Telegram Web Link
А ось і бонус. Колекція фігурок по Minecraft. Мені навіть пощастило виловити максимально рідкісну фігурку оцелота без фарби, де має бути шерсть.
Forwarded from Мальопосум (greenitch)
Стався невеликий внутрішній мем

#малюю
Буває)
​​Мабуть, в кожній успішній манзі стається розділ, коли автору доводиться розказати таки передісторію, яка пояснить як головні герої опинилися в тій точці, з якої почався перший том. У «Сталевому алхіміку» цією частиною стала четверта. Як ви вже здогадалися, я її прочитав)

В довгих історіях мені подобаються такі відгалуження, які дають трохи відволіктися від основного сюжету, але й одночасно розповідають щось нове, доповнюють існуючу картинку. Глобально, єдине питання, яке в мене виникло до цього тому: чому на обкладинці персонажка, яка в цій частині не присутня? Далі питань немає, лише цікавість та захоплення. Завдяки екскурсу в минуле, ми нарешті можемо познайомитися з Альфонсом Елріком у вигляді досить ціленького малого хлопця. Ніби нічого особливого, але після трьох томів інтриги як же він виглядає, побачити його в плоті дуже приємно. Також в цьому томі ми знайомимося з учителькою хлопців, яка (як ми розуміємо) була головною людиною, що дала Елрікам не лише знання, а й моральний компас для використання алхімії. Хоча цю частину нам детально не розкривають. Не обійшлося, на жаль, й без награних моментів. Місяць життя на острові, наприклад, – дуже дивне рішення для підготовки до навчання. Виглядає цікаво, але якщо трохи задуматися, то дещо тупо й неефективно. Та це можна пробачити зарази загальної цікавої історії.

Малюнок мені чомусь відчувався дещо кращим, ніж в попередніх томах. Може це моє суб'єктивне відчуття, та таке враження, ніби художник хотів виділити саме цю частину історії, щоб вона виглядала більше деталізованою й відчувалася дещо інакше, ніж основна серія. Це приємно і я однозначно за таке рішення. Стилістика самого малюнку не змінилася, що теж доволі очевидне рішення. Тож якщо вам подобався малюнок в попередніх частинах, то тут має зайти навіть більше.

В цілому вийшло досить гарне продовження, та на обкладинку, все ж, хотілося б когось, хто в цьому томі присутній.

Сюжет: 7/10
Малюнок: 8/10
Оцінка: 8/10

#ррцз #безцензури #коміксрецензія #манґа #сталевийалхімікa @nashaidea

Придбати можна тут: https://bit.ly/3KnwQre

Відгуки на попередні частини:
Том 1 – https://www.tg-me.com/uncensoredreview/1043
Том 2 – https://www.tg-me.com/uncensoredreview/1117
Том 3 – https://www.tg-me.com/uncensoredreview/1212
​​Прочитав я продовження чудового бандесіне про життя тварин у замку з відповідною назвою «Замок тварин» від @nashaidea.

В другому томі «Зимові маргаритки» настає зима (думаю, це з назви було зрозуміло) і життя звірів ускладнюється. Тепер їм треба якось зігріватися, а запаси дров контролюють тварини диктатора Сильвіо. Отримати дров можливо лише якщо ніхуйово навйобуєш на неоплачуваній роботі, щоб їбучий диктатор та його люди мали чим наповнити шлунки. Цілком очевидно, що звірям не дуже подобається така хуйня, тому вони починають протестувати, але погляди на те, як чинити опір розбігаються, бо деякі хочуть боротися силою, а наша головна героїня, кішка Міс Бенгалор, тішить себе думкою, що повалити диктатора можна лише ненасильницькими методами.

Результат цього ненасильницького спротиву ми можемо побачити в третьому томі «Ніч праведників». Сильвіо не дуже втішений тим, що звірі «вийобуються» і тому садить Міс Бенгалор до в'язниці з умовою, що вона може вільно піти, якщо пристане на умови цього жирного бика. Думаю, очевидно, що такі герої не здаються просто так перед обличчям складнощів, тому наша кішка показує, що має гідність, щоб відстоювати свої ідеали. Що мені дуже сподобалося в цьому томі, що в нас розгортається нова драма – у цій боротьбі з диктатурою, Міс Бенгалор майже немає часу, щоб приділити увагу своїм дітям і це починає виливатися у сімейні проблеми. Дуже схоже, що цей конфлікт нам більше розкриють у продовженні, бо в цьому томі основне, що показали, це те, як трансформується головна героїня від наївної зеленої одиниці соціуму до лідерки, яка вже має досвід керування населенням і вже трохи вміє планувати свої дії та розуміти їх наслідки.

Не можу сказати, що другий том мені сподобався сюжетно, але третій перетворює всі недоліки попереднього на свої плюси. І це заєбісь.

Щодо малюнку – він чудовий. Якщо ви читали першу частину, то можу сказати, що стало навіть краще. Різниця не настільки серйозна, що прямо в очі кидається, але цілком помітна, якщо звертати на це увагу. Художник дуже часто грається з кольоровою тональністю, щоб підкреслити драматизм тієї чи іншої сцени. Я б навіть сказав, що це його основний метод. Панелі тут досить стандартні, без спроб видумувати колесо, тому колір став основним засобом, для створення акцентів.
Продовження не розчарувало, тож, якщо вам сподобався перший том, то продовження рекомендую. Якщо перший ще не читали, то точно варто спробувати.

Сюжет 2 тому: 6/10
Сюжет 3 тому: 8/10
Малюнок: 8/10

#ррцз #безцензури #коміксрецензія #бандесіне #комікс

Огляд на першу частину: https://www.tg-me.com/uncensoredreview/907

Придбати можна тут: https://bit.ly/3VDWLkO
2024/06/16 10:14:15
Back to Top
HTML Embed Code: