Telegram Web Link
Ні — типовим офісним бібліотекам. Най горять 🔥
Це для нас класовий ворог і особиста образа.

Типова офісна бібліотека — це полиця, на яку поставили кілька улюблених книг СЕО. Або ж алтар офісного буккросингу, куди кілька людей пожертвують свої старі непотрібні книжки.

Головний недолік таких бібліотек — обмеженість вибору. Щороку з’являються тисячі книжок різними мовами. Але в офісній шафі цього не знайти.

Бібліотека для галочки ніяк не може задовольнити читацькі потреби. А так хтось читав би останні новинки англійською мовою. Комусь саме зараз потрібно зняти стрес, занурившись у комікс. Іншому — прочитати про новий для себе ринок, щоб краще зрозуміти клієнта. І ці читацькі потреби змінюються ледь не щодня.

Тому ні — мертвій офісній полиці.

Так — живій бібліотеці. Десяткам тисяч книжок різними мовами з різноманітних категорій.

На тому стоїмо й не можемо інакше.

Book Box — це сервіс читання, де знайдеться книга для кожного.

Якщо ви хочете долучити вашу компанію до читання з Book Box, надішліть вашому HR сайт bookbox.ua. Якщо ваша компанія підтримує постійне навчання, Book Box їй зайде на ура.

P.S. Цьогоріч планується розширення й на фізичних осіб, аби стати бібліотекою для ВСІХ. Тільки тсс.
Назву придумати важче, ніж написати книгу.

Про це говорить багато авторів. Тому часто вигадують безліч варіантів або ж міняють назву в останній момент перед публікацією.

Зібрали книги, які ми могли б знати зовсім під іншими назвами.

«1984» ➡️ «Остання людина в Європі»

«Звіяні вітром» ➡️ «Я подумаю про це завтра», «Не під нашими зірками», «Нести непосильний тягар», «Мули в кінській упряжці», «Ріжок трубить правду»

«Великий Ґетсбі» ➡️ «Серед шлаку й мільйонерів», «Під червоним, білим і синім», «Ґетсбі в золотому капелюсі», «Висококласний коханець»

«Джерело» ➡️ «Секонд-хенд життя»

«Війна і мир» ➡️ «Усе добре, що добре закінчується»

«Гордість і упередження» ➡️ «Перше враження»

«Мандри Гуллівера» ➡️ «Подорожі до деяких віддалених місць світу, у чотирьох частинах. Від Лемюеля Гуллівера, першого хірурга, а потім капітана кількох кораблів». Ух!

А які відомі книги ви б хотіли переназвати?
Зізнавайтеся, любите нюхати книги?

Вітаємо — ви спізнали бібліосмію. Це ефект, який виникає в людей від запаху книги.

Книжки справді мають особливий аромат. Ось як його описують хіміки: комбінація нот трави із натяком ванілі, яка панує на фоні приємної плісняви. Мммм.

Письменники теж «поетично» описали запах книг. «Від пожовклих аркушів пахне цвіллю, засохлими квітами, мишами та камфорою», — читаємо в Олександра Купріна в повісті «Прапорщик армійський».

Папір, чорнила і клей реагують на світло, тепло і вологість і виділяють унікальні органічні сполуки. Тому й виникає яскраво виражений запах.

Лондонські хіміки вирішили розібратися, які саме аромати відчувають люди від книг. Фіксували сприйняття запахів понад тисячі видань одного з букіністичних магазинів. Найчастіше виникали асоціації з какао, кавою, шоколадом, старою та паленою деревиною. Та деякі учасники експерименту назвали також запахи нафталіну, цвілі, рибного ринку чи брудних шкарпеток 😅

А який аромат ви відчуваєте від книг?
Бачите в метро юнака чи дівчину з книгою? Підходьте знайомитися!

Дослідження підтверджують, що приємніше зустрічатися з людьми, які люблять читати. Чим вони кращі за інших?

1. Читачі творчі
А це важлива якість для стосунків, особливо для довгих. І якщо в читачів закінчаться ідеї, як здивувати партнера, вони знайдуть їх у книгах.

2. Читачі більш інтелектуальні
Читачі краще розуміють натяки та засвоюють нову інформацію. Незалежно від жанру, який вони полюбляють, у фанатів читання більший словниковий запас. Читачі відкриті до широкого кола тем, тож незручних пауз на побаченнях буде менше.

3. Читачі — діти в душі
Тому легше знайдуть спільну мову зі своїми майбутніми дітьми. Читачі знають безліч казкових сюжетів, які зможуть розповідати малюкам. Крім того, їм буде під силу навіть вигадувати власні історії.

4. Читачі терплячіші
Зайнятим людям можуть знадобитися тижні, аби дочитати книгу до кінця. Тож іноді потрібно проявити терпіння, аби не закинути її та не почати залипати в телефон. Фанати книг роками відточують цю навичку. Тож читачам точно стане терпіння, аби розв'язати проблему в стосунках, якщо вона виникне.

5. Читачі — пристрасніші коханці
Постільні сцени з хороших романів — справжнісінький майстер-клас. А читачі все беруть на замітку й потім утілюють у власних стосунках.

6. Читачі поважають особистий час
Фанати книг не вимагатимуть проводити з ними кожну вільну хвилинку. Вони з задоволенням іноді зануряться в історію, а ви зможете присвятити час собі. Або вмоститися поруч і також читати ;)

7. Читачі дбайливі
Більшість фанатів книжок дуже обережно ставляться до паперових видань. Це вчить їх бути дбайливими до всього, що вони люблять. Імовірно, що до коханої людини вони виявлятимуть не менше турботи.
#книжкиувсіхнаязиці

Що читали герої серіалу «Sex Education» («Статеве виховання»)?

1. Емілі Наґоскі «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я»

Багато років про жіноче сексуальне задоволення не можна було говорити в пристойному товаристві. Навіть пошепки. Через це воно досліджувалося набагато менше, ніж чоловіче. Така таємничість призвела до того, що багато жінок вірили: завагітніти можна навіть від поцілунку.

Аби з сучасними дівчатами та жінками таких казусів не траплялося, Емілі Наґоскі й написала цю книгу.

Найпопулярніші цитати з книги:

«Ковбаса, право та лекції з сексуального виховання — краще не знати, як і з чого роблять ці три речі».

«Давайте не наступати на ті ж граблі, знову припускаючи, що сексуальність чоловіків — це зразок, за яким можна визначити, як "має працювати" жіноча сексуальність».

2. Джордж Еліот «Мідлмарч»

Попри, здавалося б, чоловіче ім’я, авторка цієї книги — жінка.

Вона підписувалася Джорджем Еліотом, адже в XIX ст. скептично ставилися до письменниць.

Але поява самозванця, який хотів присвоїти собі славу її книг, підштовхнули Мері Еванс відкрити власне ім’я.

У цьому романі авторка створила справжню анатомію шлюбу. Вона показала, як нестримний ідеалізм героїв може зруйнувати їхні життя.

Найпопулярніші цитати з книги:

«Ми, смертні чоловіки та жінки, ковтаємо багато розчарувань між сніданком і вечерею, ховаємо сльози, бліднемо, але у відповідь на розпитування говоримо: "Так, дрібниці!"»

«Я зовсім не поводжуся гидко. Це ти так думаєш. Слово "гидко" визначає твої почуття, а не мою поведінку».
P.S. Остерігайтеся Шекспіра 👀
4 книги-захисниці від фейків

1. Оксана Мороз «Нація овочів»

Авторка цієї книги 20 років була вірусмейкеркою. Організовувала виборчі кампанії, працювала з чиновниками та олігархами... Покинувши цю братію, вона описала у книзі всі інструменти омани.

2. Дмитро Кулеба «Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот»

«Хто ти з Гаррі Поттера?» Проходили подібний тест? 👀 Значить, вже поділилися даними про себе і потрапили на війну за реальність.

3. Георгій Почепцов «Віртуальні війни. Фейки»

Як серіали і пісні стають учасниками віртуальної війни та впливають на нашу поведінку 👀

4. Ганс Рослінг «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо»

А ця книжка нагадує, що наш мозок — автор фейків №1, а драматизація — наше друге я. Після неї дихається легше.
Література і диктатори

У диктаторів всі карти в руках, щоб зробити з книги бестселер. Наприклад, книжку Гітлера добровільно-примусово дарували всім молодятам. Що ще треба в шлюбну ніч, як не компанія Адольфа? 🙄

Але Гітлер би побуряковів зі злості, якби дізнався про масштаби творчості Мао Цзе Дуна.

Уявіть. 1966 рік. Міністерство культури Китаю працює в поті чола. Сотні видавництв відкриваються по всій країні.

Ціль поставлено: 99% населення має прочитати книгу Мао. Нагадаємо, що мова йшла про Китай, а не про населення села П’ятихатки.

Результат: «Маленьку червону книжечку» продано більш ніж мільярдним тиражем. А «Цитати Мао Цзе Дуна» видавали на будь-який смак, у 32 розмірах.

Найпопулярнішим було кишенькове видання, яке люди мали носити з собою. Біля серця 🙄

В серії про літературу та диктаторів далі буде 😉
Весь Китай пихтів і працював ночами, щоб видати мільярдний тираж книжок Мао Цзе Дуна.

І це було легендарним кейсом, доки на світ не явився новий книжковий вундеркінд... якому навіть не доводилось залучати виробничі потужності, щоб отримувати за свої книжки рекордні гонорари.

Легендарні книжкові роялті Януковича являються у сні Джоан Роулінг і стають поперек горла Стівену Кінгу.

Згідно з податковою декларацією Януковича, видавництво «Новый мир» у 2011 році купило права на видання його книг за 16,4 млн гривень.

Що ж, Віктор Федорович славився своєю красномовністю. Страшно подумати, скільки книжок продав би Микола Янович Азаров!

В серії про літературу та диктаторів далі буде 🥸
Коли Сталін ще не був масовим убивцею, а був Сосо Джугашвілі, він писав поезію.

Один вірш 16-річного Сосо потрапив у підручник і став класичним дитячим віршиком.

Ось зачин вірша у російському перекладі:

Ветер пахнет фиалками,
Травы светятся росами,
Все вокруг пробуждается,
Озаряется розами.

Ситуація: краще б Сосо писав вірші. Хай навіть такі 🙄

В серії про літературу і диктаторів далі буде 🤭
ДОПОМОЖІТЬ КУПІВЛЕЮ КНИЖОК

Вже ніби вічність команда Book Box (автори цього каналу) пліч-о-пліч зі всією Україною не покладає рук, аби на оновленій землі врага не було, супостата, а щоб і син, і мати, і люде, і читання, ну ви зрозуміли.

Наша основна діяльність з першого дня війни повністю зупинена, книжки поки безкоштовно залишили на руках в читачів, над майбутнім – хмара невизначеності. Ми понад усе мріємо про перемогу України та відновлення й розквіт діяльності Book Box. В першому ми не сумніваємось, а для другого наразі все вперлось в найтривіальніше – кошти на базові витрати, щоб зберегти команду.

Просити про популярні сьогодні донати нам ніяково, тому ми вирішили провести вже традиційний розпродаж книжок, й надумали два варіанти участі в ньому на ваш вибір.

💪💪 ПІДВІСИТИ КНИГИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЇХ ПОТРЕБУЄ

1. Надсилаєте за реквізитами (наприкінці публікації) комфортну суму і більше нічого робити не треба 🙂
2. Ми передаємо книжки за курсом 250 грн/книга від вашого переказу туди, де це потрібно. Здебільшого мова про дитячі книги для вимушених переселенців в Україні чи за кордоном.

💪 КУПИТИ КНИГИ СОБІ

1. Надсилаєте за реквізитами (наприкінці публікації) комфортну суму.
2. Залишаєте контакти у формі.
3. Ми зв’язуємось з вами, і ви обираєте собі книжки за курсом 250 грн/книга з нашого списку та надаєте дані для доставки.
4. Надсилаємо вам книжки.

💙💛 РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕКАЗУ

1. Приват, грн: 4731185619634162
2. Моно, грн: 5358385310002193

📚 ЯКІ КНИГИ ПРОДАЮТЬСЯ

Всі книжки у чудовому стані: або геть нові, або читались 1-2 рази. Підвішені книги будемо обирати на наш смак, бо вже маємо експертизу що і в якій кількості куди треба найбільше. При купівлі для себе надамо для вибору тисячі найменувань різних категорій та жанрів. Для орієнтирів можна ознайомитись з нашим довоєнним асортиментом за посиланням.

Війна закінчиться. Україна переможе та зачитає. За нас тут правда, слава і воля святая, без сумнівів.

Будемо вдячні за поширення публікації і вашу допомогу.
Думаємо запустити книжкові клуби. Онлайн. Гарна терапевтична ідея гуртуватись за улюбленим заняттям.

Проголосуйте, будь ласка, за тип клубу, в якому ви чи ваша дитина напевно брали б участь. [можна кілька відповідей]
Anonymous Poll
83%
Дорослий: Художня
41%
Дорослий: Нон-фікшн
5%
Дитячий: Молодша школа (6+)
6%
Дитячий: Середня школа (11+)
7%
Дитячий: Старша школа (15+)
2024/05/12 01:10:38
Back to Top
HTML Embed Code: