Telegram Web Link
🔥Працював на окупантів та виправдовував російську агресію: затримано й повідомлено про підозру пілоту однієї з українських авіакомпаній

🔹Прокуратура Криму спільно з правоохоронцями автономії на Київщині затримали колишнього диспетчера окупаційної «Кримаеронавігації», який пізніше працевлаштувався до однієї з українських авіакомпаній. Йому повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб із РФ на територію окупованого півострова та виправдовуванні збройної агресії ворога.

🔹За результатами обшуку були виявлені речі та документи, що підтверджують його протиправну діяльність, зокрема паспорт громадянина РФ та російська валюта.

🔹Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави 214 720 грн.

⚖️Дії підозрюваного кваліфіковано як незаконне переправлення осіб через державний кордон (ч. 2 ст. 332 КК України) та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників (чч. 1, 3 ст. 436-2 КК України). Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУНП в АР Крим та м. Севастополі за оперативного супроводу ГУ «І» ДЗНД СБУ.

📎Деталі
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥4👍2
​​⚖️Перехід на бік ворога: до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього керівника управління ДСНС в Криму

🔹Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника управління ГУ ДСНС в АР Крим. Його дії кваліфіковано за фактом вчинення державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.

🔹Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що у 2014 році обвинувачений зрадив присязі на вірність українському народу та перейшов на службу до ворога. При «новій владі» він став керівником незаконно створеного управління ГУ МНС Росії на півострові. Надалі обвинувачений продовжив рухатися «кар’єрними сходами» в окупаційних органах цивільного захисту. У 2021 році він був призначений на посаду так званого міністра надзвичайних ситуацій Республіки Крим.

🔹Своїми діями та рішеннями обвинувачений сприяв становленню та зміцненню окупаційних органів на півострові, а також надавав допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали ГУ СБУ в АР Крим.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍6
​​Головні новини прокуратури АР Крим та м. Севастополя за минулий місяць👇

⚖️12 років за держзраду отримав ще один депутат Верховної Ради АР Крим

⚖️Держзрада кримських суддів: заочні вироки отримали ще троє «служителів Феміди», що перейшли на бік ворога

🇺🇦Керівник прокуратури АР Крим та м. Севастополя Ігор Поночовний взяв участь у Міжнародному форумі Експертної мережі «Кримської Платформи»

🔥Перехід на бік ворога: до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього керівника управління ДСНС в Криму

🔥Заочно судитимуть полковника міліції з Криму, який перейшов на бік окупантів

🔗Вчинив ряд тяжких злочинів під час активної фази окупації півострова: затримано кримського «самооборонівця»

🔹Незаконне переправлення військовозобов’язаних через держкордон – викрито та повідомлено про підозри групі осіб

🔹Працював на окупантів та виправдовував російську агресію: затримано та повідомлено про підозру пілоту однієї з українських авіакомпаній

✈️Незаконні рейси до Криму: підозрюються гендиректори двох російських авіакомпаній

🌾Перевезення награбованого зерна: підозрюється капітан російського судна

🔹Позбавляла українців права власності на земельні ділянки в Криму: підозрюється колаборантка з Криму
🔥31
​​💸Ціна співпраці з ворогом: прокуратура автономії повідомила про підозри ще 14 бізнесменам з окупованого Криму

🔹Прокуратура автономії повідомила про підозри ще 14 колаборантам з Криму, які співпрацюють з окупантами на півострові. Дії підозрюваних кваліфіковано за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України). Їм загрожує до п’яти років позбавлення волі.

🔹Встановлено, що підозрювані, починаючи з 2022 року, постачають товари та забезпечують роботу низки окупаційних адміністративних та силових структур на півострові, які фінансуються з російського держбюджету в рамках оборонного замовлення ворога. Зокрема, підозрювані співпрацюють з управліннями міністерств надзвичайних подій та внутрішніх справ по Криму, їх структурними підрозділами, а також незаконно створеними прокуратурою міста Севастополь і військовою прокуратурою Чорноморського флоту.

Загалом за свою співпрацю з РФ підозрювані отримали з держбюджету РФ понад 41 млн російських рублів, що дорівнює вартості понад 150 дронів моделі DJI MAVIC 3❗️.

Спеціальне досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
🔥4
​​🔥Прокуратура автономії підозрює у колабораційній діяльності ТОП чиновників з Криму

⚖️Прокуратура автономії повідомила про підозри у колабораційній діяльності 9 чиновникам з Криму (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Слідством було встановлено, що у 2022-2023 роках підозрювані зайняли посади в кримських окупаційних органах влади на півострові та активно сприяють ворогу.

Зокрема, вони були призначені на посади так званих:
▪️міністра сільського господарства та його заступниці;
▪️першого заступника міністра внутрішньої політики, інформації та зв’язку РК;
▪️заступників «міністра екології та природніх ресурсів», «міністра спорту», «міністра майнових та земельних відносин»;
▪️очільника Комітету Держради по будівництву, транспорту та паливно-енергетичному комплексу;
▪️голови Держкомітету водного господарства та меліорації, а також його заступника.

На своїх посадах підозрювані безпосередньо займаються реалізацією політики держави-окупанта, активно поширюють ідеї «руського миру» та виконують інші функціональні обов’язки, спрямовані на забезпечення функціонування окупаційної адміністрації ворога в Криму.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
🔥3👍2
​​🌾Ще одному російському капітану, який перевозив награбоване українське зерно через Крим, повідомлено про підозру

🔹Прокуратура автономії повідомила про підозру ще одному російському капітану судна, який здійснював перевезення награбованого українського зерна з тимчасово окупованого Криму.

🔹Слідством було встановлено, що з 2022 року громадянин РФ незаконно заходив на суховантажі «Навашино» у закриті морські порти Севастополя та Керчі для завантаження збіжжям, яке належить Україні. Після цього пограбоване зерно відвозилося до російських міст.

🔹Усвідомлюючи протиправність своїх дій, капітан періодично вимикав «AIS» (Автоматична ідентифікаційна система) та вносив до неї фіктивні відомості щодо курсу судна, яке прямувало нібито в порти РФ, а не в закриті морські порти Криму.

🔹Дії підозрюваного кваліфіковано за фактом порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію півострова та виїзду з неї (ч. 2 ст. 332-1 КК України). Йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

➡️За вказаними фактами прокуратура автономії вже встановила та повідомила про підозри директору компанії-власниці кораблів РФ та 13 капітанам російських суден, які причетні до перевезення награбованого українського збіжжя через Крим. Також на розгляді суду перебуває обвинувальний акт щодо окупаційного міністра «сільського господарства Республіки Крим», який причетний до організації схеми.

➡️Окрім того, вже накладено арешти на 19 російських суден. Попередньо отримано інформацію про те, що зерно з окупованого Криму постачалось до Туреччини, Лівану та Сирії.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍5
​​⚖️За публічного обвинувачення прокуратури Криму ще четверо окупаційних суддів-зрадників отримали вироки

🔹За публічного обвинувачення прокуратури автономії вироки отримали четверо кримських суддів, які перейшли працювати на бік ворога. Трьох із них заочно засуджено до 15 років позбавлення волі, ще одного – до 13 років. Усіх їх визнано винними у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

🔹Прокурори автономії довели, що у 2014 році засуджені зрадили присязі та при «новій владі» зайняли посади окупаційних суддів у незаконно створених Ялтинському та Алуштинському міських судах, а також у Первомайському районному суді.

🔹Своїми діями та рішеннями вони сприяли становленню та зміцненню окупаційних органів правосуддя на півострові, а також надавали допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Мелітополі.
🔥51👍1
​​✈️Підозрюється пілот російської компанії «Уральські авіалінії», який здійснював незаконні рейси до окупованого Криму

🔹Прокуратура автономії повідомила про підозру пілоту російської компанії «Уральські авіалінії». Його дії кваліфіковано як незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Підозрюваному загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

🔹Встановлено, що чоловік обіймає посаду командира повітряного судна у компанії «Уральські авіалінії». З 2018 до 2022 року він регулярно та незаконно переправляв пасажирів через державний кордон України – з РФ на територію окупованого півострова Крим та у зворотному напрямку. Загалом ним було здійснено понад 100 рейсів із закритого аеропорту «Сімферополь» до російських аеропортів Москви, Санкт-Петербургу та Єкатеринбургу та у зворотному напрямку.

🔹Польоти здійснювалися після закриття Україною усіх повітряних пунктів пропуску через український держкордон, а також всупереч нормам міжнародного права та національного законодавства України.

🔗Раніше прокуратура автономії повідомила про підозру гендиректору авіакомпанії, у якій працює вказаний пілот.

Спеціальне досудове розслідування здійснюється ГУНП в АР Крим та м. Севастополя.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍4🔥3
​​📌Зрадив присязі на вірність народу України: прокуратура автономії повідомила про підозру окупаційному начальнику штабу Нацгвадії РФ по Криму

🔹Прокуратура автономії повідомила про підозру заступнику начальника управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, який перейшов на службу до окупантів. Його дії кваліфіковано за фактом вчинення державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

🔹Слідство встановило, що у 2014 році силовик зрадив присязі на вірність українському народу та перейшов працювати до незаконно створеного «Головного управління федеральної служби військ Нацгвардії РФ по Республіці Крим та м. Севастополю».

🔹Пізніше він отримав посаду «начальника штабу-заступника начальника управління Нацгвардії РФ по РК та м. Севастополю». Також від імені держави-окупанта йому було присвоєно військове звання генерал-лейтенант.

🔹Своїми діями та рішеннями підозрюваний сприяв становленню та зміцненню окупаційних органів правопорядку на півострові, а також надавав допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Мелітополі.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍4🔥2
​​⚡️Прокуратура Криму за державну зраду підозрює окупаційну міністерку екології з півострова

🔹Прокуратура автономії повідомила про підозру окупаційній «міністерці екології та природних ресурсів Республіки Крим» за вчинення державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Їй загрожує до 15 років позбавлення волі.

🔹Встановлено, що до окупації півострова російськими збройними силами, жінка займала посаду заступниці начальника Державної екологічної інспекції в АР Крим.

🔹Проте у 2014 році вона вирішила зрадити присязі на вірність українському народу та почала будувати власну кар’єру вже у незаконно створеному «Міністерстві екології та природних ресурсів РК». Там підозрювана тривалий час обіймала посаду заступниці міністра, а згодом очолила відомство.

🔹На посту «міністерки екології» чиновниця забезпечує функціонування незаконно створеної системи виконавчої влади на півострові, що призводить до зміцнення окупаційної влади. Підозрювана надає допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

🔹За свої «сумлінні заслуги» перед ворогом, «міністерка» отримала ряд нагород від держави окупанта та її окупаційної адміністрації в Криму.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Мелітополі. Оперативний супровід ДЗНД СБУ.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍2🔥2
​​⚡️Колабораційна діяльність: прокуратура автономії підозрює 96 осіб з Криму, які співпрацюють з ворогом

🖇 За фактом вчинення колабораційної діяльності прокуратура АР Крим та м. Севастополя повідомила про підозри 96 особам з півострова, які у тій чи іншій формі співпрацюють з державою-окупантом. На розгляд суду скеровано 48 обвинувальних актів. Загалом з березня 2022 року, коли стаття 111-1 КК України (колабораційна діяльність) набрала чинності, органи правопорядку автономії відкрили 184 кримінальних проваджень за вказаною статтею.

❗️Серед підозрюваних та обвинувачених – окупаційні кримські топ посадовці та чиновники різного рівня, правоохоронці, судді, а також підприємці, які пішли на співпрацю з ворогом та надають свої послуги в рамках оборонного замовлення РФ.

🖇 Під час розслідування таких кримінальних проваджень прокуратура автономії зважає на обставини вчинення злочину, наявність умислу, суспільну небезпеку і масштаби заподіяної шкоди. До кожного факту прокурори підходять індивідуально. В пріоритеті ті, хто добровільно співпрацює з державою-агресором, її окупаційною адміністрацією, силовими структурами тощо.

🔇Російська пропаганда продовжує залякувати кримчан, що «посадять всіх», і з початком повномасштабного вторгнення цей тиск лише посилюється. Але насправді – це жодним чином не відповідає дійсності, оскільки Україна – демократична європейська країна, що не має такої мети, на відміну від РФ.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍4🔥2
‼️«Відповідати будуть не всі»: Ігор Поночовний про залякування Росією кримчан

Головне завдання прокуратури автономії – це показати кримчанам, що відповідати за колабораційну діяльність чи держзраду будуть тільки ті, хто дійсно винен. Про це в інтерв’ю виданню «Телеграф» наголосив керівник прокуратури автономії Ігор Поночовний.

💬«Російська пропаганда переконує кримчан, що в Україні їх всіх посадять, бо вони для України зрадники. І з початком повномасштабного вторгнення це все лише посилилось. Але наше завдання – якраз зробити «фільтр» і показати, що відповідати будуть не всі», – зауважив Ігор Поночовний.

Керівник прокуратури автономії наголосив на тому, що окупація Криму триває досить довгий термін, кримчанам потрібно жити. До того ж за міжнародним гуманітарним правом у держави-окупанта є обов'язок забезпечувати нормальну життєдіяльність на окупованій території.

💬«Люди фактично не повинні помітити окупацію. Але це не про Росію. І досить шкідливими є закиди деяких українських політиків, які кажуть, що в Криму всі зрадники чи колаборанти. Це не так», – повідомив керівник прокуратури АР Крим та м. Севастополя.

Ігор Поночовний розповів, що держава-окупант всіма способами намагається створити для жителів півострова нестерпні умови і це змушує кримчан або йти на умови РФ, або покидати територію.

💬«Російська Федерація зробила все можливе для того, щоб про Україну в Криму забули, щоб стерти українську ідентичність, навіть документально – нав’язавши паспорт і громадянство РФ. Люди не мали вибору, бо без російського паспорта кримчан позбавляли змоги вільно навчатись, лікуватись, працювати. Без російського паспорта, як нерезидент ти за 90 днів маєш виїхати з території півострова», – наголосив Ігор Поночовний.

За словами керівника прокуратури автономії, тих хто відмовлявся отримувати паспорти РФ з Криму депортовували. Все це робилося згідно з рішеннями окупаційних судів. Прокурори фіксують ці злочини. Вже є перші в Україні два вироки за депортацію цивільного населення, що є порушенням законів та звичаїв війни.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🔥51
🇺🇦Ігор Поночовний про реінтеграцію Криму: «Усі процеси будуть відбуватися з чітким дотриманням прав людини»

Реінтеграція Криму після деокупації, на жаль, не буде простою. Про це повідомив керівник прокуратури АР Крим та м. Севастополя Ігор Поночовний в інтерв’ю виданню «Телеграф».

За його словами, у Криму не вийде повторити сценарій деокупації Сумської, Чернігівської та Київської областей, адже там Росія не встигла створити повноцінні правоохоронні та судові органи, не організовувала примусову паспортизацію тощо.

💬«В Криму все набагато складніше, оскільки окупація триває понад дев'ять років. Всі ці роки Росія стирала на півострові українську ідентичність, демонізувала Україну в очах кримчан. Всі ці роки мешканці півострова перебувають під дією російської пропаганди. Тому обіцяти, що деокупація і реінтеграція Криму відбудеться так, що кримчани цього і не помітять, я не можу», – повідомив Ігор Поночовний.

Також він наголосив на тому, що усі процеси будуть відбуватися з чітким дотриманням прав людини, цивілізованими та демократичними методами.

💬«Звісно, перевірити всіх потрібно, щоб з часом не отримати ніж у спину. Але мова не йде про репресії. Це наші громадяни, які залишились на окупованій території. Ті, хто безпосередньо співпрацював з ворогом, мають бути визначені та притягнуті до відповідальності. Це в першу чергу потрібно як для безпеки кримчан, так і для безпеки всієї держави, щоб не повторилась ситуація лютого 2014 чи 2022 років», – наголосив керівник прокуратури автономії.

📎Повне інтерв'ю читайте тут

Підписатися|Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍8🔥2
📌«Буде дуже складно для всіх»: Ігор Поночовний про повернення прокуратури автономії до Криму

Керівник прокуратури автономії Ігор Поночовний в інтерв’ю виданню «Телеграф» розповів про роботу відомства після звільнення Криму. За його словами, буде складно.

💬«У нас роботи буде дуже багато, і вона буде складна. Як дев'ять років тому прокуратура Криму в екзилі фактично вибудовувала з нуля свою роботу, так само і там нам доведеться починати з нуля. В першу чергу — через те, що у нас значно скоротився штат працівників. До окупації в Криму було близько 1200, зараз — 77. І нам потрібно буде одразу знайти величезну кількість фахових людей. Другий момент — у нас є невирішені законодавчі питання. Наприклад, якою буде доля кримінальних проваджень, які залишилися в Криму 2014 року, а це фактично 99% всіх проваджень, що були в органах досудового розслідування на той час», – розповів Ігор Поночовний.

Керівник прокуратури автономії повідомив, що зараз перед відомством стоїть завдання заповнити всі законодавчі прогалини, напрацювати механізми реінтеграції у сфері кримінальної юстиції після повернення до Криму.

💬«Діє робоча група, яку створив генпрокурор України для напрацювань усіх можливих механізмів», – зазначив він.

Також прокурор розповів, що після звільнення Криму буде багато роботи і для судів. Адже є особи на півострові, які незаконно утримуються у місцях позбавлення, а є і такі – які відбувають покарання за реальні злочини. Тому все це потрібно буде охопити та опрацювати, що є масштабною та складною роботою.

Підписатися|Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍6🔥2
⚡️Ігор Поночовний: «З початку окупації Криму органи правопорядку автономії зареєстрували понад 3000 кримінальних проваджень»

Органи правопорядку автономії зареєстрували понад 3000 кримінальних проваджень з початку окупації Криму збройними силами РФ. Про це повідомив керівник прокуратури АР Крим та м. Севастополя Ігор Поночовний в інтерв’ю для видання «Телеграф».

Проте він наголосив, що ця цифра не відображає фактичних масштабів роботи, бо є провадження, у яких зафіксовано 80 чи 160 епізодів вчинення злочинів. Є справи, в яких зібрано велику кількість фактів, у яких встановлюють осіб, котрі вчинили той чи інший злочин, їх виділяють в окремі кримінальні провадження. Також керівник прокуратури автономії виділив найпоширеніші категорії злочинів.

💬«Передусім, це злочини проти основ національної безпеки: держзрада, посягання на територіальну цілісність України. Після повномасштабного вторгнення і змін до законодавства також додались такі злочини, як колабораційна діяльність і пособництво державі-агресору. Це також злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, зокрема, порушення законів і звичаїв війни (ст. 438 КК України) », – повідомив прокурор.

📎Більше про роботу прокуратури автономії – читайте тут
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
👍4
​​⚖️Ще двоє суддів-держзрадників з Криму отримали заочні вироки

🔹За публічного обвинувачення прокуратури автономії вироки отримали двоє кримських суддів, які перейшли працювати на бік ворога. Їх було визнано винними у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України)та засуджено на 12 і 13 років позбавлення волі.

🔹Прокурори автономії довели, що у 2014 році засуджені зрадили присязі на вірність українському народу. При окупаційній владі вони зайняли посади так званого голови Кіровського районного суду та судді незаконно створеного Ялтинського міського суду.

🔹Своїми діями та рішеннями вони сприяли становленню та зміцненню окупаційних органів правосуддя на півострові, а також надавали допомогу представникам іноземної держави у проведенні підривної діяльності проти України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Мелітополі.

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍4🔥1
​​⁉️Що чекає кримських зрадників?

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя продовжує працювати задля встановлення та притягнення до відповідальності держзрадників з Криму, які вирішили співпрацювати з ворогом.

➡️З початку окупації півострова російськими збройними силами у 2014 році органи правопорядку автономії загалом розслідували 576 кримінальних проваджень щодо 695 правопорушень за фактами вчинення державної зради (ст. 111 КК України).

➡️Підозри у вчиненні даного злочину повідомили 736 особам.

➡️До суду скеровано 344 обвинувальних акта. Серед обвинувачених чиновники різного рівня, судді, працівники правоохоронних та виправних установ, а також колишній командувач Військово-Морських Сил ЗСУ. Усі вони зрадили присязі на вірність українському народу та перейшли на службу до окупантів.

⚖️Загалом з 2014 року за вчинення державної зради українськими судами було винесено 36 вироків кримським держзрадникам, поки заочних. Серед засуджених колишні депутати ВР АР Крим та Севастопольської міської ради, судді, прокурор, а також окупаційний «міністр охорони здоров’я Республіки Крим».

☝️Зокрема, як зазначив в інтерв’ю виданню «Телеграф» керівник прокуратури автономії Ігор Поночовний 90% вироків ми отримали вже після 24 лютого 2022 року. За його словами, це було пов’язано з побоюваннями суддів стосовно «кримських справ».

📎Як змінилася ситуація з розслідуванням та ухваленням вироків щодо держзрадників з півострова читайте тут

Сайт|Facebook|Twitter|YouTube
👍7🔥2
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
⚡️«Обвинувачення не може будуватись на припущеннях» – Ігор Поночовний про відповідальність колаборантів з окупованого Криму

🔹Російська пропаганда переконує кримчан, що в Україні їх усіх посадять, бо вони для України – зрадники. З початком повномасштабного вторгнення таке залякування лише посилилося.

🔹Керівник прокуратури автономії Ігор Поночовний у розмові з ведучими телеканалів Еспресо Христиною Яцків та АТР Айдером Муждабаєвим розповів про розслідування проваджень за вчинення колабораційної діяльності та державної зради. Окрім того, розглянули кейс по пропагандистському телеканалу «Міллєт».

Також розглянули:
➡️Які види діяльності на півострові підпадають під колабораційну діяльність?
➡️Як прокуратура автономії буде відновлювати свою роботу на деокупованому півострові?

Про все це дивіться на нашому офіційному каналі у YouTube.

Сайт🇺🇦Facebook🇺🇦Twitter
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
3🔥2
2025/07/09 18:59:39
Back to Top
HTML Embed Code: