Telegram Web Link
​​У середніх та великих компаніях зі штатом 100+ співробітників дуже складно відстежувати настрої колективу, задавати тон культурі компанії та формувати повсякденну комунікацію зі всіма співробітниками одночасно.

🧡  People Partner – це фахівець, який відповідає за все, що пов'язано з людьми в компанії: допомагає співробітникам влитися в команду; розвиватися та досягати успіху; сприяє створенню здорової та продуктивної атмосфери в компанії. Він підсилює менеджерські функції керівника, впливає на стан співробітників, на ключові показники такі як лояльність, продуктивність та залученість, та надає зворотний зв'язок керівнику. 

Важливі функції People Partner в умовах гібридного та віддаленого форматів роботи: 

🔸 двостороння комунікація (спеціаліст додатково проговорює та роз'яснює новини, рішення компанії, відповідає на питання, ділиться зворотним зв'язком);
🔸 зв'язок між компанією та співробітником;
🔸 дані та аналіз (робить опитування, збирає статистику);
🔸 кластерування по сенситивності (аналізує як люди по-різному відносяться до того чи іншої інформації, як реагують і на основі цього формує стратегію комунікації з кожним окремим співробітником);
🔸 роз’яснення (роз’яснює працівникам, що керівництво мало на увазі при тій чи іншій комунікації) ;
🔸 об’єднання (є нові співробітники або співробітники на віддаленій роботі, яким важко комунікувати. People Partner має допомогти керівнику підготувати зустріч для об’єднання команди (тімбілдінг, мітинг і т.д.).

🎯 Основні стратегічні компетенції People Partner мають бути в таких сферах, як: комунікація, побудова відносин, управління змінами, управління конфліктами, критичне та гнучке мислення.

People Partner не має підлеглих та не має адміністративних функцій. Він має підпорядковуватись HR-менеджеру та займатися вибудуванням внутрішніх зв'язків всередині певної команди, а не всього колективу в цілому
​​А ви знали, що завдяки регулярному піклуванню про фізичне та ментальне здоров’я на 72% підвищується продуктивність, завдяки медитаціям на 20% зменшується рівень професійного вигорання?

Щоб допомогти українцям впоратись з вигоранням, психологічним навантаженням, зниженням продуктивності та іншими негативними наслідками постійного стресу, компанія BetterMe спільно з Міністерством економіки України розробили "Програму підвищення продуктивності на роботі" 🤗

Вона містить добірку швидких тренувань на робочому місці, курс із профілактики вигоряння та аудіокурс для відновлення продуктивності. Приєднатися до програми можуть усі роботодавці України абсолютно безоплатно.

🧡 Для цього потрібно заповнити анкету на сайті BetterMe for Business і компанія надасть співробітникам безкоштовний доступ до застосунків BetterMe на 12 місяців.

Від себе ще хочемо порадити вам 7 цікавих додатків, які допоможуть зберегти здоров’я і підвищити концентрацію на роботі: 

🔆 Headspace допомагає боротися зі стресом і розфокусовуватися за допомогою експрес-медитацій.
🔆 Noisli забезпечує фонові звуки. Особливо корисний для тих, хто працює у шумних середовищах або мають проблеми з концентрацією.
🔆 Lumosity включає тести, які стимулюють когнітивні функції та пластику мозку.
🔆 Be Focused допомагає спланувати робочий час та проконтролювати свою успішність і концентрацію в порівнянні з іншими днями.
🔆 Engross – розширений таймер, де можна виставити собі час для роботи, налаштувати перерви і створити план. 
🔆 Flowstate – текстовий редактор, який видаляє текст. Єдиний спосіб врятувати працю – не відволікатися до завершення сесії.
🔆 Cold Turkey блокує всі ваші улюблені сайти, ігри та програми, щоб ви могли зосередитися на роботі
​​Рекрутинг для маркетингової агенції: як ефективно шукати кандидатів 🎯

Пошук персоналу в маркетингову чи рекламну агенцію – це задача із зірочкою. Адже вам необхідно знайти спеціаліста який має не лише достатню експертизу, але й зможе балансувати з-поміж великої кількості проєктів.

🧡 У статті ми розглянемо декілька порад, які допоможуть вам знайти ідеального маркетолога
​​Швидкість стає новим показником успіху у світі бізнесу. Вираз "Fast is New Big" змінює традиційні уявлення про розвиток, відкриваючи нові можливості та вимагаючи перегляду ролі HR Business Partner.
 
🧡 На вебінарі "HR BP: стратегічне партнерство та інноваційна парадигма «Fast is New Big" разом з Оксаною Оприско ми розкриємо головні аспекти ролі HR BP: як забезпечити стратегічну співпрацю (SBP концепт) та досягти високих результатів. Розберемось, як визначити основного клієнта та забезпечити взаємну користь.
 
8 лютого о 17:00 Реєстрація 

Теми:
🔸 Партнерство та очікування бізнесу від ролі HR BP
🔸 Стратегічне бізнес-партнерство (SBP концепт)
🔸 Визначення основного клієнта або "з ким співпрацювати?"
🔸 Fast is New Big – основні аспекти парадигми

💎 Спікерка: Оксана Оприско, HRD CHI Software. 13+ років в HR/Recruitment. Працювала в компаніях від 15 до 29 000 працівників
​​Перегляд фільмів – відмінний спосіб розслабитися, відпочити, але при цьому дізнатися щось нове і просто розширити кругозір.

Сьогодні хочемо подвлитись добіркою з 10 фільмів, що не тільки розважать, але й надихнуть та змотивують на звершення! 

🍿 Наяд / Nyad (2023)
У стрічці розповідають надзвичайну реальну історію спортсменки Діани Наяд, яка у віці 60 років за допомогою своєї найкращої подруги та тренера вирішує здійснити свою мрію: проплиcти 110 миль відкритим океаном від Куби до Флориди.

🍿 Схвильовані: Битва за Uber / Super Pumped: The Battle for Uber (2022)
Серіал, що розказує драматичну історію Тревіса Каланіка, який 2009 року став творцем всесвітньо відомого сервісу таксі Uber.

🍿 Поділ / Severance (2022)
Керівництво компанії Lumen Industries придумало новий спосіб контролювати повсякденну діяльність своїх співробітників — "процедуру поділу", що відокремлює робочі спогади від звичайних.

🍿 Внутрішня кухня / Cuisine interne (2022) 
Талановитий шеф-кухар, відчайдушно прагне домогтися визнання у своїй професії. Невпинний рух веде його через перешкоди, пошуки себе та навіть зовнішні конфлікти, що виливаються у незвичайну розплату.

🍿 Вибула / The Dropout (2022)
Засновано на реальній історії обдарованої студентки Стенфорда. Прагнучи зробити революцію у сфері охорони здоров'я, вона засновуює технологічну компанію, на яку чекають не тільки блискавичні злети, а й болючі падіння.

🍿 Це не спрацювало / WeCrashed (2022)
Фільм розповідає історію амбітного підприємця та його команди, які відкривають ідеальною казкову компанію в області нових технологій. Кажуть, що вони змінять світ, але чи зможуть вони це зробити?

🍿 Засновник / The Founder (2016)
Одного разу Рею Кроку, пропрацював комівояжером, надходить велике замовлення на мультиміксери від власників закладу швидкого харчування — братів МакДональдів, який змінить його життя раз і назавжди.

🍿 Закон ринку / La loi du marché (2015)
У п'ятдесятирічного Тьєррі, за плечима складне життя і він втомився від хронічного браку грошей. Але його взяли на роботу охоронцем супермаркету. Незабаром, він постане перед дилемою: обрати людяність і бути звільненим, або піддатися системі.

🍿 Джой / Joy (2015)
Фільм про молоду жінку, яка дуже рано стала мамою і тепер залишилася одна з дитиною і без грошей. Але дівчина бере все в свої руки і пройшовши через величезну кількість труднощів, стає найуспішнішим підприємцем країни.

🍿 Два дня, одна ночь / Deux jours, une nuit (2014)
Уявіть: ви повертаєтеся з лікарняного на роботу і несподівано дізнаєтесь, що вас звільнили. І ось що дивно, працювали ви добре, та й проблем з начальством чи колективом у вас ніколи не було… Чи так тільки здавалося?
​​За даними аналітики платформи OLX Робота, ринок праці продовжує розвиватись. У період з 24 лютого 2022 року до вересня 2023 року він відновився на 92% 📊

Які головні зміни відбулись у минулому році та які тенденції очікувати у 2024:

🔸 Заробітні плати зростають
Попит та кількість вакансій на професії «блакитних комірців» зріс на 113%. Відповідно змін зазнали й заробітні плати.

🔸 Інтеграція ШІ у робочі процеси
У високотехнологічних галузях з'являється зростаюча потреба у нових спеціальностях та кваліфікованих працівниках, які можуть ефективно інтегрувати штучний інтелект у робочі процеси.

🔸 Кадровий голод та високий дефіцит робочих спеціальностей
Рівень попиту на робітничі спеціальності на ринку праці залишається одним із найвищих, тож зростання за останній рік простежуємо у сфері виробництва. Наприклад, кількість вакансій в останній рік збільшилась на 145%.

🔸 Розширення та зростання ринку праці для неповнолітніх
Порівнюючи кількість пропозицій для кандидатів до 18 років у вересні 2021 та у січні 2023 неможливо не помітити суттєве зростання у 76 разів.

🔸 Найбільш перспективні сфери для роботи
За данними опитування 44% найперспективнішою сферою роботи в Україні вважають будівництво. Другу сходинку займають військові або правоохоронні спеціальності – 41%. IT-сфера посіла третє місце – 38%. Трошки меньше (36%) відзначили роздрібну торгівлю та продажі. Медицина/фармацевтика – 34%. Агробізнес – 30%. Закривають рейтинг також надважливі сфери — виробництво (28%) та освіта (20%).

🔸 Необхідність підвищення інклюзивності робочих місць
У 2024 році інклюзивність має стати одним з топпріоритетів для роботодавців і держави. У контексті російського вторгнення та наслідків війни, тисячі українців здобули статус осіб з інвалідністю. Й важливою задачею стає інтеграція цих груп населення у робочий процес.
​​Індекс eNPS показує наскільки лояльними є працівники компанії. Цей показник важливий не лише для HR, а й для загального успіху бізнесу. Давайте розглянемо кілька ключових факторів, що впливають на цей індекс, та можуть допомогти підвищити лояльність працівників:

🔸 Культура та атмосфера на робочому місці
Позитивна, підтримуюча атмосфера, відкритість та прозорість з боку керівництва - все це покращує взаємини та лояльність.

🔸 Винагороди та визнання
Справедлива компенсація, премії та нематеріальні заохочення (подяки, грамоти) демонструють, що компанія цінує своїх працівників.

🔸 Можливості для розвитку та кар'єрного зростання
Навчання, тренінги, підвищення кваліфікації, програми наставництва та можливості кар'єрного просування дуже цінуються працівниками.

🔸 Баланс між роботою та особистим життям
Гнучкий графік, можливість дистанційної роботи, оплачувані відпустки - це позитивно позначається на лояльності працівників.

🔸 Автономність та залученість
Коли працівники мають свободу дій та можливість брати участь в прийнятті рішень, це покращує взаємини з компанією.

Регулярний моніторинг eNPS дає уявлення про вплив цих та інших факторів і допомагає виявляти сфери, які потребують покращень. 

🧡 Якщо ви хочете детальніше розібратись у різниці між задоволеністю та залученістю; дізнатись які є причини низького eNPS та як підвищити лояльність працівників, то пропонуємо отримати запис воркшопу "Що впливає на eNPS та як підвищити лояльність працівників"

Сім головних принципів проведення опитування eNPS:

1️⃣ Анонімність. Гарантуйте анонімність опитуваних, щоб відповіді були щирими.
2️⃣ Регулярність. Проводьте опитування регулярно (щокварталу або 2 рази на рік) для відстеження динаміки.
3️⃣ Охоплення. Опитайте якомога більше працівників компанії для отримання репрезентативних даних.
4️⃣ Доступність. Забезпечте зручний доступ до опитування онлайн з різних пристроїв.
5️⃣ Інформування. Поясніть мету опитування, як будуть використані результати.
6️⃣ Зворотний зв'язок. Оприлюдюйте узагальнені результати опитування та заходи, прийняті за його підсумками.
7️⃣ Реагування. Використовуйте результати eNPS для виявлення проблемних моментів та вчасно впроваджуйте необхідні зміни.

Дотримання цих принципів забезпечить високу якість та корисність отриманих даних eNPS!
​​Ваш Level UP у карʼєрі HR!

Готові стати справжнім лідером в управлінні людськими ресурсами? Курс "HR Business Partner" – це ваш ключ до успіху! Розвивайте лідерські навички, необхідні для ефективного керування командою офлайн та онлайн.

Чому саме наш курс?

💎 Три блоки: Core Competincies, Hard Skills, Management Competencies for professional HRBP
💎 Три досвідчені викладачі, які допоможуть зрозуміти аспекти роботи під різним кутом
💎 Q&A сесія, щоб розібрати ваші кейси

Старт у березні
📌 Детальна програма

Варто пройти курс, якщо:

🔸 Переросли свою роль і прагнете розвиватись далі
🔸 Перейшли на посаду HR BP, але відчуваєте нестачу знань
🔸 Маєте практичні навички і хочете доповнити їх теоретичними знаннями
🔸 Єдиний HR в компанії і хочете приносити бізнесу більше користі

Тривалість навчання: 8 тижнів, двічі на тиждень 19:00-21:00
Записи занять залишаються у вас без обмежень в часі
​​Давно збирались покращити HR-процеси компанії? Хочете розробити внутрішню структуру, впровадити автоматизацію чи вирішити питання утримання кадрів?

Наш новий напрям HR-консалтингу допоможе у цьому!

Наші послуги охоплюють консультації послуги, навчання ваших команд та дбаємо про те, щоб ваш персонал був усім задоволений 😍

Що ми пропонуємо:

🔸 1:1 консультації для керівників, менеджерів та HR;
🔸 тренінги з управління персоналом на основі реальних кейсів;
🔸 тренінги, майстер-класи та воркшопи;
🔸 ретельний аналіз та аудит ваших поточних HR-практик;
🔸 практичні рекомендації та стратегії впровадження змін;
🔸 індивідуальна розробка HR-стратегії та процесів для досягнення ваших бізнес-цілей;
🔸 комплексна оцінка 360 для всебічного розуміння.

Що очікувати від консультацій?

💎 підвищений рівень управління персоналом;
💎 оптимізований підбір персоналу;
💎 розширення можливостей співробітників завдяки цілеспрямованому навчанню та розвитку;
💎 HR-стратегію, яка прискорює бізнес-успіх.

✍🏻 Напишіть нам, щоб розпочати трансформацію ваших HR-процесів вже сьогодні разом з HURMA HR Consulting!
​​Кращі компанії побудовані людьми, у яких не тільки хороші технічні навички, а й сильні soft skills. Чи можливо стоврити атмосферу, у якій працівники будуть розвивати “мʼякі” навички самостійно? 

🧡 На вебінарі "Soft skills еволюція: кейс DataArt" Юрій Юрченко поділиться шляхом побудови культури неперервного вдосконалення Soft-Skills у компанії DataArt. Разом ми знайдемо відповіді на довічні питання: кого тренувати, навіщо та яким чином, дізнаємось хто такі Team Spirit-и та відкриємо другу половину девізу "Hard-skills роблять нас професіоналами, …". 

15 лютого о 17:00 Реєстрація 

Теми:
🔸 Як побудувати культуру неперервного вдосконалення Soft-Skills
🔸 Три основи тренування: кого, навіщо та яким чином
🔸 Хто такі Team Spirit-и та яка їх роль

💎 Спікер: Юрій Юрченко, Leader of Global People Development в DataArt. Розробник за походженням, Team Lead за професією, тренер за покликанням. За 35 років в ІТ виконував усі існуючі та деякі ще неіснуючі на той час ролі. Має досвід роботи у більш ніж 20 ролях.
​​У той час як більшість компаній дотримуються типового графіку роботи, деякі знаходять великі переваги у роботі за графіком 9/80. Такий тип графіка передбачає більш тривалий робочий день, але натомість працівники отримують гарантовані два вихідних дні щомісяця.

🤩 Графік роботи 9/80 – це двотижневий графік, який розподіляє 80 робочих годин між дев'ятьма днями, як правило, що складається з восьми дев'ятигодинних днів, одного восьмигодинного дня та одного вихідного дня. Робочі години можна організувати таким чином, щоб мати повний вихідний день кожен другий тиждень або 4-годинний день щотижня.

Метою є підвищення продуктивності та залученості працівників, а також надання їм більшої рівноваги між роботою та особистим життям.

🗓️ Як працює графік роботи 9/80?

Компанії, які дотримуються цієї системи планування, як правило, розбивають тиждень на чотири дев'ятигодинні дні та один восьмигодинний день, який складається з двох чотиригодинних періодів Трошки заплутано, але тут можете завантажити темплейт, де все стає зрозуміло.

💎 Звісно, графік роботи 9/80 має як свої переваги, так і недоліки. Серед переваг – підвищена продуктивність, гнучкість, баланс між роботою та особистим життям та і взагалі цікаво спробувати щось нове!

Але треба зазначити, що такі графіки можуть не підходити для всіх роботодавців чи галузей. Деякі мають унікальні вимоги до планування або інші сценарії, які перешкоджають роботодавцям отримувати звичайні переваги такого графіка, наприклад:

📌 Тривалий робочий день. Додаткова година може створювати більше стресу і справляти більший вплив на працівників, ніж приносити користь.
📌 Понаднормова робота та зниження продуктивності. У деяких співробітників можуть виникати труднощі з управлінням роботою та зниження продуктивності під час додаткової години.
📌 Невеликі компанії можуть зіткнутися з труднощами розподілу вихідного дня та збільшення покриття робочиї процесів.

Кожному роботодавцеві та працівникові варто ретельно їх зважити, перш ніж приймати рішення про перехід на такий режим роботи. Головне – знайти оптимальний баланс між потребами бізнесу та потребами людей
​​Найкращий час опанувати омріяну професію – саме зараз 🤩 Приєднуйся до курсу "HR People Partner" від HURMA Academy!

Чому саме ми?

📚 Ґрунтовна база матеріалів. Матеріал лекцій створений на базі досліджень світових компаній, без "води"
💎 Реальний досвід. Спікер ділиться своїми кейсамі у роботі, щоб ви краще зрозуміли тонкощі та специфіку роботи HR PP.
🤝 Постійна підтримка. Живі зустрічі зі спікером та чат, де ви завжди можете поставити питання.
🏆 Підхід до навчання з різних сторін. У нас не просто начитка лекцій, а й інтерактивні завдання, корисні інструменти та розбір ваших кейсів.

🎯 Старт курсу 20 лютого
Реєстрація

Програма курсу:

🔸 Модуль 1: Ключові знання HR PP, що допоможуть сформувати довірливі відносини
🔸 Модуль 2: Участь HR PP в процесах найму та адаптації співробітників
🔸 Модуль 3: Інструменти успішної комунікації
🔸 Модуль 4: Лояльність та залученість талантів
🔸 Модуль 5: Розвиток та оцінка
🔸 Модуль 6: Участь в еxit interview

Експерт поділиться досвідом підвищення залученості, розробки гейміфікації, зниження плинності та збільшення лояльності.

Залишилось всього 4 місця!
​​Мотивація – запорука продуктивності компанії. І керівництво зацікавлене в тому, щоб стимулювати співробітників якомога краще!

Про методи мотивації співробітників ми вже писали, а сьогодні хочемо поділитись найбільш демотивуючими факторами, щоб ви знали "ворога в обличчя" 😎

🔸 Мікроменеджмент – надмірний контроль керівництва за кожним кроком підлеглих, недовіра до співробітників
🔸 Непотрібні та неефективні наради без конкретних рішень
🔸 Відсутність визнання з боку керівництва, ігнорування досягнень і заслуг працівників
🔸 Відсутність зворотного зв’язку та надання рекомендацій щодо вдосконалення
🔸 Брак перспектив кар’єрного зростання та розвитку
🔸 Перевантаженість роботою та нереалістичні терміни
🔸 Недружня атмосфера та конфлікти в колективі
🔸 Занизька заробітна плата, відсутність премій та винагород

Наостанок дамо декілька порад для підвищення мотивації в команді:

🎯 Впровадьте систему винагород не лише за індивідуальні результати, а й за командну роботу. Наприклад, якщо проект завершено вчасно завдяки злагодженій командній праці, бонус отримує вся команда.
🎯 Запровадити традицію відзначати успіхи разом: святкувати завершення великих проектів, досягнення командних цілей.
🎯 Влаштовуйте цікаві спільні івенти, квести, майстер-класи, які згуртують колектив і підвать лояльність до компанії.
🎯 Дбайте про дружню атмосферу в колективі, одразу вирішуйте конфлікти, не допускайте інтриг.
🎯 Впровадити гнучкий графік роботи та можливість для навчання. Це дозволить працівникам краще розподіляти робоче навантаження та відчувати свою цінність та значущість.
​​Основна мета HURMA — це зробити роботу HR та рекрутерів максимально комфортною та ефективною. Тому ми невпинно збираємо ваш зворотний зв’язок, проводимо дослідження, тестуємо новітні підходи й впроваджуємо найкращі практики у систему. Й січень не став виключенням!

🧡 Цього місяця ви вже можете побачити гнучкі налаштування Payroll, відчути покращення на сторінці "Кандидати" та насолодитися зручністю роботи з улюблених девайсів та багато іншого.

Більше про всі ці оновлення читайте у статті 👈

🤗 Запрошуємо вас безплатно "спробувати" HURMA!
Залишайте заявку та отримайте доступ до усіх функцій системи!

Заощаджуйте час та оптимізуйте найм за допомогою HURMA System!
​​Інтегральна динаміка – це концепція, яка описує взаємодію різних частин системи та їх вплив на її поведінку в цілому. Вона допомагає розуміти, як різні елементи взаємодіють між собою і як це впливає на загальний стан компанії.

Як покращити результати компанії, команд або співробітників HR може зрозуміти лише добре розібравшись в структурі компанії та всіх її особливостях.

🧡 На вебінарі Інтегральна динаміка. Еволюція корпоративної етики Христина Білоголовська розповість про різні типи організацій та лідерів. Поділиться, як змінюється роль HR в реаліях різних культур та кольорів організації.

22 лютого о 17:00 Реєстрація 

Теми:
🔸 Типи організацій, з якими нам доводиться працювати
🔸 Яким має бути лідер в організації, і чому нам завжди потрібен " червоний" кардинал
🔸 Роль HR в реаліях культур та кольорових організацій

💎 Спікерка: Христина Білоголовська, Senior HRBP Belkins. Має 6+ років досвіду в HR. MA in HR and OD in UCU Business School.
​​На фоні війни та скорочень все більше компаній задумуються над наймом працівників з інших країн. А якщо додати сюди ще проблематику гендерної нерівності, то робота HR суттєво можу ускладнитись через конфлікти всередині команд.

🧡 На вебінарі "Розбудова здорових крос-культурних комунікацій" спікерка розповість про зародження та парадигму расової дискримінації. Поговоримо про роль інклюзивності у бізнесі, робочому середовищі та стосунках у колективі. А також розберемо, чому ж так важливо впроваджувати D&I цінності. 

29 лютого о 17:00 Реєстрація 

Теми:
🔸 Історичне зведення
🔸 Культурний код як парадигма сприйняття іноземців 
🔸 Роль інклюзивності в бізнесі на прикладі проблематики робочого голоду 
🔸 Створення інклюзивного робочого середовища для HR та керівників
🔸 Впровадження цінностей серед колективу як запорука інклюзивних відносин 

💎 Спікер: Юлія Огієнко, HR Business Consultant. Вірить у формування, розвиток та динаміку команд через впровадження основ досліджень з галузі нейробіології, психології та історії.
​​Топ 5 HR-цілей на 2024 рік

Сучасні HR-фахівці є членами управлінської команди та їх основна мета – розробка стратегій з персоналу, які сприяють успіху організації. При плануванні ставте такі цілі, що призначені для покращення різних областей бізнесу, включаючи корпоративну культуру, планування та розвиток робочої сили, благополуччя співробітників та продуктивність.

🎯 Цифрова трансформація HR на основі даних

Це фундамент успіху в сучасному світі, та щоб досягти цього, потрібно:
👉 Впровадити процеси на основі даних. Це означає прийняття хмарних HR-рішень, налаштування збору точних даних про персонал та їх аналіз.
👉 Підвищити цифрову грамотність в HR: усі співробітники мають розуміти можливості технологій та вміти аналізувати дані про персонал.
👉 Потрібно розробити правила та процедури, щоб гарантувати захист персональної інформації працівників та клієнтів.

🎯 Інвестування у безперервний професійний розвиток

Щоб відповідати потребам сучасного ринку праці, компаніям варто:
👉 Закласти безперервне навчання в культуру організації. Потрібно розвивати не лише лідерів, а й усіх працівників через наставництво, стажування тощо.
👉 Стежити за поточними та майбутніми потребами в навичках, щоб своєчасно навчати команду.
👉 Перейти до найму за компетенціями, а не лише дипломами.
👉 Впровадити навчання з різноманітності та інклюзії, адже диверсифіковані колективи ефективніші.
👉 Розвивати лідерство в компанії, адже хороші керівники мотивують та надихають колектив.

🎯 Розробка програм добробуту та психічного здоров'я

Психічне здоров'я та добробут працівників є пріоритетом у 2024 році, адже рівень стресу та вигорання рекордно високий. Компанії мають:
👉 Створити психологічно безпечне середовище, де люди можуть бути собою та не боятися помилок.
👉 Запровадити гнучкі умови роботи. Гібридна модель дозволяє краще балансувати роботу та особисте життя, що знижує стрес.
👉 Розширити пільги з психічного здоров'я. Доступ до послуг психологів чи психотерапевтів має стати стандартом.

🎯 Побудова гнучких моделей роботи та залучення

У 2024 році гібридна модель роботи залишатиметься популярною. Хоч багато компаній намагаються повернути людей до офісів, дослідження свідчать, що люди продуктивніші та менше вигоряють, працюючи частково вдома. Тому компанії мають:
👉 Слухати, що найкраще підходить їхнім командам, а не нав'язувати жорсткі правила.
👉 Підтримувати зв'язок та почуття єдності в розподілених колективах через регулярні зустрічі та заходи.
👉 Потрібно надавати гнучкість та автономію, аби уникнути вигорання.

🎯 Стратегія управління змінами

В умовах економічної нестабільності компанії мають бути гнучкими, щоб вижити та процвітати. Для цього потрібно:
👉 Розбудовувати "гнучкість до змін", а не просто "управління змінами". Тобто вміти прогнозувати, розпізнавати та адаптуватися до постійних змін.
👉 Налаштувати потужну глобальну ІТ-інфраструктуру та канали комунікації між розподіленими командами.
👉 Бути терплячими та прозорими з працівниками. Пояснювати причини змін у бізнесі та ролі кожного у досягненні цілей.
👉 Планувати гнучку робочу силу, інвестувати у фрілансерів, консультантів та постійне навчання персоналу.

І найголовніше: успіх залежить від людей, тому HR-цілі мають бути людиноцентричними.
Почнемо зі статистики:

📈 У середньому людина витрачає близько 5 років свого життя, сидячи на зустрічах
📈 Більше ніж у 70% фахівців уривається терпець вже після 30 хвилин мітингу
📈 47% працівників вважають зустрічі головними витратами часу на робочому місці

У сучасному швидкому бізнес-світі зустрічі є важливою складовою зростання організації та ефективного прийняття рішень. Однак надмірні або непродуктивні зустрічі можуть призвести до втрати часу та ресурсів. Сьогодні дамо 8 порад, як зробити ваші зустрічі ефективнішими:

📩 Надсилайте порядок денний та мету заздалегідь
Перш ніж скликати зустріч, чітко визначте її мету та порядок денний. Інформуйте учасників про мету зустрічі завчасно, щоб вони встигли підготуватися.

⏱️ Встановіть часові рамки
Виділіть час на кожен пункт та стежте за дотриманням часових рамок, щоб тримати зустріч у заданому напрямку.

💡 Запрошуйте лише ключових людей
Варто запрошувати лише тих учасників, чия присутність дійсно необхідна для досягнення мети. Не варто запрошувати всіх підряд "на всяк випадок". Чим більше учасників, тим складніше управляти процесом і досягти конструктивної дискусії.

♻️ Використовуйте інструменти фасилітації
Застосовуйте групові вправи та інші інструменти фасилітації для активізації учасників (мозковий штурм, коло ідей, mind-mapping та ін.). Відзначайте проміжні результати та досягнення для мотивації учасників.

🗂️ Делегуйте повноваження учасникам
Надайте учасникам повноваження відповідати, пропонувати ідеї та брати відповідальність за завдання.

🎯 Підбивайте підсумки
В кінці зустрічі підбийте підсумки та озвучте наступні кроки і завдання для кожного учасника.

📝 Отримуйте зворотний зв'язок
Після зустрічі запитуйте в учасників зворотний зв'язок щодо ефективності зустрічі та ідеї з покращення на майбутнє.

📣 Залучіть підтримку топ-менеджменту
Заручіться підтримкою топ-менеджменту для впровадження змін у форматі зустрічей. Базуйте дискусії на корпоративних цінностях.

Дотримання цих порад сприятиме проведенню продуктивних та ефективних зустрічей вашої команди. Регулярно вдосконалюйте формат зустрічей для досягнення найкращих результатів!
​​​​​​🧡 Запрошуємо на peer-to-peer "Оцінка та розвиток менеджерів"

Переваги формату peer-to-peer: ви можете звернутись до групи із запитом і отримати погляди на ситуацію під різними кутами та почути різноманітні варіанти рішень.  

Як ми його проводимо: запрошуємо досвідчених експертів на зустрічі, щоб вони були більш насиченими; назначаємо теми зустрічей. Тема, яку хочемо дослідити 21 лютого – "Оцінка та розвиток менеджерів".

💎 Запрошений експерт: Станіслав Омельченко, HR Consultant  

Як проходять зустрічі: 
👉 Знайомство та озвучення запитів та голосування. Ви можете долучитись маючи запит або щоб просто обмінятись досвідом з колегами 
👉 Після озвучення запитів від усіх бажаючих шляхом голосування група обирає тільки 2, які розбиратимуть сьогодні 
👉 Розбір двох запитів. 2 кола на кожен запит, під час першого є можливість уточнити всі деталі, які вас цікавлять, під час другого поділитись, що ви робили б на місці цієї людини  

Коли: 21 лютого, 18:00-20:00  
Забронювати місце в групі  

💸 Вартість: 400 гривень.  
🎁 Для учасників HURMA Community – безплатно
​​Опитування понад 80 000 респондентів, опубліковане у звіті OfficeVibe's 2023 Employee Experience Report про досвід співробітників за 2023 рік, показало, що команди з гарною комунікацією та співпрацею мають на 75% нижчий рівень плинності кадрів, ніж команди з поганою комунікацією та співпрацею. 

Як створити позитивний досвід та згуртовувати команди в умовах віддаленої роботи та географічно розділених команд:   

🔆 Заохочуйте благодійність
Благодійність — добрі справи завжди об'єднують, а також дарують людям відчуття важливості власних цінностей, місії та сенсу життя.    
Це може бути підтримка ЗСУ та волонтерів, донорство крові, допомога дитячим будинкам, акції для безпритульних тварин або по захисту навколишнього середовища.    

🎓 Підтримуйте обмін знаннями 
Організовуйте регулярні вебінари для колег на різні тематики від зовнішніх та внутрішніх спікерів. Наприклад, з психологами, фінансовими консультантами, лікарями. Тай самі колеги з задоволенням беруть участь в таких заходах та діляться корисною інформацією та знаннями.

🎯 Знайомте колег ближче один з одним через цікаві історії 
Час від часу публікуйте підбірки різних інтерв'ю та фактів про ваших колег. Це можуть бути й історії успіху, розвитку кар'єри, а ще — інтерв'ю зі спеціалістами, що працюють 5, 10, 15 років в компанії зі згадками про перший робочий день, співбесіду тощо.    

🥇 Створюйте командні змагання
Наразі, на ринку є багато якісних провайдерів по організації подібних активностей, але й без бюджету реально організувати подібну гру, наприклад, до Дня Незалежності України можна провести для команди квіз-вікторину із цікавими питаннями по історії, культурі, географії та українській мові.    

🎨 Об'єднайте команду тематичними флешмобами
Флешмоби та челенджи — ще одна невеличка активність, яка може зацікавити колег та не потребує бюджету. Мотивуйте колег ділитися фотографіями на День вишиванки або День прапора, організуйте марафон або групові заняття спортом.    
    
🏆 Запровадьте корпоративну премія та номінації 
Визначте категорії, які відповідають вашим цінностям та цілям, наприклад: «Найкращий командний гравець», «Лідер року», «Інноватор року» або «Відкриття року». Придумайте цікаву назву для премії, яка буде відображати вашу корпоративну культуру та цінності компанії.

🎉 Зберіться офлайн
Звісно, якщо у вас є можливість збирати команду або хоча б її частину в одному місці разом, то організуйте турнір з настільного тенісу, боулінгу або шахів; групові тренування на свіжому повітрі або в залі; запропонуйте висадку дерев або візити до притулку для тварин; майстер-класи з малювання, виготовлення свічок або чайну церемонію; організуйте подорожі, походи та екскурсії, пішохідні квести.

А у вас є цікаві ідеї для згуртування команд? Давайте обговоримо 🤗
2025/07/04 18:08:01
Back to Top
HTML Embed Code: