Telegram Web Link
​​Для Східної Європи монгольська міграція мала великі наслідки впродовж усього подальшого розвитку аж до сьогодення. Неприборкана монгольська кров пронизувала слов'янські племена і надала Російській Імперії ідентичність, з якою нам знову і знову доводиться вести криваву боротьбу.

Райхсфюрер СС Генріх Гіммлер, Sicherung Europas

#московська_проблема
#noster_ignis
​​​​Що ж таке «права людини»?

По суті, це не що інше, як претензія спокійно вести приватне життя і мати можливість отримувати особисте задоволення.

Слабка людина апелювала до «прав людини», коли держава вимагала військової служби. Звертаючись до прав людини вереск слабких мав набути морального піднесення благородної душі над «варварством»... Буржуа, що бачив загрозу своїм статкам у світлі необхідності вилучення або щонайменше продажу майна, що не використовується, з плачем закликав до прав людини, покликаних захистити його власність.

Подібних прикладів можна було навести безліч...Лише солдат не думав про свої права, а боровся, стікав кров'ю і помирав, самовіддано виконуючи свій обов'язок. Тому захисники прав людини його особливо ненавиділи.


Оберштурмфюрер СС Курт Еггерс, 1942 рік.

#noster_ignis
​​Витримка з комунікату ОУН, щодо злочину Москви в 32-33 рр., винищення українського населення голодом:

На всіх Східно-Українських Землях лютує голод: цілі села вимирають, поширюється людоїдство. В порівнянні зі сучасним голодом на Україні бліднуть усі голодові страхіття з рр. 1921—23. Число погибших в останньому часі з голоду подають на 10 мільйонів душ.

...всі дані промовляють за тим, що Москва викликала свідомо голод на Україні для власних цілей. Москві йде про досягнення в двох напрямах: 1) політичному—щоби ослабити революційну силу України, перед якою Москва дрожить і 2) економічному, що в’яжеться тісно з першим — щоби створити на Україні пусті терени, вільні для колонізації надійним для Москви елементом...

Тож не поможуть тут слова протесту, даремні теж надії на те, що голод зникне або зменшиться нині або завтра, — Москва ні не думає перестати виголоджувати Україну поки на нашій землі замість нас не оселиться московська і жидівська голота! І коли це усвідомимо собі, тоді стане нам ясним, що одиноким оборонним засобом України перед виголоджуванням її Москвою є напруження наших революційних сил для повалення Москви. Само для повалення, а не лише для прогнання з України, і для повалення Москви, а не лише большевизму, бо Москва — червона чи біла, як тільки буде сильна все однаково схоче пожерти Україну.


Комунікат ОУН, листопад 1933 року. На ілюстрації робота типографії ОУН "До помсти!"

Також повторюємо статтю з українських часописів за 42 рік, в якій детально розібрано питання Голоду в Україні.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Про розплату.

В 33 році працівники ЧеКа Вольф Кіпер та Мойша Коган гадали що у житті все склалось, поки з їхньої легкої подачі тисячі українців вмирали від голоду та не могли уявити що на них чекатиме розплата. Проте в 1941 році вона їх наздогнала…

(відео ряд перезалитий в кращій якості)

Склад органів державного апарату країни «пролетаріату та селян» на прикладі Харківської області.
Майбутня корпоративна держава.pdf
737.2 KB
Після виборення держави і уставлення внутрішного суспільного ладу, буде орґанізовано сталий державний устрій, з широким притягненням до участи у владі і кермуванню всіх працюючих верств Українського Народу, об'єднаних у власні виробничі союзи і спілки.

Національна влада розкріпачить селян та їх господарства від накиненої Московщиною насильної колективізації, знищить ворожу земельну колонізацію і вивласнить без викупу поміщецькі маєтки на тих теренах України, де вони ще існують, вся земля буде розділена між працюючими селянами на основі трудової власности. Розвиткові селянського господарства сприятиме кооперація, кредит і агрономічна освіта.

В ділянках промислового виробництва і торгівлі буде допущений приватний почин в межах вимаганих інтересами самого населення. Поруч з тим держава візьме під своє керування головні галузі промисловости для найкращого розвитку цілого народного господарства.

Робітництво буде організоване в професійних союзах і спілках для захисту своїх правних, матеріальних і фахових інтересів.


Вже в 34 році в статті «Якої держави хоче ОУН?» бачимо притаманні риси корпоративної економіки, яка була характерною для всіх рухів інтегрального націоналізму Європи Інтербелума. Ці ідеї знайшли глибший розвиток в Програмі прийнятій в 39 році на Другому Великому Зборі в Римі.

Аби детальніше розлянути питання корпоративізму публікуємо переклад праці «Майбутня Корпоративна держава», ідеолога БСФ Олександра Рейвена Томпсона.

#uib_література
​​Націоналізм не має нічого спільного з буржуазним духом, докорінно відрізняється від патріотизму довоєнного часу. Він динамічний, гарячий, сповнений життєвої енергії нашого великого міста, де він переживає швидке зростання, на відміну від зникаючого консервативного відчуття життя, і це ще одна його типова якість. Цей націоналізм не реакційний, а революційний від початку і до кінця.

Ернст Юнгер

#noster_ignis
​​​​Азіятчину вони можуть знайти у гетьманській офіцерні, яка в 1918 р замикала наші «Просвіти» на Україні, палила портрети Т. Шевченка, здирала з наших установ жовто-блакитні прапори і тризуби та ин. Ось де віяв дух Азії! І звідти, і в своїх поглядах, і в своїй «полеміці» засвоїли його собі й наші гетьманці-консерватисти...

Дмитро Донцов

#культ_Скоропадського
Forwarded from Terra Kozakorum
Сьогодні канонічна річниця початку Чеченських воєн.

Подія що розтяглась в часі на 15 років, давши нам неабияке вікно часу, що відтягувало від кацапської агресії щодо Криму, про що на сполох били уже тоді.

Хоча килимові бомбардування почались на початку грудня 1994, а перша спроба штурму Грозного під маркою антидудаєвської опозиції ще 26 листопада, саме 11 грудня почалось повномасштабне вторгнення до республіки Ічкерія.

Там мосхів зустріли в тому числі і люди що ясно бачили всю кацапську суть наскрізь - український батальйон "Вікінг" УНСО, під командою світлої пам'яті - Сашка Білого і Олега Челнова "Беркута".

Здесь были красные береты,
Был СОБР, "Кобра", и ОМОН.
Вы все ж рыдали, словно дети,
Вам горло резали ножом! © Т.М
​​До 133-ї Річниці від Народження Вождя Андрія Мельника.

   Серед напруженої роботи штабу армії, на тлі його механізму, в якім ролю головної пружини грає воєнний майстер – генерал Сінклер (з тих власне нащадків шведів Карла XII), поруч Василя Тютюнника, вирисовується висока постать старшини з чисто виголеним обличчям. Це – Андрій Мельник.

Він – молодий і віком, і постаттю. Дуже молодий, як на те високе, високе становище, що його займає – становище шефа Штабу Армії.

Кажуть, що він у Велику війну був лише поручником, а тепер йому підлягають старі генерали. Але – прошу – загляньте до штабу в часі, коли обговорюється чергова операція і коли, по генерального штабу генералах і полковниках, забирає голос цей молодий старшина.

Він говорить з якоюсь йому єдиному властивою гідною скромністю.

Він виголошує свою оцінку і свій погляд з якимось неймовірно-тонким почуттям такту і міри.

З його гідної скромності, на очах, виростає щось необорно-чарівне: суцільна, нескалічена Особистість, стилевий, довершений українець, такий, яких ще так небагато, але які прийдуть у майбутньому, зродяться з крутянської легенди. Він такий, яким українець має бути, коли його сформує і довершить власна держава.

І, в результаті, погляд моложавого старшини виразно заважує на плані операції. І Тютюнник легко синтезує той погляд зі своєю концепцією. І присипаний сивизною Генерал-Квартирмайстер з пошаною вслухається в уваги молодого Шефа Штабу, хоч цей молодий старшина все ж ще видається йому либонь "політичною" персоною. І сам Головний Отаман – згоджується з деякими, зовсім неоптимістичними, увагами молодого старшини, що займає становище генераліссімуса.

Бо там, де у Василя Тютюнника були – кремінь і іскра, там у Андрія Мельника були – криця і єдваб. Була – якщо так можна висловитися – єдвабна криця


(с) Сотник Армії УНР, поет Євген Маланюк.
​​До Дня Народження Вождя Андрія Мельника.

Боярка це мала стація під Київом, де стояв штаб нашого Осадного Корпусу. Штаб цей становили Січові Стрільці Галичане. Головні особи в тім штабі були: отаман Евген Коновалець, родом з під Львова, командант Січових Стрільців, молодий чоловік, літ коло 26, стрункий, з сухим, стяглим лицем і подиву гідним орієнтаційним змислом. Він був властиво більше політичним начальником Січового Стрілецтва. Військовим начальником і представником цеї інтересної формації був рівно молодий Андрій Мельник, родом з Дрогобиччини, високий ясний бльондин, з отвертим лицем сухітника. Говорив тихо, але з таким дивним притиском, що всі його накази виконувано без ніяких заміток.

– (с) О. Назарук «Рік на Великій Україні».
​​Полковник Андрій Мельник мав чесноти вояка-лицаря без страху й догани. Йому завжди уявлялася вимріяна ним, подібно лицарям середньовіччя, прекрасна Дульчінея; золото-блакитна Україна на всіх її широких ланах від Карпат до Кавказу. За неї і для неї Андрій Мельник був завжди готовий з відвертим заборолом ставити чоло всім її ворогам-займанцям подібно легендарному лицареві Дон Кіхотові. Тут корінь та істота шляхетних вояцьких властивостей та смолоскипів його безкомпромісово-соборницьких переконань та настанов як українського державника. Назагал це був муж-вояк не красного слова, ефектів і тріюмфів, а жертвенного чину, творчої праці і шляхетних форм боротьби на внутрішньо-українському форумі.

(с) Генерал-хорунжий Армії УНР, член Проводу ОУН  Микола Капустянський
2024/06/01 05:05:06
Back to Top
HTML Embed Code: