Telegram Web Link
Forwarded from Укрзалізниця
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🏛 Укрзалізниця відновила онлайн-продажі після наймасштабнішої кібератаки!

Сайт і застосунок УЗ вдалося відновити за 89 годин нонстоп роботи після безпрецедентної атаки на ключові операційні системи залізниці.

▫️ На першому етапі працюватиме тільки базовий функціонал: продаж та повернення квитків на всі напрямки глибиною 20 діб.

Попри постійні атаки ворога на інфраструктуру — офлайн і онлайн — ми продовжуємо рух та стаємо ще сильнішими.
⛔️ Також не допущено витоку жодної сенситивної інформації.

▫️ Залізничники, фахівці кібердепартаменту СБУ, CERT-UA при Держспецзв’язку та інші партнери працюють над відновленням усіх інших сервісів, насамперед клієнтських.

▫️ Наші вокзали та каси продовжують працювати у посиленому режимі по всій країні для підстраховки, а поїзди — як і всі дні до цього — курсують за розкладом.

Дякуємо за терпіння та підтримку!
——
⚠️ Можливі тимчасові технічні перебої у роботі через пікові перевантаження сервісу.
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Forwarded from Укрзалізниця
Система онлайн-продажів Укрзалізниці відновлена в резервному форматі для придбання нових квитків на поїзди та їх повернення.

Оскільки зараз система переживає пікові навантаження, можливі тимчасові технічні перебої в роботі, тож просимо пасажирів користуватись застосунком виключно у випадках потреби в терміновій подорожі.

Звертаємо увагу, що архіви квитків, придбаних раніше, недоступні в застосунку: квитки лишаються дійсними, знайти їх PDF-дублікати можна на електронній пошті, яка вказувалась в акаунті пасажира. Також варто перевірити папку «спам», квитки могли впасти туди.

Для посадки в поїзд також можна використати скріншоти квитків з застосунку, а в разі відсутності обох варіантів квитків - просто покажіть на посадці квитанцію про оплату квитків з банківського застосунку.

Повернути раніше придбані в застосунку квитки та повернути кошти за автокупівлю можна через форму за посиланням на головній сторінці застосунку.

Продовжуємо стабілізувати онлайн-системи🦾
🚧 Із 28 березня до 1 серпня частково обмежать рух транспорту з лівого на правий берег Південним мостом через Дніпро.

Обмеження пов'язані з ремонтом правобережної естакади мостового переходу в напрямку вул. Саперно-Слобідської, а також Столичного й Наддніпрянського шосе. Загальна протяжність ділянки, яку ремонтуватимуть, становить 650 метрів.

Передбачається відремонтувати залізобетонну плиту проїжджої частини, влаштувати новий гідроізоляційний шар та асфальтобетонне покриття.

Варто нагадати, що лише 2 тижні тому, 12 березня, Рада оборони Києва дозволила рух транспорту Південним мостом з лівого на правий берег.

#про_Київ

Підписуйтесь на ПроМобільність | Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради розробив альбом Рекомендацій щодо розміщення та облаштування велопарковок в місті Миколаєві.

Ці рекомендації спрямовані на

🛑 покращення естетики та якості міського дизайну;
🛑 створення уніфікованої візуальної мови у місті;
🛑спрощення процедури влаштування велопарковок для мешканців міста;
🛑 допомога у виборі якісних і довговічних рішень;
🛑 перехід від суцільної автомобілецентричної схеми формування простору.

В альбомі зазначені спосіб узгодження, місця та причини встановлення велопарковок, вже наявна велоінфраструктура в місті, та інші рекомендації щодо вибору типу, місткості і схеми розміщення велопарковок. Можна ознайомитися з прикладами неефективних і якісних велостоянок. Також наведені загальні рекомендації велосипедистам для підвищення безпеки паркування.

Ознайомитися з документом повністю (там 25 сторінок рекомендацій, які варто враховувати і іншим містам) можна тут: https://drive.google.com/file/d/1RubFla2mJf9ykQFd8JP8blsnSFvc1oPY/view

Варто нагадати, що минулоріч Миколаївська територіальна громада виграла в конкурсі "ВЕЛОГРОМАДИ" з інфраструктурного облаштування велосипедного маршруту в територіальних громадах. І вже в жовтні розпочали облаштування двостороннього веломаршруту довжиною 5,3 км в один бік "Намив - Ліски - Центр".

Тож дійсно можна відзначити позитивний рух міста в бік розвитку велоінфраструктури.

#про_UA

Підписуйтесь на ПроМобільність |Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🚙У Києві кількість ділянок, де з 1 квітня дозволений рух зі швидкістю до 80 км/год, обмежать до чотирьох

Нагадаємо, що згідно з рішенням Київради, з 1 квітня на 17 ділянках дозволяється рух зі швидкістю до 80 км/год.

🔺Утім після комісійного обстеження столичних вулиць потенційну кількість ділянок скоротили до 7.

🔺Після додаткового аналізу аварійності ділянок на трьох із них виявили випадки ДТП із летальними випадками у 2024 році. Тож на цих відрізках підвищення швидкості не дозволять.

Тому збільшення швидкісного режиму до 80 км/год можливе лише на 4 ділянках:

▫️Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе);

▫️просп. Романа Шухевича (від Північного мосту до вул. Оноре де Бальзака);

▫️просп. Степана Бандери (від вул. Йорданської до Північного мосту);

▫️вул. Набережно-Рибальська (лише в одному напрямку – від вул. Електриків до Гаванського мосту).

🙏Будьте обережними на дорогах. Дотримуйтесь швидкісного режиму та правил дорожнього руху!
У Брюсселі цьогоріч планують встановити захисні барʼєри в метрополітені на лініях М1 та М5. Це відбувається в рамках проєкту автоматизації метро.

Міста продовжують покращувати безпеку по всій Європі за рахунок автоматизації та встановлення захисних барʼєрів.

#про_світ

Підписуйтесь на ПроМобільність | Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
Незабаром у Києві з’явиться наземний перехід через вулицю Хрещатик на перехресті з вулицею Прорізною.

Про це розповів начальник КМВА Тимур Ткаченко.

Він зазначив, що зараз на перехресті з Прорізною через Хрещатик пішоходи можуть перейти лише підземним переходом, що незручно для маломобільних киян і гостей столиці.

Наразі вже отримано погодження на виконання робіт від Патрульної поліції Києва.

Ткаченко очікує, що роботи з облаштування будуть виконані оперативно та, що не менш важливо, якісно.

Також він підкреслив, що найближчим часом наземні пішохідні переходи мають бути облаштовані на вулиці Михайлівській біля Майдану Незалежності та через бульвар Шевченка біля станції метро «Університет».
Водії мотоциклів (мотоциклів із боковим причепом, мотоколясок і триколісних транспортних засобів) та мопедів відтепер можуть рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів. Відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України.

У Нацполіції наголошують, що ця ініціатива має на меті:

🛑Зменшити затори у великих містах, адже двоколісний транспорт зможе вільніше пересуватися дорогами;
🛑 Підвищити рівень безпеки мопедистів і мотоциклістів та інших учасників дорожнього руху під час руху в щільному трафіку;
🛑 Гармонізувати законодавство України з практиками країн Європейського Союзу, де подібне рішення вже давно успішно діє у багатьох країнах.

#про_UA

Підписуйтесь на ПроМобільність | Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🚗 Продовжуємо звітувати про трафік у Києві. В основі – дані лічильника трафіку Офісу Трансформації. Цей лічильник щогодини вимірює час проїзду за фіксованими маршрутами в Києві у проміжку з 8:00 до 20:00 та порівнює його з ідеальним часом проїзду за умов порожньої дорожньої мережі. Більш детально про методологію розрахунку читайте тут.

Отже, згідно з даними лічильника трафіка, впродовж минулого тижня, 24 – 30 березня, на магістралях і вулицях Києва склалася наступна середньоденна затримка трафіку:

🛑понеділок – 39%;
🛑вівторок – 46%;
🛑середа – 39%;
🛑четвер – 40%;
🛑п’ятниця – 48%;
🛑субота – 26%;
🛑неділя – 12%.

Цього тижня трафік в Києві був дещо нижчим – середньотижнева затримка зупинилася на позначці 34%, що на 4% менше, ніж затримка попереднього тижня.

Найнезвичнішим цього тижня був ранковий пік в п’ятницю – бачимо, що о 9:00 затримка була нижчою за 8:00 та 10:00. Це доволі нетипове явище, щодо причин якого ми не маємо ідей. Тож з радістю почитаємо ваші припущення в коментарях👇👇👇

У решту ж днів розподіл затримок мало відрізнявся від типового – з найвищими піками у вівторок вранці та в п’ятницю ввечері. Також привертає до себе увагу 50% затримки у суботу, що є більшим за значення попереднього тижня.

Загальна оцінка транспортних втрат в Києві, без врахування громадського та екстреного транспорту, за 5 робочих днів (для типової матриці переміщень буднього дня) складає 31,6 млн. гривень. (на 3,5 млн. гривень менше, ніж минулого тижня).

🤔 Як затримки трафіку перетворюються на гроші? Читайте тут та тут.

#про_Київ #про_трафік

Підписуйтесь на ПроМобільність | Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
🚎🚫 Кабінет міністрів України ухвалив постанову, яка дозволяє підприємствам, що обслуговують об’єкти критичної інфраструктури сектору системи життєзабезпечення, бронювати до 75% своїх працівників.

Щоправда, в повідомленні Мінінфраструктури йдеться про те, що бронюватимуть "фахівців, які забезпечують теплопостачання, водопостачання і водовідведення, а також вивезення твердих побутових відходів".

Цікаво, чому під "забезпечення стабільної роботи комунальної інфраструктури", а також під "рішення, яке дозволить громадам ефективніше планувати свою діяльність" не підпадають транспортні комунальні підприємства, де через мобілізацію все частіше є проблеми з кількістю водіїв, а також фахівців з ремонту та обслуговування супутньої інфраструктури.

Так, наприклад, у Чернігові в грудні припинили роботу чотири тролейбуси та один автобус через брак працівників, зокрема, через мобілізацію співробітника, який відповідав за електронне обладнання. Загалом в місті не вистачало понад 40 водіїв.

Сподіваємось, уряд зверне увагу на це і також підніме рівень бронювання працівників сфери громадського транспорту до 75%!

#про_UA

Підписуйтесь на ПроМобільність | Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
🚇 5 і 6 квітня рух поїздів між станціями метро "Лісова" та "Дніпро" зупинять через ремонт Дарницького шляхопроводу

🚌Натомість дублюючим маршрутом курсуватимуть автобуси № 1М.

Дублюючий автобус № 1М курсуватиме з інтервалом руху до 10 хв:

▫️у напрямку від станції метро "Лісова" до "Арсенальної" – вздовж Броварського проспекту, Дніпровського узвозу, Алеї Героїв Крут, далі вулицею Івана Мазепи до станції метро "Арсенальна";

▫️у зворотному напрямку – тим же маршрутом, крім відрізку між станціями метро "Дарниця" – "Чернігівська". Транспорт рухатиметься через вулицю Андрія Малишка.

🚃Також збільшать кількість трамваїв №№ 8, 27 та автобусів № 118.

Окремо нагадуємо і про Київську міську електричку, яка сполучена з усіма лініями метрополітену.

Підписуйтесь на ПроМобільність | Задонатити транспортним планувальникам у лаваx Сил оборони України
⚡️🔵"Синя" лінія метро: станції "Поштова площа", "Контрактова площа", "Почайна" та "Тараса Шевченка" зачинені на вхід для пасажирів

Рух поїздів на лінії організовано від станції "Теремки" до станції "Майдан Незалежності" та від станції "Оболонь" до станції "Героїв Дніпра".

На станції "Контрактова площа" пасажирка потрапила під потяг. На місце події викликано медиків і правоохоронців.

▪️Про зміни та відновлення руху повідомимо додатково.
⚡️🚇 Рух поїздів "синьої" лінії метро відновлено у звичайному режимі

Усі станції працюють на вхід та вихід для пасажирів.

❕️Пасажир живий. Обставини випадку з'ясовують правоохоронні органи.
2025/07/07 20:11:54
Back to Top
HTML Embed Code: