Telegram Web Link
Forwarded from Zelenskiy / Official
Провів телефонні розмови зі спікером Палати представників Майком Джонсоном, лідером республіканців у Сенаті Мітчем Макконнеллом і лідером демократичної більшості в Сенаті Чаком Шумером.

Дякую за справжню двопартійну підтримку та особисте лідерство в затвердженні закону про допомогу Україні. Ми вдячні Президенту США Байдену та всьому американському народу за допомогу Україні.

Розповів співрозмовникам про ситуацію на полі бою, потребу в посиленні протиповітряного захисту, зокрема, системами Patriot і користь від далекобійних систем ATACMS.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
📥Єдиний реєстр постраждалих дітей війни,- Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк, фракція «ВО «Батьківщина»

У цей реєстр входять всі особи до 18-річного віку, які постраждали від війни, які переїхали з окупованих територій, які побували на окупованих територіях.

Для них розробляються соціальні стандарти захисту з боку держави: реабілітація, лікування, пільги при вступі у вищі навчальні заклади, тощо.

Телеканал Рада
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🇺🇦👤Покращення пенсійних умов для українців, що працюють за кордоном,- членкиня Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Ірина Борзова, фракція «Слуга народу»

Законопроект 9453 спрямований на вирішення проблем українців, які працювали або працюють закордоном.

📌Зміни в законодавстві передбачають спрощення процедури отримання пенсії для тих, хто має працювати або вже працює за межами України.

✔️Впровадження системи електронної ідентифікації за допомогою "Дія підпису" для отримання пенсійних послуг, яка зробить процес звернення до пенсійного фонду більш зручним і швидким.

Угоди про соціальну відповідальність вже укладені з кількома країнами, зокрема Польщею, Іспанією, Португалією та іншими країнами Європейського Союзу.

Телеканал Рада
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Готуємось до завтрашнього засідання «Рамштайну». Будемо говорити, зокрема, про те, як якнайшвидше подолати складнощі й проблеми, які накопичились за пів року, коли ми чекали рішень про американську підтримку. Політично ми вже спрацювали заради підтримки. Тепер треба, щоб спрацювали і по наповненню пакетів потрібною зброєю, і по логістиці.

Дякую всім країнам, які в цей час ухвалили свої нові рішення на допомогу Україні, нашим воїнам, нашим містам і громадам. Дякую кожному, хто допомагає!

Дякую всім, хто бʼється і працює заради нашої сили, заради нашої України!
📍Ресоціалізація ветеранів. В Україні створять Патронатну службу

📍Українські заробітчани отримуватимуть від держави пенсії. Парламент встановив нові правила нарахування страхового стажу

📍Діти війни. Верховна Рада посилила соціальну підтримку неповнолітніх, які постраждали через збройну агресію рф

Парламентський день 25.04.2024
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
⚡️«Укрзалізниця» сьогодні стала обʼєктом масових атак росії.

Є влучання у трьох регіонах України!

📌На відео - наслідки прильоту по Балаклійському вокзалу, Харківська область.

Телеканал Рада
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
38 років тому відбулася найбільша техногенна катастрофа 20 століття - Чорнобильська аварія!

У квітні 1986 року радіоактивними речовинами було забруднено 3/4 території Європи. 8,5 мільйонів жителів України отримали значні дози опромінення, біля півмільйона з них померли від наслідків радіації.

Пам'ятаємо...
Роковини чорнобильської трагедії.

Роковини спільної трагедії.


Це жахлива дата у нашій історії, день, коли у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Техногенна, екологічна, гуманітарна катастрофа, яка мала й має страшні наслідки.

Україна заплатила надзвичайно високу ціну за ліквідацію наслідків катастрофи.

Ми завжди памʼятатимемо подвиг, мужність і героїзм ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Усіх, хто ціною власного життя рятували Україну й світ!

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Радіація не визнає кордонів та не розрізняє державних прапорів. Чорнобильська катастрофа продемонструвала світові, як швидко можуть постати смертельні загрози. Десятки тисяч людей ціною свого здоров’я та життя зупинили розростання Чорнобильської катастрофи та ліквідовували її страшні наслідки в 1986 році й роки потому.

35 днів Чорнобильська атомна станція була в окупації. Російські солдати розграбували лабораторії, взяли в полон охорону й знущалися з персоналу, використовували її для розгортання подальших воєнних дій.

Уже 785 днів найбільша у Європі Запорізька атомна станція в заручниках у російських терористів. І це обов’язок усього світу – тиснути на Росію так, щоб ЗАЕС була звільнена й повернута під повний контроль України та щоб усі атомні об’єкти в Україні були убезпечені від російських ударів.

Лише це гарантуватиме, що світ не зазнає нових радіаційних катастроф – саме того, чим загрожує кожен день перебування російських окупантів на ЗАЕС.

Пам’ятаємо силу й відданість людей, які рятували життя у 1986 році. Цінуємо кожного, хто допомагає захищати життя зараз.
Аварія на Чорнобильській АЕС залишила чорну сторінку в історії не лише України, а й світу. Ми заплатили занадто дорого за ліквідацію наслідків.

Як би тоді не намагалися приховати правду — її дізналися.

Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу — це не тільки про нагадування жахливих подій, щоб не допустити подібного, величезної шани й подяки ліквідаторам. В умовах повномасштабного вторгнення це також день, який демонструє ставлення до загроз та безпекових викликів. Запеклі бої на території ЧАЕС та її окупація понад місяць. Окупація Запорізької АЕС, яка досі триває.

Це все про нехтування людськими життями та безпеки!
Держава-терорист може спричинити нову катастрофу — нові жертви, нову дату для вшанування.

Міжнародна спільнота має бути рішучою у своїх діях та не допустити повторень трагедій.

І як би ворог не намагався знов приховати — правду знатимуть всі.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
❄️Обговорення стратегії перед зимовим сезоном,- членкиня Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Ірина Борзова, фракція «Слуга народу»

Обговорено заходи щодо підготовки до зимового періоду, включаючи питання опалення та забезпечення енергетичної безпеки.

Депутати та уряд акцентують на необхідності відновлення пошкодженої інфраструктури, зокрема в контексті агресії рф.

Визначено потреби регіонів у фінансовій підтримці для забезпечення захисту об'єктів критичної інфраструктури та підготовки до зимових викликів.

Телеканал Рада
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
⚡️Ретроспектива дій уряду щодо енергетичної інфраструктури,- Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк, фракція «ВО «Батьківщина»

Повернення «Години запитань до Уряду» відображає важливість взаємодії між виконавчою та законодавчою владою для забезпечення прозорості та відповідальності перед громадянами.

Головним питанням обговорення є стан енергетичної інфраструктури та заходи, які приймаються для її захисту в умовах війни.

Уряд повинен активно працювати над забезпеченням не лише захисту існуючих об'єктів, але й розвитком резервних джерел живлення та захищених споруд.

Телеканал Рада
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🕯Уже пройшло 38 років з дня Чорнобильської трагедії. Утім, все поєднане із сьогоднішнім днем і ми щоденно відчуваємо наслідки непоправної катастрофи.

Вічна пам'ять Героям, які пожертвували своїм життям і здоров’ям під час ліквідації аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, що під час російського вторгнення в Україну Чорнобильська АЕС була окупована російськими військами. Станцію звільнили 31 березня.

Телеканал Рада
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Формат Рамштайну сприяє консолідації підтримки України,- заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Арсеній Пушкаренко, фракція «Слуга народу»

Участь 54 держав, включаючи країни НАТО, Європейського Союзу та інших.

Очікування подальшої підтримки та військової допомоги, як це практикувалося раніше.

Зростання кількості країн, які долучаються до формату Рамштайну, та підсилення безпекових угод через участь у Вільнюському саміті НАТО з державами G7 та іншими.

Телеканал Рада
🇺🇦🇱🇻 Провів зустріч із Міністеркою закордонних справ Латвійської Республіки Байбою Браже й принагідно привітав її з обранням на посаду.

Акцентував, що Україна дуже цінує підтримку, яку Латвія надає на всіх рівнях, — на рівні парламенту, уряду, неурядового сектору, бізнесу та всього латвійського суспільства.

Подякував окремо за військово-технічну підтримку України —надання зброї, боєприпасів і товарів військового призначення, підготовку українських військових у Латвії.

Під час зустрічі ми обговорили європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Зазначив, що ми дуже розраховуємо почути важливий сигнал щодо запрошення України до Альянсу й старт переговорів про вступ.

Також порушили питання посилення санкційного тиску на рф у контексті розробки 14-го санкційного пакету. Сьогодні спільне завдання — не множити санкції, а унеможливити шляхи їх обходу.

Окрему увагу приділили темі викрадених росією українських дітей.

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
⚡️Ефективність витрат бюджету на укріплення енергетичної інфраструктури під сумнівом, - Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко, фракція ВО "Батьківщина"

Недоліки у системі управління проектом та прийнятті рішень викликають серйозні питання щодо використання бюджетних коштів.

Потреба у створенні тимчасової слідчої комісії для об'єктивного дослідження ситуації та виявлення причин неефективного використання коштів.

Телеканал Рада
Forwarded from Zelenskiy / Official
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
38 років тому сталася катастрофа в Чорнобилі. Радіаційна аварія, наслідки якої йшли далеко за межі цього нашого регіону, всієї України та навіть усієї Європи. Світ відчув ту катастрофу. Але все ж вона була локалізована. Розгортання катастрофи було зупинене – зупинене завдяки тому, що не сталося боягузтва наших людей, не сталося байдужості українців.

Люди врятували Україну у 22-му році, і тільки людям, усьому нашому народові Путін програє. Будь-яке зло не вистоїть проти сміливого народу, який робить усе для захисту життя. Саме такий наш народ. Можемо робити те, що для багатьох інших у світі було б неможливим. Можемо робити так, щоб життя перемагало. І маємо завжди пам’ятати, що від особистого вибору та сміливих дій кожного залежить життя всіх.

Хочемо зараз висловити нашу повагу й усім людям у Славутичі – кожному й кожній, хто зберіг ту сміливість і відданість захисту життя, які врятували всіх нас у 1986 році і які допомогли Україні навесні 22-го року. Славутич не підкорився окупантам. Проявив свій характер. Боровся. Захищався. І ми бачили вас на цій площі. Бачили героїзм тих наших людей, які в умовах російської окупації працювали на змінах на станції. Все це допомогло тоді всій нашій державі зупинити розгортання катастрофи, принесеної російською армією.

Дякуємо всім тим, хто захистив життя 38 років тому! Дякуємо кожному й кожній, хто протистояв ворогу у 22-му році! Пишаємось усіма, хто бореться заради України й життя зараз і обов’язково переможе.
2024/05/15 10:31:24
Back to Top
HTML Embed Code: