Один із моїх улюблених TikTok-акаунтів, який я передивився від початку до кінця. У ньому маркетолог Ясін Маммері показує цікаві рекламні кейси й дотепно пояснює, чому вони працюють з погляду копірайтингу, ідеї та креативу. Ідеальний формат, щоб поскролити з користю в суботній вечір. Буде цікаво не лише рекламістам, а й всім, хто створює контент.

TONYTALKSNEWBORN K
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Можливо, багато хто вже бачив, але все одно хочеться розповісти. Це справді геніальний хід від Mercedes — запустити власну творчу програму і змінювати свої автомобілі разом із митцями. Так бренд не лише оновлює свій імідж, а й підвищує продажі.

Для креативної колаборації вони запросили шведського дизайнера Густава Вестмана — автора незвичайних і вірусних в інстаграмі предметів інтер'єру (впевнений, ви бачили його яскраве дзеркало “Curvy Mirror”). Він створив міні арт-парк із рожевим авто для глемпінгу та пікніків: з наметом на даху, висувним столом і спеціальною тарілкою для хот-догів. Під цією рожевою оболонкою, ніби зробленою з солодкої жуйки, ховається нова модель CLA.

Ідея була в тому, щоб показати – автомобіль може бути місцем зустрічей, пригод і візуального задоволення. І їм це справді вдалося. Туди хочеться прийти з друзями або дітьми, зробити кілька фото й просто класно провести час.

TONYTALKSNEWBORN K
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ох вже цей стереотипний маркетинг великих компаній. Я навіть не буду пояснювати, що тут не так — просто подивіться.

Заодно рекомендую глянути інші огляди на акаунті, бо там ще багато цікавого про фешн-індустрію.

TONYTALKSNEWBORN K
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
😉

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ NEWBORN K
+ додаткові -10% до всіх сейлів


Запрошуємо відсвяткувати річницю нашого концепт-стору разом із нами!
З нас — напої, музика й знижки. Від вас — гарний настрій.

28.06 (субота)
16:00 — 21:00
NEWBORN K, вул. Велика Житомирська, 20

Музика:
• Живий виступ Князь Володимир + DJ IAN
PUMA
Вова Сябрук

Івент відкритий — будемо раді бачити кожного!
Інколи мені трапляються відоси від наших впливових людей зі світу креативу. І я нещодавно чув думку, що перфекціонізм — це щось погане і лише заважає.

Хочу сказати від себе, що це справді так. Але тільки якщо ти настільки профі, що твої 80% виглядають для інших як 100%. А якщо ти ще вчишся, то тільки перфекціонізм дасть паливо, щоб витискати з себе творчі сили, шукати нові інструменти і пробувати те, чого ще не робив. Коли можна буде забити на перфекціонізм — ви і самі відчуєте.

TONYTALKSNEWBORN K
Серія АІ-екопостерів від WWF Denmark про те, як побутові товари знищують домівки тварин.

На фоні всього трешу, який відбувається у світі, тема екології може здаватися не такою важливою. Але ось вам крутий кейс від Всесвітнього фонду природи WWF, який актуалізує проблему і водночас показує, як ChatGPT може робити емоційну та сильну соціальну рекламу.

На постерах тварини ніби “вписані” у звичні продукти — їжу, косметику, побутові речі. Візуал одразу тригерить і нагадує про приховану ціну, яку природа щодня платить за наш комфорт. Увесь креатив згенерував ChatGPT, дизайнер лише прописав промт і зібрав результат без постобробки. Класний приклад, як за допомогою AI можна швидко створювати емоційну соціальну рекламу без складного продакшену.

TONYTALKSNEWBORN K
Хто з вас? У мене теж був період, коли я працював на звичайних роботах з нормісами. Приблизно так і почувався

TONYTALKS
NEWBORN K
Який спосіб замірів одягу вам зручніше бачити в інтернет-магазині?
Anonymous Poll
59%
Ширина пояса, ширина футболки тощо
41%
Обхват пояса, обхват футболки в області грудей тощо
Готувався до роботи під це відео. Звісно, я вже мільйон разів читав і дивився про сукебан — але українською вперше. Це унікальна японська субкультура (одна з багатьох) зі своєю філософією та контркультурним бекґраундом. Ви навіть не уявляєте, який вклад вона зробила у все, що ми любимо — від моди до кіно.

Відео, насправді, доволі коротке і поверхневе, але воно може надихнути копати глибше. Як і більшість постів у моєму каналі 😉

Посилання

TONYTALKSNEWBORN K
Політичний маркетинг досі мені дуже цікавий. Особливо коли бачу, скільки трюків використовують лідери, щоб переконувати і посилювати свою владу. Один із неочевидних — парфуми. Аромати вважають найдавнішим інструментом впливу, яким століттями користувалися імператори та королі. Вони можуть підкреслювати силу, статус, викликати симпатію або приховувати слабкості. Тому в багатьох світових лідерів є цілі парфумерні стратегії.

> Ось коротка вижимка з лонгріду Dazed — How politicians use perfume to assert power про деякі з них:

Щоб показати свою владу, Еммануель Макрон наслідує Людовіка XVI, щедро обливаючись розпіареним Dior Sauvage. Так він “позначає територію” і заявляє про свою присутність довжелезним шлейфом. Обрав він цей аромат не через скандальну репутацію, а з бізнес-міркувань. Французький уряд має тісні зв’язки з фешн-гігантом LVMH (до якого входить і Dior), який постійно інвестує в культуру країни. Принц Вільям і британські політики теж використовують парфуми від своїх лейблів — Penhaligon’s і Creed. І майже завжди обирають консервативну класику, щоб підкреслити аристократичність та освіченість. Американці люблять грати на ностальгії, патріотизмі та продавати мрії. Тому популізм Трампа не обмежується лише кепкою Make America Great Again. У нього є своя лінійка парфумів із нотами “великої перемоги” в золотих флаконах на честь його перемоги на президентських виборах.

У більшості випадків парфуми це не про смак, а про бажаний ефект від них. Шкода, що українських топчиновників про таке питають рідше, ніж про корупційні скандали. Цікаво дізнатися, чим пахне сучасна українська політика.

Посилання

TONYTALKSNEWBORN K
2025/07/05 14:15:07
Back to Top
HTML Embed Code: