Telegram Web Link
Ось навіть Лачен пише – постери наші дуже потрібні.
Давайте робити.
Короткий спойлер-тизер, якщо ви ще не дивилися мій новий Youtube.
В гарній якості якраз для плазми, про літери у місті Рівному. Про знаки, вивіски і той дизайн, який залишився на його вулицях.)

Запрошую до перегляду.
Продовжуючи історії із власним брендуванням та проєктами, розповім вам про позитивний свій досвід.

Печатки та штампи Лева я знайшла просто у гуглі і хотіла зробити собі рельєфні печатки (машинка з металу, саме кліше – з твердого пластику), аби можна було швидко брендувати картон, чи листівки, якщо я надсилаю щось в додаток до власного дизайну, який підписую украй рідко, залишаю чистим для тих, хто його колекціонує.

Хтось із вас уже має вітаннячко від мене на маленькій листівці і їх бачив)

Привітання я пишу на окремому шматочку дизайнерського картону і на ньому хотіла витискати власне лого. І знайшла цю компанію, вирішила поспівпрацювати без попереднього фідбеку від когось з моїх знайомих.

Коротко описую досвід:

- обводять всі проблемні місця у печатці і конкретно показують, що треба доопрацювати.
- скидають відео з виробництва з відбитками ВЖЕ на папері різної товщини
- готові чекати і консультувати
- якщо ви хочете зробити якусь дичину, а вони бачать, шо це не вийде – вам про це скажуть і напишуть "під вашу відповідальність"
- роблять швидко: коли ми досягли згоди в макеті, він на наступний день вже був готовий.

Мені сподобалось, що їм важливо, аби на виході було якісно.

Це не реклама – я дотримую обіцянку ділитись контактами класних виробництв. ❤️

https://stamp-lviv.com.ua/

#контактидрукарень #рельєфніпечатки
Активізувались боти – не звертаємо уваги.)
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
Отож, Slanted #43 Ukraine вже друкується і на нього відкрили щойно передзамовлення!

Це велика подія і поява тематики України в всесвітньому дизайн-полі. Уіі!

Можна стати в чергу на Readellion, або придбати на сайті магазину Slanted.
І ще трішки фоточок з видавництва.))
А накидайте ваших улюблених дизайнерських приколів в коментарі?
Я почну.)
Forwarded from House of Europe
​​🇮🇹🇺🇦 Україна на Венеційській бієнале 2024: які проєкти підтримали Goethe-Institut та House of Europe?

🎨 Цьогоріч Україна представить 4 проєкти у своєму павільйоні на 60-й Венеційській бієнале, яка триватиме з 20 квітня до 24 листопада 2024 року. Два з них —  проєкт Андрія та Лії Достлєвих «Сomfort work» та проєкт «Щирі вітання» Каті Бучацької — були підтримані Goethe-Institut та House of Europe.

💼 «Сomfort work» — іронічне дослідження стереотипів про роботу українських біженців за кордоном. Митці конструюють простір, у якому ці стереотипи можуть бути продемонстровані тим, хто їх створив. Сформулювати уявлення-кліше допомогли українські спільноти з різних частин Європи. Андрій Достлєв та Лія Достлєва — автори проєкту й митці, які працюють із темами травми, постпам'яті, суб'єктності, репрезентації вразливих груп, зокрема мігрантів. Виробництво «Comfort Work» у Німеччині було підтримано в рамках Projektfonds-2023 від Goethe-Institut Ukraine та Міністерства закордонних справ Німеччини.

🎉 «Щирі вітання» — проєкт Каті Бучацької у співпраці з нейрорізноманітними митцями, що досліджує сприйняття мовних кліше під час війни.  Мисткиня демонструє, як через війну змінюються або повертаються до первісного значення звичні привітання та побажання. З початком вторгнення "ми не можемо побажати людині в бомбосховищі щастя та здоров'я, а побажання тихої ночі тепер сприймається по-іншому" — зазначила Катя. У рамках фінансової підтримки House of Europe та Städtische Galerie Karlsruhe привезуть авторів та їхніх асистентів на відкриття виставки, що сприятиме підвищенню видимості нейрорізноманітних митців та їхньому залученню до міжнародного мистецького середовища.
Forwarded from Паляниця
60-та La Biennale di Venezia стартувала у Венеції. Передвідкриття проходить 17, 18 та 19 квітня; церемонія нагородження та інавгурація відбудуться 20 квітня 2024 року.
Цього року Україну у Венеції представляє груповий проєкт "Плетіння сіток" кураторів Вікторії Бавикіної та Максима Горбацького. Він складається з кількох художніх висловлювань: інсталяції "Щирі вітання" Каті Бучацької, реалізованої разом з групою нейровідмінних художників; фільму "Цивільні. Вторгнення" Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського, відеороботи Comfort Work Лії Достлєвої і Андрія Достлєва та просторової інсталяції "Робота" Олександра Бурлаки.
Спільне проживання досвідів — обʼєднавчий мотив українського колективного проєкту в Венеції. "Плетіння сіток” — це одночасно реальна практика та метафора спільної дії.
Українці не мають привілею думати лише про мистецтво і художні концепти. Присутність на бієнале — нагадування про нас"- зазначають куратори.

Підписатись на Паляницю
Написати автору
2024/05/16 05:15:01
Back to Top
HTML Embed Code: