Telegram Web Link
Подписчик прислал скрин с вопросом - интересно, откуда у бывшей жены Галабалы сразу после развода появился 1 млн долларов, чтобы построить отель на Амазонке ? 

Честно, сомневаемся, что судья неконституционного ВАКС Галабала, который судился, чтоб алименты платить ребенку 1 гривну (правда от другой женщины), дал бывшей жене даже десятую часть этой суммы.

Могли ли быть у него вообще такие деньги? Ну хз. Галабала связан с беглым олигархом Онищенко.

Если у вас все-таки есть предположения, откуда у Оли Галабалы - Сытник, членкини «Руху нових сил Михеїла Саакашвілі» вдруг взялся миллион долларов на отель, делитесь информацией)
У Словаччині ліквідували Спеціальну антикорупційну прокуратуру, попри обурення високопосадовців ЄС.

У березні 2024 року «Польське радіо» повідомляло, що у Польщі незабаром буде представлено проект ліквідації Центрального антикорупційного бюро.

Як бачимо, вектор наших наступних реформ вже визначен досвідом інших європейських країн) 🤝
Продовжуємо рубрику #бекофісАвтомайдану.

Ми вже інформували читачів, про невідповідність рівня життя батьків члена ВРП Попіковоі Олі задекларованим доходам.

Але зверніть увагу - під час війни її батько Попіков Володимир у грудні 2022 року купив коштовну вартісну квартиру в Києві за 5 мільйонів 554 тисячі гривень!

А за те, що Попікова «порєшала» справу Салая, Ситник оперативно організував їй автоматичну перевірку декларації. 😁. І якщо вона думає, що тепер біла й пушиста, то ні - корупцію все рівно не приховати.

Раніше корупціонерка Попікова О.В. розповідала байки, що її батько отримував великі доходи від заняття підприємницькою діяльністю (585415 дол. США). На підтвердження своїх слів вона демонструвала висновок експертного дослідження щодо господарської діяльності підприємства «Ольга», директором якого - увага - був її батько.

За загальним правилом фінансовий стан підприємства визначається за відомостями, які є у розпорядженні державних органів. Висновок експертного дослідження не є офіційним документом, який підтверджує фінансовий стан підприємства. Отже, Попікова О.В. не підтвердила з офіційних джерел відомості про доходи її батьків. Таким чином, можна зробити висновок, що загальна сума придбаного нерухомого майна батьків Попікової О.В. значно перевищує їхні офіційні доходи.

В наступному пості розкажемо про «друзів» Попікової, а також щодо сумнівів у законності і відповідності джерел походження коштів, внесених Попіковою на депозитний банківській рахунок.

Але щоб якось додати різноманіття, паралельно розкажемо про Плахтій і Сасевича. Їх, до речі, дещо обʼєднує. І не лише перебування в одній ДП.

І зараз ще перевіримо, чи їм Ситник вже організував «автоматичні перевірки декларацій».
Цікаву інформацію прислали підписники.

«Станом на 29 лютого 2024 року до Вищої ради правосуддя надійшло 438 !!!дисциплінарних скарг стосовно суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та Вищого антикорупційного суду.

На розгляді Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя станом на 29 лютого 2024 року перебувають 2 дисциплінарні справи, які відкриті щодо 6 суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду (остаточних рішень у цих справах не ухвалено).»

Що це означає? Що #бекофісАвтомайдану не квапиться розглядати скарги на суддів неконституційного ВАКС.

Адже ті 2 дисциплінарні справи про які зазначається, осмілилася відкрити ще стара ВРП.

Таким чином, Вища рада правосуддя не тільки повна залежних та некомпетентних корупціонерів, які дуже хвилюється якби би їм конкурси в ВККС пройти та їх родичам, не тільки потурає грубому порушенню законодавства та нехтуванню судового котролю, а й застосовує вибіркові подходи та подвійні стандарти.
Forwarded from Записки пасквілянта (Volodymyr Boiko)
Побачив новину: «Родина голови Антимонопольного комітету Павла Кириленка придбала нерухомість та автомобілі впродовж 2020 – 2023 років на 70 млн. грн. Йдеться про великий маєток та дві земельні ділянки під Києвом, 200 квадратних метрів офісної нерухомості в столиці, два кросовери, три квартири з паркомісцями в елітних житлових комплексах Києва та четверо апартаментів в Ужгороді. Це з'ясували журналісти «Схем» (Радіо Свобода) у своєму розслідуванні... Кириленко заявив розслідувачам, що родина його дружини змогла придбати цю нерухомість завдяки стартовому капіталу, набутому у 90-х роках. Він додав, що бабуся його дружини змогла вигідно продати акції заводу Стирол у Горлівці. Проте Схеми не змогли знайти підтвердження цієї інформації».

Автори подібних «розслідувань» повинні іменуватись не «журналістами» і, тим більше, не «розслідувачами», а пустьобрьохами. Розслідуванням це було б, якби його автори встановили, де Кириленко взяв гроші на придбання нерухомості та автомобілів і розкрили б схему незаконного збагачення голови Антимонопольного комітету.

Оскільки я з 1990 року займаюсь журналістськими розслідуваннями, наведу приклад своєї типової роботи в цьому жанрі.

У лютому 2020 року я опублікував статтю «Ненаситник», у якій дослідив, яким чином директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник у бутність начальником слідчого відділу прокуратури Київської області став щасливим власником квартири в м.Броварі. У розслідуванні було з’ясовано, яку саме кримінальну справу і за яку суму він продав, як легалізував виручені гроші, від імені кого оформив цю квартиру на себе як подарунок і в який спосіб уникнув сплати податку з доходу від отриманого подарунку. Маю нескромну думку, що розслідуваннями можуть називатись тільки статті такого ґатунку.

https://naspravdi.today/uk/2020/02/10/nenasytnyk/

А те, чим займаються всі ці «Схеми» та інші «розслідувачі» – це просто розкрадання грошей їхніх недоумкуватих спонсорів.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Депутат Павло Павліш визнаний недоброчесним Дорадчою групою експертів на конкурсі КСУ.

Прикро. Так старався догодити «партнерам», «активістам» й так далі, й не допомогло. Так буває.

Ми ж вважаєм, що парламенту по своїй квоті на суддю КСУ треба призначити набушника, Яроменока Романа, чого ні 😁.

Депутатам ж подобається коли їх принижують, тож треба не зупинятися, а ганьбитися до кінця.
До речі, згаданий нами кандидат на посаду судді КСУ по квоті парламенту - детектив набу Яроменок Роман хотів бути й членом ВРП, але в Етичній раді отримав негативний висновок.

А ось дорадча група КСУ визнала його доброчесним. Як вам таке? Цей сюр не закінчиться ніколи.

Яроменок, раніше працюючи у прокуратурі мав 3 догани, в тому числі за втрату кримінальних проваджень.

Він втратив провадження кримінальне за розбій, потім через деякий час втратив ще декілька проваджень, мав дисциплінарні справи, його погнали з прокуратури, а в НАБУ цей цінний кадр став в нагоді. До складу ВРП правда не підійшов, та і не потрібен був, бо там вже є агент НАБУ Маселко, а ось в КСУ в самий раз.👍
Викритий у наявності громадянства рф партнер Жернакова і Шабуніна подав у відставку

Очільник Вищої кваліфікаційної комісії суддів Роман Ігнатов, якого спецслужби викрили в наявності російського громадянства, вирішив скласти повноваження члена ВККС.

Як стало відомо з власних джерел у ВККС, заяву Р.Ігнатова про складання повноважень буде розглянуто 27 березня на пленарному засіданні комісії, інформує «Закон і Бізнес».

Як відомо, у грудні минулого року ВККС отримала листи від СЗР та СБУ про те, що Р.Ігнатов має російське громадянство. Згодом, у ВРП офіційно підтвердили надходження листа від слідчого ДБР, в якому, серед іншого, зазначено, що «під час спеціального оброблення інформації з відкритих джерел отримано відомості стосовно особи, чиї установчі дані співпадають з установчими даними громадянина України Ігнатова Р.М. про його російське громадянство.

Крім того, згідно з даними біографії, Р.Ігнатов з 1.09.1991 навчався в Саратовській державній академії права, а у 1995—1996 рр. працював у Прокуратурі м.Петрозаводська (Карелія, рф). А згідно з законодавством рф особа, яка проживала на території рсфср на момент ухвалення закону про громадянство (06.02.1992), набувала їх громадянство автоматично. Аби уникнути цього, слід було впродовж року офіційно заявити про своє небажання перебувати в громадянстві рф за відповідною процедурою.

На початку лютого ВККС заслухала звіт робочої групи, яка не змогла спростувати факт набуття громадянства рф очільником ВККС, пославшись на відсутність дипломатичних відносин з рф.

Як вважають експерти, таке рішення ухвалене з метою, аби не визнавати помилки, якої припустилася конкурсна комісія з міжнародними експертами у складі, що здійснювали добір членів ВККС.

Як відомо, Р.Ігнатова публічно підтримували як «агента змін» такі активісти як-от Віталій Шабунін та Михайло Жернаков, які наразі ухиляються від служби в ЗСУ разом із своїми колегами — експертом StateWatch Олександром Лємєновим, головним редактором «Рух «ЧЕСНО» Олександром Саліженком та іншими.

Крім того, чимало експертів вважають, що так звані антикорупційні активісти розвалюють вітчизняну судову систему на догоду рф, що недвозначно підтвердив керівник розслідувачів Bellingcat Христо Грозєв.
Forwarded from Записки пасквілянта (Volodymyr Boiko)
Маю пропозицію до слідчого Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, Романа Коломійця, який розслідує кримінальне провадження за фактом ухилення від військової служби приватного підприємця Шабуніна. Романе Реневичу, враховуючи, що з 15 грудня 2023 року Ви провели лише одну слідчу дію в цьому провадженні – 21 березня 2024 року допитали заявника в справі адвоката Кравця й досі навіть не направили запит у 207 окремий батальйон ТрО, де тривалий час незаконно виплачували грошове забезпечення ухилянту Шабуніну, хочу подати ідею.

З 6 по 11 квітня, упродовж 5 днів, приватний підприємець Шабунін буде заробляти свіжу копійку шляхом проведення в Києві якихось «антикорупційних тренінгів», одночасно фіктивно рахуючись на військовій службі. Беріть кайданки, беріть бланк протокола затримання й відправляйтесь на той тренінг. Понятих Ви знайдете на місці. Тільки йдіть на тренінг не 6 квітня, а 10-го – щоби сплинули 3 дні відсутності Шабуніна на службі, передбачені ч.5 ст.407 КК України.

А на першому ж допиті Шабуніна після повідомлення про підозру спитайте, хто й за яку суму допоміг йому зупинити розгляд в Дніпровському суді Києва кримінального провадження по обвинуваченню Шабуніна в побитті мармизи «журналіста» Філімоненка. Нагадую, що розгляд справи зупинений торік на підставі того, що Шабунін мобілізований до ЗСУ, перебуває на фронті, у Києві не буває й не може прибути в судове засідання.
Вища кваліфікаційна комісія суддів 27 березня 2024 року задовольнила заяву Романа Ігнатова про звільнення з посади як голови ВККС, так і члена ВККС за власним бажанням.

Як повідомив під час засідання сам Роман Ігнатов, заяву про звільнення за власним бажанням він написав без "жодного впливу та примусу".

Водночас, нам пишуть, що Ігнатов пішов тому, що мав вийти фільм про нього і його співмешканку, в якої чоловік з росіі, і про те, що він ще влітку 2014 виносив рішення в Луганську, хоча окупований він був з квітня.

Чекаємо на кіно. А поки пристрасті щодо того, хто стане наступним керівником ВККС, не згасають.

Вчора телеграм каналами ширилась інформація про зустріч члена ВККС Мельника та заступника голови ОП Андрія Смірнова.

Як відомо пан Мельник має амбіцію очолити ВККС. Але тоді постане питання по Руслану Сидоровичу, адже якщо голова ВККС не суддя, то заступник має бути суддею. Тож для Сидоровича найкращий варіант, у разі відсутності підтримки на посаду голови Комісії, бути в статусі в.о.
Повертаючись до попереднього поста хочемо акцентувати увагу на такому.

Питання не лише в тому хто очолить цей нікчемний орган під назвою «ВККС рф».

Там, насправді, немає жодної гідної особи. Крім однієї, і це суддя. До якої немає запитань ні в частині особистих, моральних, людських якостей, ні в частині професійної діяльності. Але на жаль ця особа не має бажання очолити вккс. Тому що, напевне, розуміє що один/одна в «поле не воїн».


Очевидно, що цей орган дискредитований.

І невдалим конкуром до комісії, і як наслідок наявністю людей з громадянством країни агресора (залишається як мінімум ще один агент рф у складі Чумак);
і мотивацією більшості членів комісії лише величезною (як для бідної країни у стані війни) заробітною платнею у розмірі 200-300 тисяч щомісячно, що по суті є бюджетним хабарем, а не бажанням зробити судову владу кращою;

і повною втратою довіри попереднім складом комісії, що призвело до припинення її повноважень обраним у 2019 році Президентом з рейтингом довіри суспільства 73%;

і незадоволенням так званих партнерів результатами всіляких конкурсів що проводила комісія; і таке інше.

Також, незадоволений запит суддівської спільноти на справедливість, в частині, відповідальності агента змін🤣 від рф Ігнатова. Чи продовже Ігнатов, працюючи на країну агресора, відправляти правосуддя в Київській апеляції?! Чи то «почесно» піде у відставку, дискредитуючи і так, зашкварену ВРП? Чи ДБР внесе ясність ?!🤣

Аналогічні очікування і питання у суспільства щодо брехливого члена вккс Чумака 😢.

А яку відповідальність понесе Конкурсна комісія, що обрала нам таку недоброчесну вккс?!

Питання є і до відповідальності ВРП, що призначила цей склад вккс, за наслідками такого зашквареного конкурсу!👎

Що суддям та кандидатам пояснить голова ВРП Усік, який спочатку взяв сміливість і розкритикував конкурс, а потім на догоду одіозним корупціонерам з клоаки цпк на кшталт ухилянта шлаєбуніна й його шісток - взяв і провів призначення без мотивації?!

А де оцінка факту наявності двох громадянств у Ігнатова з боку ВРП?!😡 Минуло 3 місяця, але у врп є лише час розглядати скарги ще одного « агента змін НАБУ» (у тому числі від рф, Хрісто Грозев не дасть збрехати) «експерта із відводів та самовідводів» маселка💩.

Чи всі ці поважні та не дуже люди будуть ховати голову в пісок і мовчати?😂

А якже політична відповідальність? 🙄

Питань багато, відповідей немає.

Страх втратити зарплату не дозволяє відкрити рота.

Можливо влада, розуміючи що діяльність всіх цих органів та конкурсних комісій, рад і тому подібне 💩, яке ще більше знищує рівень довіри до неї, зробить свій висновок і розвернеться обличчям до суспільства ?
Forwarded from Записки пасквілянта (Volodymyr Boiko)
Знову маю ділову пропозицію до слідчого Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, Романа Коломійця, який, типу, розслідує кримінальне провадження за фактом ухилення від військової служби солдата Шабуніна. Романе Реневичу, може б Ви мене допитали як свідка? – У порядку слідчого доручення, наприклад. Я можу (якщо буде офіційний виклик, бо Ви ж знаєте, де я) у Краматорськ приїхати, у перший слідчий відділ тамтешнього Теруправління ДБР. Бо якщо Ви вже розслідуєте, точніше, робите вигляд, що розслідуєте справу Шабуніна, то було б логічним у одному провадженні повідомити про підозру також і солдату Шерембею.

Дмитро Олегович Шерембей, тричі засуджений за квартирні крадіжки, – це вихователь Шабуніна й засновник псевдо-громадської організації (точніше – конвертаційного центру) під пишномовною назвою «Центр протидії корупції». Шерембей і Шабунін були одночасно оформлені на фіктивну службу в 207 окремий батальйон ТрО, тільки в різні роти: Шабунін у 5-ту стрілецьку (яка згодом була реорганізована в 1-у стрілецьку), а Шерембей – у 6-ту стрілецьку (невдовзі переведений у 3-ту стрілецьку).

Є ще одна відмінність між Шабуніним і Шерембеєм: Шабуніна за півтора роки «служби» все ж таки один раз бачили в батальйоні, у стройовій частині, коли він підписував обхідний лист, а Шерембея не бачили взагалі. Більш того, коли я оприлюднив інформацію про «проходження військової служби» солдатом Шабуніним, на мене вийшов безпосередній командир солдата Шерембея й попрохав показати йому фотографію Дмитра Олеговича, бо він не знає, як виглядає людина, якою він півроку командував. До речі, цей командир також хоче дати свідчення в ДБР.

Тож, може, Ви, Романе Реневичу, підкоритесь долі й все ж таки будете щось розслідувати? Тоді почніть з допиту командира 207 окремого батальйону ТрО підполковника Віктора Юшка – нехай розповість, хто дав команду виплачувати цим двом дезертирам грошове забезпечення. А заодно – перевірте операції по карткових рахунках солдата Шабуніна та солдата Шерембея в день отримання грошового забезпечення: чи не переказували вони ці кошти на картку підполковника Юшка на подяку за можливість фіктивно рахуватись на військовій службі?
Forwarded from Шрам (Олег Шрам)
вибачайте, але склад ВККС сформований лише в минулому році, всі її члени відібрані за участю міжнародних експертів (3 міжнародних, точніше іноземних / 3 наших), де їх голос був вирішальним, по кожному з кандидатів попередньо запитували довідки у доброчесних та професійних НАБУ, НАЗК і громадянського суспільства.

невже посли G7 вважають, що у члени ВККС після такого конкурсу та таких перевірок справді могли потрапити недоброчесні чи залежні люди?

чи може вони, посли, щось таке знають, чого не знаємо ми? )
#нампишут

Доброго вечора!
Для підтвердження та перевірки наданої інформації, опублікованої в вашому ТГ каналі
https://www.tg-me.com/PodMantiyey/5266
до ВККС було зроблено запит
https://dostup.org.ua/request/shchodo_dopushchienikh_kandidati

Таким чином, під час повторної перевірки наявності стажу кандидатів на посаду судді встановлено, що Базюк Ю.П. та Мілов Д.В. дійсно не мають відповідного стажу та не відповідають вимогам ст.28 ЗУ Про судоустрій і статус судді. Кандидат на посаду судді Нарольський М.М. має наявний відповідний стаж та відповідає вимогам. (Офіційна відповідь очікується)

10 квітня 2024 року  призначення засідання
https://www.vkksu.gov.ua/project/perelik-pytan-zasidannya-komisiyi-u-plenarnomu-skladi-18

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України у пленарному складі  все ж таки буде розглянуте питання Про припинення участі кандидата Базюка Юрія Петровича та Мілова Дмитра Володимировича в конкурсі, оголошеному рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 14 вересня 2023 року № 94/зп-23.
Субъекты предпринимательской деятельности из «ГРД» подали свои декларации за 2023 год.

Давайте посмотрим на «предпринимательский доход «доброчесного» реформатора»:

ФОП Крейденкова - 978 тысяч гривен;

ФОП Якимьяк - 5 миллионов 396 тысяч гривен;

ФОП Ансифорова - 1 миллион 114 тысяч гривен;

ФОП Богуславец - 290 тысяч гривен, но 1 миллион 328 тысяч от ее ГО.

ФОП Веретильник - 1 миллион 151 тысяча гривен;

ФОП Волошин - 871 тысяча гривен;

ФОП Гусак - 809 тысяч гривен;

ФОП Зелинский - 351 тысяча гривен;

ФОП Катриченко - 794 тысяча гривен;

ФОП Мартинюк (ушел с 04.03.2024 из ГРД)- 322 тысячи гривен.

ФОП Мелких - 205 тысяч гривен;

ФОП Пискунова - 602 тысячи гривен;

ФОП Попков - 797 тысячи гривен;

ФОП Смолов - 206 тысяч гривен;

ФОП Трибушная - 3 миллиона 191 тысяча гривен;

ФОП Шульгат - 250 тысяч гривен;

ФОП Янкина - 1 миллион 405 тысяч гривен.

Вот такая вот «громадськість». Єдине що, суспільство не знає хто ці всі люди, які називають себе «представники суспільства» 😁
Цікаві питання винесені до порядку денного Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя на 10 квітня 2024 року, зокрема, за скаргами:

1.Національного антикорупційного бюро України щодо судді Вищого антикорупційного суду ШКОДІНА Ярослава Віталійовича. (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.).

Чим це Шкодін із додатку антикор інфраструктури із назвою «ВАКС» не задовільнив НАБУ? Прям цікаво. Вважаємо, що експерт із відводів та самовідводів одіозний Маселко, як член ГО «РГК при НАБУ», будучи агентом бюро, не може бути обʼєктивним та неупередженим в цьому питанні.

2.Військової частини А3913 стосовно судді Львівського окружного адміністративного суду САСЕВИЧА Олександра Михайловича. (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

Тут цікаво просто про що мова. Та який предмет скарги. Для тих, хто не в курсі, Сасевич сам член ВРП. Є сумніви, що члени ВРП відкриють щось по колезі. Слідкуємо.
Трошки розібралися в питанні. Кривонос написав скаргу на Шкодіна за рішення в справі Кауфмана.

«09.06.2023 слідчий суддя Шкодін Я.В. за результатами розгляду клопотання захисників Кауфмана Б . Р. про скасування додаткових обовʼязків, поданого у порядку ст. 201 КПК України, виніс ухвалу (справа No 991/4853/23, провадження No 1-кс/991/4873/23), якою частково задовільнив клопотання, та зазначив:

«змінити покладений (продовжений) ухвалою слідчого судді від 03.05.2023 у справі No 991/3793/23 обовʼязок підозрюваному Кауфману Борису Рафаїловичу - «здати на зберігання детективам Національного бюро свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та вʼїзд в Україну» та викласти його у такій редакції - «зобовʼязати підозрюваного Кауфмана Бориса Рафаїловича зʼявитися 03 липня 2023 року об 13 годин 0 хвилин до слідчого судді Вищого антикорупційного суду (просп. Берестейський, 41, м. Київ, 01601) з паспортом (паспортпми) для виїзду за кордон, іншими документами, що дають право на виїзд з України т а вʼїзд в Україну».

Фактично слідчий суддя прийняв рішення, яке не передбачене та не відповідає вимогам КПК України, адже не відбулося фактичної, по-перше, зміни запобіжного заходу або, по-друге, скасування чи зміни додаткових обовʼязків (передбачених частиною пʼятою статті 194 цього Кодексу) або, по-третє, зміну способу їх виконання.»

На члена ВРП Сасевича скаргу написав ТВО командира військової частини А3913 полковник Галицький.

«Суддею Сасевич О.М. було порушено частину 3, 5 статті 251 КАС України, що полягає у нененалежному повідомленні та надісланні про відкриття провадження судових рішень, судової повістки у даній справі No380/4336/21.

Даним проступком, суддя позбавил в/ч А3913 у поданні у відповідності до КАС України відзиву на позовну заяву,заперечення, та будь-яких інших процесуальних документів, які б могли спростувати доводи позивача, наведені у його позовній заяві.

До прикладу, у постанові ВС від 21.02.2021, у справі No679/219/20, було зазначено що «Оприлюднення судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень НЕ скасовує обовʼязок суду ВЧАСНО направляти копії судових рішень учасникам справи».
2024/05/15 07:09:51
Back to Top
HTML Embed Code: