Telegram Web Link
🏆 Оголошено прийом заявок в Insider AI list.

Видання Business Insider вперше планує відзначити номінантів за їхній внесок в розвиток AI: інженерів, вчених, нормотворців в AI (так, навіть є такі, хто досліджує етичність використання AI) та оголосив прийом заявок.

Критерії відбору:
We ask that nominees work on artificial intelligence, machine learning products, applications, and policy. Nominees should stand out from their peers. Editors make the final decisions.

Термін подачі:
До 18 серпня

В Україні останнім часом зʼявилося багато нових AI рішень, тому варто відзначити гідні таланти, про яких варто знати всьому світові.

Зверніть увагу, що відзнака індивідуальна, не корпоративна.

Заявку можна подати тут.

#awards
Вчора відбулася подія, варта позачергового посту в каналі.

На пошту пресруму надіслала лист журналістка Сара Перез із TechCrunch. Вона посилалася на твіт з новиною Setapp і просила надіслати їй пресреліз новини. Наполегливо писала. На загальній пошті було 2 листа від неї, ще один в інбоксі у колеги.
We did not receive your press release -- please send! — писала журналістка.

В цей час колега вела переписку з іншим журналістом TechCrunch, і саме з ним була домовленість про публікацію, тож пресреліз був, але у колеги Сари з ТechCrunch.

Ця історія наштовхнула на висновки про журналістів:

1. все ще користуються Twitter (X)

2. все ще читають і чекають пресрелізи

3. шукають пошту пресофісу, і варто зробити так, щоб адресу було легко знайти на сайті

4. цінують прозорість та чесність. Довелося пояснити і Сарі, і колезі, що пресреліз надіслано обом після того, як Сара звернулася до PR команди.

Здалося, що всі залишилися задоволеними, і конкуренцію за новину не помітили. Обіцяли наче 2 історії на ТС. Перша була опублікована вчора.

5. Вийшла синергія PESO каналів, коли спочатку новина була у твіті, на який, ймовірно, зреагувала журналістка у соц мережах, а потім новина розлетілася інтернетами (на Reddit 123 коменти у новини), і журналістка TC не змогла пройти повз.

6. І головний висновок — правила пітчингу можуть не працювати, коли є сильний інфопривід. Тобто ТС був готовий не першим, не ексклюзивно опублікувати новину навіть після того, як про неї писали в Твітері та в інших соц мережах, та яку авторці публікації ніхто не пітчів за пару тижнів.

PS Я знайшла переписку, що я починала пітчити Сару ще у 2014 році, і жодного разу вона не відповіла. Ви тільки уявіть, що 9 років листи залишилася без уваги, а потім вона сама написала: «Де пресреліз?»


#media_relations #pitching
У мене є підписники в каналі з Луцька?
Буду у вас на наступному тижні 🤗
Хочете, щоб світовi ЗМІ писали про вас, вашу компанію чи клієнтів?

4 вересня о 17:00 до центру Дія.Бізнес у Луцьку завітає Юлія Петрик, керівниця PR відділу в українській ІТ-компанії «MacPaw». Вона проведе лекцію «Як отримати публікації в міжнародних медіа», поділиться власним досвідом і методами налагодження довготривалої комунікації.

А ще Юлія — лекторка у Projector Institute, засновниця Tech PR School, авторка Телеграм-каналу про міжнародний PR — PR_pub, співзасновниця PR Army. Спікерка повсякчас популяризує Україну, українські проєкти та компанії серед іноземної аудиторії.

Приходьте, щоб дізнатися:
▪️ як почати співпрацю зі світовими медіа
▪️ у чому відмінність роботи з зарубіжними журналістами
▪️ які PR-інструменти вам краще обрати
▪️ про «так» і «ні» в міжнародному піарі

До зустрічі на лекції 💙

🕘 4 вересня, 17:00
Тривалість — 2 години
📍 вул. Богдана Хмельницького, 26, 4 поверх

🆓 Участь безоплатна
👤 45 місць
❗️ Реєстрація обов’язкова

Facebook | Instagram | Cайт | YouTube
В останні дні літа всі згадували найяскравіші його події. Я поділюся спогадами про наш перший PR нитрит (ретрит для ниття) в Карпатах🍃

Досі дивуюся, як незнайомі люди настільки комфортно, гармонійно і водночас насичено провели час разом.

Фото з нитриту хіба що трохи передають атмосферу, бо багато чого залишилося за кадром:
🫶🏻 щирі розмови і професійне ниття на fuckup nights
🤭 жарти, які зрозуміють лише колеги
⛰️ журчання гірської річки
🏕️блискуча роса вранці на траві
🧘‍♀️ йога зі сходом сонця
🫐 гірські ягоди жменями
🚿 душ з прозорою стелею під важкими лапами смерек
🌠 зорепад і загадані бажання під нього
😴 міцний сон від солодкої втоми та пʼянкого повітря…

В такому колі отримали багато щирості та підтримки…

Нехай цей пост буде всім зайвим нагадуванням дбати про своє ментальне здоров’я, бо є дані, що робота піарника — одна з найстресовіших. Я вже мовчу про контекст сьогодення, коли піарники пишуть некрологи ❤️‍🩹

Бережіть себе!

#PRНитрит
Media relations — велика складова Public Relations, але ж не синоніми, памʼятаєте? 😉

Про роботу з медіа говорю постійно, що іноді набридає і хочеться більше говорити про інші аспекти PR.

📝 Розповіли в статті з колегами про різні підходи до роботи з media в різних типах організацій.

Згадалося, що пітчила журналіста сонетом, бо у нього в bio було написано, що любить Шекспіра.

Журналіста, який завів кошеня і постійно постив фотки з ним в Twitter, сконвертили на ревʼю Gemini Photos app, коли написали йому, що, мабуть, на телефоні купа дублікатів з 🐱, і в нас є рішення почистити галерею. Після того журналіст бере майже всі новини компанії.

☝️Але моя улюблена історія, коли працювали над спільним проєктом з американськими партнерами. Домовилися, що обʼєднаємо зусилля для пітчингу преси. Ми склали список з журналістів, ретельно відібраний на зростаючий місяць, з урахуванням всіх особливостей та вподобань журналістів, знали про них більше, ніж вони самі про себе. Список складався з нішевих медіа, тому налічував у нас десь понад 50 контактів. Писали всім персоналізовано. Результат — 0 виходів в пресі.

В цей час у партнерів виходять гучні публікації. Одна за одною. Вже в 5 виданнях. Ми радіємо, що хоча б у них є виходи. Просимо поділитися списком, щоб проаналізувати, що ми не так робимо. В їхньому списку — 6 медіа. 6! 5 з яких написали ☺️

Висновок — інвестуйте час та ресурси в розбудову #media_relations. Ставлю ще тег #pitching, в каналі багато корисного за темою.
Без перебільшення скажу, що я кілька років люблю, гаряче рекомендую та сама відвідую IT Arena у Львові. Це наймасштабніша технологічна конференція в Україні. Команда робить неймовірне, і подія може конкурувати з західними.

Завдяки IT Arena я знайомилася з Майком Бутчером з TechCrunch (так, це було саме у Львові), познайомилася з засновником курсу mini MBA зі Швеції, де зараз навчаюся. Ще отримала багато корисних та приємних знайомств. На IT Arena отримати нові контакти набагато легше, ніж на великих міжнародних подіях. Конкуренція менше, а іноземні журналісти приїжджають сюди за історіями, і є чудова можливість розповісти їх.

Цьогоріч виступатиму і розповім про досвід community-based volunteering. Якщо будете на IT Arena, приходьте на виступ. Тільки реєструйтеся ☺️

Вже отримую повідомлення від іноземних журналістів та інвесторів, що збираються у Львів на івент. Побачимося 🍂
Виступала на конференції ICCO Summit в Варшаві днями.
Люблю професійні конференції піарників та комунікаційників, коли можна говорити про виклики професії та наболіле в ній.

Звичайно, цьогоріч говорили багато про АІ (можливості та етику), дезинформацію, fake news, ділилися кейсами та комунікаційними уроками від українських піарників в умовах війни.

Але хочу звернути увагу на цей слайд, який відверто засмучує.

Ви погоджуєтесь з ним?
😢 - і в мене було
😀 - не знаю, про що це вони
🎉 Я потрапила в шортлист нагороди Future is Female від Advertising Week та Warner Brothers.

Я єдина українка в списку, що робить це визнання надзвичайно почесним.
Серед американських та світових брендів (Roblox, Havas, Horizon media, Samsung) тішуся побачити скромні проєкти, до створення яких дотична: PR Army, Tech PR School.

Сьогодні визначать переможницю, проте вважаю, що бути однією в списку з 25 жінок, яких обрали з усього світу за їхній імпакт, це вже неабияка перемога 🤩
Памʼятаєте, як минулого року українська ІТ-спільнота долучилася до хвилі обурення щодо запрошених прокремлівських спікерів (Blumenthal, Aaron Mate, The Grayzone) на Web Summit? І в решті решт перемогла — спікери не виступали, хоча СЕО і запросив їх на свою вечерю для вузького кола гостей в Лісабоні 🫥.

Цьогоріч у Web Summit черговий скандал через висловлювання СЕО, Paddy Consgrave та його критику влади Ізраїлю.

Тепер ізраїльські компанії масово відмовляються від участі у Web Summit та закликають інших це зробити.

Приклад, як твіт CEO може призвести до руйнівних репутаційних наслідків для всього бізнесу.

#leadership #reputation
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Ваші слова підтримки дуже мені допомогли. And the winner is…🤩

Вчора на церемонії в НЙ багато говорили про жіноче лідерство, підтримку жінок та їхню силу. Спонсор нагороди — компанія Warner Brothers Discovery. Саме ім належать права на фільм Барбі, який піднімає тему жінок в сучасному суспільстві. Вчора з сцени згадували його.

На Future is Female award було більше тисячі заявок на нагороду, в шорлист увійшло 25 жінок, а вчора нагородили 10. Мене назвали першою.

Після того до мене підходили жюрі і казали, що плакали над моєю заявкою (навіть не знаю, що там писали про мене) і щиро вболівали за мене.

Свою нагороду присвячую моїй чудовій дочці ♥️, яка виросла прекрасною людиною, і на яку чекають неймовірні відкриття в майбутньому, а також Україні, адже вона теж жіночого роду.
Future is female. Future is Ukraine!
На своїх виступах часто кажу, що донати на підтримку України можуть бути різними. Можна долучатися експертизою, контактами, навіть технічними рішеннями. Неймовірна вдячна розробниками програм, які «задонатили» їх на користь PR Army.

Я дійсно вважаю, що ми як організація вижили на початку свого шляху (а утворилася PR Army 24 лютого 2022 року) саме завдяки софту та автоматизації.

Перелік інструментів, які щодня використовуємо в роботі, в статті на АІН. Тішуся, що більшість з інструментів made in Ukraine 🇺🇦

#tools
Ви ще не втомилися від моїх нагород? Якщо що, мені все одно важче, бо мені це все
ще святкувати 🥂

Вчора стало відомо, що я увійшла в список 25 інноваторів в PR за версією PRovoke media — Innovator 25 EMEA:

З матеріалу також можна дізнатися про наступне:
◦ Кому підпорядковується PR в компаніях (це вічне CMO чи СЕО?)
◦ Гендерний баланс в професії
◦ Які бренди найбільш інноваційні
◦ Як використовують AI в PR

Дуже раджу перечитати профілі колег зі списку , можна отримати багато професійної користі та натхнення.
#awards #ai
Як наслідок скандалу з Web summit — Paddy Cosgrave йде з посади CEO Web Summit.
Але для довідки — йому досі належать 80% акцій Web Summit.

Даю посилання на медіа, яке, якщо не помиляюся, першими ексклюзивно опублікували новину:

https://www.independent.ie/business/technology/paddy-cosgrave-resigns-as-ceo-of-web-summit-with-immediate-effect/a1784584733.html

Вже також написали TechCrunch, Insider, Bloomberg, NYT.

Коли СЕО стає токсичним для репутації компанії, під тиском суспільства приймаються такі рішення.

#reputation #leadership
На конференції ICCO, яку нещодавно відвідала в Варшаві, ратифікували етичні принципи використання AI в сфері Public Relations.

Щоб зупинити дискусії етично/неетично, зберігайте собі:

Transparency, Disclosure, and Authenticity: Mandating clear disclosure when generative AI is employed, especially when crafting reality-like content.
Accuracy, Fact-Checking, and Combatting Disinformation: Highlighting the need for rigorous fact-checking, given AI's potential for disseminating misinformation and producing disinformation.
Privacy, Data Protection, and Responsible Sharing: Prioritizing data protection, compliance, and responsible content dissemination.
Bias Detection, Mitigation, and Inclusivity: Advocating for the detection and correction of biases in AI-driven content and the promotion of inclusivity.
Intellectual Property, Copyright Compliance, and Media Literacy: Stressing the respect for intellectual property and copyright laws.
Human Oversight, Intervention, and Collaboration: Reinforcing the necessity of human oversight in AI-powered processes.
Contextual Understanding, Adaptation, and Personalization: Encouraging tailored content approaches for different audiences and channels.
Responsible Automation and Efficiency: Championing AI for efficiency without compromising on ethical standards.
Continuous Monitoring, Evaluation, and Feedback: Advancing continuous assessment and stakeholder engagement for optimal AI use.
Ethical Professional Development, Education, and AI Advocacy: Promoting continuous learning, ethical AI advocacy, and best practice sharing.

І моє улюблене:

AI should complement, not replace, the invaluable expertise, judgment and creativity that PR professionals bring. AI's implications will keep evolving; thus, adaptability and vigilance are paramount.

Хтось хоче перекласти на українську? Чи, можливо, вже десь зустрічали переклад?
Запропоновані принципи дуже важливі для PR індустрії, тому хочеться, щоб українські колеги користувалися.
A new CEO of Web Summit is a woman, Katherine Maher.

Зрозуміло, що нову людину на посаду СЕО шукали за рекордно стислий термін, щоб загасити пожежу перед подією в листопаді і не зірвати проведення конференції через масовий кенселинг.

Цікавий факт про новопризначену СЕО, що Katherine працювала на посадах communication officer та Chief communication officer.

Враховуючи кризові обставини, за яких вона отримала пропозицію обійняту посаду CEO of Web Summit, це важливий професійний background.

Нагадаю, що Paddy Cosgrave володіє 80% бізнесу Web Summit.

https://websummit.com/blog/a-letter-from-web-summits-new-ceo-katherine-maher

#reputation #leadership
📈 AMEC, International Association for Measurement and Evaluation of Communication щорічно в листопаді проводять measurement month. Це значить, що протягом місяця будуть проходити безкоштовні вебінари на тему вимірювання PR та комунікацій.

А цього року ще додалися теми з AI.

Раджу обирати саме ті вебінари, які вам цікаві або розподілити вебінари з колегами, інакше виходить забагато контенту, що важко поєднати з робочим навантаженням.

Розклад всіх безкоштовних подій можна знайти тут. Зверніть додаткову увагу на цю конференцію в рамках AMEC measurement month.

Всі події англійською та безкоштовні.

#metrics #measurement #tools
Хто вже планує встигнути закінчити свої плани до нового року 🎄, є можливість пройти курс з міжнародного PR і в грудні отримати сертифікат.

Досить не заплановано зробили ще один набір в цьому році, бо ви цікавилися і просили.

Теми:
▫️Медіаландшафт
▫️Пошук релевантних журналістів
▫️Робота з інфоприводами
▫️Пітчинг медіа
▫️Оцінка результатів PR
▫️Івенти та нагороди
▫️Етикет спілкування з журналістами

Інструменти, кейси, Q&A зі мною. Ну і найцінніше — доступ в закрите комюніті 🌟

🗓️ Старт в понеділок, 13 листопада.

https://product-pr.com/product-pr-course
Колись написала цей гід з підготовки до Web Summit, який досі не втратив актуальності. Хіба що посилання на групи є сенс перевірити, а решта порад досі актуальні.

А вчора ще натрапила на статтю моєї студентки в минулому, Ганни Устинової з її порадами щодо підготовки.

Навіть якщо не їдете на Web Summit в цьому році, ці поради стануть у нагоді піарникам у підготовці до будь-якої конференції.

🇺🇦 Ще додам, що як українців вас будуть питати про війну, тому будуйте свій меседж навколо resilience, не жалості.

Розповідайте, як ви як бізнес зростали, підписували нові контракти, залучали нові партнерства, відкривали офіси під час війни і так далі. Але тримайте баланс, щоб не створити уявлення у іноземців, що війни немає або вона десь локалізована в зоні бойових дій.
Війна є, вона прийшла до кожного українця, але з підтримкою світової спільноти та технологій у нас більше шансів її виграти.

Всі українці закордоном виконують дипломатичну місію для країни, тому використайте цю можливість для Україну та вашого бізнесу.
🇺🇸 Вчора в розсилці Inner circle автор навів цікаву метафору американських міст в пітчі журналісту:

Subject line — Це Лас-Вегас, він має бути яскравим та помітним.

Персоналізований вступ — це Сан-Дієго, теплий та не дуже офіційний, стимулює читати далі.

Основа частина — це центр Менгетену, найдорожче та найважливіше місце в вашому пітчі. Місце надто багатолюдне, тому не губіть основну думку під багатослівними параграфами та деталями, а давайте очевидну цінність. Щоб помітили, можна навіть списком.

CTA та інша додаткова інформація в кінці — це як дачний будинок біля Нью-Йорка, дорогий серцю, але яким не так часто користуються.

Не забувайте про CTA в пітчах 😉 і прочитайте інші поради в каналі по хештегу #pitching
2024/06/10 16:54:15
Back to Top
HTML Embed Code: