Telegram Web Link
🌪 Дика пристрасть, що рятує — і нищить водночас...

Новинка, що розбиває серце і знову його складає — «Шалено закохані» Невілла Томпсона вже у продажу!

🏙 Дублін, 1980–1990-ті. Серед похмурих багатоповерхівок зростають Джекі та Джонсер. Їхнє кохання — як шторм, що змітає все на своєму шляху. Вони — шалено закохані. Але чи здатне почуття витримати тягар вибору між світлом і темрявою, ніжністю і насильством?

Джонсер — вічний бунтар, хлопець із вулиці, якого змалечку вабили ризик, бійки й виклики. Джекі — дівчина, яка бачить у ньому щось більше, ніж просто чергову історію про «поганого хлопця». Та ці стосунки можуть стати і порятунком, і руйнівною силою…

📚 «Шалено закохані» — це історія про юність, втрати, світ, де дорослішання — це боротьба, а любов — випробування.

Дизайн обкладинки — Тетяна Омельченко
Переклад — Юліана Казькова
41👍1
Прем'єра 2 сезону серіалу «Моє життя з Волтерами» відбудеться 28 серпня на Netflix 🤭

А поки можна переглянути трейлер 👀

А хто вже встиг прочитати книгу? Діліться відгуками в коментарях, а ми нагадаємо, про що ця підліткова історія ✍️

Шістнадцятирічна Джекі завжди прагне досконалості — найкращі оцінки, ідеальний вигляд, посилена підготовка до вступу в омріяний університет. Адже треба відповідати очікуванням дуже успішних батьків! А ще Джекі не надто полюбляє сюрпризи: для неї краще, коли все визначено наперед і ретельно сплановано. Утім, життя дівчини кардинально змінюється після трагічної втрати сім’ї. З розкішного району Нью-Йорка вона переїжджає на кінне ранчо в Колорадо, щоб жити зі своїми опікунами — родиною Волтерів.

Сюрприз номер 1 — у Волтерів дванадцять дітей, і майже всі вони — хлопці. Сюрприз номер 2 — старші брати неймовірні красунчики. Сюрприз номер 3 — черга до ранкового душу здається нескінченною. Сюрприз номер 4 — пранки, розіграші та суперечки тепер стали частиною її життя. І сюрприз номер 5 — навіть у найскладніших обставинах можна знайти близьких людей і любов.


🧡 «Моє життя з Волтерами» Алі Новак — це романтична історія про дорослішання, пошуки себе та перше кохання.
32🍓2🔥1
Варто погортати політичні американські чи європейські тижневики, хоч лівого напрямку, хоч правого, від «Тайм» до «Шпіґеля». Усі вони вирізняються однаковим баченням життя, яке відображається за однаковим принципом, за яким складається їхній зміст, відбиваючись у тих самих рубриках, тих самих журналістських формах, тому самому словнику і навіть у тому самому стилі, тих самих мистецьких смаках і в тій самій ієрархії того, що видається їм важливим і неважливим. Цей спільний дух мас-медіа, прихований за їхнім політичним розмаїттям, є духом нашого часу. Цей дух видається мені протилежним духові роману.

Дух роману — це дух складності. Кожен роман каже читачеві: «Речі набагато складніші, ніж ти собі думаєш». Це вічна істина роману, але її чимраз менше чути у гаморі простих і швидких відповідей, які передують запитанням і виключають їх
.

Фрагмент з книги "Мистецтво роману" Мілан Кундера

У книзі містяться статті, есеї та інтерв’ю автора, написані в період із 1979-го по 1985 рік. Його роздуми про роман ґрунтуються на засадах феноменологічної філософії Едмунда Гуссерля, з погляду якої людське прагнення до прогресу і пізнання призводить до втрати власного неповторного світу.

〰️ Муза&Селінджер
30🔥7👍1👏1🤔1
Forwarded from bookish escapism
Кадзуо Ішіґуро — то моя велика любов!

Я прочитала лише дві книги автора і вони такі різні — ваув! Як він це робить??

Не відпускай мене — це глибока, як океан книга, в якій, відверто кажучи, можна просто втонути. Якщо буду гортати книгу, то деякі сторінки будуть нерівними від моїх сліз 💔

Мені дуже сподобалося відчуття, що я пробиралася крізь текст намагаючись знайти відповіді, як справжня дослідниця.

Я не читаю зазвичай анотації, або не надто на них фокусуюсь, але тут прям щиро раджу її не читати, бо тоді цей чарівний ефект дослідження просто зникне.

Разом з головною героїнею К я заглиблювалася в ті спогади і в своїй голові намагалася скласти все докупи. І це по-справжньому прекрасний ефект.

Що вона намагалася знайти в тих спогадах? Любов? Сенс? Віру? Щастя?

Гадаю це все і ще багато всього. К(гг) складає шматочки історій свого життя, як пазл. Часом зупиняючись і даючи простір своїм почуттям.

Мені сподобалася головна героїня та її стійкість. Може «подобалася» не зовсім те слово. Здавалося, що я розуміла К.

Памʼять, спогади і відчай — це, як окремі персонажі в цій книзі.

Вона така особлива і прекрасна для мене, що я раджу її всім. Але зрештою ми надто різні, щоб я була певною в своїй пораді 💋
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
34👍2🥰1
Forwarded from Книжковий Острів (Evgen Daragan)
#Тролейбус_номер_15

Про що ця книга?

Про те, що Київ — це місто, де помирає час. А спогади:

- оживають ☀️
- надихають 🪷
- відновлюють 🌿

Для кого ця книга?

- для тих, хто любить поностальгувати;
- для тих, кого цікавлять невідомі сторінки історії нашої столиці;
- та всіх фанатів Степанця 😅

Чого мене навчила ця книга?

Цінувати такі прості моменти життя, як:

- розмови з друзями;
- зустрічі з коханим;
- самотні прогулянки нічними вулицямм міста 🌃

Видавництво Старого Лева

Підписатись на Книжковий острів!
31
Що може означати червона помада в пеклі концтабору? Чому за неї билися більше, ніж за їжу? Чи може клаптик тканини, парфуми або модний етюд стати ниточкою, яка тримає людину з життям?

У «Особистих речах» Кароліна Сулєй відкриває новий, несподіваний вимір памʼяті про Голокост — через деталі, через особисте, через речі, що мали силу не дати людині зникнути. Це книжка не лише про втрату, а й про гідність, людяність, про красу, яка може рятувати.

Редакторка Ольга Ренн ділиться, чим її вразила ця книга:

Навряд чи книжка з історії Голокосту асоціюється з питаннями краси, стилю, моди, бо нам часто здається, що такі книжки — про смерть. Але вони і про життя також. Цей досвід дуже складно осягнути, а проте він був. І сьогодні книжки Віктора Франкла, Едіт Еґер, Прімо Леві та багатьох інших авторів дивовижним чином наснажують та додають сил. Кароліна Сулєй унікально цікава авторка, яка зібрала безліч свідчень про роль і значення особистих речей у житті різних людей і як ті речі допомагали людям протривати і вижити у концтаборах. Мене вразила історія однієї жінки, яка в Берґен-Бельзені малювала модні етюди на сторінках свого записника, а після війни стала модною журналісткою, працювала на «Vogue». У інтерв’ю про табірний період життя підкреслювала, що пам’ять про моду не залишала її навіть у найчорніші миті. Розповідала, що в Бельзені жінки за помаду билися більше, ніж за їжу. У неї був мініатюрний флакончик парфумів, і вона берегла його, наче скарб. Парфуми нагадували їй про «цивілізований світ».
39🥰3
9 липня народився Ігор Калинець — поет, прозаїк, шістдесятник, дисидент, політв’язень, голос незламного духу українського слова.

Його поезія — це витончений сплав модерності й традиції, естетика, в якій звучить глибока внутрішня свобода. У найтемніші часи Калинець залишався вірним собі: не поступився, не схилився, не став співцем «князя», як сам казав. Його слово — тихе, але вперте; міцне, як камінь, на якому будується пам’ять.

Світлої пам’яті поетові ❤️‍🩹
❤‍🔥43💔313😢3👍2
💐 так, якщо ви давно не лазили на сайті ВСЛ, а також не звіряли екранізації, то хочу сказати, що декілька останніх новинок видавництв були екранізовані або недавно, або дуууууже давно

наприклад, «Нескінченна історія» Міхаеля Енде, що вже є культовою «золотою класикою» підліткових історій і є своєрідною казкою, де хлопчик попадає у інший світ і повинен врятувати Дитинну Принцесу, була ще екранізована в 1984 році. продюсер Дітер Гейслер поділився планами екранізувати книгу з автором, однак між ними виникли суперечності. Енде наполягав на якомога меншій частці спецефектів, тоді як Гейслер планував стрічку для американського ринку і бажав видовищності. як висновок: Енде все ж переміг, бо для зйомок було розроблені повнорозмірні моделі персонажів. наприклад, болото займало площу 3000 м², а Фалькор мав 15 м завдовжки. для знімання вовка створили модель, якою керували одразу 17 операторів, і яка могла здійснювати понад 50 різноманітних рухів.

більш новою екранізацією є фільм «Every day», що побачив світ у 2018 році, і в якому було задіяно майже весь молодий Голлівуд. фільм базується на фантастичній повісті «І так щодня» Девіда Левітана, що розповідає про дух А, якому до кінця віків випадає роль щодня прокидатися в новому тілі. його життя одноманітне і він має певні правила: не прив'язуватися та не співпереживати, поки одного дня не проживає день в тілі Джастіна і не знайомиться з його дівчиною Ріаннон, яка не схожа на жодну із попередніх знайомих йому людей. із цього моменту починаться цілий шлях переосмислення.

і найновішою екранізацією є «Моє життя з хлопчиками Волтер», яке побачило світ у 2023 році, завдяки Нетфлікс. історія базується на книзі «Моє життя з Волтерами» Алі Новік, що оповідає про шістнадцятирічну Джекі, яка втрачає сім'ю і змушена переїхати із шумного та улюбленого Нью-Йорка до нової сім'ї-опікунів на фермерське угіддя в Колорадо. все б нічого, якби у них уже не було дванадцять дітей, більшість із яких хлопці... і ні, це не дарк роман, тому приберіть всі ваші хтиві думки! звичайна підліткова історія про любов, пошук себе та те, як переживати втрати: великі і малі.

☀️ якось так! розповідайте, що дивилися? що радите? а що читали?

до речі, також планується зіркова екранізація (новина тут) "Злочини" Луїзи Кеннеді, головну роль зіграє Джилліан Андерсон!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
37💘3🔥1
2025/07/13 20:21:44
Back to Top
HTML Embed Code: