Telegram Web Link
Все було вірно? Якщо ні, то запрошуємо на прикладний онлайн інтенсив “Корпоративна культура та залученість персоналу”!

🧡 Він стартує вже дуже скоро – 29 серпня!

Розберемо такі теми:
🔸 Корпоративна культура та цінності
🔸 Оцінка та впровадження корпоративної культури
🔸 Залученість співробітників
🔸 Звʼязок залученості та корпоративної культури

Забронювати місце - https://bit.ly/47uiXSy

🎁 До кожного з занять ви отримаєте бонусний матеріал, який зможете використати на практиці
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
​​🏆 5 порад для підвищення лояльності співробітника

Лояльність — параметр, який складно спрогнозувати та уніфікувати. Втім, існують способи, які спрацьовують у більшості компаній.

🔸 Цікавтесь думкою працівника
Реалізація може виглядати по-різному. Це може бути регулярне опитування про умови роботи та рівень задоволеності співробітників. Чи участь в обговоренні питань, які безпосередньо стосуються персоналу: розмір пільг, формат бонусів, спосіб організації робочого простору тощо. 

🔸 Будьте відкритими до команди
Відкритість — маст хев, який має інтегрувати кожен очільник команди. Переконайтесь, що ви повністю та коректно сформулювали й донесли до підлеглих свої очікування та правила.

🔸 Створіть умови для професійного зростання
Важливо зрозуміти, чого людина очікує від роботи, на яке зростання розраховує. Й проілюструвати, яким саме чином та діями можна цього досягти.

🔸 Будьте гнучкими в роботі
Коли співробітники задоволені гнучкістю графіку, вони почуваються щасливими (звіт LinkedInʼ22) Гнучкість потрібна, але для кожної компанії вона може виглядати по-різному. Спробуйте різні варіанти й залиште оптимальні.

🔸 Заохочуйте спілкування в колективі
Існує кореляція між кількістю звільнень та якістю спілкування: чим менше у людей живого контакту, тим частіше вони звільняються. Збільшіть кількість живого контакту, ініціюйте корпоративні заходи, стимулюйте спілкування співробітників поза робочим місцем.
​​Огляд HURMA - системи для автоматизації HR та рекрутинг процесів

Автоматизація HR-процесів та рекрутингу не тільки полегшує та прискорює роботу HR-фахівців, але й забезпечує кращі умови для розвитку та залученню талантів, що сприяє зростанню ефективності та конкурентоспроможності компанії!

Тож, що ви отримуєте при впроваждені HRM/ATS? Перелічимо найголовніше:

🔸 Вивільнення час та підвищення ефективності при виконанні рутинних задач, таких як обробка документів, розсилка листів, планування інтерв'ю.
🔸 Точність та уникнення помилок, що є особливо важливим при роботі з персональною інформацією співробітників та кандидатів.
🔸 Зменшення витрат. На перший погляд автоматизація може здатися витратною, але на довгостроковий період вона може значно зекономити гроші на ресурсах та часі.
🔸 Аналітика та звітність, що дозволяє приймати більш обґрунтовані рішення щодо розвитку команди.
🔸 Збереження даних та легкий спосіб отримати необхідні дані про співробітників, історії їхнього розвитку, робочого досвіду тощо.
🔸 Поліпшення взаємодії та прозорість HR-процесів та рекрутингу.

🎥 Підготували для вас відео, де ви можете ознайомитись з системою HURMA та переконатись, що підвищення ефективності, заощадження витрат, мінімізація ризиків – це все про HURMA 🧡

Маленька порада: в налаштуваннях до відео ви можете змінити швидкість відтворювання 😉
​​Побудова матриці компетенцій ✍🏻

Матриця компетенцій – це інструмент, де професійні якості співробітників оцінюються та класифікуються для визначення їхнього рівня володіння різними навичками та знаннями. Процес її побудови включає такі кроки:

🔸 Визначення ключових компетенцій та рівнів володіння ними
Визначте основні компетенції, необхідні для успішного виконання роботи на конкретній посаді. Далі розділіть кожну компетенцію на рівні володіння, визначте критерії та опис кожного рівня, щоб оцінити володіння співробітником кожної компетенції.

🔸 Оцінка співробітників
Проведіть оцінку кожного співробітника на основі певних критеріїв кожної компетенції. Зазвичай це робиться за допомогою опитувань: самооцінки працівників та оцінок керівників чи колег.

🔸 Заповнення матриці
Створіть таблицю з компетенціями у заголовках стовпців та іменами співробітників у рядках. Заповніть комірки матриці оцінками володіння кожною компетенцією кожного співробітника.

🔸 Аналіз результатів та розробка планів розвитку
Проаналізуйте результати, щоб визначити сильні та слабкі сторони кожного співробітника та команди загалом. На основі аналізу результатів розробіть персоналізовані плани розвитку кожного співробітника, щоб допомогти їм підвищити рівень володіння потрібними компетенціями.

🔸 Постійне оновлення
Матриця компетенцій є динамічним інструментом, і її слід періодично оновлювати відповідно до змін в організації, зростання співробітників і вимог ролей, що змінюються.

Зверніть увагу на те, що успішна реалізація матриці компетенцій вимагає підтримки керівництва та активної участі співробітників. Це допомагає забезпечити адекватну оцінку компетенцій та ефективний розвиток персоналу
​​One-to-one зустрічі допомагають побудувати відносини довіри, визначати цілі та пріоритети, допомагають вирішувати проблеми та підвищувати продуктивність. Це один із найкращих способів побудувати сильну команду та допомогти своїм підлеглим досягти успіху!

​​🧡 Запрошуємо вас на практичний онлайн інтенсив «One-to-one мітинги в роботі HR»!

На курсі ви дізнаєтесь чи може HR проводити one-to-one з усіма і як часто це треба робити; попрактикуєтесь проводити 1-to-1 зі своїми колегами; знайомитесь з варіантами впровадження 1-to-1 як системи та опрацюєте реальні кейси.

Старт 14 вересня

Програма інтенсиву:
🔸 One-to-one в роботі HR
🔸 Плюси і обмеження 1-2-1
🔸 З чого почати мітинги в HR-напрямку
🔸 Як працювати з проблемою
🔸 One-to-one як система
🔸 Впровадження з елементами геймифікації
🔸 Факапи у оne-to-one
🔸 Співробітники, як індикатор проблем
🔸 How to deal with fuckups?

🧡 Тривалість навчання 2 тижні
📝 Записи залишаться у вас без обмежень в часі
💎 Вартість від 165$, можна оплатити частинам
​​Впровадження автоматизації від А до Я 🎯

Перш ніж розпочати цей процес, важливо усвідомити, з яких кроків він складається і чи необхідно будь-які з них адаптувати до особливостей вашої компанії. Розглянемо основні етапи:

🔸 Визначення цілей і завдань
Визначте, що організація хоче досягти через впровадження HRIS/ATS. Це може бути зменшення навантаження на працівників, автоматизація процесів, мінімізація витрат та ризиків тощо.

🔸 Оцінка варіантів
Дослідіть та оцініть різні варіанти HRIS/ATS, щоб знайти саме той, який найкраще відповідає потребам організації. Присвятіть цьому кроку достатньо часу, аби вберегти компанію від зайвих затрат. 

🔸 Планування міграції даних
Визначте, які існуючі дані про персонал будуть перенесені до нової HRIS/ATS, а які ви не будете включати до нової системи. 

🔸 Розробка плану проєкту
Створіть детальний план, який описує обсяг проєкту, терміни виконання, бюджет та ресурси, необхідні для виконання. Включіть всі важливі деталі до плану, однак уникайте зайвої деталізації, яка лише збиватиме з пантелику. 

🔸 Конфігурація
Налаштуйте HRIS/ATS, щоб система відповідала потребам організації, включаючи налаштування облікових записів користувачів та їхніх ролей, визначення робочих процесів, відповідність місцевим законам і так далі. 

🔸 Тестування
Перш ніж розпочинати роботу з програмою, проведіть повне тестування HRIS/ATS, щоб переконатися, що вона працює як очікувалося та є повністю функціональною.

🔸 Навчання користувачів
Надайте навчання співробітникам відділу управління персоналом та іншим майбутнім користувачам. Для цього ви можете організувати онлайн-зустрічі або записати навчальний відеокурс.

🔸 Запуск
Повністю впровадьте HRIS/ATS та переконайтеся, що вона працює саме так, як ви очікували.
​​Чи знаєте ви, якими якостями має володіти HR BP, щоб стати успішним? Пропонуємо розібратись з цим питанням доволі цікавим способом - через приклади з кіно! 

🧡 Запрошуємо вас на семінар «HR-функція у кіно: якості HRBP»

Коли? 31 серпня, о 18:00-19:30

🎤 Спікерка: Анна Філатова - корпоративний психолог, тренер, профайлер. Має понад 9 років досвіду у сфері HR, 5 років у власній практиці психологом та 8 років спільно у науці та викладанні.

💰 Вартість: 400 грн.
Шкала щастя eNPS 😍

Індекс eNPS застосовується багатьма компаніями та застосовується в різних підходах до вимірювання задоволеності співробітників.

Ставимо лише одне запитання: “З якою ймовірністю від 0 до 10 ви порекомендуєте свою компанію як місце роботи друзям та знайомим?” та ділимо співробітників на три категорії:

🤩 Промоутери (9 або 10 балів): ентузіасти, які з задоволенням рекламують компанію
🤗 Пасивні (7 або 8): загалом вони задоволені роботою, але не настільки, щоб залучати до неї близьких людей
😠 Критики (0 до 6): створюють основну частку негативних коментарів про компанію та роботу в ній

Іноді додають друге відкрите запитаннями, що дозволяє співробітникам висловити свою думку щодо оцінки та можливих поліпшень. Наприклад:

Чому ви дали саме таку оцінку
Що б ви запропонували покращити у компанії
Що могло б вплинути на зміну вашої оцінки

Ідеальний eNPS

Середнє значення показника у більшості компаній близько 10, тобто кількість промоутерів у них лише трохи перевищує кількість критиків. Лідери компанії мають показник 60 і вище. Цілком точно не варто опускати руки, якщо ваш показник виявився низьким. Навпаки, такі дані говорять про чудові можливості для покращення.

Як провести опитування eNPS у HURMA 🧡

У нашій системі передбачено повноцінний функціонал для опитувань, які налаштовуються та запускаються максимально швидко. Кожен співробітник отримує повідомлення про опитивання eNPS у системі, а також у Slack і Telegram.

Після закінчення опитування HR можуть проаналізувати всі дані і створити звіт. Інформація про всі минулі опитування зберігатиметься в системі, що спрощує порівняння результатів за різні періоди часу та дозволяє відразу знайти та вирішити проблему.

Заповнюйте заявку на нашому сайті та отримайте безплатний пробний доступ до системи 👈
​​В останні роки все більше компаній зіткнулися з проблемою раптових та частих звільнень, які стаються ніби на порожньому місці. Але чи справді це так? Чому таке явище, як висока плинність кадрів, стає все більш поширеною?

🧡 Сьогодні ми розповімо вам про коефіцієнт плинності кадрів та як використати цей показник для приваблення та утримання найкращих фахівців.

Саме цей коефіцієнт може вплинути на важливі рішення про зміни в компанії, адже якщо це значення є незадовільним, це може свідчити про внутрішні проблеми та потенційну небезпеку для бізнесу!
​​Сьогодні по-особливому святковий день, адже наша країна відзначає 32 річницю з відновлення своєї незалежності! 🇺🇦

Впевнені, що кожному є чим завдячувати Батьківщині, і нам як українській компанії також. А, як відомо, про свої почуття треба говорити голосно.

🧡 Сподіваємось, цей день стане чудовим нагадуванням підтримувати та поширювати українське, а також сказати дякую нашим захисникам будь-яким донатом.

Разом ми непереможні! Вітаємо зі святом, Україно!
​​Якщо ви хочете підвищити залученість, знизити плинність та збільшити лояльність співробітників у вашій компанії, запрошуємо на прикладний онлайн інтенсив "Корпоративна культура та залученість персоналу" 🧡 

Розберемо такі теми: 
🔸 Корпоративна культура та цінності 
🔸 Оцінка та впровадження корпоративної культури 
🔸 Залученість співробітників 
🔸 Звʼязок залученості та корпоративної культури 

 Старт 29 серпня

Експерт поділиться власним досвідом
👉 Підвищення залученості (індекс зріс з 3,8 до 4,5 з 5 можливих)  
👉 Зниження плинності (знизилась з 45% до 23%) 
👉 Розробки внутрішньої програми гейміфікації 
👉 Збільшення лояльності (індекс eNPS зріс з +30 до +69)
​​Корпоративні подарунки – це чудовий спосіб показати співробітникам свою повагу та визнання їхнього внеску в компанію. Такі маленьки знаки уваги можуть допомогти створити позитивний робочий клімат та зміцнити корпоративну культуру.

Є багато різних типів корпоративних подарунків і всі вони повинні бути приємними, корисними та цінними для співробітників. Що це може бути?

🔸 Подарунки, пов'язані з роботою: канцелярські товари, технічні пристрої або подарункові сертифікати в магазини.

🔸 Подарунки, пов'язані з інтересами співробітників: книги, подарункові сертифікати в ресторани, на концерти, або товари для хобі.

🔸 Подарунки, які є просто приємними: смаколики, фруктові корзини, свічки та все те, що може принести задоволення та прикрасити відпочинок.

При виборі корпоративних подарунків важливо враховувати цілі, бюджет та сезонність. Якщо ви не впевнені, що подарувати співробітникам, ви завжди можете звернутися до професійного подарункового консалтингу.

🧡 До речі у HURMA є класні партнери, які пропонують не тільки круті та цікаві подарунки, але й вагомі знижки саме для вас!

🎁 Ми зібрали найкращі пропозиції у розділі “Корпоративнi подарунки”. Вам залишилось обрати одну з них та скористатись промокодом, який знайдете на сторінці “Знижки партнерів”.

Покажіть вашим співробітникам їх цінність і наступне опитування eNPS приємно вас здивує 😍
​​Згідно з опитуванням Gallup 52% співробітників, які звільнилися з роботи за власним бажанням, вважали, що їх менеджер або компанія могли вжити заходів для запобігання їх звільнення 📊

Stay-інтерв'ю – це підхід до діалогу з наявними співробітниками з метою з’ясування, що саме їх мотивує залишатися в компанії та підвищення рівень задоволеності та залученості 🤩

Якщо хочете дізнатись більше про stay-інтерв'ю та запитання, що допоможуть отримати відповіді про потреби та очікування співробітників, переходьте в блог HURMA 🧡

Чотири ключові навички для ефективного проведення stay-інтерв'ю:

1️⃣ Активне слухання. Менеджери повинні не просто слухати, але й аналізувати висловлювання співробітників, вловлювати нюанси та робити відповідні висновки

2️⃣ Емпатія. Здатність відчувати емоції співробітника і розуміти його стан допомагає створити довірчу атмосферу.

3️⃣ Критичне мислення. Важливо не просто збирати дані, але і зрозуміти як ці дані можна використовувати для покращення робочого процесу та задоволення співробітників.

4️⃣ Ефективна комунікація. Проведення stay-інтерв’ю вимагає чіткої та структурованої комунікації. Це також охоплює уміння давати конструктивний зворотний зв'язок.
​​🍁 Добірка вересневих івентів від HURMA

7 вересня • 17:00
🧡 Вебінар «HR в екосистемі бізнесу»

Якщо бізнес — це механізм, то HR у ньому — один з ключових складових. Завдання HRBP у цій системі — стежити, щоб між ними зберігався контакт, який необхідний для функціонування всього механізму. Та що саме необхідно робити, щоб досягти цього?

14 вересня • 17:00
🧡 Вебінар «Оцінка Soft Skills на інтервʼю: як уникнути помилок»

Спікер поділиться своїми практиками складання запитань та аналізу відповідей. Розглянемо найбільш відомі техніки для оцінки Soft Skills.

21 вересня • 17:00
🧡 Вебінар «Робота з ВПО: виклик для бізнесу чи новий шлях розвитку»

На вебінарі Максим Дьомен поділиться власними спостереженнями щодо стереотипів про ВПО . Поговоримо про програми адаптації, мотивації та утримання цієї категорії. А також, чи варто залучати інші організації для найму.

28 вересня • 17:00
🧡 Вебінар «People Partner - стратегічний помічник керівника»

На вебінарі Павло Маркасьян розповість про ключові ролі та стратегічні компетенції People Partner. А також поговоримо про вплив HR PP на прибуток компанії.
​​Зараз напевно кожна команда користується месенджерами для спільної роботи. Такі месенджери можуть бути корисним інструментом для підвищення продуктивності та ефективності команди:

🔸 Швидко та легко спілкуватися один з одним
🔸 Зосередитися на спільних цілях
🔸 Створювати та обмінюватися ідеями, проєктами та документами
🔸 Виконувати завдання більш ефективно
🔸 Не відволікатись на особисті чати, якщо робочі у вас в іншому додатку 😉

При виборі месенджера для роботи команди важливо враховувати такі фактори, як функціональність, вартість, зручність інтерфейсу, інтеграції та найголовніше – безпека.

Ось декілька популярних рішень:

👉 Slack пропонує широкий спектр функцій, таких як канали, приватні повідомлення, файли та інтеграції.
👉 Microsoft Teams входить до складу пакету Office 365.
👉 Google Chat входить до складу пакету G Suite, просте і зручне в користуванні рішення.
👉 Mattermost відкритий месенджер для командної роботи, який пропонує багато функцій, схожих на Slack.
👉 Discord месенджер для геймерів, але зараз активно використовується у бізнесі. Є можливість створювати групові чати, відеоконференції, створювати приватні канали.
👉 Flock має широкий спектр функцій, включаючи відеоконференції, голосові розмови та спільну роботу над документами.
👉 Rocket.Chat пропонує багато функцій, схожих на Slack.
👉 Troop Messenger включає канали, приватні повідомлення, файли, інтеграції та голосові розмови.
👉 Cisco Webex Teams пропонує широкий спектр функцій, включаючи відеоконференції, голосові розмови та спільну роботу над документами.
👉 HipChat пропонує широкий спектр функцій, включаючи відеоконференції.
👉 Nextcloud Talk: месенджер, який входить до складу пакету Nextcloud.
​​📖 Welcome book – документ, в якому компанія розміщує всю необхідну інформацію про її діяльність для нового співробітника. Виконання цього документа може бути як у надрукованому вигляді або в електронній версії, наприклад у HURMA.

Приклад структури:

🔸 Загальна інформація про компанію. Тут важливо вітати кожного нового співробітника, описувати історію створення компанії та вказувати її місію. Також важливо розповісти про стратегічні цілі та перспективи.

🔸 Організаційна структура. Далі необхідно познайомити співробітника із структурою компанії: які у ній є відділи, хто їх очолює, прописати представників компанії, їхні робочі контакти (СЕО, HR, бухгалтера). Тут можна вказати, як організовано робоче місце та порядок дій співробітника, якщо йому чогось не вистачає для виконання робочих завдань.

🔸 Правила та процедури. Оскільки у всіх компаній комунікація всередині компанії будується по-різному, вкажіть, як це відбувається у вас: чи є корпоративний дрес-код, які взаємини вітаються в колективі та які головні правила спілкування з клієнтами/партнерами.

🔸 Зручності та переваги. У цьому розділі слід надати інформацію про зручні умови праці та переваги, які отримують співробітники компанії, такі як медичне страхування, харчування, корпоративний транспорт, місця для паркування тощо. Також тут ви можете вказати загальні положення про оформлення на роботу, оплату праці, бонусну систему, надання відпусток та лікарняних, систему оцінювання співробітників, навчання та кар'єрне зростання.

🧡 Порада: створюючи книгу, надавайте всю інформацію у форматі FAQ, як відповіді на питання, що часто задаються

Приклади Welcome Bookʼів:

📙 1943 Walt Disney Employee Handbook
📙 Facebook
📙 Netflix
📙 Trello Employee Manual 
📙 PandaDoc Mission Statement & Culture Code 
📙 Learnerbly's Employee Guide 
📙 Loomio Co-op Handbook 
📙 Madetech Handbook 
📙 Stripe Culture 
📙 Glitch Company Handbook
​​Пошук ідеального кандидата – це тривалий та клопіткий процес. Рекрутери витрачають години свого часу на написання оголошень, розміщення на job-сайтах, комунікацію з кандидатами та безліч інших моментів. Та звісно ж у мріях кожного haring-менеджера знайти найбільш кваліфікованого кандидата якнайшвидше.

Як саме рекрутери можуть використовувати ШІ?

🔸 Написання опису вакансій
Сканування профілей кандидатів у соцмережах
Автоматизований відбір резюме
Віртуальні співбесіди
Автоматизовані тести та асесменти
Онбординг та адаптація

🧡 У цій статті ми розберемо як за допомогою штучного інтелекту ви можете оптимізувати процес найму та звільнити свій час від рутинних задач та наведемо успішні приклади використанні ШІ у рекрутингу
​​Сьогодні, в першу середу вересня відзначається Global Talent Acquisition Day – свято визнання важливої праці фахівців з залучення талантів 🎉

🧡 HURMA від щирого серця вітає всіх рекрутерів зі святом Global Talent Acquisition Day! Ваша робота є надзвичайно важливою – ви допомагаєте будувати сильні та професійні команди, які працюють над підтримкою добробуту нашої країни.

Дякуємо вам за вашу працю та завжди готові допомогти закривайте всі вакансії зі швидкістю х2. Адже рутину HURMA бере на себе!

Global TA Day – чудова можливість відзначити найталановитіших професіоналів та влаштувати для них невеличке свято:

🔸 Надішліть електронного листа з привітаннями та подякою за їхню роботу. У листі ви можете згадати про конкретні досягнення рекрутерів, а також про те, як їхня робота допомагає компанії досягати успіху.
🔸 Організуйте онлайн-захід для рекрутерів. Цей івент можна присвоїти темі, яка є актуальною для рекрутерів, або зробити суто розважальною.
🔸 Подаруйте сюрприз або враження. Це може бути щось просте, наприклад, подарунковий сертифікат, або щось більш складне, наприклад, подарунок, пов’язаний з інтересами співробітника.

Звичайно, ви можете адаптувати ці ідеї та привітання відповідно до вашої компанії та культури. Головне, щоб ваші привітання були від щирого серця та виражали повагу до роботи фахівців по залученню талантів!

#hurmasystem #TalentAcquistionDay #GlobalTADay
​​Приймаємо вітання з пʼятиріччям! 🎉🎉🎉

Весь цей час ми невпинно допомагаємо HR та рекрутерам боротись з рутиною та створюємо зручну та безпечну автоматизацію всіх процесів по взаємодії з кандидатами та співробітниками в компанії. 

Вже традиційно в свій день народження ми даруємо подарунки вам! І сьогодні не виключення 🥰 

Маємо для вас навіть декілька подарунків і найголовніше, ви можете обрати одразу всі: 

🎁 -15% на всі тарифні плани HURMA System 
🎁 стильний шкіряний набір мандрівника (тревел-кейс, обкладинка для паспорта та брелок) 

 🧡 Щоб отримати знижку на HURMA System, залиште заявку до 21.09 включно на сайті з промокодом BDay15. Знижка дійсна лише при підключенні від 3-х місяців

 🧡 Щоб взяти участь у розіграші подарунка від BlankNote – українського виробника аксесуарів з натуральної шкіри ручної роботи, тицяйте тут 👈
HURMA System pinned «​​Приймаємо вітання з пʼятиріччям! 🎉🎉🎉 Весь цей час ми невпинно допомагаємо HR та рекрутерам боротись з рутиною та створюємо зручну та безпечну автоматизацію всіх процесів по взаємодії з кандидатами та співробітниками в компанії.  Вже традиційно в свій день…»
2025/07/05 12:42:53
Back to Top
HTML Embed Code: