Telegram Web Link
​​Анкета лояльності — це інструмент, який використовується для збору відгуків та інформації від співробітників про рівень їхньої прихильності до компанії.

📌 Анкета зазвичай включає низку питань, призначених для вимірювання відносини та сприйняття співробітниками корпоративної культури компанії, її керівництва та інших факторів, які можуть впливати на залученість та відданість.

Ось приклад анкети лояльності, яку ви можете використовувати для збору відгуків від співробітників:

🔘 Чи відчуваєте ви, що вас цінують та заохочують у компанії?
🔘 У вас хороші робочі відносини з вашим керівником та іншими колегами?
🔘 Чи вважаєте ви, що у вас є можливості для зростання та розвитку?
🔘 Чи вважаєте ви, що керівництво є прозорим і підтримує вас?
🔘 Чи вважаєте ви, що культура компанії позитивна та інклюзивна?
🔘 Ви впевнені у майбутньому компанії?
🔘 Чи вважаєте ви, що цінності та місія компанії збігаються з вашими особистими цінностями та цілями?
🔘 Ви пишаєтеся тим, що є частиною компанії?
🔘 Загалом, як би ви оцінили свій рівень лояльності та прихильності до компанії?

📉 Цей опитувальник включає поєднання відкритих і закритих питань, призначених для збору не тільки кількісних, але й якісних даних. Збираючи та аналізуючи ці цифри, ви можете отримати цінну інформацію про рівень лояльності співробітників та визначити області для покращення
🔥104👍3
Стаття: Роботодавці приваблюють генераторами й старлінком: як змінився ринок праці

Попри блекаути, бізнес працює і надає робочі місця українцям. Найдинамічніше відновлюються прифронтові регіони, а звільнений Херсон зріс за кількістю вакансій майже втричі. У вакансіях роботодавці почали приваблювати шукачів генераторами й старлінком замість кави й печива.

З кожним місяцем ринок праці України стає міцнішим й швидше адаптується. Якщо 10 жовтня в день ракетного обстрілу роботодавці зменшили публікацію вакансій на 70%, то 15 і 23 листопада — лише на 30% і практично відновлювали публікації вже на наступний день. 

Наявність світла і зв'язку стала однією із конкурентних переваг роботодавців. Ось як це презентують у вакансіях:
🔘 Працюємо без світла (маємо генератор).
🔘 Важливо: В офісі працює генератор та є постійний інтернет
🔘 Старлінк, генератор, власне дров’яне опалення — це все ми придбали, щоб в офісі було комфортно працювати навіть у тотальний блекаут.
🔘 У цей нелегкий час наші співробітники не залежно від міста чи проєкту роботи всі мають робочі місця, присутність генератора і комфорту.
🔘 Офіс облаштований безпечним укриттям, генераторами, зв’язком, тому навіть у цих складних умовах ми продовжуємо працювати та створювати нові робочі місця.

Конкуренція шукачів продовжує знижуватись — мінус 7%, як порівняти з жовтнем, що свідчить про те, що на ринку все менше українців без роботи. Трохи складніше знайти роботу в Харківській, Київській та Одеській областях. Найменше претендентів на роботу на заході країни та у звільнених і прифронтових регіонах — у Херсонській, Закарпатській, Донецькій, Чернівецькій та Миколаївській областях.
9👍3
The Toxic Five Culture Attributes

Щоб покращити культуру на робочому місці, важливо розглянути фактори, які роблять культуру токсичною. Ми окреслили п’ять атрибутів, на які варто звернути увагу:

🔘 Звинувачення: Культура звинувачення полягає в тому, що співробітники швидко перекладають провини та відповідальність на інших, замість того, щоб працювати разом для вирішення проблем.

🔘 Нечесність: культура нечесності може виникнути, коли працівники не є прозорими або відвертими один з одним, що призводить до відсутності довіри та співпраці.

🔘 Незахищеність: Культура незахищеності може розвинутися, коли працівники відчувають невпевненість у безпеці своєї роботи, що призводить до страху та тривоги, які можуть негативно вплинути на їх роботу.

🔘 Політика: політична культура може виникнути, коли співробітники більше стурбовані просуванням власних інтересів і завдань, а не спільною роботою на благо організації.

🔘 Відсутність підзвітності. Відсутність підзвітності може виникнути, коли працівники не відчувають відповідальності за свої дії чи результати своєї роботи, що призводить до відсутності причетності та відповідальності.

Ці якості можуть мати шкідливий вплив на організацію, що призведе до низького морального духу, низької продуктивності та високої плинності кадрів. Для компаній важливо визначити й усунути ці токсичні культурні риси, щоб створити позитивне та продуктивне робоче середовище.
​​Топ-6 зручних інструментів для віддаленої роботи в команді (і не лише) 🌎

🔥 Світовий годинник: WorldTimeBuddy
Альтернатива InstantTimeZone, Time.is

Так як учасники команди можуть працювати в різних часових поясах, потрібен інструмент, за допомогою яких можна знайти найзручніший час для проведення робочих зустрічей та обміну думками. Один із таких інструментів – веб-сервіс Worldtimebuddy. Дуже зручний додаток з конвертером часових поясів та планувальником зустрічей. Ретельно продуманий інтерфейс дозволяє швидко порівняти кілька тимчасових зон і знайти найзручніший час для здійснення міжміського або міжнародного дзвінка, вебінару або ділової подорожі.

🔥 Менеджер завдань: Todoist
Альтернатива Wobbly, Trello,TickTick

Щоб ефективно керувати дистанційною командою, керівнику потрібен зручний інструмент для делегування завдань. Сервіс Todoist — один із найкращих у цій категорії. Він дозволяє швидко додавати справи, організовувати їх за списками та пріоритетом, призначати час та прикріплювати виконавців.
Завдяки міткам та фільтрам у великій кількості завдань легко орієнтуватися. А історія активності допомагає керівнику ретельно стежити за перебігом роботи.

🔥 Менеджер скріншотів: LightShot
Альтернатива Snipping Tool, Snagit

Під час віддаленої роботи один знімок екрана може замінити тисячу слів. Тому вам не завадить зручний інструмент для створення скріншотів. Під цей опис підходить хмарний сервіс LightShot. Він доступний безкоштовно і дозволяє робити знімки вибраної області дисплея у два кліки.
Створивши зображення, ви можете відправити його колегам — за посиланням через сервер LightShot або за допомогою будь-якого месенджера.

🔥 Хмарне сховище: Google Drive
Альтернатива Dropbox, Box

Платформа, де зберігаються файли в одному безпечному місці. Співробітники можуть зберігати та обмінюватися документами, електронними таблицями, презентаціями. Файли Google Диску можна синхронізувати між пристроями, тому їх можна переглядати та оновлювати з будь-якого місця. Також може використовуватися для звітності за тижневими метриками.

🔥 Сервіс для роботи з PDF: Acrobat Pro DC
Альтернатива Foxit Reader, PDF-XChange

Якщо ваша команда часто має справу з PDF, редактор з підтримкою спільної роботи може заощадити масу сил і часу. Для цієї ролі чудово підходить Acrobat Pro DC. Це хмарний інструмент, який дозволяє переглядати та коментувати PDF-документи всім користувачам, які мають доступ до файлу.

🔥 Управління проектами: PivotalTracker
Альтернатива YouTrack, Weeek

За допомогою сервісу управління проектами PivotalTracker можна ефективно планувати та контролювати роботу розподіленої команди. Трекер допомагає відстежувати діяльність кожного члена робочої групи та відстежувати прогрес на всьому протязі роботи над проектом. Сервіс має потужний аналітичний інструментарій, дані також можна візуалізувати, щоб можна було швидко зрозуміти, на якій стадії знаходиться проект, зрозумілий, де є проблеми або визначити, які роботи йдуть з випередженням графіка.
🔥126👍3
Матриця Ейзенхауера в роботі рекрутера

Часто буває так, що від кількості термінових завдань рябить в очах, не розумієш за що хапатися і відчуваєш прямо фізичний дискомфорт. Знайомо? Запропонуємо вам простий план дій: відповідаєте на два запитання щодо кожного завдання

⚠️ Це важливо? Це терміново?
 
І залежно від відповідей розподіляєте ваші завдання на 4 категорії:

1️⃣ Термінові важливі справи. Те, що не можна відкласти. Те, що, як правило, займає небагато часу і потребує швидкого вирішення. Сюди ж увійдуть форс-мажори.

2️⃣ Нетермінові важливі справи. Найважливіші справи, що потребують максимум уваги, але не потребують поспіху. Тут важливо проставити часові межі: коли хочете їх завершити.

3️⃣ Термінові неважливі справи. Часто виникають проблеми з цим пунктом. Чому? Завдання неважливе, але воно подобається, і люди починають його робити на шкоду іншим. Але структурування завдань у матриці допомагає повертатися.

4️⃣ Нетермінові неважливі справи. Начебто вони не приносять користі справі, але іноді приносять радість. А перезавантаження потрібне. Тоді залишаємо! Але разом із цим цей список — гарний майданчик для викреслення, щоби в принципі не завантажувати себе непотрібними справами.

📌 Важливо: всі справи, які займають 1-2 хвилини, краще робити відразу, щоб не отримувати снігову кулю. Їх можна навіть не записувати у матрицю.

P.S. Марк Твен одного разу сказав, що якщо зранку з'їсти жабу, залишок дня буде чудовим завдяки відчуттю, що найгірше на сьогодні вже позаду 😊
🔥19👍4
Новини: Звільнення

Salesforce скоротить 10% штату — приблизно 7000 фахівців. У своєму листі до співробітників EO компанії, Марк Беніофф назвав це рішення «дуже важким» і зазначив, що скорочення пройдуть найближчими тижнями. 

Amazon має намір звільнити понад 18 000 працівників, що стане найбільшим скороченням за всю її історію.

На працівників McDonald's чекає скорочення. Про плани McDonald's «прорідити ряди» своїх співробітників повідомляє CNN, посилаючись на лист гендиректора Кріса Кемпчінскі, адресований співробітникам. Детально про кадрові зміни McDonald's має повідомити своїх працівників до 3 квітня.
😱10👍3
🌟 12 січня запрошуємо вас на мастермайнд «Ретроспектива 2022»

На мастермайнді ми разом проаналізуємо результати року, що минув (хай там як, а насправді всі ми маємо багато досягнень), та поставимо цілі на 2023 рік.

🔔 Реєстрація https://bit.ly/3CnSZC3

Розглянемо такі теми:
🔸 можливість відзначити що «незважаючи на» за рік досягнуто багато
🔸час, щоб сфокусуватись на важливому
🔸можливість отримати свіжу ідеї щодо досягнення ваших цілей
🔆 Чому корпоративне вивчення англійської варто довірити нам, онлайн-школі Englishdom?

Легко організувати усі процеси
Щоб розпочати навчання, компанії треба тільки подати заявку, узгодити договір із особистим менеджером та надати перелік працівників. Далі вже працюють наші менеджери.

Вчитися цікаво та просто – команду не потрібно мотивувати
Навчання проходить повністю дистанційно, через відеозв’язок на інтерактивній онлайн-платформі. Через мобільний додаток легко керувати розкладом занять, виконувати домашні завдання та вчити слова.

Адаптація до робочих завдань працівників
Englishdom адаптує навчання до потреб працівників. Є курси за напрямками – "Фінанси", "Продажі", "IT", "Юристи", "Промисловість", "Медицина" тощо. Також школа враховує індивідуальні запити – ця адаптація не потребує додаткових витрат від компанії – так ми засвідчуємо нашу лояльність клієнтам.

Гнучкі ціни
Наприклад, виплату можна розподілити на кілька частин або запровадити постоплату (коли компанія оплачує стільки занять, скільки пройшов працівник). Якщо працівники навчаються своїм коштом – їм надається корпоративна знижка.

Контроль прогресу навчання
В Englishdom є система оцінювання знань студентів.Можна звернутися до особистого менеджера та попросити його надати розгорнутий фідбек щодо працівника від викладача.

Щоб отримати консультацію, залишайте заявку на сайті: https://bit.ly/3Xg7mRa
Будемо раді співпраці!🤝🏻
🔥5👍1😱1
🗓️ Календар державних та професійних свят 2023

Цього року українці працюватимуть 249 днів, а відпочиватимуть 116 днів.

Повний перелік свят ◀️
3👍1
Домашня їжа краща за ресторанну, бо приготована з любов'ю❤️
Так і навчання, створене рідним HR'ом, краще за покупні курси та тренінги, бо враховує усі особливості співробітників.

А якщо серйозніше, то навчальні курси та матеріали, турботливо створені та складені на одній зручній платформі - не тільки приємний досвід для співробітників.

Це ще й можливість для HR'а вимірювати ефективність навчання працівників, слідкувати за прогресом, проводити оцінку компетенцій та визначати подальший навчальний план для кожного на цій же платформі.

SmartExpert - справжня турбота про розвиток працівників тут👉 http://bit.ly/3CQaFqe
👍4
Зібрали для вас цікаву добірку ресурсів, подкастів, блогів та навчань для рекрутерів 😎 З вас за це лайк 👍

Популярні сайти для рекрутерів:
🌟 LinkedIn Learning - платформа, що пропонує широкий спектр курсів з підбору персоналу, управлінню талантами та управлінню персоналом.
🌟 Coursera - платформа онлайн-навчання, що пропонує різноманітні курси з підбору персоналу та управління талантами від провідних університетів та організацій.
🌟 The Recruitment Education Institute — платформа онлайн-навчання, що пропонує курси та сертифікати з підбору персоналу, підбору персоналу та управлінню талантами.
🌟 Udemy - платформа онлайн-навчання з широким спектром курсів з підбору персоналу, пошуку постачальників та управлінню талантами.
💎 SHRM – сайт професійної асоціації, що пропонує програми сертифікації та навчання в галузі кадрів та рекрутингу.

Безкоштовні ресурси:
💎 Подкасти Make HR not war, The TalentGrow Show, The Recruiting Future Podcast та Recruitment on the Go, які пропонують ідеї та поради щодо найму та управління талантами.
💎 Ютуб канал HURMA, де ви можете передивитись записи вебінарів для рекрутерів та HR на теми підбору та утримання персоналу.
💎 The Talent Board — некомерційна організація, яка пропонує безкоштовні вебінари та дослідження з підбору персоналу, досвіду кандидатів та управлінню талантами.
💎 Recruiter.com — веб-сайт про кар'єру, який надає безкоштовні ресурси з підбору персоналу, включаючи оголошення про вакансії, статті та веб-семінари з підбору персоналу, пошук постачальників та управління талантами.

Професійні блоги:
🎓 ERE Media — галузевий блог про рекрутинг та HR, який охоплює широке коло тем, включаючи стратегії рекрутингу, управління талантами та HR-технології.
🎓 Recruiting Daily — блог, в якому розповідається про тенденції в галузі найму та управління талантами, передовий досвід та новини.
🎓 Блог HURMA – містить цінну інформацію та найкращі практики з підбору персоналу, брендингу роботодавця та управлінню талантами.
🎓 Блог LinkedIn Talent Blog - присвячений новинам у галузі підбору персоналу, підбору персоналу та управління людськими ресурсами.
🎓 RecruitingHeadlines — блог, в якому публікуються новини, дослідження та ідеї щодо підбору та залучення талантів.
👍313
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
👩🏻‍🦰: Як самостійно провести оцінку компетенцій?
🧑🏻: За допомогою SmartExpert!

На платформі ви зможете:
🔘 використати бібліотеку готових посад та компетенцій;
🔘 додати власні компетенції;
🔘 створити опитування для працівників;
🔘 автоматично додати користувачів та встановити дедлайн;
🔘 автоматично отримати звіт, матрицю компетенцій, зони росту та шлях зростання.

Зберігайте відповіді, отримайте готові звіти і спостерігайте за прогресом 📈 

Перші 10 людей, які залишать заявку по посиланню нижче, отримають безкоштовну консультацію по впровадженню оцінювання 👇
https://bit.ly/3XVBmCe
6👍1
hrtrends2023.pdf
4.6 MB
Звіт Deloitte про глобальні тенденції людського капіталу за 2023 рік: нові основи для безмежного світу

Виклики нового світу:

🔘 Framing the challenge: Think like a researcher
🔘 Charting a new path: Cocreate the relationship
🔘 Designing for impact: Prioritize human outcomes
🔘 Leading in a boundaryless world
👍11😱1
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🧑🏻: Як створити єдину базу знань в компанії?
👩🏻‍🦰: За допомогою SmartExpert!

Створювати купу папок і гугл-документів, нагадувати кожному про оновлення інформації - про це нарешті можна забути😎

База знань на платформі SmartExpert це:

✔️конструктор для створення структури бази;
✔️налаштування доступів для окремих людей та відділів;
✔️ автоповідомлення для працівників про оновлення;
✔️статуси пройдено/не пройдено по кожному;
✔️звіти та статистика по проходженню;
✔️можливість провести тестування по інфо з бази знань на цій же платформі та отримати звіт.

Перші 7 людей, які залишать заявку по посиланню, отримають безкоштовну консультацію по створенню єдиної бази знань в компанії ➡️ http://bit.ly/3YxhOEh
👍7
Стаття: В Similarweb скорочення. У компанії є команда в Україні

Як стало відомо AIN.UA з власних джерел, в компанії Similarweb, як і у багатьох інших представників Big Tech, проводять скорочення персоналу. Точна цифра наразі невідома, але за даними AIN.UA, звільнення торкнулися приблизно 10% штату компанії в Україні.
😢9
І ще одна сумна новина: Cyren скоротила до 30 українських фахівців без виплати за 40 днів

1 лютого ІТ-компанія Cyren повідомила, що скорочує значну частину співробітників та розглядає варіант повної ліквідації. Низка фахівців з української команди проєкту, що налічувала 30 осіб, стверджують, що компанія не попередила їх про звільнення заздалегідь, як було обумовлено в контракті, а також не розрахувалася за 40 відпрацьованих днів.
😢12😱3
Новина: IT-компанія Astound Сommerce скорочує штат: це стосується й українських офісів

Компанія переживає відчутне скорочення штату. В компанії повідомили, що воно торкнеться менш ніж 15% команди по всьому світу.

Якими критеріями керувались в компанії, вирішуючи, кого скоротити, а кого залишити – співробітники не розуміють. Під звільнення потрапили як джуни, які прийшли в Astound Commerce відносно недавно, так і топ-перформери, що працюють в компанії вже 10 років.

Зокрема, дуже постраждав департамент дизайну, яки скоротили більше ніж на 60%. Деякі команди втратили одразу дві третини співробітників.

Також повністю скоротили українську команду рекрутерів. Є припущення, що будуть переключатись на індійський ринок, де у Astound є офіси.
😱10👍1
Порада для вашого особистого бренду: створюйте свій цифровий слід

Цифровий слід — це уся інформація, яку видає пошуковик на запит про вас. Уявлення незнайомої людини про вас, зокрема, складається з того, що вона побачить, набравши в Гуглі ваше ім'я. Логічно працювати над тим, щоб там були посилання на матеріали, які розкривають ваш професіоналізм та особисті якості.

Що це може бути?
🔘 професійні події, в яких ви брали участь як спікер, учасник панельної дискусії. Що робити: запропонувати себе як спікера спочатку на маленькі івенти, а потім нарощувати масштаб

🔘 експертні коментарі або колонки в будь-яких ЗМІ від маленьких до великих. Наприклад, Happy Monday, MC.Today, DOU часто випускають матеріали з коментарями експертів або навіть цілі статті. Що робити: написати у редакцію і запропонувати кілька тем для статей із вашого фаху

🔘 створені вами інфопродукти: вебінари, статті, гайди, курси, лекції, що стосуються вашої професійної діяльності. Приміром, у нас в DataArt є система підтримки авторів статей: хочеш опублікуватися, та будь ласка. Що робити: можливо, у вашій компанії теж дуже б хотіли, щоб ви як співробітник щось написали. І з задоволенням опублікують це на сайті або в блозі. Поговоріть про це з PR-менеджером

🔘 ідеально мати власний сайт або портфоліо, щоб потенційни зацікалені одразу могли отримати повну інформацію про послуги, які ви надаєте. У мене у плані на 2023 із розвитку особистого бреду записано саме це. Що робити: змайструвати простий сайтик на Wixx чи Squarespace

Узагальнючи. Як працювати із цифровим слідом? Поставте собі мету, скажімо, на півроку — отримати дві згадки про вас (слід). Наприклад один коментар і один івент. Або одну статтю і один коментар. І поступово рухайтеся в цьому напрямку. У наступні півроку - ще одну-дві згадки. Через рік згадок буде вже чотири, а через два роки - вже вісім.
🔥13👍6🤩1
​​Englishdom провів дослідження, як український бізнес вивчає англійську під час повномасштабної війни

31% компаній України почали активніше вивчати англійську у 2022 році, 81% бізнесів покращили результати завдяки навчанню.

Дослідження охопило 32 компанії: разом з Englishdom вивчають мову майже 1700 їхніх працівників. З'ясувалося, що найбільше уваги вивченню англійської у 2022 році приділяв український IT-бізнес — на компанії з цієї індустрії припадає 40% учасників опитування. Другу сходинку посідає фінансовий сектор — 13% опитуваних.

8 з 10 компаній вказали, що для них основна ціль вивчення англійської — підвищення кваліфікації працівників. Решта впроваджують корпоративне навчання як частину соцпакета.

Зважаючи на результати навчання, 84% компаній планують і надалі виділяти бюджет на корпоративну освіту працівників. Зокрема з них 7% все ж зменшать бюджет на навчання, 11% — збільшать, а решта залишать його у тому самому обсязі, який є наразі.

Детальніше про дослідження Englishdom читайте за посиланням ◀️

🔝 Бажаєте прокачати свою компанію? Отримуйте консультацію з корпоративного навчання від експерта Englishdom за посиланням ▶️ https://bit.ly/3ILiEsh
7
2025/07/10 18:54:08
Back to Top
HTML Embed Code: