Списки — важлива та зручна частина будь-якого тексту. Вони структурують інформацію, створюють акцент, можуть продемонструвати послідовність.

Став 👍, якщо було корисно
Де шукати клієнтів

Клієнти — паливо будь-якого бізнесу. Їх пошук, залучення і утримання вкрай важливі. Але і цей процес може стати творчим та цікавим. Адже пошук клієнтів — не тільки продажі через менеджерів чи холодна розсилка. Варіантів залучення, в тому числі, безкоштовно нових клієнтів чимало. Сьогодні про них.

app.meetx.space/yulia
Правила ефективного навчання

Привіт, друзі. Сьогодні хочу поділитися моїми базовими правилами щодо ефективного навчання. Скоріш за все, більшість вам знайома.

Я дуже люблю вчитися, засвоювати нові навички, спеціальності та роблю це все доросле життя. Десятки курсів, кілька практичних професій: копірайтер, головний редактор, PR-менеджер, контент-маркетолог, SEO-оптимізатор, керівник відділу контенту, не кажучи вже про побудову власного бізнесу 🙂

А ще так вийшло, що часто навчаю інших. Спочатку сама набирала недосвідчених авторів, потім була головним редактором в іншій навчальній студії.

Та й зараз у нас склалися певні стандарти, яким мало хто відповідає після бірж чи вільного плавання. Тому для мене завжди важливо, щоб люди хотіли та могли вчитися. І допомагають їм у цьому такі прості, але важливі правила.
Як не зривати дедлайни: поради

Хто хоч раз обіцяв зробити щось за годин, завтра, протягом тижня? А хто при цьому не робив бодай раз? 😄

Є, звісно, обґрунтовані причини зриву термінів. Але зараз не будемо заглиблюватись у них. Сьогодні мова піде, скоріше, про прокрастинацію, а з нею боротися допоможуть такі прийоми.
Які задачі може вирішити контент?

Знаєте, що що зазвичай роблять копірайтери, які тільки долучаються до роботи у нас в студії? Вони просто беруть тему і йдуть її писати.

Це стосується не тільки недосвічених авторів, які щойно прийшли в професію. Новачками часто залишаються копірайтери після 1-2-3-10 років досвіду, після пройдених курсів. Бо не новачком автора робить вміння ДУМАТИ. І це унікальне вміння, на жаль, приходить не до всіх.

Перед початком роботи над темою, автору слід задати собі питання: «Яка основна задача цієї статті». В кожної статті, кожного поста, презентації, буклету є якась мета, ну принаймні має бути в ідеальному світі без непотрібної нікому роботи 😁

Які можуть бути задачі:
- донести якусь інформацію;
- вивести статтю в ТОП seo-запитів для пошукового просування;
- продемонструвати експертність;
- показати переваги компанії;
- залучити підписників;
- створювати позитивний імідж;
- збільшити впізнаваність бренда чи продукції;
- турбота про клієнтів;
- залучити до обговорення важливої теми;
- викликати інтерес;
- презентувати новий продукт;
- поділитися думкою;
- розважити.

І це ще не все. Якщо автор не знає, навіщо пише статтю, наскільки ефективною вона буде? 😏

П. С. часто і клієнти не знають, нащо їм якийсь контент. Тут уже діяти починаю я 😁
Страх чистого аркуша чи лінь?

Всі чули про страх чистого аркуша. Мовляв, немає натхнення, ой-ой що ж робити. І, швидше за все, багато хто з вас цей страх відчували. Як почати, що ж написати, намалювати, з якого боку підійти до завдання…

Для представників так званих «творчих»професій: дизайнерів, копірайтерів, СММ-спеціалістів насправді страху чистого аркуша не існує. І не треба кидати в мене капцями 😁 Існує непідйомна, складна, велика, незрозуміла задача на думку виконавця. Це і викликає ступор.

Є, звичайно, і чисто психологічні особливості: звичка відкладати все на останній момент, прокрастинація, страх перед невдачею. Заглиблюватись в це не буду, але неуміння планувати та розставляти пріоритети — все це веде не тільки до відкладання справ на потім, але й до вигорання.

Що робити, якщо «страх чистого аркуша» наздогнав? 😁
👍Зібрати фактуру. Основна причина, чому ви не можете виконати якусь задачу — нестача інформації. Копірайтинг — не вигадування творів. Ви читаєте, дивитеся дослідження, вивчаєте інформацію від клієнта, сайти конкурентів, подібні роботи, напрацювання своїх колег. І коли накопичується знань, фактури достатньо, страх чистого аркуша просто розчиняється.
👍Розбити завдання на зрозумілі етапи. Створення лендінгу — це складно. А якщо спочатку забрифувати клієнта, розібрати відповіді, виписати дані, які можна використовувати, скласти структуру... то завдання перестане лякати.
👍Навчіться не відволікатися, говорити собі НІ. Відчуваєте, що під час або до роботи над складною задачею починаєте думати про нескладені шкарпетки, соцмережі треба терміново перевірити, подрузі вчора забула відповісти — просто зупиніть себе і не робіть це. Це почекає)
👍Поки немає звички робити одразу, придумайте собі заохочення. Зараз дороблю і вип'ю чай, прогуляюсь, почитаю книгу. Щось, що мотивує і приносить радість.
👍Просто почніть. Майже завжди, щоб виконати завдання, достатньо почати. Насправді воно виявляється не таким страшним) Особисто я використовую елементарну методику 3-2-1, вимовляю це вголос або про себе і просто починаю робити.
👍Створіть зручне середовище. Відволікають домашні, шум за вікном або яскраве світло — налаштуйте робоче місце так, щоб воно містило мінімум тригерів.

Як відрізнити прокрастинатора від ліні? Прокрастинатор завжди зайнятий) Він оточує себе справами, завданнями, створює видимість дуже бурхливої діяльності, але навіть коли він нічого не робить, він витрачає енергію на переживання та почуття провини. Як результат — і не працює нормально, і не відпочиває.

Не бійтеся починати і не бійтеся продовжувати. Частіше за все, це все, що потрібно для успіху 😉
2024/04/29 09:13:54
Back to Top
HTML Embed Code: