питання надання  закладу освіти статусу спеціалізованого закладу спортивного профілю із специфічними умовами навчання Комунальному закладу «Житомирський обласний спортивний ліцей» Житомирської обласної ради.

💭Директор ліцею Олександр Сташенко презентував бачення розвитку спортивного ліцею. Він розповів про спортивні досягнення учнів, особливості освітнього процесу та навчально-тренувального процесу, спортивних досягненнях учнів готовність до нових викликів.

📈Новий статус відкриває більше можливостей для учнів. Це і оновлення інфраструктури, і запровадження сучасних підходів до навчання й тренувань.

📌Розвиток спортивної освіти – важлива складова державної політики в умовах війни та викликів сьогодення. А отже, попереду – спільна робота задля того, щоб молодь мала ще більше шансів реалізувати свій потенціал.

#Мінмолодьспорт #СпортивнаОсвіта
🇺🇦🤺🥇Українські шпажистки вперше в історії стали чемпіонками Європи!

У фіналі жіночої командної шпаги на континентальній першості в італійській Генуї українки впевнено перемогли команду Швейцарії 🇨🇭— 45:34.

🥇Золото чемпіонату Європи здобули: Олена Кривицька, Анна Максименко, Інна Бровко та Влада Харькова.

У півфіналі підопічні Богдана Нікішина були сильнішими за господарок турніру, олімпійських чемпіонок-2024, команду Італії – 45:27, яка у підсумку здобула бронзу ЧЄ.

👏Вітаємо чемпіонок Європи та їх тренерів! Пишаємося вами!

📷FIE - International Fencing Federation

#will2win #олімпійськийспорт #міжнароднізмагання #фехтування
🇺🇦🤿Три золоті медалі у перший день змагань! Так розпочала юніорська збірна України виступ на чемпіонаті світу з підводного спорту (плавання в ластах, басейн) у місті Хіос (Греція)🇬🇷

🥇«Золото»: Єлизавета Гречихіна (50 м пірнання – 16.63).
🥇«Золото»: Вероніка Воробйова (1500 м у ластах, рекорд України серед юніорок – 13:27.93).
🥇«Золото»: Анна Яковлева, Вероніка Воробйова, Майя Горенок, Єлизавета Гречихіна (естафета 4х100, рекорд України серед юніорок – 2:41.61).

👏Вітаємо наших чемпіонок світу серед юніорок! Продовжуємо вболівати за збірну України у Греції! Змагання триватимуть до 24 червня.

📷Федерація підводного спорту та підводної діяльності України

#will2win #неолімпійськийспорт #міжнароднізмагання #підводнийспорт
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Міністерство молоді та спорту України, Спортивний комітет України та Федерація підводного спорту та підводної діяльності України звернулися з офіційним листом до керівництва Міжнародної Асоціації Всесвітніх ігор та Міжнародної федерації підводного спорту.

Підписанти листа вказали на порушення рекомендацій МОК про нейтралітет атлетів з країн-агресорок.

У списку атлети, які отримали  нейтральний статус для виступів на ХІІ Всесвітніх іграх, є російські атлети з підводного спорту Катерина Міхайлушкіна та Олексій Федкін.

Українська сторона навела конкретні факти, які свідчать, що згадані атлети є членами Центрального спортивного клубу армії РФ. Крім того, членом ЦСКА є тренер з підводного спорту, керівник делегації Анастасія Глухих: https://www.instagram.com/p/DI8SCWdNb34/?igsh=NzdwMjhyenlrd2p2

Закликаємо розглянути та перевірити наведені факти про зазначених атлетів та вжити заходи для відсторонення російських агентів гібридного впливу, які не відповідають критеріям нейтральності, від участі у Всесвітніх іграх, що відбудуться у місті Ченду (Китайська Народна Республіка).

Україна вкотре підтверджує свою незмінну позицію: допоки російські війська за підтримки білоруського режиму продовжують злочинну війну проти українського народу, російські та білоруські атлети мають бути відсторонені від участі у міжнародному спортивному русі у жодному статусі.

#StandWithUkraine #StopRussianAggression
🇺🇦🏃‍♀️🥈Ярослава Магучіх здобула срібло на етапі Діамантової ліги в Парижі🇫🇷.

Минулого року саме у столиці Франції українська стрибунка у висоту встановила світовий рекорд 2.10 м.

Цього разу Ярослава, як і на попередньому етапі у Стокгольмі, поступилася своїй принциповій суперниці Ніколі Оліслагерс. Австралійка перемогла з результатом 2.00 м. Наша олімпійська чемпіонка зупинилася на висоті 1.97 м, яку вона взяла з першої спроби. З таким же результатом, але у другій спробі бронзу здобула ще одна представниця Австралії Елеанор Паттерсон.

Юлія Левченко показала 11-ий результат — 1.83 м.

📷@erin_groll

#will2win #олімпійськийспорт #міжнароднізмагання #легкаатлетика #стрибкиувисоту #DiamondLeague
🇺🇦🚣Є перші медалі України чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное!

У ранковій сесії першого дня фіналів ЧЄ у чеському місті Рачице🇨🇿 українські веслувальники тричі піднімалися на п'єдестал пошани.

Наші медалісти 2025 ECA Canoe Sprint and Paracanoe European Championships:
🥈«Срібло»: Людмила Лузан (каное-одиночка, 200 м, 45.658).
🥉«Бронза»: Андрій Рибачок (каное-одиночка, 200 м, 38.544).
🥉«Бронза»: Микола Синюк (параканое KL2, 200 м, 42.636).

👏Вітаємо збірну Україну з медальним стартом і продовжуємо вболівати за наших спортсменів!

📷Canoe Europe

#will2win #олімпійськийспорт #паралімпійськийспорт #міжнароднізмагання #веслуваннянабайдаркахіканое #паравеслування
2025/07/05 15:01:37
Back to Top
HTML Embed Code: