Telegram Web Link
В продовження попередньої новини....

Tech Layoffs

🔘 Гіганта відеоігор Activision Blizzard, що у власності Microsoft, звільнять 162 працівників у регіоні Бей Ерія, офіси закриваються

🔘 DocuSign скорочує приблизно 6% своїх працівників як частину плану реструктуризації, оголосила у вівторок компанія з Сан-Франциско, що надає послуги електронного підпису. Звільнення, частина плану реструктуризації для покращення "фінансової та операційної ефективності" компанії, торкнуться близько 440 робочих місць. Згідно з останньою регуляторною заявою, в компанії працює 7336 осіб.

🔘 Snap Inc., материнська компанія гіганта соціальних медіа Snapchat, планує скоротити свій персонал на 10%, що вплине приблизно на 530 співробітників по всьому світу. Компанія оприлюднила цю інформацію у регуляторній заяві у понеділок, зазначивши, що скорочення є стратегічним кроком задля довгострокового зростання.

🔘 Компанія відеозв'язку Zoom зі штаб-квартирою у Сан-Хосе, яка стала невід'ємною частиною віддаленої роботи під час пандемії COVID-19, підтвердила, що скоротить приблизно 150 робочих місць, що становить менше 2% її робочої сили. Цей крок є частиною стратегічних зусиль для підвищення ефективності, згідно з представником компанії.
Ви можете точково розв’язувати проблеми в HR-процесах, а можете уникнути їх, розглянувши ситуацію стратегічно — як HRD

Як це робити — розберемо на курсі "HR-директор", де ви навчитесь:
📌 формувати систему наймання та залучення персоналу
📌 мотивувати співробітників за допомогою Total Rewards
📌 демонструвати HR-результати завдяки метрикам
📌 створювати і реалізовувати HR-стратегію
📌 використовувати AI-інструменти для HR-завдань

Лектор курсу: Катерина Бандуровська, HR-директорка в Comfy —
→ має 13 років HR-досвіду
→ у LetyShops сформувала HR-систему з нуля та збільшила штат до 250 працівників
→ заснувала спільноту HR-Go Community, що налічує 3000+ користувачів і 200+ заходів
→ фіналістка премії HR Pro Awards

Запрошені лектори:
👉🏼 Ірина Гнутова, управляла HR-функціями в Адміністрації Президента України
👉🏼Олексій Петров, працював з Multiplex Holding, SAT і «Київстар»

Старт: 29 лютого
Формат: онлайн лекції + практичні завдання + фідбек
Програма курсу і реєстрація 👈🏼

#реклама_партнерів
Стаття: Варіанти карʼєрного шляху в HR

Існує десятки спеціалізацій в HR і, на щастя, більшість HR-посад можна згрупувати в чотири основні профілі:

🔘 Консультативний профіль
🔘 Профіль Постачальника рішень
🔘 Профіль Постачальника послуг
🔘 Стратегічний профіль

У статті обговоримо, якою є сучасна кар’єрна траєкторія, різні HR кар’єрні шляхи, які ви можете обрати, виходячи з чотирьох HR профілів, а також три приклади розвитку HR кар'єри, щоб надихнути вас!
Ідея для 14 лютого: SmartExpert UA підготували валентинки для ваших співробітників, які допоможуть підняти настрій та нагадати колегам як ви їх любите 🫶

📍 На сторінці в інстаграм знайдете ще 6 крутих валентинок, які можна скачати та роздрукувати або закинути в робочі чати онлайн.

Також розповідаютьо багато цікавого для HRів разом з експертами зі сфери: про тренди, корисні матеріали та дослідження, івенти, HR-меми.

Доєднуйтесь до HR-спільноти SmartExpert UA ❤️

#реклама_партнерів
Employee-Experience-Trends-2023-EMEA.pdf
13.3 MB
Employee experience trends 2023

Тривалий час лідери фокусувалися на різних факторах, щоб оптимізувати залученість та наміри залишатися в компанії, спираючись на міцний фундамент організаційних практик, закладених в минулому.

Але після потрясінь останніх років, деякі з цих змін стали очікуваннями та новими нормами, що призвело до різкої зміни сприйняття та виконання роботи багатьма працівниками.

В усіх галузях співробітники змушені були переглянути та переоцінити основи, закладені організаціями, щоб переконатися, що вони все ще актуальні та здатні задовольнити їх найбільш базові потреби. Працівники ретельно проаналізували зарплату, пільги, добробут, розвиток, цінності.

Насправді, всі співробітники прагнуть більш людяного досвіду – працювати в організаціях, що поділяють їх цінності, отримувати справедливу компенсацію за роботу, допомогу у розвитку навичок, необхідну підтримку та можливості для росту без вигорання.

Лідери, майбутнє роботи вже тут. У 2023 році рушійною силою трансформацій та інновацій у досвіді працівників є прагнення зробити бізнес більш людяним та встановити глибші, значиміші зв'язки через нашу роботу.
Запрошуємо на peer-to-peer "Оцінка та розвиток менеджерів"

Переваги формату peer-to-peer: ви можете звернутись до групи із запитом і отримати погляди на ситуацію під різними кутами та почути різноманітні варіанти рішень.  

Як ми його проводимо: запрошуємо досвідчених експертів на зустрічі, щоб вони були більш насиченими; назначаємо теми зустрічей. Тема, яку хочемо дослідити – "Оцінка та розвиток менеджерів".

21 лютого, 18:00-20:00  
Забронювати місце в групі  

Як проходять зустрічі: 
🔘 Знайомство та озвучення запитів та голосування. Ви можете долучитись маючи запит або щоб просто обмінятись досвідом з колегами 
🔘 Після озвучення запитів від усіх бажаючих шляхом голосування група обирає тільки 2, які розбиратимуть сьогодні 
🔘 Розбір двох запитів. 2 кола на кожен запит, під час першого є можливість уточнити всі деталі, які вас цікавлять, під час другого поділитись, що ви робили б на місці цієї людини

#реклама_партнерів
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
Employee_Engagement_Ideas_1637515132.pdf
1.8 MB
200 ідей для залучення співробітників

Залученість співробітників впливає майже на все важливі моменти життя компанії: прибутковість, доходи, досвід клієнтів, плинність кадрів, залучення талантів, HR-бренд, частка ринку, безпека на робочому місці... Список можна продовжувати нескінченно.

Quantum Workplace запропонував 200 способів залучення ваших співробітників з першого дня в компанії.
Новина: ІТ-компанія Gameloft скорочує майже 40 працівників львівського офісу

«З урахуванням ринкових умов, компанія змушена оптимізувати ресурси та раціоналізувати деякі проекти на рівні компанії. На жаль, це призвело до скорочення 38 співробітників, але студії у Харкові та Львові залишаються ключовими гравцями у розробці ігор Gameloft», – говорить представниця компанії.

Скороченим працівникам обіцяють оплатити невикористані дні відпустки.

Водночас у компанії повідомили, що скоро українські підрозділи візьмуться за розробку нових проектів, а до львівського офісу вже наступного місяця повернуться демобілізовані колишні працівники, які знову працюватимуть в Gameloft.

Gameloft – світова компанія у сфері розробки та видавництва відеоігор зі штаб квартирою в Парижі та 18-ма студіями в Америці, Європі та Азії. В Україні компанія представлена офісами у Львові та Харкові. Львівська студія заснована у 2014 році. У 2021 році компанія приєдналась до Львівського ІТ Кластера.
Хочете дізнатися більше про одну з найбільш затребуваних професій HR Business Partner?

🤗 Запрошуємо перевірити свої знання у вікторині про основні компетенції HRBP, його функції, взаємодію з бізнес-підрозділами та шляхи впливу на досягнення цілей компанії: 7 питань, 3 варіанти відповідей на кожне, лише 1 вірна.

Посилання на вікторину 👉 http://tinyurl.com/jm8tj6k8

Перевірте себе та дізнайтеся щось нове про цю актуальну професію вже сьогодні! А в кінці ми підготували для вас подаруночок... Навіть два 🥰
Запрошуємо вас взяти участь у XV Всеукраїнському кадровому конгресі — 2024. Розпочніть свою весну із професійного оновлення 🌷

Ми доповнили програму заходу однією з найпопулярніших тем серед кадровиків — Бронювання військовозобов’язаних працівників 🔎

Також у програмі:

Відновлення перевірок Держпраці
Військовий облік: вимоги Генштабу у 2024-му
Зміни у законодавстві щодо відпусток
Які записи до трудової повинен внести роботодавець на вимогу працівника

Ознайомтесь з оновленою програмою заходу та бронюйте місце ⤵️
https://social.expertus.com.ua/kadry/11376

Не пропустіть можливість не лише отримати нові знання та поставити запитання провідним кадровим експертам, але й зарядитись весняним настроєм 🌸🥰

Для раннього бронювання участі у Конгресі за спеціальною ціною телефонуйте на безплатний номер 0 800 21 23 12 ☎️ Або реєструйтесь за посиланням 👈🏻
Стаття: Шість тисяч темношкірих працівників можуть подати судовий позов проти Tesla за расову дискримінацію

Суддя штату США Каліфорнія попередньо постановив, що майже 6 тис. темношкірих працівників Tesla можуть подати колективний позов до суду на компанію за те, що виробник електромобілів не реагує на расову дискримінацію та цькування на заводі у Фрімонті, повідомляє Reuters.

Суддя Верховного суду Каліфорнії Ноель Вайз заявив, що позов відображає спільні для всіх темношкірих працівників заводу питання про те, чи знала Tesla про расову дискримінацію і чи намагалася вирішити цю проблему.
Позивач, колишній працівник компанії Маркус Вон, уперше подав позов проти Tesla у 2017 році, стверджуючи, що темношкірі працівники заводу зазнавали різних расистських дій, серед яких образливі написи, графіті та петлі, які розвішували на їхніх робочих місцях.

Лоуренс Орган, адвокат Вона, сказав, що він натхнений рішенням суду і з нетерпінням чекає на план судового процесу.

Компанія Tesla стверджує, що не терпить цькувань на робочому місці і що вона звільнила співробітників, які були помічені у расових утисках.

Попереднє рішення оголосили напередодні слухань, запланованих на п'ятницю, де Tesla може оскаржити рішення Вайза, хоча судді, ймовірно, не змінять свою думку.
🥰Запрошуємо вас на весняну зустріч HR-спільноти в Києві!

Представники провідних компаній з різних галузей поділяться актуальними HR-практиками, власними спостереженнями та думками на HURMA Power Hours 3.0 | Конференція для HR та рекрутерів 🧡

 21 березня, 13:00 (Київ)
✔️ Програма заходу

🔔 Формат: 8 виступів по 20 хвилин, панельна дискусія, кава-брейки, нетворкінг та подарунки від партнерів.

💎 Досвідом поділяться експерти з Universal bank| monobank, Academy DTEK, OKKO, АТ «Укрзалізниця», Alterra Group, Veteran Hub, Аврора мультимаркет, Agromat, ATP 16363

🤝 Деталі та реєстрація

Поглибте свої знання, знайдіть натхнення та розвивайте вашу кар’єру разом з HURMA!
Please open Telegram to view this post
VIEW IN TELEGRAM
KPI (Key Performance Indicators) відіграють важливу роль для HR-директора та керівника відділу рекрутингу у вимірюванні та покращенні ефективності HR-процесів та стратегій компанії. Ось кілька ключових причин, чому KPI є важливими:

🔘 Вимірювання ефективності: KPI допомагають кількісно оцінити успіх HR-ініціатив та стратегій найму. Наприклад, відстеження часу закриття вакансій, коефіцієнту прийнятих пропозицій роботи чи коефіцієнту утримання персоналу.
🔘 Виявлення проблемних зон: Моніторинг KPI допомагає виявити області, які потребують вдосконалення. Наприклад, високий коефіцієнт плинності кадрів може вказувати на проблеми з залученням та утриманням талантів.
🔘 Прийняття обґрунтованих рішень: KPI забезпечують об'єктивні дані для прийняття рішень щодо стратегій найму, програм навчання та розвитку, компенсацій та пільг.
🔘 Орієнтація на досягнення цілей: KPI допомагають зосередитись на ключових пріоритетах та цілях відділу. Наприклад, скорочення часу закриття вакансій чи підвищення задоволеності кандидатів.
🔘 Підзвітність та прозорість: KPI забезпечують прозорість та підзвітність HR-процесів для керівництва компанії та інших зацікавлених сторін.
🔘 Бенчмаркінг та порівняння: KPI дозволяють порівнювати показники з галузевими стандартами, конкурентами або минулими періодами для визначення можливостей для поліпшення.
🔘 Мотивація та визнання: Досягнення цільових KPI може використовуватись для визнання успіхів команд рекрутингу та розвитку талантів.

📊
7 KPI для керівників HR
​​📊 
7 KPI для Recruitment Lead

Для максимальної ефективності важливо визначити відповідні KPI, які відображають стратегічні цілі компанії та HR-функції. Постійний моніторинг та регулярний перегляд KPI допоможуть HRD та керівникам рекрутингу адаптуватися до мінливих потреб бізнесу та забезпечити ефективне управління людськими ресурсами.
В умовах повномасштабного вторгнення та економічної нестабільності буває складно знайти дієві рішення для розвитку компанії та спеціалістів. Тому ми пропонуємо обʼєднатися та обговорити всі питання на IT Meets Talent!

👉Коли: 21 березня, 09:00
👉Що: IT Meets Talent: Connect-менеджмент, або робота з талантами у 2024
👉Де: Тернопіль, Український Дім “Перемога”

Провідні експерти HR-сфери підіб’ють підсумки першого кварталу 2024 року та обговорять очікування на наступні місяці, а також:

• поділяться найкращими практиками впровадження HR-рішень та діджиталізації HR-процесів
• розглянуть кейси формування спільнот та зв’язок між ефективністю команди та рівнем ментального здоров’я
• поговорять про мобілізацію та продуктивність команд
• презентують інструкцію зі створення бренду роботодавця

🙌Дізнавайтеся ключові тренди та тенденції 2024 року у HR-сфері, обмінюйтеся ідеями та напрацьовуйте стратегії для досягнення цілей на ІT Meets Talent.

Придбати квитки можна за посиланням. Чекаємо вас на івенті вже 21 березня 🌟

#реклама
EX Trends 2024.pdf
10.7 MB
Ключові інсайти звіту Employee Experience Trends 2024:

🔘 Що хочуть працівники? Балансу. Ми працюємо у світі парадоксів – від AI до гібридної роботи – і співробітники очікують, щоб компанія знайшла баланс між цими пріоритетами.
🔘 Співробітники очікують, що інструменти ШІ оптимізують робочі процеси і дозволять зосередитися на роботі, яка подобається і дає енергію, делегуючи задачі, де ШІ буде більш ефективним. 53% співробітників сказали, що їм комфортно працювати з ШІ.
🔘 Працівники більш відкриті до тих типів ШІ, якими вони можуть управляти і які можуть контролювати, але менше приймають ті, які їх оцінюють або можуть мати вплив на їхню кар’єру та життя.
🔘 37% кандидатів з ментальними особливостями кажуть, що їм більш комфортно проходити співбесіду з ШІ.
🔘 Співробітники очікують, що лідери запровадять процеси, які дадуть змогу самостійно обирати, де працювати - з дому або в офісі, зосередившись на результатах, а не на кількості годин. 79% співробітників відчувають себе більш ефективними, коли працюють 1-3 дні вдома (вище рівень добробуту, залученість і лояльність).
🔘 Співробітники фронтлайну почуваються більш нещасливими, не відчувають підтримку та менше довіряють керівництву. «Ми бачимо найбільші прогалини у визнанні, низька задоволеність фінансовими винагородами та відсутність можливостей росту та розвитку, які пропонує організації. Працівники першої лінії просто не відчувають, що їх цінують».
🔘 Ефекту медового місяця на новій роботі більше немає. У перші 6 місяців на новій роботі у співробітників найнижчий рівень залученості. У новачків намір залишитися в компанії на 27 пунктів нижче, ніж у решти працівників. Так, ваші нові співробітники хочуть від вас піти.
🔘 Працівники хочуть бути почутими. Але їм простіше з компанією спілкуватися через електронну пошту та робочі чати (70% опитаних), ніж через соціальні мережі (40% опитаних).
🔘 61% працівників відкриті до змін в роботі та робочому середовищі, але їх дратує велика кількість одночасних змін.

Джерело
У сучасних умовах, де кожен ресурс важливий, найм правильних людей може стати вирішальним фактором успіху.
З чого ж починається побудова ідеальної команди (або з кого)?
Пропонуємо дізнатися на лекції від AI-сервісу LEZO та Projector Institute «Перший рекрутер у компанії: масштабуємо найм топових талантів».

На зустрічі поговоримо про:
🔘 ознаки готовності компанії до розвитку рекрутингу;
🔘 процеси, інструменти та KPIs, які допоможуть швидко масштабуватися та адаптуватися до мінливих потреб стартапу;
🔘 методи оцінки продуктивності найму;
🔘 підходи до мотивації команди в реаліях обмежених ресурсів.

Спікер: Олександр Шевченко, COO в IT, ex-COO у Devox Software та 8allocate, завкаф та куратор в Projector.

Ця лекція для: засновників бізнесів, лідів команд, HR-спеціалістів та всіх, хто зацікавлений у створенні ефективних команд.

Івент відбудеться за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Зустрінемось 27 березня о 19:00.
Участь безоплатна.

Реєструйся тут ◀️

#реклама
Корпоративний тренінг – один з інструментів розвитку персоналу в компанії. Розбираємось, як його організовувати.

🎯 Запросити оптимальну кількість співробітників. Що менше учасників, то вищий рівень залучення. У великій групі висловлювати свою думку психологічно складніше. У середньому вважається нормальним розбивати співробітників по групах 8-16 осіб.

🎯 Обрати відповідну локацію: в офісі компанії, на території тренінгового центру, на сторонньому майданчику (свіже повітря або коворкінг) чи онлайн.

🎯 Визначити час проведення тренінгу: у робочий або у вільний (на практиці доведено, що навчання краще сприймається, коли проходить саме в робочий час).

💚 Схожі за форматом тренінгу є групові заняття англійською. Щоб ефективно навчати своїх співробітників, записуйтеся на безкоштовний пробний урок та консультацію від експерта Englishdom за посиланням: https://tinyurl.com/2cffxoqc

Будемо раді співпраці!🤝🏻

#реклама
Диференційована система оцінки персоналу: АВС-players

Успіх будь-якої компанії значною мірою залежить від ефективності її співробітників. Тому важливо мати дієвий інструмент для оцінки продуктивності команди та виявлення як зірок, так і слабких ланок. Одним з таких підходів є система ранжування персоналу, запропонована колишнім CEO General Electric Джеком Уелчем.

Ця методика передбачає розподіл працівників на три категорії за принципом "20-70-10":

🔘20% - А-гравці (зірки), найбільш ефективні та продуктивні;
🔘70% - B і B+ гравці (виконавці), середньостатистичні працівники;
🔘10% - С-гравці (аутсайдери), низькопродуктивні співробітники.

Застосовуючи такий підхід, Уелчу вдалося у 28 разів збільшити прибуток GE. Ключ до успіху - вчасне виявлення та належне мотивування кожної категорії персоналу.

Характеристики категорій:

▶️ А-гравці - енергійні, амбітні, захоплені справою. Генерують нові ідеї, є рушіями прогресу. Саме на них варто робити ставку.
▶️ B-гравці - сумлінні працівники, виконують основний обсяг роботи. Проте їм бракує проривних ідей та запалу.
▶️ B+-гравці - потенційні майбутні зірки. Амбітні, але ще недостатньо досвідчені. Вимагають належного наставництва.
▶️ С-гравці - некомпетентні, демотивовані, імітують роботу. Їх бажано відсіювати задля благополуччя компанії.

Ключ до успіху - збалансована команда з А, B і B+ гравців з мінімальною кількістю С-гравців. Ідеальне рішення - своєчасне виявлення аутсайдерів та заміна їх на перспективних новачків, які з належним наставництвом зможуть перейти у вищу категорію.

Цю систему оцінки успішно застосовують IBM, Yahoo, Amazon та інші передові компанії. Водночас Microsoft, Adobe, Ford відмовилися від неї через певні недоліки, як от ризик упередженості та надмірний тиск на співробітників.

Чи ефективна ця методика та чи варто її застосовувати у вашій компанії? Вирішувати вам. Головне - знаходити раціональний підхід до розвитку команди та створювати умови для розкриття потенціалу кожного працівника.
Хочеш заробляти від 1500$ за місяць?

Тоді професія HR-менеджера точно для тебе 💻

✔️ Віддалений формат роботи
✔️ Перспектива кар`єрного росту
✔️ Необмежені можливості

Якщо тобі це цікаво, то HR Basic Course — для тебе👩‍💻

⚡️ HR Basic Course — ця навчальна програма, призначена для тих, хто планує розвивати свою кар'єру в галузі HR, а також для тих, хто вже працює в цій сфері, але потребує поглибити свої знання.

Кому підходить навчання:

Студентам і випускникам, які планують працювати в галузі HR
Початківцям у HR, які потребують вивчити основи управління людськими ресурсами, та інші фундаментальні аспекти
Спеціалістам з інших галузей, які бажають змінити професійну спрямованість і стати HR-фахівцями.
Роботодавцям та власникам бізнесу, які хочуть покращити розуміння HR-процесів для ефективного управління персоналом.

📆 Навчання: 1-2 рази на тиждень
Тривалість заняття: 1 година

Щоб дізнатися більше переходь в канал Турботливий HR та додавайся до передзапису за вигідними умовами💻

#реклама
future-of-recruiting-2024.pdf
7.2 MB
Звіт: Майбутнє рекрутингу 2024 від Linkedin Talent Solutions

У 2024 році рекрутинг має стати більш гнучким та інноваційним, щоб відповідати змінам у світі праці.

🔘 Генеративні ШІ-технології суттєво змінять процес рекрутингу, автоматизуючи рутинні завдання та допомагаючи рекрутерам зосередитися на важливіших аспектах.

🔘 Роботодавці зосереджуватимуться на наборі талантів на основі навичок, а не лише формальної освіти, щоб розширити пул кандидатів та сприяти різноманітності. Упроваджуватимуться програми перекваліфікації працівників для заповнення дефіциту навичок.

🔘 Якість найму стане ключовим пріоритетом для рекрутингових команд. Визначатимуться чіткі критерії "якісного найму" з акцентом на гнучких навичках та цінностях кандидатів.

🔘 Рекрутери мають бути гнучкими та готовими швидко адаптуватися до змін потреб бізнесу. Крос-функціональні навички рекрутерів стануть надзвичайно важливими.

🔘 Гнучкі робочі умови відіграватимуть ключову роль у залученні та утриманні талантів, особливо покоління Z. Рекрутингові команди допомагатимуть керівництву зрозуміти важливість гнучкості.

Отже, майбутній успіх рекрутингу залежатиме від уміння адаптуватися до змін, впроваджувати нові технології та фокусуватися на потребах кандидатів та бізнесу.
2025/07/04 20:32:53
Back to Top
HTML Embed Code: