У вересні 2023 року КПІ ім.Ігоря Сікорського та американська компанія Sonata Holdings підписали меморандум про співпрацю, а вже в жовтні Sonata Holings виступила спонсором тогорічного Фестивалю Sikorsky Challenge.

З того часу представники Sonata Holdings плідно працювали з фахівцями Інституту передових оборонних технологій (структурного підрозділу КПІ) за темою розмінування та безпілотних летальних апаратів.

А вже 20 лютого 2024 року відбулась зустріч представників нашого університету з провідними військовими фахівцями Sonata Holdings, на якій>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/02/Spivpratsia-KPI-ta-SShA-Razom-do-peremohy.html

#KPI #SikorskyChallenge
#SonataHolding #КПІ
Професор Фелпс з австралійського університету провів цікавий дослід. Протягом місяця він розбивав студентів на групи з чотирьох осіб і доручав їм за 45 хвилин вирішувати управлінські завдання. Краща команда отримувала приз в 100 доларів.

Студенти не знали, що в деякі групи підсаджували спеціальних людей, які грали доручені їм ролі»>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/03/Tsikavyi-fakt-pro-komandnu-robotu.html

#StartUpSchool #StartUpSchoolSikorskyChallenge
#СтартапШкола #СтартапШколаСікорськіЧелендж
🚀 Нова акселераційна програма!

Київська міська державна адміністрація у співпраці з Klitschko Foundation, КПІ ім. Ігоря Сікорського та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge започаткували акселераційну програму «Стійке місто». Вона об’єднає талановитих розробників, дизайнерів, урбаністів та інших креативних особистостей для пошуку інноваційних технологічних рішень, спрямованих на підвищення стійкості житлових будівель Києва.

В рамках програми «Стійке місто» відбудеться Конкурс інноваційних проєктів «Смарт-системи енергомоніторингу та програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту».

Ми шукаємо інноваційні технологічні рішення, спрямовані на підвищення стійкості житлових будівель Києва та розв'язання проблем, пов'язаних з руйнуванням енергетичної інфраструктури.

Напрямки
•  Аналітика енергетичного менеджменту
•  Програмні рішення для аналізу даних
•  IoT та машинне навчання

🤩 Гранти для переможців
1 місце – 2 000 $
2 місце – 1 300 $
3 місце – 1 300 $

Перспективні для впровадження проєкти отримають можливість:
•  пройти акселерацію за програмою «Стійке місто»
•  взяти участь у фіналі XIII міжнародного Фестивалю «Sikorsky Challenge 2024»
•  знайти інвесторів для виконання замовлень чи відкриття невеликих стартап-компаній у Києві

🌐 Сайт Конкурсу
https://event.sikorskychallenge.com/stiyke-misto/

🗓 Реєстрація триває до 25 травня 2024 року
Конкурс відбудеться 26-27 червня 2024 року

📌 Подати заявку на Конкурс

Станьте частиною майбутнього!
Запрошуємо до участі у Конкурсі всіх бажаючих, хто має ідеї та технічні рішення у цих напрямах!
🛡 Цикл конкурсів до фестивалю Sikorsky Challenge 2024: міжнародний екологічний форум «Екологія і мир»

▪️ 15-16 травня 2024 в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться Міжнародний екологічний Форум «Екологія і мир», який є одним з проміжних конкурсів до фестивалю Sikorsky Challenge 2024. Форум присвячений вирішенню екологічних проблем, яких завдала та продовжує завдавати Україні повномасштабна російська агресія. Ключовою подією Форуму стане Конкурс стартап-проєктів та науково-технічних розробок в екологічній сфері за темами:
   • гуманітарне розмінування територій;
   • очищення води та водойм;
   • збір та утилізація відходів;
   • інше (в контексті екологічної безпеки).

▪️ Команди перспективних проєктів, відібраних потенційними замовниками/інвесторами, зможуть:
   • пройти акселераційну програму, «заточену» під цих замовників/інвесторів;
   • стати фіналістами ХІII Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2024” (жовтень 2024 року);
   • отримати фінансову підтримку для своїх проєктів.

📃 Реєстрація. Зворотний зв'язок [email protected]
🗂 Подробиці на сайті конкурсу

🕖 Коли:

• до 29 квітня 2024 – прийом заявок
• 15-16 травня 2024 – форум
📍Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського

💌 Sikorsky Challenge Ukraine @sikorsky_challenge
👁‍🗨 Цикл конкурсів до фестивалю Sikorsky Challenge 2024: конкурс стартап-проєктів у сфері штучного інтелекту

▪️ 05 - 06 червня 2024 відбудеться Міжнародний форум "Штучний інтелект: глобальний діалог" і Конкурс стартап-проєктів у сфері штучного інтелекту, який є одним з проміжних конкурсів до фестивалю Sikorsky Challenge 2024. Конкурс має на мені пошук інноваційних рішень, за напрямами:
   •  фармакологія, сервіси телемедицини та діагностики;
   •  сервіси ІТ-підтримки та створення персональних пошукових систем;
   •  розпізнавання об’єктів та маркування даних технічного зору;
   •  маркетинг, сервіси маркетплейсів та ПО для продажів;
   •  вдосконалення систем дистанційного навчання;
   •  відео– та кіновиробництво;
   •  агроінженерія.

📃 Реєстрація. Зворотний зв'язок [email protected]
🗂 Подробиці на сайті конкурсу

🕖 Коли:

   •  до 20 травня 2024 – прийом заявок
   •  05 - 6 червня 2024 – форум
📍Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського

💌 Sikorsky Challenge Ukraine @sikorsky_challenge
Нещодавно видання Business Insider провело дослідження, присвячене аналізу професій, які найбільше ризикують бути заміненими штучним інтелектом.
Компанія Google вже повідомила, що теоретично вони б взяли на роботу цього бота як початкового кодера, якби він проходив співбесіду в їхній компанії.
Працівники Amazon, які тестували ChatGPT, додали, що він демонструє вражаючі навички у вирішенні завдань клієнтської підтримки та створенні навчальних матеріалів.
В результаті такі технологічні компанії, як IBM та британський телекомунікаційний гігант BT Group, вже оголосили про скорочення персоналу.
Які ж професії ризикують зникнути для людства?>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/03/Shtuchnyi-intelekt-nezabarom-zmozhe-zaminyty-liudei-u-10-sferakh.html
Співзасновниками цього необхідного нашим ЗСУ defense-стартапу є випускники нашої стартап-школи Олексій Олійник та Міша Рудоминський. Нещодавно команда HIMERA залучила $525 000 інвестицій.
HIMERA G1 - компактна цифрова радіостанція з дальністю дії до 2 км. Головною її перевагою є захищене шифрування 256 біт та протидія РЕБ завдяки ППРЧ. Рація майже непомітна в етері завдяки стрибкам по частотах та малій потужності радіо.
Завдяки своїм характеристикам>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/03/V-Ukraini-rozrobyly-unikalnu-radiostantsiiu-HIMERA.html
#HimeraG1 #RadiostationHimeraG1
#StartUpSchool #StartUpSchoolSikorskkyChallenge
⚡️ Стартап Школа Sikorsky Challenge запрошує всіх, у кого є цікаві проєкти/ідеї на навчання за програмою
"Практика запуску стартапу".

▪️︎Навчання забезпечує учасникам:
  • імплементацію та перевірку гіпотези бізнес-ідеї на потенційних клієнтах;
  • розробку і формування фінансової бізнес-моделі;
  • формування бачення прототипу бізнес-продукту;
  • презентацію і захист стартап-проєктів перед;
  • інвесторами, бізнес-ангелами, представниками венчурних фондів.
🔖Програма школи ТУТ
📜 По закінченню сертифікат.
Загальний обсяг 30 годин (1 кредит ЄКТС)

▪️Для кого: школярів, студентів, аспірантів і викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського, для партнерів Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та фіналістів Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge, а також для всіх, хто працює над своїми інноваційними проєктами.

💻 Формат занять – онлайн.
💵 Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.
🕖 Коли: 3 квітня – 3 травня 2024 р.
📍Де: КПІ ім. Ігоря Сікорського

Найкращі проєкти увійдуть до фіналу цьогорічного Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge
🗂 Реєструйся

💌 Sikorsky Challenge @sikorsky_challenge
Початок навчання в стартап-школі Sikorsky Challenge переноситься на 15 квітня 2024 року.

Розклад занять>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/03/Uvaha-rozklad-zaniat-zminenyi-dyvitsia.html
До війни команда студентів Київського політехнічного інституту конструювала боліди і кілька сезонів представляла Україну на європейському конкурсі інженерних розробок Formula Student – студентському аналогу "Формули-1".
Виготовлений студентами гоночний болід не мав економічної цінності. Метою проєкту було навчити студентів працювати з інноваційними розробками, шукати спонсорів та презентувати продукт. Велику роль у становленні команди відіграв університетський гурток "Формула студент КПІ", який заснував доктор технічних наук, професор Віталій Пасічник. Завдяки інноваційним підходам до інженерних розробок команда неодноразово виходила у фінал міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge.
З початком повномасштабного російського вторгнення команда Student Formula КПІ перейшла до розробки роботів для евакуації поранених та модернізації бронетехніки»>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/04/Boiova-bronovana-mashyna-Inguar-3-vid-studentiv-KPI.html
У той час, як надважливими для Україні в умовах війни є стартапи в напрямах оборони та безпеки, американський ресурс REDDIT оголосив про свої пріоритети в інноваціях на 2024 рік. Ви не повірите>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/04/10-naikrashchykh-idei-startapiv-na-2024-rik-vid-Reddit.html
#Стартапи2024 #StartUps2024
Київський Політехнічний Інститут, підтримуючи ініціативу активних профільних компаній, яким вкрай необхідні спеціалісти, а також розуміючи широкі можливості для залучення інженерів інших галузей до національного руху дронобудування, поновив курси підвищення кваліфікації «Інженерія безпілотних систем». Програма курсу була повністю змінена, а кількість практики і майстер-класів зросла з 30% до 70%.
В першій половині року планується навчання лише однієї групи (група №5) за напрямком БПЛА, але всі випускники цієї групи також отримають матеріали курсу по наземним безпілотним системам, який, за бажанням, вони зможуть освоїти самостійно.
Реєстрація на курс триває до 12 квітня, за посиланням https://forms.gle/D2sWYnL8rMSpzsW58
10-й ювілейний сезон нашої стартап-школи розпочався 15 квітня.2024 року.
З вітальними словами до учасників групи звернулись засновники стартап-школи Інна Малюкова (керівниця Sikorsky Challenge Ukraine) та Ігор Пеер (бізнес-тренер, Ізраїль). Вони розповіли про історію створення стартап-школи та про досягнення наших випускників.
На навчання за програмою "Практика запуску стартапа" зареєструвались 85 учасників від>>>
#StartUpSchool #StartUpSchoolSikorskyChallenge
#СтартапШколаСікорськіЧелендж #СтартапиВУкраїні
4BIZ оголосив конкурс студентських інноваційних ідей та проектів у галузі аквакультури та рибальства в Чорноморському регіоні Реєструйтесь>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/04/4BIZ-oholosyv-konkurs-studentskykh-innovatsiinykh-idei-ta-proektiv.html
Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine оголосила Конкурс стартап-проєктів у сфері штучного інтелекту.

Запрошуємо до участі всіх, хто має ідеї та розробки в наступних напрямах використання ШІ:
-у фармакології, сервісах телемедицини та діагностики
- у сервісах ІТ-підтримки та створення персональних пошукових систем
- в агроінженерії
- для розпізнавання об’єктів та маркування даних технічного зору
- у маркетингу, сервісах маркетплейсів та ПО для продажів
- для вдосконалення систем дистанційного навчання
- у відео - та кіновиробництві.
Доєднуйcя! Твої рішення потрібні Україні!

Деталі та реєстрація на сайті конкурсу: https://event.sikorskychallenge.com/startup-ai/

Реєстрація триває до 20 травня 2024р.
Німецька компанія-виробник безпілотних літальних апаратів Quantum-Systems відкрила в Україні завод безпілотних літальних апаратів (БПЛА), повідомила пресслужба Quantum-Systems.
"Новий завод стане другим підприємством компанії в Україні, очікується, що до кінця року на ньому працюватиме близько 100 осіб", - ідеться в повідомленні компанії>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/04/Nimetskyi-vyrobnyk-droniv-vidkryv-zavod-v-Ukraini.html
Вперше TIME разом з Statista відзначили найкращі світові освітні стартапи. Серед найкращих в блоці Top EdTech Rising Stars - український освітній стартап BUKI.
Таким чином BUKI - це єдина компанія з України, яку обрали як найкращу серед 7 тисяч світових компаній (більшість - США, Британія, Китай).
BUKI - це онлайн-платформа, яка з’єднує репетиторів різних предметів і учнів по усьому світу. Проєкт зародився в команді студентів КНУ ім. Тараса Шевченка у серпні 2014 року.
#BUKI #StartUpSchool
#SikorskyChallenge
#StartUpSchoolSikorskyChallenge
15-16 травня в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся міжнародний Форум "Екологія і мир", організаторами якого стали Українська Рада Миру, Всеукраїнська інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine та Міжнародна громадська організація «Рада з екологічної безпеки».

Програма Форуму була дуже насиченою, однак головним заходом Форуму став Конкурс інноваційних проєктів екологічних напрямів:
- Гуманітарне розмінування територій
- Очищення води та водойм
- Збір та утилізація відходів
- Інше (в контексті екологічної безпеки)

Загалом на Конкурс було подано 47 проєктів з 16 міст України, із яких за оцінюванням Експертної ради до фіналу увійшли 20 проєктів.

Переможцями були обрані наступні проєкти>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/05/Konkurs-innovatsiinykh-proiektiv-Ekolohiia-i-myr-oholosyv-peremozhtsiv.html

#EcologyAndPeace #ЕкологіяТаМир
#СікорськіЧелендж #SikorskyChallenge
Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.

Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага.

Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на нашому блозі>>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/05/Vypusknyk-nashoi-startap-shkoly-Sikorsky-Challenge-u-spysku-Forbes-Asia-30-do-30.html

#StartUpSchool #StartUpSchoolSikorskyChallenge
#СтартАпШкола #СтартАпШколаСікорськіЧелендж
#ForbsAsia #Flora
Замість смарт-годинника.

Дослідники з Кембриджського університету представили інноваційний метод створення адаптивних і екологічно чистих датчиків, які можна друкувати на різноманітних біологічних поверхнях, як-от шкіра людини або пелюстка квітки.

Метод заснований на використанні «павукового шовку», здатного прилягати і прилипати до різних поверхонь. У них впроваджують біоелектроніку, що дає змогу додати різноманітні сенсорні функції.

Ці волокна, які в 50 разів тонші за людську волосину, настільки легкі, що їх можна надрукувати навіть на голівці насіння кульбаби, не руйнуючи її структуру. При нанесенні на шкіру людини волоконні датчики прилягають до поверхні, залишаючись абсолютно непомітними і не заважаючи нормальним відчуттям. Випробування таких датчиків на пальці людини показали >>>https://blog.sikorskychallenge.com/2024/05/U-Kembrydzhi-stvoryly-bioelektronnyi-prystrii-na-osnovi-pavukovoho-shovku.html
2024/06/08 10:42:50
Back to Top
HTML Embed Code: