Telegram Web Link
‼️🇷🇼Завтра набирає чинності зміни до законодавства про військовий облік та мобілізацію, що покладають на громадян України певні обов'язки. Що наразі потрібно знати при спілкування з поліцією та представниками ТЦК, які є права та як себе поводити й що робити у разі затримання Ви дізнаєтесь з цього відео.

https://youtu.be/cS-ipLt3-hQ

🔸Проект Закону від 3562-IX від 06.02.2024 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за військові правопорушення - https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43452

🔸ЗУ від 11 квітня 2024 року № 3633-IX Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3633-IX#Text

🔸ст. 20 ЗУ Про правовий режим воєнного стану - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#n181

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
🇺🇦Доброго ранку незламна та хоробра Україно, продовжуємо неспинний шлях до перемоги, миру та незалежності ✌️🇺🇦

Сьогодні субота 18 травня 2024 року, 8️⃣1️⃣5️⃣ доба неоголошеної війни. Ми ще на один день ближче до перемоги та миру 💙💛
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Міжнародний день музеїв,
День пам'яті жертв #депортації народів Криму,
День боротьби за права кримськотатарського народу,
Міжнародний день вакцини проти ВІЛ,
День Рожевої Пантери (Pink Panther Day) - нове свято, засноване в Королівстві Любові (співтоваристві друзів, членами якого є музиканти, кулінари і інші захоплені творчі натури),
День резервіста України,
День брудного посуду,
День навчитися плавати,
Міжнародний день захоплення рослинами.
2024:
Міжнародний день астрономії,
День науки в Україні,
Європейський день боротьби з ожирінням,
Всесвітній день віскі,
Всесвітній день скандинавської ходьби,
Всесвітній день собак.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1792 - російські війська перетнули кордон Речі Посполитої в районі Могилева на Поділлі з метою скасування устрою, встановленого Конституцією 3 травня. Початок російсько-польської війни.

1917 - у Львові утворено головну Українську Раду, яка очолила політичні і національні сили Галичини на шляху до створення незалежної Західноукраїнської Народної республіки.

1917 - у Києві почав роботу I Всеукраїнський військовий з'їзд за участі близько 900 делегатів з різних військових частин, українських груп, товариств та організацій армій всіх фронтів, Балтійського і Чорноморського флотів, а також окремих гарнізонів і округів України, який визнав Українську Центральну Раду «єдиним компетентним органом, призваним вирішувати всі справи, що стосуються цілої України».

1918 - в умовах німецької окупації Криму на засіданні Курултаю ухвалено рішення про відновлення на півострові незалежної держави. Кримськотатарський парламент оголосив себе тимчасовим кримським державним парламентом і взяв на себе ініціативу організації крайової влади і крайового уряду Кримської республіки. Прем'єр-міністром Криму обраний Джафер Сейдамет. Державними мовами проголошувалися татарська і російська, державним прапором - традиційний блакитний прапор.

1920 - входження УРСР до складу Української РСР.

1920 - Всеукраїнська православна Церковна рада, тимчасовий керівний орган Української православної церкви, створений на початку грудня 1917 року, проголосила Українську православну церкву автокефальною. Наступного року відбувся I Всеукраїнський церковний собор, що завершив організаційне оформлення Української автокефальної православної церкви (УАПЦ).

1928 - у Москві почався розгляд "Шахтинської справи" про нібито антирадянську змову інженерів Донбасу (до 5 червня).

1928 - у Харкові політбюро ЦК КП(б)У обговорило стан трудових шкіл національних меншин в Української СРР. Із доповіддю виступив народний комісар освіти УСРР Микола Скрипник. Констатувалося, що у 1926/1927 навчальному році в республіці діяли: 1297 шкіл для обслуговування російського населення як нацменшості (234 703 учні); 392 школи з єврейською мовою викладання (61 222 учні), 279 - із польською мовою (18 673 учні), 497 - із німецькою мовою (30 005 учнів), 44 - із болгарською мовою (5 624 учні). Охоплення навчанням дітей віком 8-14 років у росіян становило 59,9%, євреїв - 81,6%, німців - 80,7%, болгар - 47,5%, греків - 67%, поляків - 66,5%.

1929 - почалися арешти у справі "Спілки визволення України".

1944 - у ніч на 18 травня близько 200 тис. представників кримськотатарського народу, тобто фактично всіх, вивезли з Криму для поселення у віддалених районах Середньої Азії, Приуралля й Верхнього Поволжя (нібито за "зраду" під час війни). В операції з депортації брали участь 23 тис. солдатів військ НКВС і 9 тис. оперативних працівників НКВС-НКДБ у взаємодії з армійськими, транспортними та господарчими органами на місцях.

1954 - у Кенгірському таборі (Казахстан) почалося повстання в'язнів - здебільшого "політичних" українців.

1955 - через 12 днів після повернення із заслання у Львові помер Микола Дужий - колишній редактор журналу "Повстанець" та інших. військово-політичних видань, у тому числі бойового статуту піхоти УПА, сотник УПА, в. о. голови президії УГВР у 1944 р.

1956 - ЦК КПРС закликав комсомольців їхати на будівництво шахт Донбасу.
1961 - в Україні встановлено літературні премії імені Тараса Шевченка.

1986 - Міністерство охорони здоров'я УРСР під грифом "таємно" видало наказ про посилення секретності проходження інформації про аварію на ЧАЕС.

1992 - президент України Леонід Кравчук почав дводенний офіційний візит до Республіки Польща. Глави держав - Кравчук і Лех Валенса - підписали Договір про добросусідство, дружні взаємовідносини й співробітництво.

1994 - лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз уперше обраний головою Верховної Ради. За час його керівництва парламентом було ухвалено першу Конституцію незалежної України та запроваджено в обіг гривню.

2005 - Верховна Рада України ратифікувала Оттавську конвенцію, за якою Україна брала на себе зобов'язання позбутися свого арсеналу протипіхотних мін, п'ятого (після Китаю, Росії, США та пакистану) у світі. Першою країною, яка повністю виконала умови Оттавської конвенції, стала Руанда в 2009 році. Китай, Росія, США, Індія, Пакистан та більшість близькосхідник країн відмовились підписати конвенцію.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
Гарного усім дня :)

І невеличкий #анекдот:

- Чи можна правовірному єврею в суботу стрибати з парашутом?
- Стрибати можна. Парашут розкривати не можна
‼️🇺🇦Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 18.05.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 18.05.24 were approximately:

особового складу / personnel ‒ близько/ about 491080 (+1210) осіб / persons,
танків / tanks ‒ 7560 (+13) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 14595 (+43) од,
артилерійських систем / artillery systems – 12639 (+36) од,
РСЗВ / MLRS – 1071 (+0) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 801 (+1) од,
літаків / aircraft – 354 (+1) од,
гелікоптерів / helicopters – 326 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 10108 (+35),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 2203 (+3),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 26 (+0) од,
підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 17169 (+65) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 2075 (+6)

Дані уточнюються / Data are being updated.
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!/ Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
‼️⚡️Головне питання, хто ж такі військовозобов'язані?

⚠️Відповід є у п. 9 ст. 1 ЗУ Про військовий обов'язок і військову службу - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12#n15

9. Щодо військового обов’язку громадяни України поділяються на такі категорії:

допризовники - особи, які підлягають взяттю на військовий облік;

призовники - особи, які взяті на військовий облік;

військовослужбовці - особи, які проходять військову службу;

військовозобов’язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави;

резервісти - особи, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України, інших військових формувань і призначені для їх комплектування у мирний час та в особливий період.


До категорії військовослужбовців прирівнюються іноземці та особи без громадянства, які відповідно до закону проходять військову службу у Збройних Силах України, Державній спеціальній службі транспорту та Національній гвардії України.

@rkravetsUA
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Шмигаль з Умєровим, як ті студенти-гуляки, що все роблять в останній момент і на ляп тяп. Що заважало Шмигалю займатись цим два роки - невідомо.

Вчора Кабмін видав на гора низку постанов, що регулюють питання мобілізації та військового обліку. Звичайно вся ця їх творчість, набирає чинності відразу. Нижче про них згадаю.

Одночасно з цим і Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів, який доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Статус цього додатку, який має ніби доступ до бази резервістів, призовників та військовозобов'язаних під назвою Оберіг, з юридичної точки зору взагалі незрозумілий. Хоча може щось і знайду ще.

І врешті решт, знову в усьому винні будуть у нас громадяни та підприємці, а не ті хто всі цим повинен був займатись роками. Чому громадян називають ухилянтами та порушниками, а не Кабмін та Міноборони профанами та шкідниками?

І так перелік постанов:

Постанова від 14.05.2024 № 550 Про затвердження Порядку та строків передачі військовослужбовцем оригіналу особистого розпорядження командиру військової частини, командиру/керівнику підрозділу органу (служби, військового формування) для зберігання в особовій справі

Постанова від 14.05.2024 № 555 Про внесення змін до Порядку бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану

Постанова від 16.05.2024 № 557 Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України

Постанова від 16.05.2024 № 558 Про внесення змін до Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки

Постанова від 16.05.2024 № 559 Про затвердження Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів і форми такого документа

Постанова від 16.05.2024 № 560 Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період

Постанова від 17.05.2024 № 562 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з окремих питань, пов’язаних із веденням військового обліку військовозобов’язаних та резервістів розвідувальних органів

Постанова від 16.05.2024 № 563 Про внесення змін до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів

Постанова від 16.05.2024 № 564 Про затвердження положень про центри рекрутингу

Постанова від 17.05.2024 № 565 Про реалізацію експериментального проекту щодо уточнення облікових даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які постійно або тимчасово перебувають за кордоном

@rkravetsUA
Цікаво, а скільки Народних депутатів України, їх помічників, співробітників патронатної служби, розробників законопроектів, державних службовців, службовців органів місцевого самоврядування і всіх тих хто отримав за новим законом відстрочку, оновили свої дані?

Дуже показовим є заборона у використанні додатку Резерв+ у США. Схоже там не так оптимістично налаштовані щодо захисту персональних даних власних громадян у власних хмарних сервісах.

Статус самого додатка, що запропонований Міноборони, з юридичної точки зору досить сумнівний. І де можна було б подивитись на сертифікати безпеки? Що це за сертифікати і чого це сертифікати.

Створення такої бази та ще й у хмарних сервісах інших країн, це пряма загроза національній безпеці України, на моє переконання.

@rkravetsUA
🇺🇦Доброго ранку незламна та хоробра Україно, продовжуємо неспинний шлях до перемоги, миру та незалежності ✌️🇺🇦

Сьогодні неділя 19 травня 2024 року, 8️⃣1️⃣6️⃣ доба неоголошеної війни. Ми ще на один день ближче до перемоги та миру 💙💛
Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

День пам'яті Ататюрка, молоді та спорту в Туреччині,
Всесвітній день боротьби з гепатитом,
День травневого сонця,
День блокнота або День записної книжки,
День піонерії,
Всесвітній день сімейного лікаря,
День сімейної медицини в Україні,
День травневого сонця.
2024:
День Святої Трійці. П’ятидесятниця,
День дружини або День дружин-мироносиць,
День пам’яті жертв політичних репресій,
День пам’яті померлих від СНІДу.

Для перегляду подій, натисніть на повідомлення 👇

1051 - у соборі Реймса Анна, наймолодша дочка київського князя Ярослава Мудрого вийшла заміж за короля Франції Генріха I Капета і невдовзі тут же коронувалась на престол Франції.

1861 - у храмі Різдва Христа Спасителя в Києві, де була виставлена домовина з тілом Тараса Шевченка, відбулася панахида. У Києві з Кобзарем прощалися студенти, багато городян. Була навіть думка, яку підтримували й родичі поета, поховати Тараса в Києві. Але переважили ідея з Чернечою горою, бо за життя Шевченко мріяв про "тихе пристанище і спокій коло Канева". Тож 20 травня на пароплаві "Кременчук" прах Кобзаря прибув до Канева.

1918 - Митрополитом Київським і Галицьким обрано Антонія Храповицького.

1919 - ліквідуючи повстання отамана Григор'єва, більшовики взяли Кременчук.

1919 - прибувши до Києва, голова Реввійськради РСФРР Лев Троцький провів спільне засідання ЦК РКП(б) та ЦК КП(б)У; на ньому ухвалено рішення про ліквідацію Українського фронту і підпорядкування військових округів вищій військовій владі Росії. Цього ж дня ВУЦВК ухвалив постанову "Про об'єднання військових сил радянських республік". Попри застереження української сторони, у Москві це сприйняли як згоду України увійти до складу єдиної Радянської Росії.

1922 - Всеросійська конференція комсомолу ухвалила рішення «Про створення піонерських загонів»; дата заснування Всесоюзної піонерської організації.

1945 - Президія Верховної Ради, РНК УРСР і ЦК КП(б)У прийняли «Звернення до учасників українських буржуазно-націоналістичних банд» із закликом з'явитися з повинною. Одночасно активізувалася діяльність регулярних частин НКВД в боротьбі з УПА, «винищувальних батальйонів», фальшивих «загонів УПА».

1952 - у державному театрі опери та балету відбувся перший концерт Державного ансамблю танцю УРСР.

2005 - на конференції міністрів освіти країн Європи у Бергені (Норвегія) міністр освіти України Станіслав Ніколаєнко підписав від імені України Болонську декларацію, угоду щодо стандартизації підходів до організації навчального процесу і функціонування вищої школи в Європейському Союзі.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
Гарного усім дня :)

І невеличкий #анекдот:

Літні туристи, подружня пара, присіли відпочити в Єрусалимському кафе.
- Ніг не відчуваю, - зітхнула дружина.
- Не біда, - втішає її чоловік.
- Що довше ми тут сидітимемо, то древнішою буде Стіна Плачу, коли ми прийдемо на неї подивитися.
‼️🇺🇦Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 19.05.24 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 19.05.24 were approximately:

особового складу / personnel ‒ близько/ about 492290 (+1210) осіб / persons,
танків / tanks ‒ 7576 (+16) од,
бойових броньованих машин / APV ‒ 14630 (+35) од,
артилерійських систем / artillery systems – 12687 (+48) од,
РСЗВ / MLRS – 1074 (+3) од,
засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems ‒ 803 (+2) од,
літаків / aircraft – 354 (+0) од,
гелікоптерів / helicopters – 326 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level – 10155 (+47),
крилаті ракети / cruise missiles ‒ 2204 (+1),
кораблі /катери / warships / boats ‒ 26 (+0) од,
підводні човни / submarines - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 17251 (+82) од,
спеціальна техніка / special equipment ‒ 2077 (+2)

Дані уточнюються / Data are being updated.
Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді!/ Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
Чи потрібно ввести кримінальну відповідальність для народних депутатів України, які принижують гідність громадян України та не виконують надану їм присягу?
Anonymous Poll
99%
Так, Закон один для всіх
1%
Ні, депутати не повинні нести відповідальність
Ще трохи про доброчесність та моральний облік Бідось з Поганцями, які формують судову гілку влади, а також всюди позіционують себе експертами з усіх питань.

Всі ці Жернакови, Шабуніни, Маселки, Лємєнови, Чіжики, Лещенки, Наєми, журнашлюшки на зарплаті посольств та іноземних урядів себе проявили.

Весь цей непотріб влаштувався зручно на шиях українців і продовжує смоктати гроші, вважаючи всіх ворогами.

З цього приводу згадується мініатюра Михайла Жванецького:

Правильное ощущение у всех дураков, что они окружены врагами. Это ощущение любого дурака. Дурак правильно считает, что его противники — все.

Остання історія з бойовим медиком, що ухиляється від військової служби та фактично вкрав у ЗСУ автомобіль вражає.

Завдяки останньому зашквару Шабуніна стали відомі цікаві подробиці.

Пам'ятаєте як Шабунін після порушення щодо нього кримінальної справи, за моєю разом з Володимиром Бойко заявою, виправдовувався і розміщував свій військовий квиток з замольованою датою видачі.

І от на акті приймання-передачі авто вона видна 22.09.2022. Це все що потрібно знати про цих ухилянтів та їх постійну брехню.

@rkravetsUA
З огляду на кількість окремих думок, Велика палата щоденно доводить хибність свого існування. Але всі в цьому бояться зізнатись. Хабарництво, хворі амбіції, недостатність досвіду, фізіологічне несприйняття норм Закону, ігнорування прав людини та побудована схема зі зміни правових позицій, задля того, щоб приховати, як на мене, свою некомпетентність знищили не тільки довіру до цієї інституції, а й зробили будь-яке використання її практики марним. Як нещодавно у засіданні, одна суддя після посилання опонента на практику Великої палати, досить точно підмітила і попросила його припинити це високоповажне хамство.

До огляду увійшла постанова зі звичним ігноруванням здорового глузду та звинуваченням судді КСУ у прийнятті колегіального рішення, нова позиція щодо забезпечення позову, роз’яснення щодо поновлення строків і права захисника доповнювати власну та апеляційну скаргу подану обвинуваченим. Крім того увійшла практика ВС-КАС, Європейського суду справедливості і наша дуже важлива справа щодо захисту прав мешканців гуртожитків й багато іншого.

https://antiraid.com.ua/articles/ohliad-praktyky-vs-vid-rostyslava-kravtsia-shcho-opublikovana-z-11-po-17-travnia-2024-roku/

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://www.tg-me.com/rkravetsUA
2024/05/19 20:08:17
Back to Top
HTML Embed Code: