День в Харькові. Відважні містяни відновлюються, ремонтуються, зцілюють поранення міста після щоденних (!) атак.

Не дивлячись на бомбардування та обстріли, харків’яни продовжують відновлюватись, ремонтувати свої будинки та допомагати іншим.

Місто з багатою історією, яке в різні періоди було столицею України та одним з найбільших промислових центрів країни.

Місто, яке пережило безліч випробувань за свою історію, продовжує дихати та жити, не дивлячись на усі труднощі.

Наша команда також вносить свій внесок, відновлюючи електроенергію та допомагаючи захищати електричні підстанції, щоб забезпечити харківʼян світлом.
Харківська область перебуває під регулярними обстрілами. Агентство відновлення захищає обʼєкти енергетики в цій області, а також відбудовує критично важливу інфраструктуру.

Так, влітку цього року плануємо повністю відновити рух транспорту шляхопроводом у Чугуївському районі.

Загалом роботи тривають на 19 об’єктах, що були зруйновані під час окупації російськими військами. На ще кількох мостах ми не розпочинаємо роботи через постійну загрозу обстрілів та близькість до кордону з росією та лінії зіткнення. Проте є низка стратегічно важливих об’єктів, які необхідно відновити для оптимізації маршрутів госпітальєрів та перевезення військового та гуманітарного вантажу. Шляхопровід Чугуївського району є одним із них.

Наразі демонтовано зруйновані частини мосту. Проводимо комплекс робіт, щоб відновити повноцінний рух шляхопроводом.

Працюємо далі.
Через втрату Трипільської ТЕС виникло багато питань про ступінь захисту енергетичних об'єктів України від атак ворога.

Агентство відновлення захищає лише частину енергетичних об'єктів розподільчої мережі, але далеко не всі. Ми працюємо над захистом 22 розподільчих підстанцій «Укренерго»

Що стосується об'єктів Центренерго, Агентство відновлення не було долучене до їх захисту, у тому числі Трипільської ТЕС. При цьому слід зауважити, що Трипільська ТЕС — це дуже великий об'єкт, захистити його повністю лише захисними інженерними спорудами без застосування відповідними засобами ПВО, думаю, неможливо.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🚧 Розпочали влаштування покриття на прикордонній дорозі Червоноград – Рава-Руська

Автомобільна дорога Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська має важливе стратегічне значення для Львівщини. Вона з’єднує між собою міжнародні пункти пропуску «Угринів - Долгобичув» та «Рава-Руська - Гребенне». Капітальний ремонт автошляху допоможе розвантажити альтернативну дорогу М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська. Крім того, ми зможемо забезпечити найкоротший шлях від КПП «Рава-Руська – Гребенне» у напрямку Волинської області.

Подробиці тут.
Вчора зустрічались з керівниками місцевих і регіональних влад у рамках Конгресу при Президентові України. Говорили про критичну інфраструктуру, але, звісно, основна розмова була про захист обʼєктів енергетики.

Бачу, читаю і чую все так само як і ви. Трохи сюр на фоні катастрофічної ситуації з енергетикою і тривожних новин з фронту. Буває. Між тим вся наша команда будем робити усе можливе, щоб пережити майбутню зиму і кожним кроком підвищувати шанси людей, вибачте, просто на фізичне виживання.

ЩО САМЕ ЗАХИЩАЄ АГЕНТСТВО ВІДНОВЛЕННЯ

Ми працюємо над захистом ЛИШЕ розподільчих підстанцій «Укренерго». Це 22 найбільш критичні підстанції основної мережі компанії у 14 областях, з напругою 750 кВ та 330 кВ. Наша команда є замовником робіт по будівництву споруджень другого та третього рівня захисту – від дронів та ракет.

Це не закрита інформація. Проектна документація в частині типів захисних споруд та характеру інженерного обладнання погоджується Генеральним штабом Збройних Сил України, ДСНС та НЕК «Укренерго».

Під час останніх масованих обстрілів підстанції, на яких ми збудували захисні споруди другого рівня, також зазнали ударів. Усе обладнання, яке було захищено цими спорудами вціліло. І саме завдяки цьому енергетикам та нашим підрядним організаціям вдалось відновити постачання електроенергії у багатьох містах та областях, у тому числі, в Одесі та Харкові. І це теж не закрита інформація. Про це неодноразово говорило керівництво Укренерго і були зроблені відповідні доповіді на засідання Уряду та під час Ставки верховного головнокомандувача.

Що стосується третього рівня захисту, будівництво цих споруд недофінансоване і потребує більшої уваги з боку Уряду.

ХТО ЗАХИЩАЄ ВСЮ ІНШУ ЕНЕРГЕТИКУ

За замовчуванням це відповідальність власників обʼєктів – приватних та державних компаній. Таких як, наприклад, «Центренерго», ДТЕК та інші. Кабінетом міністрів була прийнята спеціальна постанова № 1482, яка значно спрощує процедури будівництва захисних споруд обʼєктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору.

Перелік операторів енергетичного сектору, які можуть скористатися цими процедурам і забезпечити захист свої обʼєктів визначається Міністерством енергетики та затверджується спільним наказам Міненерго та Мінінфраструктури.

ЧОМУ ПРО ЦЕ ВСЕ НІХТО НЕ ЗНАЄ

Як я вже написав вище, про це знають усі причетні. Інформація про виконання плану робіт по кожному обʼєкта та підстанції регулярно передається Уряду, Міністерству енергетики, колегам з Укренерго, і, звісно, відповідальним за цей напрямок особам у Службі безпеки України та Офісу президента.

І, звісно, у разі необхідності я готовий детально розказати про все, що було зроблено Агентством відновлення не лише для захисту енергетики, а й для забезпечення прифронтової логістики, доставки вантажів цивільного та військового призначення, будівництво водогону на Дніпропетровщині, відбудову деокупованих сіл тощо також народним депутатам. Парламент має визначити, коли він буде готовий прийняти звіт, ми готові детально розповісти і колегам з Верховної ради.

Щодо персональних закидів, мені насправді байдуже, хто кого і в чому хоче звинуватити.

Нам всім треба вистояти. Часу обмаль. Рішення мають бути швидкі та ефективні. І якщо перед Агентством відновлення будуть поставлені відповідні задачі, у тому числі, щодо захисту інших обʼєктів критичної інфраструктури, ми їх виконаємо.

Щиро ваші,
Державне агентство відновлення України ✊🏻
Вчора провели велику координаційну зустріч із партнерами і донорами, які залучені у проекти трансформації та розвитку Агентства відновлення.

Наша спільна мета перетворити Агентство у лідера з реалізації інфраструктурних проєктів будь-якої складності. У планах нашої команди на наступні два роки:

ТРАНСФОРМАЦІЯ АГЕНТСТВА відновлення: створення державної політики у сфері відновлення, підвищення координації та контролю у процесі відбудови, цифровізація, підзвітність.

Щоб зробити відбудову більш ефективною а швидкою, необхідно прийняти зміни в законодавство, чітко визначити ролі та відповідальність всіх сторін, надати Агентству відновлення спеціальний статус.

СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ ЕКСПЕРТИЗИ ЗАКУПІВЕЛЬ у будівництві: підвищення експертизи закупівель, оцінка проєктної документації, управління ризиками, створення бази підрядних організацій.

ТРАНСФОРМАЦІЯ ГРУПИ УПРАВЛІННЯ проєктами (ГУП): координація проєктів, що реалізуються за кошти міжнародних фінансових інституцій.

Відбудова сьогодні - це не надмірність, а критична необхідність, яка дозволяє країні жити, боротися, зберігати стійкість, а нашим людям - повертатися до нормальних умов життя, яких вони були позбавлені внаслідок бойових дій.

Це була чесна розмова про те, що ми робимо, що ми хочемо робити і яка нам потрібна для цього допомога.

Подробиці тут.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Дякуємо.

Ще один ковток надії та сил завдяки тим хто тримає фронт не оглядаючись на будь-які голосування.

Поки людина не здається, вона сильніша за свою долю. Еріх Марія Ремарк.
Продовжуємо роботи в Ягідному - село буде повністю відбудоване.

На сьогодні ми проводимо капітальний ремонт 40 будинків. Роботи проводяться різні – залежно від ступеня пошкоджень.

Більше половини будинків мають нові дахи, вже утеплено частину домів, фарбуємо фасади.

14 багатоквартирних будинків теж утеплили, частково замінили двері, що були вибиті або пошкоджені.

Ми відбудовуємо населений пункт згідно з проєктом комплексної відбудови, в єдиному дизайн-коді, що обрали місцеві жителі.

Ягідне було повністю окуповане впродовж березня 2022 року. Окупанти виганяли людей з власних будинків, а у місцевій школі російські військові облаштували штаб. В підвалі навчального закладу примусово утримували цивільних – це майже 370 мешканців, серед яких 70 – діти. Під час окупації росіяни нищили житло, вбивали худобу, мінували територію, катували та страчували мирних жителів. Село зазнало серйозних руйнувань.

В Ягідному проведемо відновлення житла, ремонт вулично-дорожньої мережі, будівництво громадської будівлі з бомбосховищем та бювету питної води.

Працюємо далі.
2024/05/03 08:16:21
Back to Top
HTML Embed Code: