Меланхолія нашої долі

Ця історія – про людину мистецтва та безжалісність світу в час війни до дітей, котрі намагаються всіма силами, навіть тоді, коли вони їх покидають, дарувати всьому навколо те, що є необхідним у ці тяжкі часи для всіх: можливість досягнути особистої свободи і спокою, стати з ними єдиним цілим бодай на кілька миттєвостей, дати змогу нації й самим собі знову пізнати благодатне відчуття миру й добра – і продовжити жити з усвідомленням своєї української ідентичності та вірою в душі.

Посилання на книгу - тиць
Друзі
Об'єднаній штурмовій бригаді "Лють" потрібна ваша допомога

Хлопці виконують завдання в місті Бахмут та мають серйозні проблеми з магазинами для 5.45

Ціна одного такого від 400-500 грн, заперечити потрібно цілий батальйон, тому кошти потрібні великі

Сума збору -120 000
Реквізити карти моно - 5375411207986246
Посилання на банку - https://send.monobank.ua/jar/8Pb76M7w4e

Кожна наша гривня - вклад в Перемогу
Слава Україні ❤️🖤
"Енеїда" - Іван Котляревський

Ім
’я Івана Петровича Котляревського (1769-1838), засновника нової української літератури, пов’язують, у першу чергу, з його поемою "Енеїда" (1798), яка вже більше 200 років зачаровує читачів. Це була перша друкована українська книга, написана народною мовою, перша національна поема. Запозичивши сюжет античної поеми Вергілія, Котляревський наповнив цей твір дотепним українським гумором, повір’ями, звичаями, картинами воєнного і мирного життя, описом одягу, страв - усе це надає поемі яскравого національного колориту. "Енеїду" сміливо можна назвати своєрідною енциклопедією українського побуту кінця ХVIII - початку ХІХ століття.

Читати
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Сьогодні я звертаюсь із закликом послужити тим хто служив нам!

Коли в столичній лікарні #4 раптово, без видимої причини, помер наш побратим – Вадим Годований, справу намагалися зам'яти. Борючись за відповіді, ми зрозуміли чому – наша гнила медична система ховає своє обличчя і боїться що прийдуть незручні та невигідні зміни.

Та зміни прийдуть!

Воїни, які пожертвували своїми тілами і миром заради нас, регулярно стикаються з несправедливістю, жорстоким поводженням і нехтуванням.
Наша місія полягає в тому, щоб гарантувати, що до кожного солдата, який носить рани війни, ставляться з гідністю, повагою та найвищим рівнем турботи.

З вашою підтримкою ми прагнемо створити необхідне для дійсного зцілення середовище.
Починаючи із Київських державних лікарень. Ми чинимо опір!
Публічно, юридично, дивлячись в очі тим хто звик бути недоторканим.

Більше деталей на каналі благодійного фонду ім. Вадима Годованого:
https://www.tg-me.com/vadimhodovanyjfund

Підписуйтесь!

Для відважних та самовідданих... це наш бойцовой клич.
Всім привіт 🙋🏻‍♀️
Мене звуть Марія і я запрошую вас зайти на мій YouTube канал.

Там ви зможете знайти фортепіанні кавери популярних, переважно українських пісень, а також ноти до них. 🎹🎵

Крім того я роблю навчальні відео, де в форматі коротких роликів простими словами пояснюю теми та вправи для гри на фортепіано і в принципі розуміння деяких музичних моментів.🎼🎶

Всім натхнення ☺️

https://youtube.com/@prostoGraYou
Україна радянська. Ілюзії та катастрофи «комуністичного раю» — Геннадій Єфіменко та інші

Сьогодні, коли відбуваються потужні зрушення в суспільному сприйнятті минулого, відновлюється інтерес до історії України. Читач може познайомитися з думкою провідних вітчизняних істориків, результатами останніх наукових досліджень та відкриттів. При цьому автори не виконують ідеологічне замовлення, їхні оцінки часом не збігаються, що дозволяє кожному з нас самому виступити суддею в цих суперечках.

Книжка розповість про роки становлення в Україні «радянського проекту» – від 1917 до початку Другої світової війни, історичні причини того, чому комунізм та націонал-комунізм отримав так багато прихильників в Україні на початку ХХ століття, а особливо у 1917–1938 роках.

• Національна політика більшовиків як засіб відродження імперії
• Казус Кривдонбасу: довкола справжніх обставин появи та зникнення ДКР
• Голодомор як закономірний результат більшовицької політики та особливості формування ілюзій в Україні в постголодоморні 1933—1938 рр.
• Більшовицькі «запаморочення від успіхів» та методи їх лікування

Сьогодні ці теми стали вкрай актуальними, і пропонована книжка може відповісти на чимало питань, які цікавлять і турбують українців.

Читати
💫Запрошуємо 25 вересня о 17:00 у ТРЦ Gulliver на відкриття виставки "Україна без домашнього насильства".

У вас буде можливість зануритися у світ очима дітей, відчути емоції, які вони передають своїми малюнками та відвідати панельну дискусію з ведучими шоу "Ебаут" на тему домашнього насильства.

Це важливий крок у інформуванні українців, про проблему домашнього насильства та способів бородьби з ним.

Реєстрація 🙌🏽
" Зірка для тебе " - Дара Корній

Вона — Зоряна, Зірка. Він — Сергій, Лічозір. Ці двоє дивні, і вони не могли не зустрітися, хай навіть ця зустріч принесла обом страждання. історія їхнього кохання почалась як чудесне визволення зі світу самотності, страху та гріха. Ці двоє пізнали божественну радість і єднання душ. Але невдовзі настануть часи туги, і вони мають подолати їх любов`ю, якої ще не було…

Читати
" Листи в Україну " - Юрій Андрухович

До книжки Юрія Андруховича (1960) — найкультовішого сучасного українського письменника-постмодерніста і Патріарха «Бу-Ба-Бу» — увійшли «канонічні» вірші з усіх його збірок, а також знаменитий цикл «Листи в Україну». Це найповніше на сьогодні вибране поета.

Читати
Українська Держава — жорсткі уроки. Павло Скоропадський Погляд через 100 років — К. Галушко та ін.

Події 26 тижнів перебування при владі в Україні «останнього гетьмана» Павла Скоропадського в 1918 році досі зумовлюють палкі суперечки істориків. «Оперетковий гетьман» чи «визначний державник», «німецька маріонетка» чи справжній відновлювач українства?

У пропонованій праці проекту «LikБез. Історичний фронт» представлено спектр думок дослідників: від апологетів гетьмана до скептиків і противників. Окрім того, ми побачимо найширші кордони України, розбудову українського війська, відносини з Кримом, установлення кордону з Росією, який дуже несхожий на сучасний… Читач сам зможе оцінити постать Скоропадського, його дії та провести очевидні аналогії із сьогоденням.

Читати
На росії заблокували твітер бо там усе найцікавіше

Перли українського твітеру у твоєму телеграмі
Ялта. Ціна миру — Сергій Плохій

Третє лютого 1945 року. До вілл поблизу чорноморського курорту Ялта прибули два найпотужніші лідери демократичного світу — Рузвельт і Черчилль. Вони називали себе аргонавтами, які дісталися чорноморського узбережжя, щоб відібрати золоте руно у дракона, що ніколи не спав. Золотим руном мало стати завершення війни, а драконом був господар маєтку, Йосип Сталін. Ця доленосна зустріч визначила стратегію перемоги над Німеччиною та Японією. Проте роками довкола наслідків ялтинської конференції точаться запеклі суперечки: чи не поклало це початок холодній війні? Чи відповідало американським інтересам наполягання приєднати СРСР до війни з Японією? Хто продав Східну Європу? Чи дійсно західні лідери могли змінити в Ялті хід історії? Спираючись на нещодавно розсекречені радянські документи, неопубліковані щоденники, листи й протоколи зустрічей, Сергій Плохій не просто дає відповіді на ці запитання, а й ставить нові, не менш гострі та провокативні.

Читати
Філософські трактати – Григорий Сковорода

Григорій Сковорода — видатний український філософ, просвітитель, письменник-гуманіст XVIII століття. Автор філософських і педагогічних трактатів, поетичних творів, перекладів, проповідей, притч, байок, він був високоосвіченою людиною свого часу, його геній зростав на народному грунті.

Ще за життя Сковороду називали «українським Сократом», «українським Горацiєм», бо вiн значно розвинув на Українi фiлософiю, лiтературу, педагогiку.

У своїх творах Сковорода оспiвав природу України, її працьовитих людей, прагнення до щастя й волi, висмiяв панiв за їх паразитизм, за знущання з народу. А ще вiн проголосив людину та її волю найвищою цiннiстю.

Читати
2024/05/15 10:17:26
Back to Top
HTML Embed Code: