Telegram Web Link
​​Як HR-у побудувати правильні стосунки з менеджментом? Думки директора 💬

Важливих факторів, що сприяють успіху організації, можна назвати безліч. Одним із факторів, що здебільшого живуть в тіні, є ефективна співпраця HR-відділу з менеджментом компанії.

У сучасному бізнес-середовищі така взаємодія гарантує правильне управління персоналом, залучення та утримання талановитих працівників і створення продуктивної робочої атмосфери. 

Сьогодні розкажемо про те, як HR-ам знайти підхід до менеджменту та дослухатися до запитів компанії 👈
​​Кожного тижня HURMA проводить благодійні вебінари. Хочемо подякувати кожному, хто долучається до них і продовжує донатити на потреби військових. 

🧡 В цій добірці ми зібрали топ-3 вебінари за перші півроку 2023, що набрали найбільше переглядів та ваших реакцій

🥉 Compensation & Benefits
Ольга Олепір, сертифікований спеціаліст по напрямкам Strategic HR-leadership, Organizational development, поділилась досвідом впровадження Total Reward System з урахування різних факторів.

🥈 Інтервʼюер – окрема роль рекрутера
З Валерією Стрельчиною поговорили про те, які навички рекрутера сприятимуть успішному проведенню інтервʼю, як збирати інформацію у різних співрозмовників, і як не піддатися викривленням та стереотипам в аналізі відповідей.

🥇 Вплив корпоративної культури на вигорання співробітників
Павло Маркасьян, сертифікований коуч, що має досвід роботи HR в США та великих міжнародних компаніях, розповів як завдяки корпоративній культурі знизити ризик вигорання співробітників.

Обовʼязково перегляньте, щоб бути в курсі найактуальніших тем!
​​Total Rewards - це концепція, що охоплює широкий спектр винагород та переваг для співробітників організації. Але впровадження системи Total Rewards - це задача з зірочкою для будь-якого спеціаліста. 

🧡 Запрошуємо на відкритий урок "Типові помилки при впровадженні Total Rewards", де поговоримо про те, які підводні камені очікують HR на шляху розробки і впровадження системного підходу до винагороди? Яких помилок допускається більшість? Чи можна їх уникнути?

 3 серпня о 18:00
Реєстрація 

Теми:
🔸 Етапи розробки стратегії Total Rewards
🔸 Типові помилки на кожному з етапів
🔸 Як їх уникнути
🔸 Як полегшити собі розробку системи Total Rewards
🔸 Q&A

💎 Спікер: Ольга Олепір, СОО в ІТ блокчейн компанії Blaze tech. 15 років досвіду в HR, 10 з яких на керівних посадах. Сертифікований спеціаліст по напрямках Strategic HR-leadership, Organizational development, C&B та DEIB. Сертифікований коуч ICF. Практичний досвід з розробки Total Rewards стратегії, моделей компетенцій, skills matrix
​​Багато українських компаній, які через повномасштабну війну релокували свій бізнес до Європи, зараз шукають там спеціалістів. Це означає, що HR-фахівці мають бути готовими до співпраці з крос-культурними командами, а для цього вкрай необхідно володіти англійською мовою 🇬🇧

Вміння проводити 1:1 інтерв'ю англійською є важливою навичкою для HR-фахівців у нашому сучасному багатомовному та глобальному середовищі. Вони можуть успішно взаємодіяти з різними культурами, встановлювати ефективну комунікацію у крос-культурному оточенні та будувати успішні міжнародні команди!

Поспілкувались з Solid English School та підготували для вас декілька порад для проведення 1:1 на інгліші 👈
​​6 видів рев’ю, які варто впровадити у вашій компанії 🧡

Рев’ю – це не лише про можливе підвищення. Це також про усвідомлення, чого вже досягнув працівник та на що він або вона ще здатні. Саме під час рев’ю можливо з’ясувати, як далі рухатися співробітнику, чого навчатися та над чим працювати.

Сьогодні ми вам розповімо про те, якими бувають рев’ю, та як їх правильно проводити 👈

P.S. Функціонал HURMA дає можливість зекономити до 60 годин щомісячно, які ви можете витратити на більш стратегічні та креативні завдання, як-от покращення комунікацій в команді, створення більш комфортної робочої атмосфери, організація подій тощо
​​Чи здатна ваша команда долати труднощі? Чи може вона стати ефективнішою, коли обставини стають все більш несприятливими? Чи вміє ваш колектив адаптуватися до змін і досягати успіху в умовах нестабільності?

Відповіді на ці питання можуть визначити рівень життєстійкості в вашій команді 🤗

Навички резильєнтності — це здатність справлятися зі стресом, негараздами та змінами в позитивний і конструктивний спосіб. Вони є надзвичайно важливими для добробуту та продуктивності команд, особливо в часи невизначеності та потрясінь.

Розповідаємо, як розвивати культуру життєстійкості у команді, застосовуючи деякі практичні стратегії та інструменти 👈
​​Кожна компанія обирає ту корпоративну культуру, яка близька його засновникам та працівникам. I якщо ваш працівник при потраплянні в компанію бачить розбіжності в цінностях, про які йому говорили при найманні, якщо він помічає асинхрон в діях компанії, працює в оточенні токсичних працівників та керівників чи помічає невідповідний стиль лідерства, це все може призвести до його вигорання.

Як корпоративна культура впливає на життя працівників та самої компанії; які можуть бути причини вигорання та як цьому запобігти розказали у статті 👈

🧡 А для того, щоб проаналізувати стан компанії або відстежувати прогрес, важливо використовувати опитування. Наприклад, у системі HURMA за замовчуванням вже є все необхідне для швидкого запуску eNPS і Q12 – золотого стандарту всіх компаній, що розвиваються!
​​Ми так давно з вами не бачились... Тому вирішили виправити це та запросити вас на HURMA Power Hours – оффлайн захід для HR та рекрутерів 🧡

🎯 Коли: 15 серпня, 19.00-21.00
📍 Де: Київ, неподалік метро Олімпійська
▶️ Формат: 6 виступів по 15 хвилин, кава-брейк, нетворкінг

Реєстрація https://bit.ly/3NZyRLE

Будемо дуже раді бачити вас: розвіртуалізуватись, поспілкуватись та разом дізнатись багато корисного та цікавого!

👉 Блок 1. Empathy in Talent Development:емпатія у розвитку талантів – турбота, ріст та успіх

🔸 Психологічна безпека як основа інклюзивного менеджменту
🔸 Особливості роботи з ВПО
🔸 Практика для покращення свого стану

👉 Блок 2. Growing Talent:розвиток та збереження талантів

🔸 Токсичні співробітники: залишити неможна звільнити
🔸 Компетенції
🔸 Як допомогти маленьким зірочкам стати справжніми зірками

💎 Спікери: Ольга Новикова, Founder та СЕО, MoreThan. Максим Дьомен - HRG, ЧЕКДОМ. Світлана Куценко - Директор Всеукраїнського фонду захисту життя. Юліко Бадер - HR-коуч та бізнес-психолог. Ольга Олепір - СОО, Blaze.tech. Ірина Лісовська - Засновниця спільноти Recruiters TechCamp
​​На сучасному ринку представлено безліч систем для рекрутингу, однак як переконатися, що він правильний? Слідуйте цим порадам, аби впевнитися в тому, що ви обрали правильну ATS:

🔸 Проведіть оцінку власних потреб
Зрозумійте, які функції системи ви взагалі хотіли б використовувати. Це можуть бути певні (або всі) етапи рекрутингу, листування з кандидатами, аналітика ефективності рекрутингу, масовий найм тощо.

🔸 Зверніть увагу на інтеграції
Без потрібних інтеграцій придбана вами ATS виявиться грошима на вітер. Переконайтеся, що система пропонує усі інтеграції з потрібними вам інструментами, соціальними мережами та job-порталами, якими ви весь час користуєтеся. 

🔸 Протестуйте пробну версію до придбання
Проведіть тест-драйв кожної системи, що припала вам до душі, аби обрати найкращу програму для вас. Найкраща ATS система – це саме та, яка підходить саме вашій компанії найбільше.

🔸 Поспілкуйтеся з іншими фахівцями
Спільнота HR-ів та рекрутерів чи не найсильніша спільнота у корпоративному всесвіті. Тут можна знайти багато порад та лайфхаків, які заощадять вам час, сили та гроші. Спитайте інших спеціалістів про приклади ATS систем, які використовують вони – так ви дізнаєтеся, які системи дійсно цінуються іншими. 

🔸 Завжди дбайте про безпеку себе та інших
Обрана система має бути звіром у світі безпеки, адже ви довірятимете їй не лише дані компанії, але і дані безлічі кандидатів. ATS має бути захищена від хакерських атак і всіх можливих зламів та зливів і мати закритий доступ до даних інших.

🧡 Безпека – головний запит клієнтів при виборі HRM-системи. І HURMA System задовольняє його повністю!
​​Наставництво в компанії - марна трата ресурсу чи шлях до покращення колаборації серед команд? Навіщо компаніям взагалі програми менторства та з якими викликами точно доведеться зустрітись?

🧡  Запрошуємо на вебінар "Як побудувати програму менторства? Кейс MacPaw – ShareIt", де Альона Медведєва (Learning and Development Specialist в MacPaw) поділиться власним досвідом запуску програми менторства в компанії, розкаже про виклики, цілі та задачі, що постали перед L&D командою. 

10 серпня, о 17:00
Реєстрація

Теми
🔸 Трішки історії, офіційної статистики та трендів в навчанні
🔸 Досвід запуску програми в MacPaw – передумови, підготовка, запуск, підтримка
🔸 Виклики та як з ними працювати за допомогою колаборацій, підтримки opinion leaders та lead by example
🔸 А що далі? Висновки/плани/наступні кроки
​​Піклування про ментальне здоров’я стало одним з головним трендів, які виникли на початку пандемії, і він залишається як ніколи актуальним і в 2023 році 🎯

Одним з найбільших впливів на наше самопочуття є робота, адже саме наші успіхи і невдачі на робочому місці часто є причиною стресу, смутку, піднесеного настрою та інших емоційних станів.

😍 Сьогодні ми розповімо про те, чому ментальне здоров’я працівників є правильною інвестицію для компаній, і як саме HR-менеджери можуть допомогти співробітникам подбати про своє емоційне благополуччя.

Попіклуйтеся про співробітників разом з системою HURMA!

Головна ціль системи – це допомогти HR-менеджерам та рекрутерам знайти правильний підхід до кожної людини, з якою вони працюють. Саме тому ми створили функціонал, який відстежує настрій кожного працівника та надає вам інформацію про це. Користуючись системою, ви краще розумітимете своїх працівників та як вони почуваються саме зараз 🧡 Дозвольте HURMA подбати про вас та вашу команду!
​​Стратегічні сесії допомагають організаціям стати більш орієнтованими на майбутнє, узгодженими та готовими до викликів. Як HR може допомогти досягненню успіху в довгостроковій перспективі?

🧡  Запрошуємо на вібінар "Ефективна стратегічна сесія: як HR впливає на процес і результат", де разом зі спікером розглянемо основні завдання HR під час стратегічного планування: підготовку до сесії, залучення зацікавлених сторін і підтримку впровадження стратегій. 

17 серпня о 17:00
Реєстрація

Теми:
🔸 важливість стратегічних рішень та виклики під час впровадження,
🔸 основні завдання та зони відповідальності HR під час стратегічних сесій,
🔸 підготовка, визначення цілей та залучення зацікавлених сторін,
🔸 підтримка впровадження стратегій після сесії: метрики та інструменти для вимірювання (оцінки) успішності

💎 Спікер: Світлана Каширіна, HR Generalist в IT-компанії «IdeaInYou». Понад 3 роки досвіду в сфері управління персоналом та 5 років успішного досвіду в сфері маркетингу. 10+ організованих і проведених стратегічних сесій на посаді Marketing Strategist і 3+ стратегічні сесії - учасник зі сторони людського ресурсу
​​Перформанс рев’ю – це або те, що змушує стресувати ваших співробітників, або ж те, що викликає у них позитивні емоції та навіть натхнення.

Це відносно новий тренд у світі управління персоналом, який досі не всі змогли опанувати, однак саме від нього доволі часто залежить те, як далі розвиватиметься працівник компанії. 

🧡 Сьогодні ми спробуємо розставити всі крапки над “і” та розповісти вам трохи більше про те, що таке перформанс рев’ю та як вдосконалити його так, аби кожна зустріч з працівником мала лише позитивний вплив
​​🧡 Оновлення HURMA ― інтеграція з календарем Microsoft Outlook, круті оновлення в картці кандидата та багато іншого

HURMA продовжує зростати і вдосконалюватися, пропонуючи декілька вражаючих інновацій, які покращать вашу продуктивність і допоможуть заощадити більше часу.

Нові зміни в HURMA дозволяють ефективніше шукати кандидатів та краще задовольняти потреби вашої команди, роблячи процес ще більш зручним 🤗

Замовити тестовий період HURMA System 👈
Кожен HR-спеціаліст знає, наскільки важливий постійний розвиток та навчання 🏆

Сьогодні хочемо влаштувати вікторину на тему “Корпоративна культура”, щоб ви перевірили себе і зрозуміли, на що варто звернути увагу.

Готові? Тоді поїхали! 🤗
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Про який тип корпоративної культури йдеться? Ця культура притаманна компаніям, в яких продукт або послуга талантоцентрична
Anonymous Quiz
70%
Культура турботи
6%
Культура безпеки
24%
Культура авторитету
Яка з перелічених характеристик НЕ є складовою корпоративної культури?
Anonymous Quiz
46%
Лідерство
52%
Бенефіти
2%
Комунікація
2025/07/06 12:42:01
Back to Top
HTML Embed Code: