Telegram Web Link
💪🇺🇦 На розширення команди, маркетинг і розвиток у США: український стартап Crosscheck залучив майже півмільйона доларів

Український ШІ-стартап Crosscheck залучив $450 000 інвестицій на pre-seed раунді від міжнародних інвесторів. Кошти стартап спрямує на розширення команди, маркетинг і продажі у США.

📌 Стартап Crosscheck заснували у 2023 році Богдан Драйхаупт та Нікіта Фордуй. MVP продукту було запущено у березні 2024-го. Того ж року у складі делегації УФС стартап виступив на конференції Latitude59 в Естонії, а також отримав грант у розмірі $25 000. У складі української делегації брав участь у конференції AI Summit у США. За її підсумками переміг у конкурсі AI Accelerator Competition.

Про що і для кого Crosscheck?

Crosscheck – це B2B SaaS-платформа, яка допомагає бізнесам швидко і структуровано готуватися до сертифікації та/чи зовнішнього аудиту, спрощує і прискорює перевірку комплаєнсу.

👏 Пишаємося командою Crosscheck! Віримо, що попереду у стартапу – ще більші успіхи!
Як шукати фінансування для розвитку стартапу? Розповімо!

Розвиваєте стартап, який змінить клієнтський досвід, галузь, ринок або одразу цілий світ? Уже маєте команду, стратегію, продукт і амбітні плани на розвиток, а залишилося лише знайти фінансування?

📌Про те, як і де знаходити ресурс для масштабування стартапу, поговоримо на безкоштовній онлайн-лекції на тему «Фандрейзинг для стартапів: гранти та інструменти підтримки від Українського фонду стартапів».

Коли? 28 травня о 15:30

📍Спікерка: Анастасія Кравченко-Угрехелідзе, тімлід проєкту Seeds of Bravery в Українському фонді стартапів

Про що дізнаєтеся на лекції?

що таке фандрейзинг, і які існують етапи ефективного залучення фінансування стартапів;

як працює Український фонд стартапів та які можливості відкриває для стартапів;

які гранти пропонує УФС, і як правильно підготувати і подати заявку на їх отримання;

низку інших інструментів підтримки для підприємців.

🔗Реєстрація – за Google-формою: https://forms.gle/mYUqYn3Lonvs137t8
Український фонд стартапів у співпраці з Міністерством освіти і науки України провів офіційний захід з нагоди запуску мережі стартап-шкіл — інкубаторів — акселераторів на базі закладів вищої освіти та наукових установ.

Захід відвідали представники стартап-шкіл – інкубаторів – акселераторів, команди студентських стартапів, підприємці та ментори. Учасники обговорили історію створення стартап-шкіл, їх концепцію і роль у розвитку інноваційної екосистеми України.

📌 Також свої ідеї запітчили 8 стартап-шкіл – інкубаторів – акселераторів: SET University (SET Accelerator), стартап-школа «ІТ-інкубатор» НУ «Одеська політехніка», інноваційний хаб Житомирської політехніки, Startup University, E-formula / Lovkotech, IdeasLab UCU, Стартап школа КНЕУ, KSE Startup Ecosystem.

☝🏻 Учасники знайомилися, обмінювалися ідеями, знаннями та досвідом. Зустріч стала черговим поштовхом до зміцнення стартап-ком’юніті і розвитку наукової інноваційної екосистеми України!

Щиро вдячні партнерам за участь в організації та проведенні! 🙌🏻
Презентуйте ШІ-стартапи і спілкуйтеся з інвесторами у межах мітапу «Штучний інтелект: майбутнє в новій реальності». Last call реєстрації

Тиждень до події, яка надасть ШІ-стартапам змогу запітчити свій проєкт і поспілкуватися з інвесторами та отримати від них фідбек. Поспішайте зареєструватися на FutureTech MeetUp «Штучний інтелект: майбутнє в новій реальності»!

📌 Команди стартапів зможуть індивідуально поспілкуватися з інвесторами та отримати від них експертний фідбек в межах блоку Office Hours – реєструйтеся тут хутчіш, бо дедлайн 28 травня о 10:00.

📌 А під час Pitch Grilling стартапи зможуть запітчити свої розробки та отримати конструктивний зворотний зв’язок від експертів – реєструйтеся тут, дедлайн також 28 травня о 10:00.

Для кого зустріч? Кличемо стартапів, інвесторів, технологічні компанії, урядовців та медіа.

Коли: 3 червня 2025

Дедлайн реєстрації: 28 травня 10:00

🔗 Реєстрація на мітап: https://diiacityunited.org/event/futuretech-meetup-ai/
👍🇺🇦€3,5 мільйони на розвиток українських стартапів: хто отримав гранти від Seeds of Bravery

117 стартапів стали бенефіціарами цієї когорти грантової програми в межах ініціативи Seeds of Bravery. Це найбільша кількість учасників серед усіх раундів і найпотужніша підтримка українських deep-tech проєктів за період дії програми 💪

Загальна сума раунду підтримки – €3 556 990,79

Грантові напрямки:

Інноваційні послуги (12 стартапів)

Інноваційне підприємництво (39 стартапів)

Інкубатори глибоких технологій (14 стартапів)

Відбудова України (12 стартапів)

Масштабування та акселерація deep-tech стартапів (40 стартапів)

Перелік стартапів, що отримали гранти, та інтро про них – тут.

Грантова підтримка профінансована Європейською інноваційною радою (EIC). А адмініструванням усіх процесів, що забезпечують організацію грантової програми, займається Український фонд стартапів – партнер консорціуму Seeds of Bravery 🤝

🙌🏻 Пишаємося зусиллями нашої команди, яка допомагає міцніти українським інноваціям!
Вперед до втілення інноваційних ідей: LAST CALL реєстрації на інкубаційну програму від ком’юніті молодих підприємців PERSH1

☝🏻Ціль ініціативи – допомога молодим інноваторам України у втіленні їх ідей 💡

Що передбачає програма?

2 місяці інкубаційної програми, що складається з:

Менторських сесій з міжнародними експертами

Стажування у стартапі

DEMO DAY, де найкраща команда отримає 1 000 000 гривень

Чекаємо:

📌 Амбітну молодь 16-25 років, яка шукає нішу і хоче реалізувати інноваційні ідеї

📌 Стартапи, що потребують поштовху

📌 Інноваторів, готових ризикувати та створювати щось нове

🔗 Реєструйтеся за посиланням.

Дедлайн подачі заявки на інкубаційну програму PERSH1 – 1 червня.

PERSH1 реалізується YEP Accelerator за підтримки UMAEF. Партнери: Міністерство цифрової трансформації, МОН, УФС, Дія.Бізнес, Дія.Освіта, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, Рада з молодіжних питань при Президентові України, Genesis, Idealers, Українсько-данський молодіжний дім, Vector, Oxbridge Foundation Fund.
Вітаємо переможців MHP Agro Challenge 2.0 від МХП та Українського фонду стартапів!

👏 Завершився MHP Agro Challenge 2.0, організований Український фондом стартапів та компанією МХП. Це – друга спільна програма корпоративних інновацій від МХП та УФС, що об’єднала найперспективніші агростартапи України.

У челенджі взяло участь понад 30 стартапів з ідеями вдосконалення різних напрямів агрогалузі України. Переможців визначили експерти МХП у межах менторських сесій та експертної оцінки рішень. Ними стали українські стартапи Terra Grain та Yharvest з їх неймовірними агроінноваціями!

📌 Terra Gran – виробник гранульованих органічних добрив, що підвищують ефективність вирощування сільськогосподарських культур. Команда продовжить спільні дослідження з МХП у сфері застосування добрив.

📌 Yharvest – проєкт з прогнозування та моніторингу стану ґрунтів на базі ШІ.
Команда отримає нагоду реалізувати пілотний проєкт на виробничих об'єктах МХП.

Щиро дякуємо всім учасникам, експертам і партнеру – МХП!
У Канаді стартував Web Summit Vancouver 🇨🇦

Це масштабна міжнародна конференція, яка щороку збирає тисячі підприємців, інвесторів та лідерів технологічної індустрії з усього світу. Web Summit Vancouver 2025 у цифрах:

15  727 учасників зі 117 країн
1108 стартапів з 64 країн
681 інвестор
159 партнерів
345 спікерів на сценах
50 tech-делегацій
88 нетворкінг-зустрічей
550 представників медіа

🇺🇦 Цьогоріч тут вперше представлена українська стартап-делегація, організована Міністерством цифрової трансформації, Українським фондом стартапів та за підтримки UMAEF.

На українському startup island представлені 7 стартапів: ABLE Platform, EVE.CALLS, FluxHR, Funely AI, IONI, SOLU.la, VanOnGo.

На відкритті стартапи з усього світу піднімались на сцену. Серед них був і наш Ігор Кобзар, co-founder Funely AI. Коли прозвучало «Київ, Україна», зал довго аплодував. Відчувати тут підтримку світу – дуже цінно!

Ділимося кадрами з Web Summit Vancouver – гортайте карусель!
2025/07/03 21:02:43
Back to Top
HTML Embed Code: