👨‍👩‍👧Піклуємося про майбутнє: у Миколаєві протягом 2023 року 634 дитини знайшли нову родину

Станом на кінець 2023 року на обліку служби у справах дітей Миколаївської міської ради перебуває 682 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До сімейних форм виховання влаштували 634 дитини, що складає майже 93% від загальної кількості.

🏡Однією з пріоритетних форм влаштування дітей до сімейних форм виховання є прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Наразі в місті 113 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у 8 прийомних сім’ях та 12 дитячих будинках сімейного типу. Така кількість дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей є однією з найбільших в Україні.

З самого початку повномасштабної військової агресії служба у справах дітей підтримує ці родини, організовуючи гуманітарну та грошову допомогу, безкоштовний відпочинок прийомних дітей та дітей-вихованців та інше.

👉Докладніше - за посиланням.

#МиколаївЗаРік_2023
Не вистачить слів, щоб описати всі емоції, які викликав у мене і у тисяч глядачів Благодійний вечір боксу 💪🏻 в Палаці Спорту в Києві.

💪 Робота над цією подією виправдала зусилля усієї команди. Нам вдалося досягти головної мети — зібрати під час аукціону 5 000 000 грн на відновлення та укриття Миколаївської СДЮСШОР 2, яка зазнала руйнувань під час російської агресії.

🥊 Неймовірні враження принесли 6 боксерських поєдинків і перемога українського боксера 🇺🇦 Арама Фаніяна з мексиканцем Франциско Меркадо у головному бої вечору за титул чемпіона світу WBF! Пишаємося !

Хочу ще раз подякувати усім, хто був долучений до організації, підготовки та проведення цього заходу і приєднався до нашої благородної цілі!

Партнери заходу:

Організатор: SPARTABOX
Генеральний партнер: Favbet
Титульний партнер: Група компаній ОНК;
Офіційний партнер: Громадська організація
«Важливі дії»
За підтримки:
SYMBOL;
ENGINEERING ANALYTICS
Партнери:
Національна Ліга професійного боксу України;
WBC UKRAINE;
Федерація Боксу Миколаївської області;
Федерація боксу міста Бровари;
Департамент Патрульної Поліції України;
Благодійний фонд «Країна спорту»;
Pipl - створений нести безпечні технології;
Експерт з безпеки A1 Security Group;
Готельний комплекс KIEV HOSTEL;
Мережа фітнес клубів KD GYM;
Котеджне містечко «Залісся»;
Ювелірні вироби Bulkovskiy;
Шкіряні вироби ТВТ Atelier
Карпатська високогірна вода від VODA UAT
Інформаційні партнери:
LuckyPunch & Sportarena
Безкоштовна трансляція вечора боксу на MEGOGO

Разом ми можемо творити дива 🫂
🦾 Понад 4,5 млрд грн закладено в Державному бюджеті України 2024 року на забезпечення громадян допоміжними засобами реабілітації. Це майже вдвічі більше, ніж торік (2,7 млрд грн).

Протезування в Україні є безоплатним і забезпечується коштом державного бюджету. Держава оплачує виготовлення протеза, його технічне обслуговування, ремонт і заміну впродовж життя. Отже, збирати кошти на протезування не потрібно – якісний протез можна отримати державним коштом.

Звернутися по протез можуть люди літнього віку, люди з інвалідністю, діти, військові та цивільні, що постраждали внаслідок війни. Військових, за потреби, забезпечують протезами підвищеної функціональності або ж біонічними протезами. Вартість одного може сягати 2 мільйонів гривень.

Сума, яку компенсує бюджет, залежить від виду протеза і рівня ампутації.

Більше про те:

які зміни для людей, що потребують протезування, запроваджені у 2024 році;
куди й з якими документами звертатися людям, що потребують протезування;
чому було важливо підняти граничну вартість протезів для дітей до цін для дорослих;
чому у перший рік після протезування потрібен простіший протез

читайте в розлогому інтерв’ю радниці міністерки соціальної політики Олени Кульчицької
Чи отримуватимуть переселенці виплати на проживання

👥В Україні майже 5 мільйонів переселенців, з них на Миколаївщині офіційно зареєстровані близько 130 тисяч осіб. Частина з них отримує допомогу від держави і важливо нагадати про зміни, які вводяться з 1 березня.

💳Виплати на проживання для усіх переселенців, які отримували їх до 1 лютого, автоматично продовжені ще на місяць. Що ж буде далі⁉️

Після 1 березня виплати продовжать на півроку для таких категорій ВПО:

🔸пенсіонери з пенсією менше 9444 грн,
🔸особи з інвалідністю 1 та 2 групи, діти з інвалідністю віком до 18 років,
🔸тяжкохворі діти, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, батьки-вихователі і прийомні батьки.

📝ВПО, які не належать до цих категорій, повинні звернутися до місцевого органу соцзахисту та перевірити, чи можуть надалі отримувати допомогу. На це впливають майнові обставити, наявність дітей, середньомісячний дохід тощо.

✔️Такі нововведення мають на меті поєднати державну підтримку ВПО зі стимулюванням людей до працевлаштування та інтеграції у нові громади. Але, наголошую, для найбільш вразливих категорій, допомога буде продовжена!
Сьогодні відзначають Всесвітній день кіно. І в цей день хочу поділитися українськими фільмами часів незалежності, про яких ви могли не чути, але які встигли полюбитися великій кількості людей в різних куточках України.

Тож тримайте рекомендований список українських фільмів, які варті уваги, від Тетяни Домбровської 😉:


🎥 «Мої думки тихі» (2020)
Жанр: трагікомедія

Головний герой — звукорежисер та композитор Вадим. Він отримує пропозицію підзаробити, записавши голоси рідкісних тварин на Закарпатті. Вадим вирушає в подорож разом з мамою, що стає однією з головних перепон на його шляху.

🎥 «Памфір» (2022)
Жанр: драма

Раніше Памфір був успішним контрабандистом, проте тепер чоловік працює будівельником. Одного разу він вирішує приїхати на новорічні свята додому в село на заході України. У рідному поселенні на героя чекає побожна дружина та син Назар підліткового віку. Несподівано останній робить помилку, через що батькові доводиться знову повернутися до нелегальних справ, чого він заприсягся більше не робити…

🎥 «Кіборги» (2017)
Жанр: воєнний, екшн

У стрічці мова йде про добровольців та військових, які 242 дні захищали Донецький аеропорт у вересні 2014 року. Українських захисників самі окупанти прозвали “кіборгами” за їх відвагу та сміливість.

🎥 «Поводир» (2014)
Жанр: пригоди, воєнний, історичний

Історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору.

🎥 «Сторожова застава» (2017)
Жанр: фентезі, пригоди, історичний


🎥 «Щедрик» (2022)
Жанр: драми, історичні

🎥 «Ціна правди» (2019)
Жанр: історичний трилер

🎥 «Носоріг» (2022)
Жанр: кримінал, трилер

🎥 «Плем’я» (2014)
Жанр: драма, кримінал

🎥 «Шляхетні волоцюги» (2018)
Жанр: історична комедія, екшн
2024/05/21 18:27:42
Back to Top
HTML Embed Code: