Telegram Web Link
Раціональний аналіз трендів юридичного ринку вказує на те, що кадровий голод стає визначальним явищем. Це не новина, оскільки кризи завжди зумовлюють подібні виклики. Але щоразу кадровий голод стимулює різні процеси на ринку і вимагає від роботодавців глибокого розуміння та нових управлінських рішень.

💬 Свіженьке дослідження від LegalTalents.Report Ірини Нікітіної та Тетяни Бенько.

Дослідження юридичної молоді мало на меті не лише почути голос нового покоління юристів, але й надати усім роботодавцям важливі інсайти й підказки.

«Меню» з п’яти страв, які, з одного боку, смакуватимуть молоді, а з іншого — допоможуть вгамувати голод на ринку праці, вже на сайті Юридична газета

@yurgazeta
Запущено офіційний вебсайт міжнародного Реєстру збитків

На вебсайті можна ознайомитися з інформацією про Реєстр збитків, дізнатися про останні новини та події, пов’язані з його роботою. Потенційні заявники зможуть знайти відповіді на найпоширеніші запитання, дізнатися інформацію про початок та процедуру подання заяв про відшкодування збитків тощо.

Вебсайт доступний українською та англійською мовами. Французька версія вебсайту буде доступною згодом.

@yurgazeta
У ВС висловилися щодо використання нецензурної лексики та символів у процесуальних документах

Як зазначив ККС ВС, у розумінні ЄСПЛ звернення до суду з використанням нецензурної лексики, образливих і лайливих слів, символів у поданих до суду документах і в спілкуванні із судом, з іншими учасниками процесу, їхніми представниками, а також вчинення інших аналогічних дій констатується як зловживання правом на подання заяви.

@yurgazeta
Головне слідче управління СБУ завершило досудове розслідування у справі Романа Червінського.

Адвокат Червінського розповів про юридичні обставини справи.

@yurgazeta
🔥 Друзі, колеги, допоможіть закрити збір на міномет для 3 роти 95 десантно-штурмової бригади.

🎯 Мета: 360 000 ₴
💳 Картка: 5355 2800 2485 8241
🔗 Посилання

Деталі
👌Запрошуємо переглянути нову серію подкасту «(Не) встигнути до 30».

Цього разу наш гість Григорій Павленко, керуючий партнер Pavlenko Legal Group.

🛀 Поговорили про те, як «не гризтися» з юридичним ринком, чому національні рейтинги не так добре сприймаються, як міжнародні, чи важкий юридичний бізнес, про фінансову стабільність під час війни та хто найбільший хейтер на юрринку …

Залишайте свої ❤️ та коментарі 🗯️ під відео.

Приємного перегляду!

https://youtu.be/Bw0SH1Ebxxg?si=X6iyIkDP8hVy0UZr
Як юристи приймають рішення? — пройди опитування юристів та партнерів ЮК

Як юристи приймають рішення? Чи насправді вони такі раціональні, як хочуть здаватися? Які фактори (наприклад, стрес чи думка колег) та в який спосіб впливають на стиль особисте прийняття рішень? Чи може вплив цих факторів бути настільки сильним, що змінить звичний спосіб прийняття рішень?

Пройти опитування можна за посиланням.

Участь в опитуванні – анонімна; всі ваші відповіді будуть використані виключно в наукових цілях.

@yurgazeta
Українці зможуть подати заяви до міжнародного Реєстру збитків через Дію

З часом планується уможливити подання заяв до Реєстру навіть за умови, якщо людина не зверталась до місцевої влади.

@yurgazeta
У Раді пропонують внести зміни щодо гарантування оплати часу простою під час воєнного чи надзвичайного стану

У пояснювальній записці до законопроєкту вказано, що з моменту запровадження воєнного стану оплата праці працівникам на період простою є проблематичним питанням, оскільки діяльність роботодавців зупиняється через неможливість її здійснення за таких обставин, що призводить до відсутності дохідної частини та коштів на оплату праці під час простою.

@yurgazeta
У Раді зареєстрували законопроєкт, що регулює, зокрема, Telegram

У пояснювальній записці вказано, що через використання афілійованих із рф платформ для шпіонажу Telegram заборонено використовувати державним посадовцям Норвегії. Це включає в себе, в тому числі, заборону встановлювати відповідні програми на комп’ютери та інші пристрої, що використовуються службовцями.

Також вказується, що українським державним органам на сьогодні невідомо, хто входить до структури власності таких платформ, як Telegram, а створені проблеми в безпеці конфіденційності дозволяють держорганам рф деанонімізовувати користувачів і стежити за ними.

@yurgazeta
Україна розширила інструменти захисту авторських прав в інтернеті

Так, Україна приєдналася до низки держав, які будуть наповнювати платформу WIPO ALERT для протидії роботі вебсайтів, на яких порушуються права інтелектуальної власності.

Мінекономіки ухвалило наказ про затвердження порядку формування та ведення національного переліку вебсайтів, що викликають занепокоєння щодо дотримання прав ІВ.

@yurgazeta
У Раді пропонують внести зміни до законодавства щодо посвідчення заповіту

Законопроєктом пропонується встановити, що якщо в населеному пункті немає нотаріуса, заповіт (крім секретного) може бути посвідчений рішенням виконавчого комітету відповідної місцевої ради.

@yurgazeta
Реєстр збитків для України відкриється для подання заяв 2 квітня 2024 року

Рада RD4U вирішила відкрити Реєстр для подання заяв, доказів та пов'язаної інформації після того, як переконалась у наявності необхідної формальної та технічної бази.

"Наше рішення розпочати процес подання заяв є важливим першим кроком у цьому процесі. Успішний рух вперед вимагатиме постійної підтримки з боку всіх зацікавлених сторін. Реєстр збитків для України продовжить свою роботу з відданістю та рішучістю, щоб забезпечити справедливість для українського народу відповідно до свого мандату", – сказав Роберт Спано, голова Ради Реєстру збитків.

Ірина Мудра, заступник Міністра юстиції, уточнила, що початковий запуск 2 квітня буде зосереджено на одній критично важливій категорії, а саме пошкодження чи руйнування житлового нерухомого майна.

@yurgazeta
Конкурс від Верховного Суду. Правники, беріть участь 🌟
Міжнародні організації запропонували 12 кандидатур до складу Громадської ради міжнародних експертів

Офіційний перелік експертів, рекомендованих міжнародними організаціями для призначення членами ГРМЕ, надійшов до Комісії від Представництва ЄС в Україні 25 березня 2024 року.

Експерти мають досвід роботи суддями, прокурорами, адвокатами та суміжний досвід роботи в Естонії, Нідерландах, Сполучених Штатах Америки, Південно-Африканській Республіці, Республіці Словенія, Ірландії, Литві, Швейцарії, Канаді та Фінляндії.

@yurgazeta
У Раді пропонують вдосконалити порядок здійснення кримінального провадження

Зокрема, законопроєктом виключається ч. 12 ст. 31 КПК, яка визначає порядок розгляду кримінальних проваджень суддями Вищого антикорупційного суду.

У пояснювальній записці вказано, що проєкт закону належить до пріоритетних сфер зобов’язань України у сфері європейської інтеграції, у тому числі міжнародно-правових, та права Європейського Союзу (acquis ЄС).

@yurgazeta
До міжнародного Реєстру збитків може бути подано від 6 до 8 млн заяв на відшкодування

Народна депутатка, заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, членкиня постійної делегації у ПАРЄ Євгенія Кравчук вказала, що в першій категорії заяви зможуть подавати люди, у яких пошкоджені чи знищені квартири, будинки або дачі.

"Загалом у цьому Реєстрі, за попередніми оцінками, може бути від 6 до 8 млн заяв, але це лише перший крок, бо сам Реєстр гроші не видає. Надалі має бути створена спеціальна компенсаційна комісія, а також фонд, у який, як ми сподіваємося, будуть перераховані гроші з конфіскованих російських активів. Усі погоджуються, що за завдані збитки має заплатити росія", – сказала вона.

@yurgazeta
МОН презентує проєкт нового закону "Про професійну освіту"

У законопроєкті описані зміни, що стосуються активного залучення бізнесу до освітнього процесу, розширення автономії закладів, поліпшення освітніх програм, дерегуляція сфери, а також оновлення термінології.

"Ми хочемо зробити багато революційних кроків у трансформації професійної освіти, щоб забезпечувати нашу економіку кваліфікованими фахівцями, які будуть підтримувати розвиток та відбудову нашої країни. Для цього необхідно розвивати, осучаснювати та модернізувати профтехи, а також трансформувати систему освіти. Один із кроків – зміна законодавства. До розробки законопроєкту “Про професійну освіту” ми залучили бізнес та освітніх експертів, щоб врахувати виклики та потреби ринку, актуалізувати освітні програми, щоб у результаті побудувати сучасну та гнучку систему професійної освіти", – зазначив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

@yurgazeta
В інтерв’ю «Юридичній Газеті» Ірина Мудра розповіла про:

☑️ позови України проти рф в ЄСПЛ;
☑️ як юридично перемогти агресора на всіх майданчиках у світі та чи відчуває Україна підтримку міжнародних партнерів;
☑️ що ж відомо про два законопроєкти в США щодо конфіскації активів росії;
☑️ як притягнути рф до відповідальності за екологічні злочини;
☑️ що потрібно Україні зробити законодавчо, щоб повноцінно стати членом ЄС;
☑️ як відбувається комунікація держави з бізнесом.

Інтерв'ю читайте за посиланням.

@yurgazeta
Міжнародний Реєстр збитків оголосив про початок прийому заяв

Реєстр буде відкриватися поступово, прийом заяв почнеться для фізичних осіб Категорії А3.

A3: "Позови, пов'язані з втратою власності, доходу або засобів до існування", а саме A3.1 "Пошкодження або знищення житлового нерухомого майна".

@yurgazeta
2024/06/01 05:34:39
Back to Top
HTML Embed Code: