Найпоширеніші прізвища в країнах Європи
Цей канал www.tg-me.com/bukinist_ua для вас, якщо ви шукаєте:

– подарунок для себе чи для друзів
– недорогі книги для євангелізації
– рідкісну книгу, якої немає в інтернеті
– любитель раритетних видань

* Але пам'ятайте, що це БУКІНІСТ, і тут книги є лише в одному екземплярі, тому поспішайте приєднатись до каналу @bukinist_ua і замовити книги!
Досліджуйте, зберігайте і цінуйте досвід минулих поколінь, а не тільки прізвища та імена предків!

У старших класах вчителька з історії поставила домашнє завдання: взяти інтерв'ю у людини похилого віку, написати її біографію і потім прочитати її в класі. Мені пощастило: я писав біографію свого дідуся. Він розповів мені про своє дитинство: як важко жилось у роки сталіншини, репресій; потім про Другу світову війну, про голодомор; як він познайомився з моєю бабусею і чому захотів на ній одружитися.

Через рік після нашого інтерв'ю дідусь помер від раку. Через вісім років я надрукував його біографію на пергаментному папері і заламінував її. На Різдво я обернув її в блискучий папір і подарував бабусі. Ніколи в житті я не бачив, щоб моя бабуся так плакала, як того дня. Для неї ця пам'ять про чоловіка була дорогоцінною коштовністю, скарбом.

Збирайте спадщину сім'ї: бережіть старі фотографії, пам'ятні речі, спогади. Запам'ятайте історії ваших бабусь та дідусів, і особливо їх духовний досвід і одного разу ви зможете розповісти їх своїм дітям та онукам. Подумайте, що їм довелося пережити в роки репресій та Другої світової війни. Нехай вони нагадають вам про ті дні, коли життя було простіше і коли сім'я була цінністю, а Бог був важливішим за все інше, бо тільки на Нього можна було покластися.
Відсоток рудоволосих людей
Для тих, хто має козаче коріння - про зв'язки між козаками і черкесами (адиги, кабардинці, абхази, адигейці, абазини)
https://m.youtube.com/watch?v=nI0hECTcT_I
Мовний та релігійний склад сільського та міського населення за переписом 1897

Німці (протестанти) становили більшість сільського населення на півночі Криму. Євреї (юдеї) – більшість міського населення Правобережжя, татари (іслам) - в Криму, українці – містян Лівобережжя та Буджаку, ну і сільського по всій Україні
Що можна знайти в єврейських (і не тільки 🙂) метричних книгах?

🔷 Про народження: дата та місце народження; дата обрізання для хлопчиків та найменування імені для дівчаток, з вказанням імені єврея або рабина, який вчинив обряд; соціальний статус, прізвище та ім'я батька; про матір зазвичай вказувалося лише ім'я.

🔷 Про одруження: дата; який шлюб за рахунком; вік нареченого та нареченої; відомості про батька нареченої включаючи ПІБ, соціальний статус та місце проживання; сума ктуби (шлюбний договір); імена та прізвища свідків; прізвище рабина, який провів хупу (весільну церемонію).

🔷 Про смерть: дата і місце смерті; вік; місце поховання; причина; соціальний статус для дорослих; соціальний статус батька для дітей

🔷Про розлучення: дата розлучення; ім'я рабина, який проводив розлучення чи халицю; імена свідків; причина; дата.

Записи про народження чи смерть дівчат проводилися не завжди. Що ж до хлопчиків, їх облік був необхідний через існуючі закони про військову службу.

www.tg-me.com/rodovid_ua
Дуже важлива інформація

Familysearch - платформа створена релігійною організацією мормонів - Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (ЦІХСОД).
Вона зберігає величезну кількість оцифрованих архівних матеріалів.

Вона містить масу різних документів, в тому числі і різноманітні метричні книги: як єврейські, так і церковні.

🔵Пошук матеріалів за назвою населеного пункту можна здійснити двома способами.

(1) Через Каталог. Варто спробувати різні варіації назви місцевості, наприклад, Львів, Львов, Lwów, Lemberg. Потім із запропонованого списку вибираєте цікавий для вас документ.

(2) Якщо пошук за каталогом нічим не допоміг, то є другий варіант – пошук за колекціями. На головній сторінці під заголовком «Знайти колекцію» пишемо назву населеного пункту, і в віконці з'явиться список колекцій документів з цього регіону. Або ж можна відразу натиснути на «Перегляд всіх колекцій» . Тільки тепер потрібно відфільтрувати список, див. колонку справа. Якщо ви цікавитеся матеріалами з країн Східної та Центральної Європи, див. у вкладці Континентальна Європа. Трохи нижче вибираєте часові рамки.
💥Шукаєте духовного контенту який допоміг би вам тримати своє серце чистим в цьому світі? Бажаєте глибше пізнати Слово Боже? Ми подбали про цю проблему!

Спеціально для Вас 👍 були зібрані унікальні і неповторні канали, які допоможуть вам в розумінні Святого Письма, духовному зростанні та в служінні.

🔥Все в одній папці: Біблійні загадки та вікторини, пісні, фонограми та аудіокниги, історія, аналітика та досвіди з Богом, вивчення мов на основі Біблії, матеріали для служіння

Щоб приєднатись натисни тут 📌

Приєднуйтесь самі і пересилайте друзям!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Для ліпшого розуміння соціально - класового устрою українського суспільства в XIX ст. необхідно знати адміністративно - територіальний устрій України в той період.

www.tg-me.com/rodovid_ua
Кількість населення губерній Правобережної України на початку ХІХ. ст.

www.tg-me.com/rodovid_ua
Кількість шляхти (визнаної урядом імперії) та її внутрішня стратифікація в губерніях Правобережної України на початку ХІХ ст.

www.tg-me.com/rodovid_ua
Хай квітне християнський україномовний телеграм

Всі найцікавіші канали в одному місці!
Підпишись на зручну теку - ваш унікальний посібник найкращих телеграм каналів в україномовному християнському світі.
Натхнення зі Слова, пасторські думки, пісні, історичні факти, матеріали для покращення стосунків і родин, вивчення різних мов. Все в одному місці!
Щоб підписатись - тицяй сюди!
Долучайтесь самі і розповідайте друзям!
2024/05/12 04:50:41
Back to Top
HTML Embed Code: