Telegram Web Link
«Зберігати треба не медіа, а місію. Якщо наша місія якісно інформувати суспільство, то саме вона має бути самоціллю, а не збереження конкретного медіабренду», — сказав Євген Глібовицький.

Це стара етатистська байка про суспільство, яке необхідно "інформувати". Так ніби суспільство це така сіра маса невігласів, яка не розуміє, що відбувається і якій бракує інформації про державу. А звідки ж беруть оту саму інформацію медіа? У надійних, перевірених джерел, якими, як нас вчать експерти, є держава. Тим більше, що саме там ухвалюються доленосні рішення про які і необхідно інформувати населення.

В житті все по-іншому. Медіа не "інформують", а продають людям, які ведуть економічну діяльність, свій інформаційний продукт чи сервіс. Контент цього сервісу - це та сама людська діяльність. Тобто медіа розповідають людям про них же самих. Корисною може бути інформація тільки якщо вона народжується самою діяльністю людей на ринку. Інформація з ринку, про стан ринку, про зміни на ринку. А це все - людська діяльність. Медіа - це підприємницький продукт, пропозиція якого породжується відповідним попитом тих, хто веде конкурентну боротьбі на ринку за споживача. Інформація, яку вдається отримати першим, раніше за конкурента, дає можливість (за умов, що це якісний інформаційний продукт) виграти конкуренцію завдяки ефективнішому використанню наявних ресурсів. Той, хто пропонує якісну, оперативну, нову інформацію, здатну задовільнити такий попит, заробляють більше, багатіють. Саме тому успіх медіабренду - це ілюстрація успішної підприємницької діяльності його засновників і власників. Інформація, що походить з держави, є пропагандою, і не споживається тими, хто веде економічну діяльність. Про державу медіа можуть повідомляти як про зовнішню загрозу людській діяльності і тільки.
"А тепер... поставмо питання руба: за яку Україну?
Дехто після вищесказаного, можливо, поспішить одповісти: ну, розуміється, за Україну не-радянську, за Україну самостійну, незалежну від руського великодержавницького та всякого іншого націоналізму. Але я цієї відповіди ніяк не підтримаю. Я цілком виразно і недвозначно кажу:
за Україну радянську, соціялістичну, в тісному, найтіснішому союзі з іншими радянськими республіками".

В. Винниченко "За яку Україну?" Париж, 1934 рік.
Стало відомо, що Зеленський не підписав закон про скасування совання стрілок годинників туди-сюди двічі на рік. Ніякого раціонального пояснення як завжди не було. Хтось десь "порахував" що відмова совати стрілки - це "мільярдні збитки". Повна дурня. Такі розрахунки вже проводилися і не раз. Ніякої вигоди не було навіть тоді, коли люди були прив'язані до жорстко визначеного робочого часу промислових підприємств. Тепер взагалі ніякого сенсу в цьому ритуалі неможливо знайти. Відповідь, думаю, проста. Годинник переводять в ЄС. Отже, просто не було команди. Але там є нюанс ) Нагадую про своє відео на цю тему.

https://www.youtube.com/watch?v=QzT-Ox39tTU
Із новин: "Зеленський заявив про розробку плану посилення України... Цей план, на відміну від плану перемоги, передбачатиме кроки, які має виконати сама Україна. Його мають підготувати і представити українцям до кінця року".

А потім що? А потім ще один план, потім - ще. Планове господарство. Вони ж не приховують, що є "правонаступниками УРСР", а отже і всіх планів - Продовольчої програми, Житлової програми, "1 млрд пудов хліба державі" (так, був такий план) і безлічі інших планів.
Дрібні їм вже немає куди складати.
Коли держава видає гроші і вказує що можна, і навіть треба, за них купувати, то це та сама комунізація, якої ніби то збиралися позбутися.
Навесні переведемо стрілки годинника вперед і тисячу доведеться повернути.
Із новин: "За останній тиждень Україна збільшила закупівлю електроенергії на 40%, отримавши 48,5 тисяч МВт*год від партнерів з Угорщини, Словаччини, Румунії, Польщі та Молдови.. Водночас експорт скоротився на 74%".

Але Україна не експортує електроенергію, ви ж знаєте ).
Із новин: "За повідомленнями, зокрема і іранських високопосадовців, Іран надіслав Росії балістичні ракети Fath-360 з дальністю до 120 кілометрів і вагою боєголовки у 150 кілограм. Ймовірно, у кількості 200 штук... Британське видання The Times з посиланням на джерела писало, що російський корабель доставив ракети Fateh-360 до одного з портів у Каспійському морі".

В той же час: "За наявною інформацією, Іран поки що не передав Росії ракети, заявив президент України Володимир Зеленський".

Це якась така гра?
Новини: "Популяція їжаків зменшилась утричі за останні десять років".
Я: "вони переїхали у наш двір".
Кучма: "Справа в тому, що в Януковича справді був потенціал послужити країні..."

та жодних сумнівів ))
“The cat sat on the mat is not a story. The cat sat on the other cat’s mat is a story.”
― John le Carré
Комунікації між США та Україною заважає погана англійська Зеленського і Єрмака. Про це йдеться у статті впливового німецького видання Frankfurter Allgemeine Zeitung, яка вийшла на обкладинці недільного номеру від 27 жовтня. Автори публікації поспілкувалися з низкою джерел в Україні, США та Франції і стверджують, що президент України Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Єрмак на переговорах з американцями часто розмовляють англійською самі замість того, щоб витрачати час на перекладачів. “Проте англійська у Зеленського лише посередня, а у Єрмака — відверто погана, — пише німецьке видання. — Відтак американці, як кажуть [джерела FAZ], часто не впевнені, чи вони правильно розуміють двох провідних політиків України, коли контактують з ними напряму. Вони [представники США] також не можуть оцінити й те, чи їхні власні пояснення були коректно зрозумілі [українською стороною]”. (NV)
Із новин: "Компанії з Угорщини та Словаччини близькі до угоди з Азербайджаном для збереження потоку газу через Україну".

І головне: "контракт має включати так звану своп-угоду між Азербайджаном і Росією, оскільки Азербайджан не має достатніх експортних потужностей, щоб замінити наявні поставки".
Ні, це не штучний інтелект малював )
Із новин: "Українці найчастіше починають розмови про зростання цін та інфляцію (36%), йдеться у дослідженні “Про що говорять європейці й українці у смол токах”, яке провела компанія Gradus Research. На другому місці за популярністю вибору тем для розмови – політика та політичні діячі (32%). Також 30% українців часто починають розмови з погоди, сім’ї та дітей і спільних подій. На останньому місці в топ-5 тем для розмов – проблеми зі здоров’ям, хвороби та їх лікування (28%)".

Стоп. А де ж війна? Схоже, державі так і не вдалося зробити війну для українців чимось вартим уваги.
2025/07/07 02:47:58
Back to Top
HTML Embed Code: